Чому HDMI не працює: алгоритм вирішення проблем

Я купив себе зовсім недавно телевізор і якось не потрібно використовувати кабель HDMI взагалі. Але тут прийшли родичі додому. І я вирішив показати відео та фотографії. Дотримуйтесь кабелю та ніяких зображень і звуку теж. Взагалі, я боровся з цією проблемою, але все-таки вдалося це вирішити. Сьогодні я скажу вам. Чому HDMI не працює на ноутбуці і як вирішити цю проблему.

І тому спочатку подивіться на цілісність кабелю. Мій друг має кішку, тому не помічав дріт з Xbox, і він не міг довго зрозуміти, чому ніяке зображення. Вони рідко горять, але все одно варто перевірити. Тепер ми переходимо до налаштувань. Конфігурація буде однаковою для всіх версій Windows: 10, 8, 7 та T.D.

Як підключити ноутбук до телевізора

Вихід екрана комп’ютера на телебаченні. Простий, але в той же час дуже цікавий процес.

комп, ютер, бачить, кабель

Для того, щоб не зіткнутися з труднощами при підключенні, пройдіть суворо відповідно до інструкцій:

 • Перевірте наявні з’єднувачі на пристроях.
 • Запустіть комп’ютер, а також включити телевізійний приймач.
 • Вставте одну частину кабелю в роз’єм HDMI комп’ютера, а інший. На телевізорі.
 • Після кабельного з’єднання ви не помітите жодних змін на екрані приймача телевізора. Нам потрібно перемикати джерело зображення. Для цього натисніть кнопку “Source” на пульті дистанційного керування або самостійно знайдіть пункт меню “Source” у налаштуваннях.
 • Як джерело, виберіть частину порту HDMI.

На замітку. Якщо ви використовуєте старе телевізор, то ви все ще можете підключити ПК через HDMI до нього. Але ви додатково потребуєте адаптера з RCA (“тюльпани”). Те ж саме стосується комп’ютерів з лише роз’ємом VGA.

комп, ютер, бачить, кабель

Загалом, в кінці з’єднання ви можете почати роботу. Зображення робочого столу буде проеціюватися на екран телевізора, а контроль буде здійснюватися таким же чином, як і раніше, тобто через клавіатуру та мишу (сенсорну панель). При необхідності ви можете використовувати додаткові налаштування, які будуть обговорюватися пізніше.

Ми встановлюємо драйвер

Буває, що це рідко, але якщо ви встановили драйвер відео-адаптера в ручному режимі та випадково знімав прапорець (позначка) з Audio Component HD, то ось чому немає звуку на телевізорі HDMI:

 • Відкрийте диспетчер пристроїв панель управління або головне контекстне меню (Win X) та перейдіть до розділу звуку, ігрових пристроїв.
 • Якщо у списку лише один компонент (звукова карта), то проблема дійсно в водії. Але якщо є кілька варіантів, наприклад, NVIDIA HDA, то ви повинні вибрати команду “Увімкнути” через меню правої кнопки, щоб увімкнути бажаний пристрій:
 • Тепер я скажу вам, як встановити відсутній драйвер. Спочатку потрібно перейти на офіційний веб-сайт виробника відеодаптера, а також для завантаження сучасної версії “Dravishek”.
 • Після запуску інсталятора потрібно вибрати режим ручного встановлення, щоб відстежувати процес та переглянути всі встановлені компоненти. Зверніть увагу на знак, навпроти “HD Audiora”. Розглянемо приклад NVIDIA:
See also  Як видалити резервуари з комп'ютера. Як видалити світ танків (WOT)?

Щоб змінити зміни, потрібно перезапустити комп’ютер. До речі, спрощення процедури оновлення допоможе утиліти водіїв, яку я розповідав раніше.

Чому HDMI не працює на ноутбуці

Ми підготували докладні інструкції для користувачів, які цікавляться, чому HDMI не працює на ноутбуці. Використовуйте кілька рішень нижче, щоб вирішити проблему.

Ви повинні звернути вашу увагу на те, що HDMI не працює на ноутбуці в основному через несправні драйвери або налаштування. Однак, ви повинні переконатися, що проблема не з портом або кабелем HDMI.

Перш ніж виконувати наступні дії, спробуйте просто вимкнути кабель з телевізора або проектора, і знову підключіть його до порту HDMI.

Також перевірте зв’язок з іншим кабелем HDMI, оскільки проблема може складатися з неї. Якщо HDMI все ще не працює на ноутбуці, то використовуйте наступні рішення.

Ми підключаємо телевізор

Дивитися фільми, аматорські відео та фотографії набагато зручніше на великому екрані, особливо тому, що майже всі сучасні відеокарти дозволяють підключитися до телевізора. Якість зображення та відтворення звуку на комп‘ютері значно відрізняється від того, що ви побачите і почуєте, якщо підключатися до нього синій екран.

