Що робити, якщо клавіатура на Windows 10 перестала працювати

Уявіть ситуацію. Увімкніть ПК, і клавіатура не працює. Поміркуйте, що робити, якщо клавіатура Windows 10 перестає працювати.

Визначте, чому клавіатура перестала працювати, ви можете проаналізувати дії, виконані на ПК, перш ніж з’явиться проблема. Проблема з’явилася після оновлення ОС або встановлення Windows 10. І лише окремі ключі можуть не працювати. Розглянемо найпоширеніші проблеми та способи їх вирішення.

Спеціальна кнопка введення

Для введення BIOS в сучасних ноутбуках (наприклад, бренди Lenovo) на клавіатурі є спеціальна кнопка. Це дозволяє швидко перейти до налаштувань, не вимагаючи перезавантаження.

Однак ця кнопка. Це не всі ноутбуки, але в персональних комп’ютерах це рідкість. Але це найефективніший спосіб вступити до BIOS, а не княткою кріплення.

Важливий! Особисті комп’ютери мають кнопку скидання, розташовану на корпусі. Для того, щоб збити налаштування BIOS, потрібно вимкнути комп’ютер і затискайте кнопку скидання протягом п’яти секунд.

коли, комп, ютер, працює, робити, спочатку

Порушення підключення дротової клавіатури

Якщо клавіатура дрола, перевірте надійність кабельного підключення до клавіатури та ПК. Подивіться, чи є пошкодження кабелю. Зазвичай, якщо він пошкоджений, менеджер пристрою не знаходить обладнання.

Якщо клавіатура довго реагує на натискання клавіш, причиною є порушення приймача сигналу. Що взяти:

 • Замінити акумулятори;
 • Переконайтеся, що пристрій знаходиться на оптимальній відстані від ПК;
 • Перевірте, чи включена їжа (якщо є). Добре “на”.

Що робити, якщо є відмова під час завантаження водія

Якщо ви знайдете проблеми за допомогою клавіатури, потрібно перевірити драйвери. Неправильна установка може бути причиною невдачі програмного забезпечення. У менеджера пристроїв ми подивимося, чи є пристрої, які система не визначена. Обладнання не буде визначено, якщо водії не встановлені або літають. Доведеться повторно виконувати свою установку.

Для цього зніміть старі, як зробити це, ми розглянули вище. Ми оновлюємо конфігурацію. Водії будуть встановлені автоматично після перезавантаження комп‘ютера.

Якщо це не допомогло, вам доведеться завантажити їх з офіційного веб-сайту розробника. Інша проблема може виникнути. Якщо у вас є пароль на вашому комп’ютері, вам доведеться використовувати екранну клавіатуру. Є багато програм, які автоматично оновлюють водіїв, і вам не доводиться мати справу з невдачею своєї роботи.

See also  Як відновити дані на комп’ютері. Відновлення фотографій у фотореці

Нова клавіатура не працює: причини

Часто причина, чому пристрій не працює. Це внутрішня технічна несправність. Але цей варіант виникає нечасто нові пристрої. Це означає шукати проблему в іншому.

Найчастіше клавіатура відмовляється працювати з одного з таких причин.

Неправильне з’єднання

На материнській платі є два з’єднання PS / 2. Їх можна легко заплутати. Коли ви підключаєте пристрій, ви повинні почати руку для корпусу. У той же час бажаний роз’єм не видно, тому можлива помилка.

Сортування батареї

Вбудовані акумулятори використовуються для бездротових конструкцій. І через пару місяців, витрачених на складі, вони цілком ймовірно, що будуть вивантажені.

Неправильне програмне забезпечення

Для роботи практично всіх зовнішніх елементів комп’ютера потрібні драйвери або спеціальне програмне забезпечення. І, можливо, ваша клавіатура потребує спеціального водія.

Увага! Якщо ви знайдете технічну несправність, не намагайтеся самостійно виправити. Краще приписувати новий гарантійне гарантійний пристрій. В іншому випадку ви ризикуєте втратити гарантію без отримання робочого інструменту.

