Що робити, якщо комп’ютер не бачить флеш.Накопичувача в Windows

Є дві основні причини, через які комп’ютер може не побачити флеш.Накопичувач USB: апаратне та програмне забезпечення. У першому випадку проблема в устаткуванні, т.Е. Фізичний. У другому випадку налаштування операційної системи Windows допоможе. Все описано також стосується карт пам’яті, зовнішніх жорстких дисків, SSD та будь-яких інших інформаційних дисків USB. Далі виберіть свою версію відмови.

Зазвичай існує світлодіод на флеш-накопичувачі, що сигналізує, що він працює. Якщо раніше світло світиться, але зараз немає, то це означає, що потужність не подається до пристрою. У будь-якому випадку, якщо взагалі нічого не відбувається, не існує певного звуку під час підключення Flash-носія, у вас є кілька варіантів:

 • Переставляйте USB-флеш-накопичувач до іншого порту USB;
 • Переставити USB-флеш-накопичувач у USB-порту на системному блоці;
 • Вставте диск безпосередньо на комп‘ютер або ноутбук, не використовуючи будь-який подовжувач та USB-концентратори.

Визначте причину для портів USB або на самому флеш-накопичувачі:

 • Вставте диск на інший комп‘ютер або у ваш смартфон через адаптер OTG (телефон повинен підтримувати OTG);
 • Підключіть будь.Який інший USB.Пристрій, щоб переконатися, що порти працюють.

Тепер я поясню, деякі порти можуть не працювати, лише тому, що вони раніше були поховані або були зіпсовані контакти. Погляньте в них, якщо ви можете побачити бруд і сміття, добре підірвайте його. Тоді, якщо відбулося перевантаження порту USB. Більше того, щоб “поставити в порядок”, потрібно повністю знешкодити комп’ютер, висунувши кабель з виходу на 1 хвилину. Ноутбук повинен вимкнутись і отримати акумулятор на 1 хвилину.

Поточне перевантаження відбувається, коли підключено багато USB.Пристроїв або споживає багато енергії, таких як смартфон на зарядку, вентилятор, зволожувач повітря, нагрівальний пристрій або настільна лампа.

Крім того, USB.Розетки на передній панелі системного блоку не можуть бути підключені до материнської плати. Так що вони працювали, потрібно відкрити кришку системного блоку та підключити дроти з передньої панелі до відповідних штифтів на материнській платі. Ви можете керуватися натяками на саму материнську плату або завантажувати інструкції для вашої моделі в Інтернеті.

Ваш USB-флеш-накопичувач може не працювати спеціально з вузлами та USB-одиницями, але частіше таке збентеження відбувається з зовнішніми жорсткими дисками. Вони дуже вимагають від якості кабелю та харчування. Бідні кабелі проводять слабкий струм, у напрузі відбувається розлад.

Якщо порти USB не працюють, то має сенс ввести біос і перевірити, чи вони включені там. У різних версіях BIOS та UEFI налаштування для включення / відключення портів USB будуть в різних місцях, вам потрібно прогулятися по меню, як правило, це “просунута”. Конфігурація USB “. Потрібно переключити властивість “USB 2.0 Контролер і USB 3.0 Контролер (якщо є) у стані підтримки:

Флеш-накопичувач помер або залишається живим?!

По-перше, давайте вирішимо тип розбиття. У деяких випадках не має сенсу щось робити, оскільки пацієнт досить мертвий, ніж живий.

Ми підключаємо USB-флеш-накопичувач до USB-порту комп’ютера, і нічого не відбувається. Він не висвітлює індикатор стану, він не з’являється у списку комп’ютерних дисків, він не має його в диспетчері диску, не з’являється у менеджера пристроїв. Це означає, що USB-порт згоріло, або має невдалий чіп. Чоловік без досвіду з паяльником та електронікою не буде робити нічого, що означає випуск або викинути, або йти до спеціалізованого семінару.

Якщо комп’ютер бачить флеш-накопичувач, і це принаймні якось визначається операційною системою, тобто є ймовірним, що диск для реанімації USB буде успішним, і це, безумовно, варто використовувати. Ось найбільш типові ситуації.

Як виправити?

