Комп’ютер не бачить картки пам’яті

Доброго дня.

Сьогодні один з найпопулярніших типів ЗМІ. Це флеш-накопичувач. І хто б не сказав, а століття дисків CD / DVD закінчуються до кінця. Крім того, ціна одного флеш-накопичувача становить лише 3-4 більше, ніж ціна DVD-диска! Правда, є один маленький “але”. Диск “Break” набагато складніше, ніж флеш-накопичувач.

Хоча це не часто, але з флеш.Накопичувачами іноді виникає одна неприємна ситуація: візьміть флеш.Карту MicroSD з телефону або фотопату, вставте в комп’ютер або ноутбук, і він не бачить. Для цього може бути багато причин: віруси, помилки програми, невдача флеш.Накопичувача та t.D. У цій статті я хотів би залишитися на найпопулярніших причинах невидимості. А також принесіть кілька порад та рекомендацій, які можна зробити в таких випадках.

Типи Flash Card. Sd підтримує ваш зчитувач карт?

Тут я хотів би залишатися більш докладно. Багато користувачів часто плутають типи карт пам’яті з іншими. Справа в тому, що SD.Флеш.Карти є три типи: microsd, minisd, sd.

Просто мати різні пристрої: наприклад, невеликий аудіоплеєр (або невеликий мобільний телефон) і, наприклад, камера або фото.Пристрій. Т.Е. Пристрої повністю відрізняються за різними вимогами для швидкості флеш-карт та інформації. Для цього існує кілька типів флеш-накопичувачів. Тепер докладніше про кожного з них.

Flash-карти MicroSD дуже популярні завдяки портативними пристроями: гравців, телефонів, планшетів. Використовуючи MicroSD, пам’ять перелічених пристроїв може бути дуже швидко зрощена!

Зазвичай при покупці, невеликий адаптер включений до них, так що це USB можна було підключити замість картки SD (про них нижче). До речі, наприклад, для підключення цього USB-флеш-накопичувача до ноутбука, вам потрібно: Вставте MICSROSD у адаптер, а потім вставте адаптер у роз’єм SD на передній / бічній панелі ноутбука.

Колись популярні картки, що використовуються в портативній техніці. На сьогоднішній день вони все ще рідше, головним чином завдяки популярності формату microSD.

Ці картки використовуються в більшості пристроїв, де вам потрібна велика кількість пам’яті. Наприклад, відеокамера, відеомагнітофон у машині, камера тощо. Пристрої. Карти SD поділяються на кілька поколінь:

Про це важливі моменти при роботі з картами SD!

1) На додаток до кількості пам’яті, SD-карти вказують на швидкість (точніше). Наприклад, у скріншотах над класом картки “10”. Це означає, що обмінний курс з такою карткою становить щонайменше 10 Мбіт / с (більш детально про класи: https: // ru.Вікіпедія.Org / wiki / secure_digital). Важливо звернути увагу на потрібну флеш-карту однієї класу для вашого пристрою!

2) MicroSD з особливим. Адаптери (вони, як правило, записуються на адаптер (див. Скріншоти вище)) Ви можете використовувати замість звичайних карток SD. Правда, зробіть це завжди і скрізь. Не рекомендується (просто через швидкість обміну інформацією).

3) Пристрої для читання карт SD мають зворотну сумісність: t.Е. Якщо ви приймаєте пристрій, читає SDHC, то він буде читати SD-карти 1 і 1.1 покоління, але не зможуть читати SDXC. Ось чому важливо звернути увагу на які карти можуть читати ваш пристрій.

До речі, у багатьох “відносно старих” ноутбуках є побудовані-в кардрі, які не можуть читати нові типи флеш-карт SDHC. Рішення в цьому випадку досить простий: купити Cardrider, підключений до звичайного USB-порту, до речі, він нагадує регулярний флеш-накопичувач більше.

Sdxc кардера. Підключається до порту USB 3.0.

Ті ж літери диска є причиною невидимості флеш-накопичувачів, жорстких дисків, карт пам’яті!

Справа в тому, що якщо ваш жорсткий диск має букву диска F: (наприклад), і ваша вставлена ​​флеш-карта також F:. Тоді флеш-карта не відображатиметься в провіднику. Т.Е. Ви підете на “Мій комп’ютер”. І ви не побачите флеш-накопичувач!

