Що робити, якщо комп’ютер бачить Wi-Fi, але не підключається

Бездротові технології більше не дивують нікого. Вони настільки глибоко вступили до життя сучасних людей, що це вже важко уявити собі життя без них. Але звичайний не завжди виявляється, щоб бути простим: час від часу кожен стикається з такою проблемою, коли ноутбук не підключається до Wi-Fi, але не бачить мережу, і до Інтернету немає доступу до Інтернету. Це може статися з різних причин: ми розглянемо найпоширеніші проблеми та їх вирішення.

Варто зрозуміти, що проблема, коли комп’ютер бачить, але не підключається до Wi-Fi, він може бути як на стороні ПК, так і маршрутизатора. Тому, перш за все, вам завжди потрібно перевірити свою мережу. Для цього просто спробуйте підключити інші пристрої до маршрутизатора, наприклад, смартфона або планшета. Якщо інші гаджети підключені до маршрутизатора без проблем, то, швидше за все, проблема знаходиться на стороні ПК.

Не забувайте про технічні характеристики. Наприклад, ми знаємо, що стандарти Wi-Fi різні, і вони позначаються листом. Є досить багато з них, але в повсякденному житті використовуються три основні:

 • 802.11b. Відкритий у 1999 році. Для трансляції сигналу використовується частота 2,4 GGGS. Максимальна швидкість передачі даних 11 Мбіт.
 • 802.11g. Відкритий у 2003 році і працює на частоті 2,4 ГГц. Однак швидкість збільшилася до 54 Мб.
 • 802.11n. Це найсучасніший і швидкий стандарт, який працює на частоті 5 ГГц. Максимальна швидкість з’єднання може досягати 300 Мб

Як видно, стандарти працюють на різних частотах. Теоретично 802.11n також може працювати на частоті 2,4 ГГц, але в той же час різні проблеми виникають досить часто. Тому в ідеальній версії стандарти щодо розподілу та прийняття пристрою повинні відповідати. В даний час переважна більшість маршрутизаторів працюють з усіма трьома режимами, але не всі моделі маршрутизаторів підтримують це. Тому варто перевірити технічні характеристики.

Іноді проблеми зв’язку можуть бути викликані шифруванням даних. Тобто, якщо ви кладете пароль у бездротовій мережі, то маршрутизатор шифрує дані відповідно до певної схеми. Іноді буває, що комп‘ютер просто не підтримує тип шифрування даних, який встановлюється в маршрутизаторі і не може декодувати сигнал. Тому варто намагатися вилучити пароль для бездротової мережі у параметрах маршрутизатора та перевірте, чи підключиться ПК з відкритою мережею. Для цього введіть параметри маршрутизатора, перейдіть до розділу безпеки Wi-Fi та вимкніть захист.

Якщо ПК підключається до відкритої мережі, то у випадку шифрування даних або в самому паролі. Тому, щоб захистити вашу мережу, поверніться до параметрів маршрутизатора та встановіть тип шифрування WPA-PSKWPA2-PSKMix, цей режим підтримується майже всіх пристроїв.

Це були основні параметри. Тепер давайте подивимося, які причини можуть спричинити проблему, коли ноутбук бачить мережу Wi-Fi, але не може підключитися.

Проблеми на стороні комп‘ютера

Якщо сталося, що при спробі підключення до Wi-Fi, з’являється помилка, тоді спочатку потрібно виконати усунення несправностей. Це дозволить зрозуміти, яка проблема, і якою є “копати”.

Як підключити Wi-Fi на ноутбуці, використовуючи діагностику проблем:

 • Ми знаходимо значок Wi-Fi в області сповіщень (так званий системний лоток у нижньому правому куті робочого столу).
 • Натисніть кнопку правою кнопкою миші та виберіть “Усунення несправностей”.
 • Далі, уважно прочитайте інформацію на екрані та дотримуйтесь усіх рекомендацій. Як результат, система спробує усунути проблему. Але навіть якщо це не зможе вирішити проблему, звіт з’явиться в кінці діагностики, в якій буде вказана проблема.