 • Почнемо з того, що необхідно переконатися, що проблема полягає в самому флеш-накопичувачі. Цілком можливо, що він був пошкоджений, і привід, вхід USB або будь-який інший роз’єм. Для цього спробуйте встановити його в іншому вході, і краще, взагалі, в іншому комп’ютері або ноутбуці. Якщо на будь-якому з них ви не можете розпочати свій пристрій для зберігання інформації, то проблеми, пов’язані з ним.
 • Якщо ваш комп’ютер бачить флеш-накопичувач, але пише, вставте диск, і все добре в інших, ви можете спробувати перевстановити операційну систему, повернути його до заводських налаштувань або змінити входи, порти на ПК. Тобто вирішити проблему, яку ви можете оцифративувати. У випадку, коли ваші сили недостатньо, краще звертатися до фахівців, майстрів, що має більший досвід у цій галузі.
 • Отже, якщо проблема лежить у флеш-диску, то нам знадобиться додаткові робочі інструменти. Але спочатку слід переконатися, що комп’ютер бачить ваш USB-флеш-накопичувач. Подивіться, чи спалюються спеціальні показники? Повідомлення приходять до операційної системи? Якщо проблема виникає, коли програма Flash Drive починається, коли ви намагаєтеся відкрити його, поки що все добре, ви можете перейти до наступного пункту. В іншому випадку, швидше за все, пристрій приїхав до непридатного стану держави. Ви можете спробувати звернутися до виробника продукту, щоб визначити можливі рішення.
 • Відповідно до стандартних процедур перевірки будь-якого типу гаджета, витрачайте повну сканування флеш-накопичувачів для вірусів. При необхідності знімайте загрози та повторіть пошук шкідливого програмного забезпечення.
 • На всякий випадок, перегляньте, чи блокування не встановлено за допомогою спеціальної кнопки блокування на корпусі пристрою. Якщо варто, змініть свою позицію і спробуйте знову відкритись у провіднику.
 • Тепер запустіть “панель керування”, перейдіть до вкладки “Система та безпека”, виберіть “Усуньте типові проблеми з комп’ютером” у самому списку. У новому вікні натисніть на елемент налаштування пристрою, розташованого в апаратному та звуковому блоці. Після підказків у діалоговому вікні перевірте наявність помилок у цій категорії. Якщо вони є, то в їх коді ви можете знайти рішення в Інтернеті. В іншому випадку перейдіть до наступного пункту.
 • Перевірте також наявність встановлених драйверів флешки. Поверніться до “Панель управління” ще раз і знайдіть елемент диспетчера пристроїв за допомогою пошуку. На вкладці з пристроями зберігання знайдіть флеш-накопичувач USB, клацніть правою кнопкою миші та натисніть “оновити драйвери”. Їх також можна завантажити, якщо це необхідно, з сайту виробника гаджетів. Якщо оновлення не допомагає, натисніть на той самий список “Видалити”. Після цього витягніть гаджет і знову підключіться до ПК.
 • Встановіть на програму комп’ютера ImageUSB, призначене для клонування інформації з однієї флеш.Накопичувача на іншу. Це також може допомогти відновити. True Image Acronis. Це аналог цієї програми, ви можете його використовувати.
 • Отже, флеш.Накопичувач не відкривається, пише вставити диск. Що ми будемо робити? Ми спробуємо відформатувати пристрій. Клацніть правою кнопкою миші на значку флеш-диска та виберіть пункт “Формат”. Залиште стандартні параметри у вікні, який з’явиться, і натисніть “Почати”. Зачекайте закінчення процедури та спробуйте знову використовувати продукт.
 • Якщо метод стандартного форматування не допоміг вам, то ви повинні шукати допомоги третього.Партійних утиліт. Варто відзначити, що під час форматування краще використовувати “швидкий” метод очищення (вибраний за допомогою галочки), оскільки після цього існує можливість відновити інформацію за допомогою різних спеціалізованих програм.
 • Якщо будь-який спосіб допоміг вам, то зв’яжіться з підтримкою виробника пристрою. Або ви можете зателефонувати до майстра, перейдіть до центру ремонту, де ви також спробуєте допомогти вам.
See also  Як видалити пересилання на Samsung Duos. У яких випадках перенаправляються