Щоб виправити це, потрібно перейти до панелі “Диски”. Як це зробити?

У Windows 8: натисніть комбінацію Winx, виберіть “Управління дисків”.

У Windows 7/8: Натисніть комбінацію WinR, введіть команду “DiskMGMT.Msc “.

Далі, ви повинні побачити вікно, в якому будуть показані всі підключені диски, флеш-накопичувачі тощо. Пристрої. Більш того, навіть ті пристрої, які не відформатуються, які не відображаються в “моєму комп‘ютері”. Якщо ваша картка пам’яті знаходиться в цьому списку, вам потрібно зробити дві речі:

Змініть його літеру диска на унікальному (для цього достатньо, щоб клацнути правою кнопкою миші на флеш-накопичувач та виберіть зміну зміну літера в контекстному меню, див. Під скріншотом);

Формат Flash-карта (якщо у вас є нові, або вам немає. Увага. Операція форматування знищить всі дані на флеш-карті).

Немає водіїв. Популярна причина, через яку комп’ютер не бачить SD-карти!

Навіть якщо у вас є комп’ютер / ноутбук абсолютно новий і тільки вчора ви привезли їх з магазину. Це нічого не гарантує нічого. Справа в тому, що продавці в магазині (або їхніх фахівців, які готують товар на продаж), можуть просто забути встановити правильні водії, або просто бути занадто лінивим. Швидше за все, ви отримали диски (або скопійовані на жорсткий диск) усіх водіїв, і вам потрібно лише встановити їх.

Розглянемо далі, що робити, якщо водії не в комплекті (ну, наприклад, ви перевстановили вікна та відформатований диск).

Як правило, існують спеціальні програми, які можуть сканувати ваш комп’ютер (точніше всіх своїх пристроїв) та знайти новітні драйвери для кожного пристрою. Я вже писав про такі утиліти в попередніх посадах. Тут я дам лише 2 посилання:

Ми припустимо, що ми маємо справу з водіями.

Відновлення карт SD та USB Flash Drives у Windows

Sd-карти, адаптери MicroSD та флеш-накопичувачі можуть бути захищеними від даних, або повністю заблоковані навіть для читання. На таких пристроях є вимикач блокування, який необхідний, відповідно, щоб встановити позицію “розблокована”.

комп, ютер, бачить, картки, microsd, флеш-накопичувача

Запуск Windows Installer

Спробуйте перевірити, чи визнається читачем карт.

Комп’ютер або ноутбук не бачить картки пам’яті. Що робити

Для початку вам потрібно переконатися, що карта працює. Для цього вставте його в інший пристрій з слотом для SD (або microSD з адаптером) карт. Це може бути камера, відеокамера, другий комп’ютер, планшет, смартфон або будь.Який інший пристрій, оснащений відповідним слотом. Якщо в цьому пристрої карта пам’яті не розпізнається або працює з перебоями, це означає, що вона або пошкоджена, або потребує очищення роз’ємів.

See also  Як змінити час на комп'ютері. Що робити, коли час постійно спускається

Візьміть бавовняний диск, “вушну паличку” або шматок бавовни, легко зволожуйте їх у спирті або відповідному очисному засобу (звичайна вода підходить, але найкраще впоратися з завданням або спеціальним засобом для очищення або простим алкоголем), Потім легко пройдіться металевими контактами на зворотній стороні картки пам’яті. Важливо: Ви не повинні вилити рідину на картку (ви ризикуєте лише вбивати його) або вставити його мокрим у порт. Переконайтесь, що контакти сухі та чисті, після чого спробуйте знову підключити карту пам’яті до комп’ютера.

Перевірте, чи немає забруднення цієї області картки пам’яті чи адаптера, який ви використовуєте.

Якщо після цієї процедури карта пам’яті працює в інших пристроях, але не працює на комп’ютері, це означає, що має сенс також очистити сам проріз. Можливо, це занадто багато пилу, який не дає комп’ютеру читати інформацію нормально. Очистіть слот для картки пам’яті в комп’ютері або ноутбук можна очистити за допомогою стисненого повітря.