Якщо діагноз проблем не допомагав, то перейдіть до другого методу. Варто звернути увагу на рівень сигналу. Якщо сигнал слабкий (1-2 палички), то ПК може не підключитися до мережі. Це трапляється через занадто велику втрату пакетів з даними (час відповіді перевищений і з’єднання вимкнено). Тому у випадку слабкого сигналу перемістіть ноутбук ближче до точки доступу.

Також на комп’ютері можуть бути різні несправності в мережі, в результаті чого він бачить мережу, але не підключається до Wi-Fi. Це може статися через велику кількість скопійованого кешу або внаслідок деяких налаштувань, встановлення програм, які мають доступ до зміни параметрів адаптера тощо. Все це вирішується одним універсальним способом. Скидання параметрів мережі. Після скидання потрібно перезавантажити комп’ютер.

See also  Як підключити кабель LAN до комп'ютера. WAN IP

Проблеми з боку маршрутизатора

Як правило, якщо маршрутизатор не підключається, потрібно перевірити налаштування. Ми вже розглянули вищевказані стандарти Wi-Fi та тип шифрування даних. Спочатку перевірте їх. Рекомендується встановити режим Wi-Fi 802.11 bgn змішаний. Те ж саме з типом шифрування. Якщо все добре з цими налаштуваннями, але маршрутизатор все ще не дозволяє пристроям підключатися, то ви повинні перезапустити його. Від’єднайте його від виходу не менше 5-7 хвилин, а потім знову увімкніть.

Якщо це не допомогло, але маршрутизатор повинен бути скинутий до заводських параметрів. Це можна зробити, натиснувши та утримуючи спеціальну кнопку “Скидання” або за допомогою параметрів: “Системні інструменти” “Заводські налаштування”.

Буває, що скидання не усуває проблеми. У цьому випадку вам доведеться оновити програмне забезпечення маршрутизатора. Інструкції, як це зробити, як сам прошивка, можна знайти на офіційному веб-сайті виробника вашого маршрутизатора.

Отже, ми розглянули найпоширеніші проблеми, чому комп’ютер бачить мережу, але не підключається до Wi-Fi та способи їх вирішення, які є універсальними та допоможуть вам у різних ситуаціях.

З чого почати

Перш ніж приймати серйозні дії, спробуйте відновити зв’язок з Wi-Fi з простими методами. Алгоритм дії має наступний погляд:

 • Ретельно введіть пароль і переконайтеся, що правильна установка язика та розміру шрифту;
 • Перевірте активність адаптера, якщо компютер не бачить мережі Wi-Fi взагалі.
 • Спробуйте підключити до іншого пристрою, якщо це можливо. Можливо, що комп’ютер не бачить цього модему, а інші гаджети визнають без проблем. Тоді ви обов’язково знаєте, що це питання знаходиться в самому модемі.

Якщо вказані вище кроки не допомогли, причини несправності можуть бути більш серйозними. Відсутність водіїв, проблем мережі, неналежне регулювання маршрутизатора або її невдачі.

Драйвер. Важливий компонент!

Ми закликаємо не забути, що водій прив’язує між залозою та. Без цього талановитих переговорників все працює досить криво або зовсім не працює. Це може бути відповіддю на питання. Чому комп’ютер бачить мережу Wi.Fi. Незалежно від ПК для ноутбука або настільного ПК, зовнішнього або внутрішнього підключення до адаптера, вирішення загального.

 • На панелі завдань ви можете побачити інший значок. Перехресний монітор, див. Скріншот.Якщо Windows 7 або 8, дотримуйтесь:
 • “Запуск” → Клацніть правою кнопкою миші “комп’ютер” → “Властивості”
 • ” Диспетчер пристроїв”
 • Розгортання “мережеві адаптери” → Ми шукаємо “Intel (R) Centrino”. Атерос “і т.D.Має бути як на екрані, з відсутністю будь.Якої позначки
 • Якщо є червоні або жовті позначення, натисніть клацання правою кнопкою миші та виберіть “Enter”. Швидше за все, вам потрібно буде оновити драйвери.
 • Перейдіть до виробника та завантажте відповідних водіїв.
 • Встановіть → Система перезавантаження
 • Перевірте, чи працює це. З цього приводу, інакше ми шукаємо з інших причин.