Друзі, сьогодні ми детально вивчили питання про те, що робити, якщо комп’ютер бачить флеш-накопичувач, але пише, вставте диск. Ми дізналися, що причиною цієї проблеми можна об’єднати на дві великі групи:

Рішення також можуть бути описані в короткому вигляді наступним чином:

 • Переконайтеся, що проблеми з портами та комп‘ютерними входами немає.
 • Перевірка флеш-накопичувача з стандартними вікнами або будь-якою іншою ОС, яку ви використовуєте.
 • Видалення та повторне встановлення (оновлення) водія для читання та запису.
 • Перевірка на віруси, а також очищення.
 • Копіювання даних за допомогою третього.Партійних утиліт.
 • Форматування стандартних методів, а також програми інших розробників.
 • Відновлення даних за допомогою спеціальних програм.
 • Звернення до допомоги виробнику, фахівці та майстрів.

Ми сподіваємось, що вам вдалося, і проблема була вирішена. Намагайтеся бути обережним наступним часом при використанні пристрою. Розкажіть нам, як вам вдалося подолати проблему: Поділіться своїм досвідом, думкою та враженням.

Однією з загальних проблем з USB-дисками (також може виникнути з карткою пам’яті). Ви підключаєте USB-флеш-накопичувач до комп’ютера або ноутбука, а Windows записує “Вставте диск у пристрій” або “Вставте диск” знімний диск. Це трапляється безпосередньо, коли флеш.Накопичувач підключений або спроба відкрити його в провіднику, якщо він уже підключений.

У цьому посібнику. Детально про можливі причини флеш.Накопичувача таким чином, і повідомлення Windows просить вставити диск, хоча знімний диск вже підключений та способи виправити ситуацію, яка повинна бути придатною для Windows 10, 8 та Windows 7.

Відновити файли з флеш.Накопичувача

Якщо, намагаючись виправити помилки Windows, все також має намір форматувати (t.Е. Вона бачить її, але не визнає). Тоді перше, що я рекомендував би вам відновити файли з нього (якщо, звичайно, вони вам потрібні).

Після форматування флеш.Накопичувача USB. Буде складніше відновити дані з нього (і у випадку запису нових файлів. Це загалом неможливо!).

Для відновлення даних є спеціальні програми. Деякі безкоштовні та популярні з них, я дам таблицю нижче.

3 безкоштовні програми відновлення даних

 • Майстер відновлення: тримайте вас за кроками через всі “шипи” та складні моменти з цією процедурою;
 • Можливість відновлення файлів навіть з пошкодженими носіями;
 • Підтримка флеш-накопичувачів, карток SD, жорстких дисків, SSD;
 • Підтримка файлової системи: EXFAT, FAT32, NTFS;
 • Можливість пошуку та відновлення не збереженого документа Word;
 • Попередня оцінка можливості відновлення файлу;
 • Швидкий та глибокий аналіз диска.
 • Підтримка файлової системи: Exfat, FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5;
 • Можливість відновлення віддалених файлів;
 • Здатність реконструювати пошкоджені файлові системи;
 • Відновлення даних після форматування;
 • Автоматичне налаштування параметрів для відновлення (актуальні для початківців).
 • Відновити не тільки “звичайні” файли, але й приховані, зашифровані, стиснуті та системні файли;
 • Простий і інтуїтивний inteeis;
 • Є оцінювач: оцінює можливість відновлення певних файлів;
 • Можливість відновлення файлів у мережевих та дисках (включаючи флеш-накопичувачі);
 • Підтримка російської мови;
 • Підтримка Windows 7, 8, 10.

В принципі, ви можете використовувати будь-які утиліти для відновлення. Більш простий для початківців. Це Recuva, в арсеналі, з якого є майстер, проведення всієї процедури від А до I.

Скріншот нижче показує мій відсканований жорсткий диск у Recuva для пошуку старих віддалених зображень, фото. Багато з видалених файлів були знайдені та відновлені (зелене коло навпроти файлу є хорошим знаком, що означає, що програма високо оцінює можливість відновлення).

Важливий момент: при відновленні файлів. Відновити їх до іншого середовища! ☝ т.Е. Якщо ви хочете відновити файл з флеш-накопичувача, збережіть його на жорсткому диску (якщо ви зберігаєте його на тому ж флеш-диску, який був сканований у програмі, то відновлений файл буде голити інші не відновлені дані). Така тавтологія.