Порада: не дихайте в слот. Ваш рот не зможе забезпечити достатню кількість та тиск повітря, щоб чітко очистити слот від забруднення. З такого способу очищення може бути більше шкоди, ніж користі, оскільки ви ризикуєте тривати слот мріяти на своєму комп’ютері. Краще купити стиснене повітря у найближчому комп’ютерному магазині. На щастя, це не дорого, і в той же час високий тиск і довгий сопло дозволять ефективно очистити глибокий порт картки пам’яті, не ризикуючи, щоб плавати його зі своєю слиною.

Інша порада: Переконайтеся, що ви вставляєте картку з правою стороною. На комп’ютері потрібно зобразити, яка сторона потрібно вставити карту. Деякі слоти використовують механізм snap-вниз, щоб виправити карту в слот. На такому комп’ютері ви не зможете встановити картку неправильною стороною, оскільки вона не буде зафіксувати. В інших комп’ютерах такий механізм не може бути наданий, тому переконайтеся, що картка пам’яті правильно встановлена. Ви не повинні застосовувати силу при підключенні або розширенню картки, оскільки ви ризикуєте порушувати слот, картонні або фіксаційні механізми.

Припустимо, що карта пам’яті працює, ви вставляєте праворуч, слот у вашому комп’ютері чистий, але ПК все ще не бачить SD-карти. У цьому випадку є ще кілька порад, які допоможуть.

Перевірте, чи визначається карта пам’яті в режимі керування дисками. Якщо лист не призначається на карту пам’яті, привід не відображатиметься у провіднику, хоча слот також фізично працює, а карта пам’яті.

 • Від’єднайте будь-які флеш-диски з комп‘ютера та залишайте тільки SD-карту. Це допоможе спростити процес.
 • Натисніть Win X і виберіть Контроль диска.
 • У нижній частині Integ, утиліта спочатку буде відображатися ваші жорсткі диски та диски SSD. Вони позначені “основними”. Будь-які знімні диски (флеш-накопичувачі, карти пам’яті, зовнішні жорсткі диски тощо) позначаються як “знімний пристрій”. Подивіться, будь то перераховані. Управління дисками повинно відображати тип носіїв, його об’єм та позначку “онлайн”. Це означає, що карта працює нормально.
 • Перевірте, чи фіксується лист за карткою. Якщо немає листа ((g :), наприклад), це означає, що він не відображається у провіднику.
 • Натисніть на карту правою кнопкою миші та виберіть Змінити літер або шлях диска. У вікні з’явилося, натисніть кнопку Додати, а потім виберіть опцію Призначити літер диска (A-Z). Виберіть будь.Який лист, який вам подобається, і натисніть кнопку ОК.
 • Після цього система повинна інформувати вас про новий диск і карту пам’яті з’явиться в провіднику.

Перевірте, чи ввімкнено слот для картки пам’яті. Іноді трапляється, що зчитувач карт на материнській платі ПК просто відключений з деяких незрозумілих причин. Ви можете перевірити це шляхом простого занурення в налаштування BIOS. Перезавантажте комп’ютер і під час запуску натисніть F2 / Delete (або іншу кнопку, вибрану виробником), щоб потрапити в BIOS. Кожен комп’ютер має власний BIOS (UEFI), який відрізняється залежно від виробника або моделі материнської плати, тому ми не можемо опублікувати всі варіанти тут. Вам потрібно знайти розділ з портами та пристроями (бортові пристрої / різні пристрої тощо), а потім шукати щось на кшталт “зчитувач медіа.Карт”, “SD Reader”, “Увімкнути ExpressCard” тощо. Переконайтесь, що він увімкнено, а потім збережіть налаштування, перезапустіть комп’ютер і повторно пов’язуйте карту пам’яті.

Прапорець, який відповідає за активацію вбудованого слота для SD-карт у Dell Computers BIOS. Якщо немає прапора, порт не буде працювати.

У випадку робочих комп’ютерів, сценарій також можливий, коли слот SD-карти на передній панелі корпусу не підключений до материнської плати комп’ютера. Тут вам доведеться відкрити свою справу (до того, як це повністю відключить потужність комп’ютера від розетки) і подивитися, чи підключено дріт з передньої панелі корпусу до материнської плати. Дріт з роз’ємом на 9 штифт повинен бути підключений до відповідного гребінця на материнській платі.