Проблеми з програмного забезпечення

Якщо вогні індикатора спалюють відповідно, ввімкнено кабелі локальної мережі, то фізичне з’єднання присутнє, і проблема повинна бути підписана в налаштуваннях комп‘ютера або неправильної роботи з програмним забезпеченням. Щоб виключити неправильну роботу драйвера мережевої картки, перейдіть до менеджера пристроїв і подивіться, як працює мережева карта. Цілком можливо, у її роботі є помилки. У цьому випадку ви можете оновити драйвер мережевої картки. Щоб виключити антивірусне блокування з’єднання на деякий час і спробуйте ввести Інтернет. Останній і одна з найважливіших перевірок. Перевірити автоматичну отримання IP.Адреси, щоб усунути неправильні налаштування бездротового зв’язку. Для Windows XP натисніть “запустити”, “панель управління”, “мережеві з’єднання”, знайдіть значок “локальна мережа” (“Підключення через бездротову мережу”), клацніть правою кнопкою миші на значку, у спадному меню, яке ви Потрібно вибрати “Властивості”, у вікні, що відкривається у списку, виберіть “Протокол Інтернету TCP / IP”, щоб рядок розділений кольором і натисніть кнопку “Властивості” під списком. У вікні, який відкривається, переконайтеся, що він вибрано “, щоб автоматично отримувати IP-адресу” та “автоматично отримувати адресу DNS-сервера”, якщо ні, то виберіть.

Отримайте IP-адресу та адресу сервера DNS у Windows XP

Для Windows 7.8.10 натисніть кнопку “Пуск” (або “Параметри” для 8-ki), “Панель керування”, “Мережа та Інтернет”, “Мережа та загальний центр доступу”, “Зміна налаштувань адаптера” Знайти значок ” Підключення до локальної мережі “(” Підключення бездротової мережі “), клацніть правою кнопкою миші на піктограмі, у спадному меню вам потрібно вибрати” Властивості “у вікні, який відкриється у виборі” Інтернет-протокол версії 4 (Tcp / ipv4) »так, щоб рядок був розділений за кольором і натисніть кнопку” Властивості “у списку. У вікні, який відкривається, переконайтеся, що він вибрано “, щоб автоматично отримувати IP-адресу” та “автоматично отримувати адресу DNS-сервера”, якщо ні, то виберіть.

See also  Як перенести браузер на інший комп'ютер. Налаштування передачі

Автоматично отримайте IP.Адресу та сервер адрес DNS у Windows Vista, 7,8,10

Принаймні один з перерахованих рецептів повинен вирішити вашу проблему. Якщо проблема залишається, зверніться до фахівця. Як правило, вони займаються тим самими сервісними центрами, які ремонтують комп’ютери. Тим не менш сподіватися, що ви змогли вирішити свої проблеми, низьку кров, використовуючи цю статтю.

Перевірка з’єднання Wi-Fi на маршрутизаторі

У маршрутизаторах, крім LAN та Wi-Fi, для місцевого зв’язку, нічого не винайдено новим.

Інші різновиди. З’єднання за допомогою ІЧ-порту або Bluetooth. Притаманні першого місця для мобільних пристроїв, в яких реалізуються режим модему USB та точку віртуальної доступу.

Якщо бездротова мережа Wi-Fi не видно на ПК або ноутбуці. Спробуйте підключитися до нього за допомогою Android Gadget. Рішення проблем Wi-Fi такі.

  Мережа Wi-Fi не видно з одного ПК, але видно з гаджетів Android та iOS, також відбулося підключення до маршрутизатора, і веб-інтелект маршрутизатора з його налаштуваннями доступні. Перевірте ПК для вірусів (наприклад, за допомогою доктора. Web Cureit), відключіть брандмауер (якщо такі є), брандмауер та інші вікна, що перешкоджають.

Перевірте ПК для вірусів, якщо він не підключається до деяких мереж

комп, ютер, бачить, маршрутизатора, wi-fi

Завантажується лише графічна оболонка сторінки ASUS

Ноутбук не бачить мережі Wi Fiher?