Загалом, процедура відновлення вимагає ще однієї досить об’ємної статті (для того, щоб розмістити всі вищевказані точки).

Причина помилки

Але перш ніж ви дізнаєтесь про способи усунення цієї проблеми, ми дізнаємось її причини та наслідки, що може попередити повторне виникнення проблеми в майбутньому.

 • Найчастіше це пов’язано з тим, що флеш.Накопичувач має певну шкоду. Тобто довгострокова експлуатація, механічний зрив, несправність програмного забезпечення може діяти як такі. Наприклад, якщо ви використовуєте пристрій дуже довго, і досить активно, тобто ймовірність того, що термін його корисного тесту закінчився. Або в контакті з водою, вплив на плитку, результату знищення або пошкодження деяких частин флеш.Накопичувача, ви також можете отримати таку проблему. Невдача програмного забезпечення, швидше за все, говорити про неналежне використання пристрою, або про термін служби, що закінчився.
 • Остання причина також може викликати вірусну атаку. У сучасному світі, широкий спектр шкідливих кодів, які роблять життя комп’ютера, ноутбук, планшет похмурий. Вони приховують, блокують, знищують різні сектори в програмі, тим самим робить нормальне використання продукту неможливо.

комп, ютер, бачить, флеш, накопичувача, вставити

Дуже часто причиною проблем з флеш-накопичувачами є віруси в комп’ютері

Незважаючи на те, що причини грубо виділяються у двох великих групах, ми виправте поточну ситуацію на одному ланцюжку: від найпросунущих шляхів до найсучасніших. Виявляється, якщо ви не допомогли першому способу у списку, то вам потрібно йти до другого, потім до третього і так далі. Зауважте, що для виконання деяких інструкцій вам може знадобитися активне підключення до Інтернету. Заздалегідь дбайте, що деякий антивірус попередньо встановлений на вашому комп’ютері.

See also  Як змінити час на комп'ютері. Що робити, коли час постійно спускається

Загалом, для початку, оскільки ми вже почали говорити про захисні програми, тепер завантажуються та встановіть антивірусну утиліту. Потім проведіть повну сканування ноутбука або комп’ютера, зніміть знайдені загрози (якщо вони, звичайно, будуть). Потім повторіть процедуру сканування, лише потім перейдіть до інших дій.

Також варто попереджати, що інформація, доступна на пристрої, буде повністю стирається. Це не буде працювати, щоб відновити його, оскільки проблема серйозна. У будь-якому випадку ви можете спробувати повернути дані за допомогою спеціальних утиліт для відновлення файлів. Деякі виробники виробляють їх для своїх пристроїв, що робить їх на офіційному веб-сайті для завантаження та встановлення на персональному комп’ютері.

Причини невидимості флеш-накопичувача

Проблема: флеш-накопичувач не відформатований

Ця причина є найбільш поширеною! Справа в тому, що після покупки флеш-накопичувача. Він повинен бути відформатований (Примітка: дуже часто нові флеш-накопичувачі та диски не відформатовані, і тому вони не видно в “Мій комп’ютер / цей комп’ютер”. ).

У “моєму комп’ютері”, швидше за все, безглуздо, t.До. У деяких випадках флеш.Накопичувач, якого ви там не побачите.

Тому вам потрібно відкрити “управління дисками”. Для цього натисніть комбінацію кнопки WINR (вікно “Run” повинно з’явитися). Введіть команду Diskmgmt.Msc та натисніть ENTER (SPRIN нижче).

Дискот.Масло. Запустіть керування приводом

Зауваження!

Якщо ваш флеш.Накопичувач не видно в “керуванні приводом”. Перейдіть до 3.Го випуску

Далі, у “Управління диска” ви побачите всі медіа, підключені до вашого комп’ютера (навіть ті, які ще не відформатовані).

Знайдіть свій флеш.Накопичувач у списку (зосередьтеся на його розмірі та назві, наприклад, “Кінгстон. 8 ГБ “), потім натисніть кнопку Права миша та виберіть.” Формат. “(Приклад на скріншоті нижче).

Як знайти та форматувати невидимий USB.Флеш.Накопичувач (керування приводами)

Це вирішується! Вставте диск у пристрій USB-приводу. Відновити флеш-накопичувач!