Іноді джерело проблеми може бути адаптером, який не працює, як це повинно бути. Це, якщо ви використовуєте адаптер SD для карт MicroSD або карту іншого формату в пару з адаптером. Звичайно, надлишок адаптера не завжди під рукою, але цей варіант також варто подумати, якщо ви не можете змусити комп’ютер працювати з карткою пам’яті. На щастя, адаптери варто копійки і знайти їх не буде багато праці.

Комп’ютер не бачить картку пам’яті: SD, MiniSD, MicroSD

Сьогодні один з найпопулярніших типів ЗМІ. Це флеш-накопичувач. І хто б не сказав, а століття дисків CD / DVD закінчуються до кінця. Крім того, ціна одного флеш-накопичувача становить лише 3-4 більше, ніж ціна DVD-диска! Правда, є один маленький “але”. Диск “Break” набагато складніше, ніж флеш-накопичувач.

Хоча це не часто, але з флеш.Накопичувачами іноді виникає одна неприємна ситуація: візьміть флеш.Карту MicroSD з телефону або фотопату, вставте в комп’ютер або ноутбук, і він не бачить. Для цього може бути багато причин: віруси, помилки програми, невдача флеш.Накопичувача та t.D. У цій статті я хотів би залишитися на найпопулярніших причинах невидимості. А також принесіть кілька порад та рекомендацій, які можна зробити в таких випадках.

Типи Flash Card. Sd підтримує ваш зчитувач карт?

Тут я хотів би залишатися більш докладно. Багато користувачів часто плутають типи карт пам’яті з іншими. Справа в тому, що SD.Флеш.Карти є три типи: microsd, minisd, sd.

See also  Як підключити стаціонарний комп'ютер до Wi-Fi. Вирішення можливих проблем

Просто мати різні пристрої: наприклад, невеликий аудіоплеєр (або невеликий мобільний телефон) і, наприклад, камера або фото.Пристрій. Т.Е. Пристрої повністю відрізняються за різними вимогами для швидкості флеш-карт та інформації. Для цього існує кілька типів флеш-накопичувачів. Тепер докладніше про кожного з них.

Flash-карти MicroSD дуже популярні завдяки портативними пристроями: гравців, телефонів, планшетів. Використовуючи MicroSD, пам’ять перелічених пристроїв може бути дуже швидко зрощена!

Зазвичай при покупці, невеликий адаптер включений до них, так що це USB можна було підключити замість картки SD (про них нижче). До речі, наприклад, для підключення цього USB-флеш-накопичувача до ноутбука, вам потрібно: Вставте MICSROSD у адаптер, а потім вставте адаптер у роз’єм SD на передній / бічній панелі ноутбука.

Колись популярні картки, що використовуються в портативній техніці. На сьогоднішній день вони все ще рідше, головним чином завдяки популярності формату microSD.

Комп’ютер не бачить картки пам’яті. Картридер не бачить картки пам’яті. Що робити

Ці картки використовуються в більшості пристроїв, де вам потрібна велика кількість пам’яті. Наприклад, відеокамера, відеомагнітофон у машині, камера тощо. Пристрої. Картки SD розділені на кілька поколінь:

Про важливі моменти мистецтва під час роботи з SD.Картками!

1) Окрім кількості пам’яті, SD.Карти вказують на швидкість (точніше). Наприклад, на скріншотах над класом карт “10”. Це означає, що обмінний курс з такою карткою становить щонайменше 10 Мб / с (докладніше про класи: https: // ru.Вікіпедія.Org / wiki / secure_digital). Важливо звернути увагу на флеш.Карту SPEED ONE CLASS, необхідну для вашого пристрою!

2) microSD з спеціальним. Адаптери (вони, як правило, записуються на адаптер (див. Скріншоти вище)) Ви можете використовувати замість звичайних карток SD. Правда, зробіть це завжди і скрізь. Не рекомендується (просто через швидкість обміну інформацією).