Неможливо підключитися до Wi-Fi маршрутизатора

Ноутбук виявляє доступну мережу Wi-Fi, але не підключається

Одна досить поширена проблема з мережею. Коли ваш комп’ютер бачить мережу, доступну для підключення, але з тієї чи іншої причини не може підключитися до нього. Така проблема може відбутися однією з наступних причин:

 • Проблема з драйверами обладнання на ноутбуці. З цієї причини, з’єднання не може бути виконане або перервати відразу після успішного підключення до мережі;
 • Інтееренція комунікації. Занадто багато пристроїв не слід підключати до Wi.Fi, і також варто гарантувати, що ніщо не може перешкоджати вашому ноутбуку та маршрутизатору;
 • Неправильно введений пароль для підключення до цієї мережі. Якщо ви пропустили ключ безпеки, з’єднання не буде виконано;
 • Відсутня мережа. Якщо параметри з’єднання на вашому комп’ютері та параметрів мережі не збігаються, з’єднання не буде виконано;
 • Невдача операційної системи. З деякими проблемами з операційною системою, з’єднання не буде виконано правильно.

Що робити, якщо маршрутизатор не бачить комп’ютер на кабелі

Над, ми розглянули основні кроки, що робити, якщо комп’ютер не бачить інтернет-кабелю з маршрутизатора. Ці дії дозволяють діагностувати та визначити, що саме є корінь проблеми. Маршрутизатор, ПК або інше обладнання.

Розглянуті ранні причини, чому маршрутизатор не бачить комп’ютера одного з найбільш поширених. Але якщо дії в діагностичному процесі не давали результатів, спробуйте ще одну кількість методів:

 • Перевірте, чи правильно обтискування мережевого дроту. Є ситуації, коли комп’ютер не бачить маршрутизатора через неправильний інтернет-кабель. Наприклад, при виконанні роботи спеціаліст заплутаних дротів або в будь-якому зв’язку немає контактів. Важливо розглянути, що має бути вісім, а не чотири вени. Останній варіант підходить тільки для порту WAN WAN.
 • Налаштуйте мережеву картку. Загальна ситуація, коли жовтий трикутник з’являється після підключення до права. Це вказує на можливі проблеми з налаштуваннями мережі. За таких обставин вам потрібно знати, що робити, якщо комп’ютер не бачить маршрутизатора через кабель, а Інтернет є.

Експерти рекомендують перевірку мережевої картки. Введіть центр керування мережею, а потім знайдіть з’єднання в локальній мережі та натисніть на кнопку правої миші. Перейдіть до Властивості та протоколу TCP / IP V4.

Тут у властивостях встановіть автоматичну отримання IP та DNS.

Якщо це не спрацювало, спробуйте встановити дані вручну. Наприклад, IP Set 192.168.Один.Тринадцять. Роль головного шлюзу відтворюється маршрутизатором. При вказанні маски підмережі з останнім нулем, а адреса маршрутизатора призначаються в колонці DNS. Це одне з найкращих рішень, якщо комп’ютер не бачить маршрутизатора в мережевому кабелі. Фактично, зв’язок з статичним ІП імітує.

 • Вставте кабель LAN сильніше. Є ситуації, коли ПК не бачить мережеве обладнання через погане контактне з’єднання.
 • Відновити систему. Іноді робота мережевих пристроїв перешкоджає програмі або вірусах, встановлених на комп’ютері. За таких обставин необхідно знати, як позбутися від додаткового “сміття”. Спробуйте повернути комп‘ютерну ОС до того часу, коли все працювало, і він побачив маршрутизатор. Для цього натисніть початок та зареєструйте відновлення слова.

Виберіть потрібну службу та вкажіть точку для повернення, і дотримуйтесь інструкцій.

 • Встановіть нові драйвери. Іноді причиною маршрутизатора не бачать компютер, застарілий. На. Щоб вирішити проблему, оновіть комп’ютерні програми ПК і Routher. Необхідні програми можна знайти на сайті офіційного виробника.
See also  Як підключити бездротовий геймпад до комп'ютера. З'єднання DualShock 4

Іноді у вирішенні проблеми допомагає банальне відключення брандмауера, блокування можливості підключення маршрутизатора до ПК та Інтернету.

Методи ліквідації

Далі буде сказано, що робити в кожному випадку.

У ноутбуці ви можете включити або вимкнути бездротовий доступ, використовуючи натискання клавіш. Вам потрібно одночасно використовувати FN і одну з функціональних клавіш. Який потрібний, визначається маркою ноутбука. F2, F3 або F5 часто використовуються. Зазвичай на ключі є бездротова піктограма.