Насправді, все. До речі, я рекомендую файлову систему вибрати NTFS (T.До. На жир 32, який часто йде за замовчуванням на флеш-накопичувачах, неможливо скопіювати та помістити файли, розмір яких перевищує 4 ГБ).

Проблема: Недійсне автоматичне встановлення диска / фліп-літери

Розваг! Вставте диск у пристрій USB-приводу. Відновити флеш-накопичувач!

Коли ви підключаєте будь-який диск, флеш-накопичувач, дискету та T.D. До комп’ютера. Він автоматично призначає ваш диск унікальний лист, наприклад, “Системний диск C: \” або “Локальний диск F: \”, і.

Все б не було нічим, крім іноді автоматичне встановлення листи, і призначає ваш підключений привід не унікальний лист. Як результат. Привід не видно.

Щоб вирішити це. Вам просто потрібно спробувати змінити лист (це робиться швидко і дуже часто вирішує левову частку проблем).

Також необхідно також перейти до “контролю за кермом” (як це буде зроблено. Вище), а потім виберіть “Невидимий” диск, натисніть на ній правою кнопкою миші та виберіть функцію “Змінити букву диска або шляху до диска” Змінити букву диска або шляху до диска “.

Далі встановіть свій унікальний лист для флеш-накопичувача (наприклад, деякі “N”, “M”, “Z” і.).

Між іншим!

У деяких випадках Windows не може призначити диск для всіх підключених дисків. Щоб виправити це. Скористайтеся наступними рекомендаціями

Проблема: застарілі або інвалідні водії

Дуже поширеною проблемою є застарілі водії (також іноді водії можуть шкодити і конфліктувати один з одним). Варто зазначити, що на старих комп’ютерах є ще одна проблема. Неможливість побачити флеш-накопичувач, розмір якого, більше 32 ГБ.

Це вирішується таким чином: спочатку видалити старі драйвери, а потім встановіть нове.

Зауваження!

Є спеціальні. Утиліти, які можуть автоматично видаляти та оновлювати старі драйвери для будь-яких пристроїв на комп’ютері.

Перш за все. Відкрийте менеджер пристроїв, він знаходиться в ньому, який ви можете побачити всі пристрої, підключені до комп’ютера.

Щоб знайти диспетчер пристроїв: відкрийте панель керування Windows, а потім перейдіть до перегляду в “Великі піктограми” та виберіть “Менеджер пристроїв” у списку (приклад на екрані нижче).

В допомогу!

Альтернативні способи відкриття менеджера пристроїв

Далі відкрийте розділ “USB-контролери” та знайдіть лінію “Пристрій для видалення USB”, виберіть його та видалити його (екран нижче).

Зверніть увагу!

На пристроях, для яких немає водіїв, жовтий знак оклику спалює взагалі, небажано, що у вас є такі пристрої, позначені знаками оклику (або червоними хрестами).

Після видалення натисніть кнопку “Конфігурація оновлення обладнання”. Вона розташована у верхній частині вікна диспетчера пристроїв. Потім ви будете блимати вікно диспетчера пару разів, а водії будуть перевстановлені.

Проблема: передня панель системи системи не підключена

Дуже часто, USB-порти на передній панелі системного блоку не підключені до материнської плати (мабуть, забудьте, коли збирає ПК підключити цю панель). У цьому випадку ви вставте USB-флеш-накопичувач лише в порт, щоб нікуди.

 • Досить простий: Підключіть флеш-накопичувач до задньої частини системного блоку. Він завжди має 2 ÷ 4 USB-порту. Принаймні, це рекомендується лише для перевірки, щоб підтвердити невідповідність USB-портів на передній панелі.
 • Спробуйте підключити передню панель до мат. Дошка. Якщо ви ніколи не мали такого досвіду, я не рекомендую переходити в системний блок, краще використовувати послуги сервісних центрів.

Що робити, якщо комп’ютер з Windows не бачить USB-флеш-накопичувач або зовнішній жорсткий диск

Спочатку потрібно вирішити, що саме проблема виникає з: з комп’ютером, адаптером (якщо з’єднання відбувається через кабель) або привід.