Є такі основні способи підключення телевізора до монітора:

 • Підключення через Integs VGA, які обладнані майже всіма сучасними відеокартами;
 • З’єднання через кабель HDMI (цей метод широко використовується для передачі сигналів високої чіткості);

З’єднання може бути реалізована і без використання різних типів дротів. З’єднання через Wi-Fi дозволяє швидко встановити контакт між монітором та екраном, а також вільний будинок з кабелю кабелів.

Чому компютер не бачить телевізор через HDMI

Оскільки метод дротового з’єднання дуже популярний, а мільйони людей використовують їх, для всього існування HDMI, можна було розрізняти кілька факторів, що впливають на виникнення проблеми:

 • Пошкодження дроту, підключення або роз’єму;
 • Неправильні параметри з’єднання на ПК або телевізорі;
 • Аварія у відеокарті;
 • Вплив вірусів.

Незважаючи на досить широкий спектр причин, несправності можуть усунути будь-яку особу, навіть не звертаючись до допомоги фахівцям. Але спочатку рекомендується вивчити інструкції, в яких відбулися всі фактори проблеми.

комп, ютер, бачить, кабель

Особливості HDMI проводів

комп, ютер, бачить, кабель

Inteeis HDMI активно використовується в сучасній техніці для одночасної передачі аудіо- та відеофайлів. З ним ви можете транслювати вміст у повній роздільній здатності HD або 4K, не турбуючись про затримки або невдачі.

Перші прототипи роз’єму були розроблені у 2002 році. Після цього виробники різними способами покращили їх. І тим самим збільшився пропускна здатність та якість передачі. Крім того, HDMI почав підтримувати різні формати та інші цікаві риси.

Версія 1.4 і вище можна використовувати для передачі мережевого сигналу. І 3D-відео або файли в 4K-Resolution. І на відміну від бездротових технологій, HDMI забезпечує високу швидкість, надійність та стабільність підключення до Інтернету.

See also  Як підключити бездротовий геймпад до комп'ютера. З'єднання DualShock 4

Сьогодні розподіляються наступні роз’ємні формувачі:

Останні сорти підходять для смартфонів, фотографічного обладнання та інших портативних гаджетів.

Перевірте компоненти

Найбільш очевидна причина, чому телевізор не бачить ноутбука через HDMI. Несправні роз’єми або дроти. Перевірте свою продуктивність легко.

 • Інші матеріали HDMI повинні бути покуповані на телевізорі.
 • Щоб перевірити вихід ноутбука, ви можете підключити його до іншої техніки.
 • Не потрібно нехтувати заміною кабелю, навіть якщо вона нова і просто придбана.

комп, ютер, бачить, кабель

Важливий момент, який стосується шнурів HDMI. Існує думка, що вони двосторонні, тобто не мають значення, яку сторону підключитися. Це справедлива заява, але якщо кабель дуже дешевий, це може бути одностороннім.

У цьому випадку його слід розглядати: як правило, на вилку, яка буде вставлена ​​в джерело сигналу, є стрілка. Якщо немає стрілок, ви можете спробувати підключити обидва кінці, у свою чергу.

Основні причини несправностей та їх ліквідація

Якщо комп’ютер або ноутбук не бачить телевізор через HDMI. Це можна пояснити наступними факторами:

 • При підключенні методів було зроблено помилки.
 • Кабель або роз’єм пошкоджено.
 • На пристрої встановлено невідповідні драйвери.
 • Вибрані неправильні параметри зовнішнього відображення.
 • Графічний процесор не вдалося.

Щоб визначити, чому ПК не бачить HDMI. Кабель. Ви повинні діяти на цьому алгоритмі:

Немає сигналу на моніторі / без сигналу / без вхідного сигналу / перевірки кабелю сигналу

 • Огляньте дроти на наявність пошкодження. А також оцінити правильне з’єднання.
 • Перевірте налаштування на всіх пристроях.
 • Переконайтеся, що в операційній системі немає шкідливих файлів та вірусів.
 • Діагностувати порти.
 • Оновлення драйверів відеокарти.

Необхідний кабель

комп, ютер, бачить, кабель

Якщо трансляція вмісту проводилася без збоїв, але потім синхронізація була відрізана, можливо, кабель був пошкоджений. У більшості випадків несправності виникають при неправильно підключеному або випадковому підключенні. Механічні розбивки виникають менше.

Для усунення перерв, необхідно правильно обчислити довжину кабелю. Крім того, якщо Inteeis HDMI не бачить телевізора. Потрібно перевірити, що він правильно встановлений.