Іноді вимикач на корпусі використовується для цієї мети. Якщо Wi-Fi відключений, комп’ютер не зможе побачити жодної бездротової мережі. Для того, щоб отримати доступ до Інтернету, потрібно включити адаптер.

Важливий! Вам потрібно переконатися, що драйвер, який використовується системою, працює правильно. Для цього потрібно перейти на панель керування.

Для цього потрібно виконати такі дії:

 • На робочому столі натисніть кнопку “Пуск”.
 • Панель керування вибирається в меню, що з’явиться.
 • Потім у розділі, пов’язаному з обладнанням, вони входять до менеджера пристроїв.

Після цього виберіть розділ, пов’язаний з мережевими адаптерами. Бажана лінія можна знайти за наявності слів “Wi-Fi” або “бездротовий”. Потрібно перевірити, чи є маленький жовтий трикутник на значку на початку рядка з позначкою оклику.

Якщо це відсутнє, це означає, що водій працює нормально. При наявності цього символу водій повинен бути перевстановлений.

Для цього потрібно виконати наступні дії:

 • Спочатку ноутбук повинен видалити попередній драйвер. Для цього натисніть кнопку правої миші. У меню з’являється, виберіть рядок “Видалити”. За запит на видалення, вам потрібно дати позитивну відповідь.
 • Тоді необхідно перевстановити водія. Для цього натисніть кнопку “Конфігурація оновлення обладнання”.

Після цього потрібно перезапустити ноутбук. В результаті описаної тут процедури, існуючий водій буде перевстановлений. Буде краще, якщо ви йдете на веб-сайт виробника ноутбука або Wi-Fi адаптерної дошки та завантажте останню версію. У цьому випадку вам доведеться використовувати інший електронний пристрій для доступу до Інтернету. Після завантаження потрібно встановити драйвер.

При роботі деяких операційних систем (Windows 8.1 або Windows 10) передбачає режими роботи “на літаку” або “енергозбереження”, в якій ноутбук не бачить мережі. Якщо включено принаймні один з них, то буде заблоковано бездротовий зв’язок. Перш ніж використовувати бездротове з’єднання, вам потрібно вийти з них.

Доступ до Інтернету на ноутбуці іноді блокується антивірусною програмою. Для того, щоб перевірити з цієї причини, вам потрібно вимкнути антивірус і перевірити, чи доступна мережа Wi-Fi.

Якщо операційна система заражена вірусом, наслідки можуть бути жахливими. Зокрема, це може призвести до неможливості доступу до світової мережі. Потрібно лікувати якомога швидше. Причина того, що ноутбук не бачить, що мережа може стати невдалим оновленням системи. Щоб виправити це, ви можете використовувати точку відновлення, якщо вона була створена раніше.

Якщо очищення пилу проводили, то після цього іноді ноутбук не бачить Wi-Fi. Зазвичай це пов’язано з тим, що під час процедури блок Wi-Fi був злегка змінений, а електричні контакти були порушені. Щоб виправити це, потрібно відновити з’єднання адаптера. Це можна зробити, звернувшись до фахівців або відкладаючи ноутбук самостійно.

комп, ютер, бачить, маршрутизатора, wi-fi

Комп’ютер зламався? Наші майстри допоможуть! Залиште запит, і ми будемо проводити безкоштовну діагностику!

При першій обробці. 15% знижка на всі роботи!

Вам не потрібно йти ніде. Наш кур’єр візьмете техніку для діагностики безкоштовно та повернути його до вас після ремонту!

Ноутбук не бачить мережі Wi Fiher?

Що робити, якщо нічого не допомогло

Якщо ви виконували всі вищезгадані дії, але доступ до Інтернету не з’явився, один варіант залишається. Розбитий модуль Wi-Fi. Це не буде працювати, щоб виправити це самостійно, ви повинні зв’язатися з сервісним центром, щоб фахівці цього. Якщо гарантійний термін ще не закінчився, допомога буде надана безкоштовно.

Таким чином, ноутбук не може бути підключений до мережі з двох причин: маршрутизатор не працює неправильно, або модуль Wi-Fi не працює. Щоб виправити маршрутизатор, вам потрібно перезапустити або скинути його налаштування. Щоб заробити модуль, потрібно включити його та встановити драйвери.