3) Пристрої для читання карт SD мають зворотну сумісність: t.Е. Якщо ви приймаєте пристрій, читає SDHC, то він буде читати SD-карти 1 і 1.1 покоління, але не зможуть читати SDXC. Ось чому важливо звернути увагу на які карти можуть читати ваш пристрій.

До речі, у багатьох “відносно старі” ноутбуках є вбудованими картками, які не можуть читати нові типи флеш-карток SDHC. Рішення в цьому випадку досить просто: купіть картковий читач, підключений до звичайного USB-порту, це до речі, швидше нагадує звичайний USB-флеш-накопичувач.

Cardrider sdxc. Підключається до порту USB 3.0.

Той самий диск. Причина невидимості флеш-накопичувачів, жорстких дисків, карт пам’яті!

Справа в тому, що якщо ваш жорсткий диск є літерою F: (наприклад), і ваша вставлена ​​флеш-карта теж F:. Тоді флеш-карта не відображатиметься в провіднику. Т.Е. Ви перейдете на “мій комп’ютер”. І флеш.Накопичувач USB не побачить!

Щоб виправити це, вам потрібно перейти на панель “Управління дисками”. Як це зробити?

У Windows 8: Натисніть на комбінацію Winx, виберіть “Управління дисками”.

У Windows 7/8: Натисніть комбінацію WinR, введіть команду “diskmgmt”.Msc ».

Далі ви повинні побачити вікно, в якому будуть показані всі підключені диски, флеш.Накопичувач тощо. Пристрої. Більш того, навіть ті пристрої, які не відформатуються, які не відображаються в “моєму комп’ютері”. Якщо ваша картка пам’яті знаходиться в цьому списку, вам потрібно зробити дві речі:

Змініть його літеру диска на унікальному (для цього достатньо, щоб клацнути правою кнопкою миші на флеш-накопичувач та виберіть зміну зміну літера в контекстному меню, див. Під скріншотом);

Формат Flash-карта (якщо у вас є нові, або вам немає. Увага. Операція форматування знищить всі дані на флеш-карті).

Немає водіїв. Популярна причина, через яку комп’ютер не бачить SD-карти!

Навіть якщо у вас є комп’ютер / ноутбук абсолютно новий і тільки вчора ви привезли їх з магазину. Це нічого не гарантує нічого. Справа в тому, що продавці в магазині (або їхніх фахівців, які готують товар на продаж), можуть просто забути встановити правильні водії, або просто бути занадто лінивим. Швидше за все, ви отримали диски (або скопійовані на жорсткий диск) усіх водіїв, і вам потрібно лише встановити їх.

Розглянемо далі, що робити, якщо водії не в комплекті (ну, наприклад, ви перевстановили вікна та відформатований диск).

Як правило, існують спеціальні програми, які можуть сканувати ваш комп’ютер (точніше всіх своїх пристроїв) та знайти новітні драйвери для кожного пристрою. Я вже писав про такі утиліти в попередніх посадах. Тут я дам лише 2 посилання:

Ми припустимо, що ми маємо справу з водіями.

З’єднання з використанням інших гаджетів

Якщо флеш.Накопичувач підключений до телефону без проблем, і він не видно на ПК, то чому б не використовувати цей смартфон як провідник і підключити його безпосередньо до комп’ютера (ви можете використовувати USB.Кабель OTG)

Більшість користувачів рідко витягують карту пам’яті, щоб працювати з файлами через комп’ютер.

Робота через гаджети більш комфортно і швидко

Турбує лише питання, це необхідно для цього спеціального програмного забезпечення. У нових версіях ОС не потрібно додатково встановлювати, Windows 7 та 8 автоматично встановлюють драйвери для пристроїв. Якщо ви хочете, ви можете використовувати програму від виробника (наприклад, NokiaPcSuite).

Як видно, відновлення картки пам’яті MicroSD є простим, іноді потрібно встановити драйвери, змінювати літеру розділу або використовувати сторонні пристрої.

Типи Flash Card. Sd підтримує ваш зчитувач карт?

Тут я хотів би залишатися більш докладно. Багато користувачів часто плутають типи карт пам’яті з іншими. Справа в тому, що SD.Флеш.Карти є три типи: microsd, minisd, sd.