 • Спробуйте підключити USB-пристрій через інші порти. Якщо він добре працює, то проблема з конкретним портом USB. Ви повинні взяти комп’ютер для ремонту.
 • Якщо ви використовуєте кабель, спробуйте замінити його запасним. Можливо, це вирішить проблему.
 • Якщо ви підключаєте диск через USB-концентратор, відключіть концентратор та підключіть пристрій безпосередньо до порту. Можливо, що концентратор несправний або не має достатньої потужності для живлення диска.
 • У разі відмови, перевірте, чи відкриється диск на інших комп’ютерах. На іншому пристрої все в порядку? Отже, проблема у вашій системі. І ми спробуємо це вирішити.

Якщо вам вдалося відкрити вміст диска або флеш-накопичувача на іншому ПК, він не завадить резервну копію. Просто в урахуванням.

Якщо на іншому пристрої ПК працює, або ви не маєте можливості перевірити це

Підключіть жорсткий диск або флеш-накопичувач до комп’ютера та дотримуйтесь цих кроків у порядку. Якщо це не допоможе спочатку, перейдіть до наступного і так далі.

Перевірте налаштування диска в меню керування дисками. Натисніть меню “Пуск”, клацніть правою кнопкою миші та виберіть “Контроль диска”. Або відкрийте вікно командного рядка (ключі Windows R), а потім введіть DiskMGMT в ньому.Msc та натисніть Enter.

See also  Налаштування навантажувача на LG Smart TV. Додаткові DNS-адреси для Smart TV LG

Якщо у меню “Управління дисками” ви побачите гучний диск, це може бути причиною проблеми. Натисніть на ній, клацніть правою кнопкою миші та призначити літеру, використовуючи відповідну опцію в контекстному меню. Дізнайтеся, що ви вибрали саме диск, який вам потрібно, ви можете.

Обережно прочитайте всі попередження системи, щоб випадково не відформатувати привід або змінити дані, записані на ньому.

Після цього диск повинен бути видно в “Explorer”.

Перевірте маркування диска. Переконайтеся, що розділ правильно створений на пристрої. Для цього знайдіть його в “Управління дисками”. Якщо група, що позначає простір на диску, не синій, але чорний і позначений як “не розподілений”, це означає, що необхідно створити його розділ.

Клацніть правою кнопкою миші Чорну смужку та виберіть “Створити простий гучність” → “Далі” → “Далі” → “Далі”. У розділі “Формат цього обсягу”, виберіть файлову систему NTFS, якщо у вас є великий диск або FAT32 для флеш-накопичувача. Натисніть “Далі” → “Готово”.

Така проблема часто виникає з просто придбаними пристроями, які не відформатовані на заводі. Ви можете застосувати цей метод, лише якщо ви впевнені, що на диску немає нічого цінного.

Перевірте систему диска. Можливо, диск ви намагаєтеся підключитися до комп‘ютера з Windows у минулому було відформатована в системах, таких як MacOS або Linux. Тоді цілком можливо, що файлова система на ньому не є NTFS або FAT32, як у Windows, але будь-які додаткові 4 або APF. Windows не знає, як їх читати, і при підключенні пропонується форматувати диск. Природно, то ви втратите свій вміст.

Підключіть диск до цього комп’ютера, на якому він відформатований, і копіюйте дані звідти. Потім переформатувати диск у менш екзотичні NTFS або в FAT32. Якщо це невеликий флеш-накопичувач.

Перевірте налаштування обладнання в диспетчері пристрою. Щоб відкрити його, натисніть меню «Пуск», клацніть правою кнопкою миші та виберіть Device Manager. Або введіть командний рядок (Windows R) devmgmt.Msc та натисніть Enter.

Зверніть увагу на розділ “Дискові пристрої”. Якщо ви бачите там (або в будь-якому іншому розділі, якщо це станеться) непрацюючий пристрій (із запитанням або позначкою оклику), може допомогти оновити.

Клацніть правою кнопкою миші на цьому пристрої та натисніть “Видалити”. У верхньому меню натисніть “Дія” → “Конфігурація оновлення обладнання”.

Оновіть драйвер у диспетчері пристроїв. До того, як не закрийте вікно “Менеджер пристроїв”, натисніть на диск правою кнопкою миші та натисніть “Драйвер оновлення”. Іноді допомагає.