Що робити, якщо цифрова клавіатура не працює праворуч

коли, комп, ютер, працює, робити, спочатку

Найчастіше люди шукають відповідь на питання, чому клавіатура не працює справа. На відміну від інших ситуацій, така проблема не є несправностям. Праворуч від основної частини клавіатури є кнопки введення. Вони часто користуються людьми, що ведуть з комп‘ютерними розрахунками. Ви можете відновити роботу блоку всього за секунду.

Цей пристрій керується кнопкою Lock Lock, просто натисніть на нього, щоб цифри можуть бути введені за допомогою цієї зручної частини. У клавіатурах комп’ютерів після використання цієї кнопки невеликий світлодіодний вогні на вершині.

Найчастіше питання полягає в тому, чому цифри не працюють на клавіатурі праворуч, власники портативних пристроїв виникає. У більшості ноутбуків виробники відмовилися не дратувати користувача над великими лампочками і не запозичують простір у справі.

Що робити, якщо клавіатура не працює через програмне забезпечення

Несправність програми, як правило, є неправильною операцією драйвера. Усуньте цю проблему можливу за умови, що миша “в рангу”.

Перейдіть до меню «Пуск», а потім на панелі управління. Відкрийте розділ “Система” та запустіть диспетчер пристроїв. Якщо з драйверами є проблема, то клавіатура в списку буде жовтим трикутником з позначкою вигуку.

Клавіатура не працює, коли комп’ютер увімкнено. Рішення

коли, комп, ютер, працює, робити, спочатку

Клавіатура не працює, коли комп’ютер увімкнено. Рішення

Клацніть правою кнопкою миші на цьому рядку та відкрийте “Властивості”. Тепер перейдіть на вкладку “Драйвер” і натисніть “Видалити”. Підтвердьте свої дії, і драйвер клавіатури буде видалено з системи.

Тепер оновіть конфігурацію обладнання та шукайте підключені пристрої. Для цього перейдіть до меню “Дія” диспетчера пристроїв і натисніть “Оновити конфігурацію обладнання”.

коли, комп, ютер, працює, робити, спочатку

Система виявить новий пристрій (клавіатура) та встановити драйвер повторного драйвера. Якщо ви використовуєте мультимедійну клавіатуру, то для його нормальної роботи вам, можливо, доведеться встановити драйвери з диска. Такий диск зазвичай постачається повним. Вона повинна бути встановлена ​​в оптичному диску, а коли з’явиться майстер встановлення нових пристроїв, вкажіть шлях до драйвера, щоб встановити драйвери. Якщо установка є успішною, світлодіодні індикатори будуть запалювати на клавіатурі. Наприкінці майстра роботи, встановлення нового обладнання буде потрібно для перезавантаження комп‘ютера, щоб зміни вступили в силу.

See also  Не вмикається на комп'ютері пише енергозбереження. Не вмикається комп'ютер записує енергозберігаючий режим. Режими енергозбереження Windows

Видалити та вставити батарею BIOS знову

Це рішення в основному використовується для настільних комп‘ютерів, щоб скинути всі налаштування материнської плати BIOS у значеннях за замовчуванням. Для цього подивіться на нашу статтю про заміну акумулятора материнської плати та отримайте її на кілька хвилин, а потім вставте назад.

Іноді стандартні клавіатури PS / 2 або USB не можуть бути використані через неправильний драйвер. У диспетчері пристрою ви можете побачити клавіатуру PS / 2 або USB у вигляді жовтих знаків оклику.

 • У вікні пошуку Windows введіть диспетчера пристроїв та натисніть на цю програму.
 • На дереві пристрою клацніть правою кнопкою миші стандартні PS / 2 клавіатури або USB-клавіатури та виберіть Оновити драйвер.
 • Windows автоматично знайде потрібний драйвер в Інтернеті та встановіть його для клавіатури PS / 2 або USB-клавіатури. Після встановлення вам потрібно буде перезавантажити комп’ютер, щоб знову перевірити клавіатуру. Якщо клавіатура PS / 2 або USB ще не працює, виконайте такі дії.
 • Ви повинні вибрати, щоб знайти драйвери на цьому комп’ютері. Це допоможе вам знайти та встановити водії вручну.
 • Виберіть Вибрати драйвер зі списку доступних драйверів на своєму комп’ютері. Тут ви побачите сумісні драйвери клавіатури PS / 2 та USB.
 • Виберіть сумісні пристрої з клавіатурою PS / 2 або HID, наприклад, PS / 2 PC / на клавіатурі (клавіша 101), щоб встановити його.