Не налаштований телевізор

Перед початком ремонту кабелю HDMI ви повинні перевірити налаштування телевізора. Зрештою, деякі пристрої не мають функції автоматичного вибору джерела передачі. І особливо якщо раніше ви вибрали інші параметри. Тому спочатку спробуйте змінити налаштування за допомогою панелі керування та змініть джерела, вибравши список “HDMI”.

Щоб виправити помилку, дотримуйтесь таку послідовність дій:

 • Вставте одну сторону HDMI-шнура в порту телевізора (його можна розмістити на задній панелі або стороні). І зворотний штепсель у відповідному коннекторі ноутбуків або персональний компютер.
 • Використання пульта дистанційного керування натисніть Вибір джерела сигналу. Його можна назвати “джерелом” або “введенням” залежно від характеристик моделі та бренду. І після відображення наявних параметрів підключення перейдіть до “HDMI”.
 • Відкрийте параметри телевізора, щоб вирішити роз’єм. У той же час сучасна техніка має 2, 3 або 4 входів з відповідним цифровим позначенням. Активуйте Inteeis, в якому ви вставили вилку. І для перемикання між портами, скористайтеся відповідними клавішами або номерами 2 та 8.
 • Щоб зберегти параметри, натисніть клавішу “OK” або “Enter”. І якщо кнопки відсутні, знайдіть кнопку “Застосувати” на екрані та перейдіть до неї за допомогою навігаційних елементів.
See also  Як дізнатися, коли включено комп'ютер. Що ще повинно звернути увагу

Немає сигналу на моніторі / немає сигналу / Немає вхідного сигналу / Перевірка кабелю

На багатьох консолях є ключ “HDMI”, який спрощує вибір правильного джерела.

У разі виникнення труднощів на етапі налаштування ви повинні прочитати інструкцію, яку було продано разом з телевізором. Оскільки він детально описує всі особливості синхронізації пристроїв через різні Integs.

Неправильні налаштування монітора

комп, ютер, бачить, кабель

Якщо роз’єм вибрано правильно, і кабель повністю завершено, спробуйте перевірити параметри ПК або портативний пристрій. Часто, помилки у відображення відбуваються через непридатні системні параметри. Щоб перевірити налаштування, виконайте наступний алгоритм дій:

 • Виберіть місцевий простір курсору миші на робочому столі та натисніть на правильну клавішу.
 • У розділі, що відкривається, виберіть “Резолюція екрана” або “Графічні характеристики”.
 • Визначте спосіб передачі даних на зовнішньому моніторі та встановіть відповідну роздільну здатність.

Увімкнути налаштування демонстрації на ноутбуці набагато простіше. Для цього достатньо, щоб утримувати комбінацію FN F4, після чого система автоматично визначає роздільну здатність.

Проблема з відеокартою

комп, ютер, бачить, кабель

Пошкодження графічного процесора є спільною причиною проблем при проектуванні зображення з комп‘ютера. Якщо на екрані з’являється помилка “No Signal”, спробуйте оновити драйвери. Ви можете завантажити пакет програмного забезпечення через офіційний веб-сайт виробника. Ви також можете використовувати стандартні інструменти Windows, діючи за цим принципом:

 • Відкрийте “Панель керування”.
 • Виберіть “Менеджер пристроїв”.
 • Перейдіть до розділу “Адаптер” та знайдіть елемент “Оновити драйверів”.
 • Система запропонує 2 Опції оновлення: через Інтернет або кореневе сховище.
 • Процес установки виконаний у фоновому режимі.

Необхідні з’єднання порту

Всі Integs і роз’єми часто не виконуються через механічні розлади або контактні шорти. Відомо, що безтурботна експлуатація обладнання або напруги стрибки викликає проблеми з демонстрацією зображення на зовнішньому моніторі. У той же час експерти рекомендують підключитися лише у випадках, коли техніка відключена від джерела живлення.

Під час роботи роз’єм HDMI носиться і окислюється. Тому техніка не може визначити зв’язок. І усунути помилку, ви повинні використовувати професійну допомогу та передати роз’єм HDMI під пайка.

Іноді помилки синхронізації пов’язані з відсутністю додаткової потужності на графічному процесорі комп’ютера. У цьому випадку знайти причину невдачі буде складніше.

Віруси на комп‘ютері

комп, ютер, бачить, кабель

Іноді компютер не бачить телевізора через HDMI за рахунок присутності в системі вірусу та шкідливої ​​програми. Ця помилка рідко знайдена, але вона не може бути виключена.

Для того, щоб захистити ПК, планшет або ноутбук від вірусних файлів, ви повинні встановити хороший антивірус. У той же час, не потрібно купувати платну підписку, оскільки для основної перевірки системи підходить безкоштовна версія. Його дійсності обмежена до 30 днів.