Просто мати різні пристрої: наприклад, невеликий аудіоплеєр (або невеликий мобільний телефон) і, наприклад, камера або фото.Пристрій. Т.Е. Пристрої повністю відрізняються за різними вимогами для швидкості флеш-карт та інформації. Для цього існує кілька типів флеш-накопичувачів. Тепер докладніше про кожного з них.

Flash-карти MicroSD дуже популярні завдяки портативними пристроями: гравців, телефонів, планшетів. Використовуючи MicroSD, пам’ять перелічених пристроїв може бути дуже швидко зрощена!

Зазвичай при покупці, невеликий адаптер включений до них, так що це USB можна було підключити замість картки SD (про них нижче). До речі, наприклад, для підключення цього USB-флеш-накопичувача до ноутбука, вам потрібно: Вставте MICSROSD у адаптер, а потім вставте адаптер у роз’єм SD на передній / бічній панелі ноутбука.

Колись популярні картки, що використовуються в портативній техніці. На сьогоднішній день вони все ще рідше, головним чином завдяки популярності формату microSD.

See also  Як працювати на комп'ютері без миші. Увімкніть керування курсором миші з клавіатури

Ці картки використовуються в більшості пристроїв, де вам потрібна велика кількість пам’яті. Наприклад, відеокамера, відеомагнітофон у машині, камера тощо. Пристрої. Карти SD поділяються на кілька поколінь:

Дуже важливі моменти під час роботи з SD.Картками!

1) На додаток до кількості пам’яті, SD-карти вказують на швидкість (точніше). Наприклад, на скріншотах над класом карти “10”. Це означає, що обмінний курс з такою карткою становить щонайменше 10 Мб / с. Важливо звернути увагу на потрібну флеш-карту однієї класу для вашого пристрою!

2) MicroSD з особливим. Адаптери (вони, як правило, записуються на адаптер (див. Скріншоти вище)) Ви можете використовувати замість звичайних карток SD. Правда, зробіть це завжди і скрізь. Не рекомендується (просто через швидкість обміну інформацією).

3) Пристрої для читання карт SD мають зворотну сумісність: t.Е. Якщо ви приймаєте пристрій, читає SDHC, то він буде читати SD-карти 1 і 1.1 покоління, але не зможуть читати SDXC. Ось чому важливо звернути увагу на які карти можуть читати ваш пристрій.

До речі, у багатьох “відносно старі” ноутбуках є вбудованими картками, які не можуть читати нові типи флеш-карток SDHC. Рішення в цьому випадку досить просто: купіть картковий читач, підключений до звичайного USB-порту, це до речі, швидше нагадує звичайний USB-флеш-накопичувач.

Cardrider sdxc. Підключається до порту USB 3.0.

Той самий диск. Причина невидимості флеш-накопичувачів, жорстких дисків, карт пам’яті!

Справа в тому, що якщо ваш жорсткий диск є літерою F: (наприклад), і ваша вставлена ​​флеш-карта теж F:. Тоді флеш-карта не відображатиметься в провіднику. Т.Е. Ви перейдете на “мій комп’ютер”. І флеш.Накопичувач USB не побачить!

Щоб виправити це, потрібно перейти на панель “Управління дисками”. Як це зробити?

У Windows 8: Натисніть на комбінацію Winx, виберіть “Управління дисками”.

У Windows 7/8: Натисніть комбінацію WinR, введіть команду “diskmgmt”.Msc ».

Далі ви повинні побачити вікно, в якому будуть показані всі підключені диски, флеш.Накопичувач тощо. Пристрої. Більш того, навіть ті пристрої, які не відформатуються, які не відображаються в “моєму комп‘ютері”. Якщо ваша картка пам’яті знаходиться в цьому списку, вам потрібно зробити дві речі:

Змініть його літеру диска на унікальному (для цього достатньо, щоб клацнути правою кнопкою миші на флеш-накопичувач та виберіть зміну зміну літера в контекстному меню, див. Під скріншотом);

Формат Flash-карта (якщо у вас є нові, або вам немає. Увага, операція форматування знищить усі дані на флеш.Картці).

Немає водіїв. Популярна причина, через яку комп’ютер не бачить SD-карти!