Встановлення або оновлення драйвера сумісного пристрою допоможе вам вирішити цю проблему.

Проблеми з програмного забезпечення

По-перше, необхідно переконатися, що саме ця частина, яка викликала несправність у пристрої. Вам потрібно спробувати ввести початковий навантажувач, це біос. Перейдіть до BIOS без клавіатури, а також повністю працювати з комп’ютером, звичайно, це неможливо, тому вам доведеться знайти робочий пристрій. Коли система увімкнена, потрібно кілька разів спробувати, F2, F8, F10 або F12 (залежить від різноманітності BIOS). Якщо вхід успішно завершено, це означає, що механічна клавіатура в порядку.

У налаштуваннях BIOS потрібно знайти меню підтримки USB та встановити значення Увімкнення у випадку, якщо є ще один параметр. Якщо проблема не була вирішена після запуску системи та підключення раніше несправного пристрою, це означає, що вам доведеться мати справу з драйверами.

Водій. Це спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого операційна система керує різними пристроями. Буває, що будь-яка встановлена ​​програма може зіпсувати драйвер клавіатури, або з водієм оновлення щось пішло не так. Може вирішити цю проблему двома способами.

See also  Google не відкривається на комп’ютері. ПК перевіряйте на наявність вірусів

Система відкату

Цей метод повертає операційну систему саме в стані, в якому це було деякий час тому, що означає, що є можливість відновити виконання водіїв. Для того, щоб виконати цю процедуру, необхідно:

 • Перейдіть до меню “Пуск” та виберіть розділ “Панель керування”. У ньому знайдіть елемент “Реставрація”.
 • Натисніть кнопку “Запущена система відновлення”.
 • Виберіть точку відновлення та зачекайте закінчення процесу.

Виконання цієї операції можна видалити нещодавно встановлені програми, але не вплине на файли користувачів. Якщо цей метод не допомагає, вам потрібно працювати з програмним забезпеченням.

Оновлення драйвера

Для цього спочатку перейдіть до менеджера пристроїв. Ви можете зробити це так само, як це описано згори, тобто через панель керування, в якій потрібно знайти відповідну вкладку. Подальший порядок дії:

 • У диспетчері пристроїв відкрийте елемент клавіатури.
 • Натисніть клацніть правою кнопкою миші на пристрої, який з’явиться.
 • Виберіть пункт “Оновити драйверів”.

Якщо оновлення не допомагає, ви можете спробувати видалити цей пристрій, від’єднайте клавіатуру з системного блоку, вимкніть комп’ютер, підключіть пристрій та запустити ПК. Система повинна автоматично розпізнавати та встановити драйвер. В іншому випадку ви повинні самостійно знайти драйвер і встановити його.

Це легке завдання, вам просто потрібно знати виробника та модель клавіатури, щоб знайти потрібний драйвер у пошуковій системі, після чого найкраще завантажити його (найкраще зробити з веб-сайту виробника) і з подвійним Натисніть Відкрити файл.

Несправність реєстру

Іноді може бути, що специфічний параметр в реєстрі є помилково, і він працює неправильно. Виправити вам потрібно перейти до реєстру. Ви можете зробити це, як це:

  Натисніть клавіатуру winr.

 • Введіть команду regedit.
 • У вікні, який з’явиться, вам потрібно пройти через гілку HKEY_LOCAL_MACHINE. System. Current_control_set. Control. Class.
 • У останньому рядку відкрийте параметр верхньогоfiltres за допомогою правої кнопки миші та натисніть “Змінити”.
 • Видалити верхнє значення.
 • Перезавантажити комп’ютер.

Варто намагатися послідовно застосовувати всі способи усунення проблеми, але якщо нічого не допомагає, то доцільно передати пристрій у спеціалізовану послугу.

Особливо це стосується ноутбуків, які краще не розбиратися без знань у цьому випадку, оскільки пристрій клавіатури ноутбука набагато складніше зовнішнім.

До речі, не забувайте про можливість використання екрану клавіатури. Іноді він здатний здоровий, щоб допомогти у ситуаціях, коли основний пристрій перестав включити. Він розташований у тому ж меню “Почати”, у підрозділі “Спеціальні функції”.