Встановіть останні оновлення для Windows. Без них в операційній системі не може бути необхідних виправлень для роботи з сучасними USB.Накопичувачами. Особливо це стосується старих і непідтримуваних Windows XP.

Якщо інший ПК також не бачить привід або всі вказані поради не допомогли

У цьому випадку, швидше за все, проблема в самому акумуляторі.

Якщо у вас є флеш-накопичувач, а не жорсткий диск, ви можете використовувати спеціальні утиліти для виправлення помилок програмного забезпечення. Це програмне забезпечення зазвичай можна знайти на веб-сайті виробника. Наприклад, JetFlash Online Recovery. Для Transcend Drive Drives. Usb Flash Drive Online Online Online. Для флеш-дисків Adata Flash. Але пам’ятайте, що в процесі відновлення ці утиліти видаляють всі дані.

Якщо жодне з перерахованих вище не допомогло, то, мабуть, справа. Це фізична несправність жорсткого диска або флеш-накопичувача. Тоді краще показати пристрій фахівцю або повернутися до магазину під гарантією.

Помилка файлової системи

Друга причина, через яку USB-флеш-накопичувач може поводитися, як це є файловою системою або помилкою помилок у структурі розділів пам’яті. Операційна система Windows не може знайти нормально функціонування розділу і вимагає вставки диска.

Це виникає, якщо під час запису даних був витягнутий флеш-накопичувач, або щось сталося з його силою, і операція була невдалою. Що робити в цій ситуації?!

По-перше, спробуйте відформатувати USB-флеш-накопичувач. Правда, якщо ви намагаєтеся зробити це звичайним способом, через “Мій комп’ютер” ви отримаєте “без диску” у приводі “Помилка”. Тому краще формуватися через диспетчер диска. Для цього у Windows 10 потрібно натиснути кнопку запуску за допомогою правої кнопки миші:

Вибір пункту “Диски управління”. Відкриється стандартний диспетчер Windows дисків:

комп, ютер, бачить, флеш, накопичувача, вставити

У списку дисків ми знаходимо наш USB-флеш-накопичувач і натисніть на неї правою кнопкою миші. У меню з’являється, виберіть пункт “Формат”. Ця форма з’явиться:

Видаліть перевірку “швидкого форматування” тут і натисніть кнопку “OK”.

Увага: Якщо всі розділи на диску видаляються, то це буде написано “не розподіляється”. Тоді потрібно буде натиснути на нього правою кнопкою миші та вибрати “Створити простий гучність”. З’явиться вікно Майстра створення томів, в якому потрібно буде дотримуватися простих інструкцій.

Що робити, якщо форматування не допомогло. У цьому випадку я б радив використовувати програму для відновлення флеш.Накопичувачів. Наприклад, D Soft Flash лікар. Вона безкоштовна і завантажуйте її в Інтернеті. Це не проблема.

Запустіть програму, наклейте флеш.Накопичувач і натисніть кнопку “Відновити середовище”. Тоді вам потрібно натиснути кнопку ОК і дочекатися кінця процесу.

Ви також можете спробувати відновити роботу USB-диска за допомогою спеціалізованих комунальних підприємств виробника, список яких я цитую тут відновлення флеш-накопичувачів для манекенів. Якщо перевізник відповідає за обладнання, то один із запропонованих методів обов’язково спрацює.

З чистого аркуша

Якщо всі раніше задані методи не допомогли, то залишається лише один. Глобальний. Необхідно завершити повне форматування ЗМІ. Щоб досягти цієї мети, ви повинні зробити наступне:

 • Запустіть “мій комп’ютер”.
 • Серед списків дисків та накопичувачів знайдіть свої медіа, натисніть на нього клацніть правою кнопкою миші на комп’ютерній миші, тим самим спричиняючи контекстне меню. Буде запущено вікно форматування.
 • Тут вам потрібно або виконати ряд налаштувань на власний розсуд, або залишити все за замовчуванням.
 • Далі натисніть клавішу швидкого формату і просто зачекайте кінця процедури.

У випадку, якщо жоден із запропонованих варіантів не був корисним, і важлива інформація не залишалася на перевізнику, вона залишається вдатися до допомоги спеціальних центрів обслуговування, які допоможуть вам вирішити цю проблему, не втрачаючи цінних даних.