Навіть якщо у вас є комп’ютер / ноутбук абсолютно новий і тільки вчора ви привезли їх з магазину. Це нічого не гарантує нічого. Справа в тому, що продавці в магазині (або їхніх фахівців, які готують товар на продаж), можуть просто забути встановити правильні водії, або просто бути занадто лінивим. Швидше за все, ви отримали диски (або скопійовані на жорсткий диск) усіх водіїв, і вам потрібно лише встановити їх.

Розглянемо далі, що робити, якщо водії не в комплекті (ну, наприклад, ви перевстановили вікна та відформатований диск).

Як правило, існують спеціальні програми, які можуть сканувати ваш комп’ютер (точніше всіх своїх пристроїв) та знайти новітні драйвери для кожного пристрою. Я вже писав про такі утиліти в попередніх посадах.

Ми припустимо, що ми маємо справу з водіями.

Розподіл карт пам’яті та адаптери

Тепер давайте подивимося, чому ноутбук не бачить карту пам’яті SD, щоб працювати, з яким потрібний спеціальний адаптер, який називається адаптер, у розмірі, що відповідає стандартній картці SDHC. Цілком можливо, що як картка, так і адаптер можуть мати фізичний збиток. По-перше, спробуйте використовувати інший адаптер або перевірте, що не працює на іншому комп‘ютері. Якщо картка не визначена, це дуже добре, що вона є пошкодженою. Але це може бути фізичний збиток, а також невдачі програмного забезпечення при роботі контрольних контролерів.

 • Невдача в роботі операційної системи або прошивки пристрою;
 • Картка не контактує з контактним сайтом. Остання грязь / пил забитий, флеш-накопичувач “переміщений” після удару / падіння пристрою, вода потрапила в гніздо, викликаючи окислення;
 • Смартфон або планшет, несумісний з типом карт;
 • Зовнішній привід використовує файлову систему NTFS несумісні з Android.

Різні стандарти карт пам’яті та кардрідри

Якщо читач картки не бачить SD-карту, ви повинні переконатися, що їхні стандарти сумісні. Той факт, що формат картки дозволяє вставити його в слот CardRider, не означає, що привід буде читати, оскільки картки пам’яті можуть відрізнятися за способом читання. Таким чином, лише стандартний читач карт SD не буде працювати з стандартними картками SDHC, незважаючи на той самий форм-фактор.

Дещо інша ситуація розробляється, коли SD-карта бачить файли, вона записується на ньому, але сама це визнається системою. Причина знову може пошкодити файлову систему приводу. Щоб виправити помилки файлової системи, ми використовували Chkdsk, але якщо цей інструмент не допомогло усунути проблему, ви повинні використовувати інструменти для відновлення даних від пошкоджених носіїв, наприклад, R-студії.

  Запуск програми виберіть підключений диск та натисніть на панель інструментів сканування;

комп, ютер, бачить, картки, microsd, флеш-накопичувача

комп, ютер, бачить, картки, microsd, флеш-накопичувача

комп, ютер, бачить, картки, microsd, флеш-накопичувача

комп, ютер, бачить, картки, microsd, флеш-накопичувача

комп, ютер, бачить, картки, microsd, флеш-накопичувача

Що стосується самого пам’яті, це, швидше за все, доведеться форматувати. Цілком можливо, що для цього вам знадобиться третіх партійного спеціалізованого програмного забезпечення. Hdd низький формат або sdformatter (якщо Windows не справляється з завданням).

Ми припустимо, що в цілому питання “Чому не бачимо комп‘ютерну карту”, яку ми відповіли. Звичайно, інші причини не можуть бути виключені, але вищезгадані є найбільш типовими. Ніхто не застрахований проти проблем при роботі з картами пам’яті, але вони можуть бути мінімізовані, дотримуючись простих правил для роботи приводів цього типу, зокрема, зберігати їх чистими, використовуйте функцію безпечної видобутку та ніколи не застосовувати силу, намагаючись Вставте пристрій у картрид. Также следует учесть, что ячейки памяти неиспользуемой длительное время карты относительно быстро деградируют, поэтому хотя бы раз в неделю или две на нее нужно подавать питание, подключая к компьютеру.