Легко перенесення будь-якої програми Android до Android через Bluetooth

Ринок мобільних додатків. Це швидко розвивається і жорстоке місце, де все, здається, змінюється. Заявки приходять і йдуть швидше, ніж ви можете завантажити їх, іноді навіть буквально. Наприклад, це те, що сталося зі мною та програмою “кролика”, яка дозволяє переглядати будь-який онлайн фільм з друзями з усього світу. Це було швидко, надійним і абсолютно вільним і стало в нагоді під час пандемії, коли було надзвичайно важливо залишатися на зв’язку здалеку.

Як перенести контакти з Android для Android: проста інструкція

Однак, коли справа доходила до придбання нового телефону, я здивувався, виявивши, що додаток, який мені так сподобався, вже не доступна. Отже, мені потрібно було знайти спосіб перенести його зі старого Android на новий. На щастя, це можливо, і вам навіть не потрібно користуватися будь.Якими іншими автомобілями; Насправді ви можете це зробити з Bluetooth на своєму Android.

Я знаю, що моя справа не є унікальною, і є багато людей, які хочуть перенести програми з одного Android на інший або тому що доступно в Інтернеті.

Отже, без зайвих слів, ось як перенести програми з одного пристрою Android на інший з Bluetooth. І перш ніж ми забуваємо, якщо у вас є iPhone, і ви страждаєте від подібної проблеми, це рішення.

Навігація:

Як відправити додаток на інший телефон

Надсилання заявок на наявність спільного використання може заощадити вам трафік

Вам не потрібен Інтернет для перенесення заявки. Незважаючи на це, зв’язок між пристроями встановлюється негайно за допомогою двох протоколів: Wi-Fi та Bluetooth. Google об’єднав їх, щоб збільшити швидкість передачі даних. Завдяки цьому невеликі додатки майже негайно передаються, а головний час у процедурі витрачається на підтвердження кон’югації та отримання файлу.

Є обмеження на передачу додатків, але вони ще не написані, і користувачі повинні ідентифікувати їх досвідчені. Наприклад, відомо, що надсилання заявки на стадію від пристрою до пристрою неможливо. Так само, як неможливо передати будь.Які платні програми та ігри, ті, що знаходяться на етапі бета.Тесту, якщо одержувач не зареєстрований у програмі раннього доступу та додатків, доступ до яких лише вигнанці.

See also  Samsung Pay не працює на Galaxy. Неправильні дані на карті та його замок

Незважаючи на те, що я оновив свою Google Play до поточної зборки, я ще не з’явився. Очевидно, Google включає в себе інновації на серверах і робить це якось вибірково. Однак інструкції передачі додатків через сусіднє обмін не є секретним для семи печаток:

додаток, android, передавати, контакти

Надіслати через наявність спільного використання, ви не можете жодного застосування

Як передати заявки та ігри з Android на Android

Коли ви підключаєте свою компанію до будь-якого пристрою, всі програми, які ви коли-небудь завантажуєте, стають доступними. Щоб завантажити їх знову:

Перейдіть до Google Play, натисніть на три смуги. Пошук у пошуку та у списку відкритого списку, перейдіть до елемента за допомогою ваших додатків.

додаток, android, передавати, контакти

Як передати контакти з Android для Android: проста інструкція

Ось клацніть бібліотеку і просто завантажте новостворену для вас або гру.

Важливий! Якщо до цього ви завантажите платні програми або акційні ігри. Безкоштовно, це більше не буде працювати. Вони попросять їх придбати.

Цікавий! Крім того, вище був уже списком програм, які здатні зробити. Ви можете їх використовувати.

Використання імпорту / експорту. Іншими способами

Крім того, цей файл можна передати: Bluetooth, Mail, Flash Drive, Vaiberura, WhatsApp, або будь.Який інший варіант зручний для вас.

У будь.Якому випадку спочатку зробіть експорт телефонної книги, а потім передайте її на інший смартфон, де ви просто імпортуєте. Сам файл може бути переданий з менеджера файлів.

Як клонувати заявки на Huawei

Це просто клонувати програми з пам’яті одного пристрою на інший. Хтось цей метод здасться суперечливим з точки зору зручності, але якщо ви перейдете від старого смартфона до смартфона Huawei, краще бути краще.

додаток, android, передавати, контакти

Програми клонування Ви можете скористатися програмою телефону клонування

додаток, android, передавати, контакти

Ви можете передавати не тільки програми, але й будь.Які інші дані

  • Сканувати новий пристрій QR-код, який з’явився на старому;
  • Виберіть програми, які ви хочете передати та зачекати завершення процесу.

Клонування. Це досить офіційна функція, яка підтримується більшістю смартфонів не тільки на Android, але і на iOS. Тому ви не можете турбуватися, що у вас буде дефектна версія програми. Інша справа, що разом з самою заявкою буде передана всі його дані, які зберігаються на донорському пристрої. Це означає, що для того, щоб безпека, найкраще використовувати для клонування або смартфона, який належить вам особисто, або людина, яка ви беззастережно довіряєте.

See also  Як знімати відео на Samsung Galaxy. Розташування об'єктів у кадрі

Передача додатків між пристроями Android через Bluetooth

Просто візьміть і перенесіть програму Bluetooth! Але завжди є обхідніounds!

А також встановлює програму Google Files

Увімкніть два пристрої Bluetooth

На телефоні, з якого ви передає програму, запустіть провідник ES, виберіть піктограму програми з головного вікна, позначте програму для передачі до другого Android та натисніть кнопку “Надіслати”, де виберіть файли Google

Запустіть файли Google на приймальному телефоні, перейдіть на вкладку “Exchange”, а потім натисніть кнопку “Отримати”

За хмарою. Google фото

Відмінний варіант для всіх фотографій, які ви завжди берете на руку, і ви можете побачити їх у будь-який час на будь-якому пристрої, навіть з ПК, принаймні з планшета або телефону.

Я раджу вам використовувати цей варіант для всіх. Отже, навіть якщо ви втратите смартфон, він повністю провалий, або будь-які інші неприємності. Ваші фотографії завжди будуть зберігатися в хмарі.

Встановіть Google Photo від Google Play, якщо вона не встановлена. Перейдіть до програми з вашими даними з облікового запису Google.

додаток, android, передавати, контакти

На вході вас запитають, яку якість синхронізувати фотографії, краще вказати. В оригіналі t.Е. Якість джерела. І увімкніть автозавантаження.

Тепер ваші фотографії будуть автоматично синхронізовані з хмарою. І ви можете бачити їх з будь-якого пристрою за адресою: https: // Фото.Google.Com /

Цікавий! Є й інші програми для передачі мультимедійних файлів до хмари, це: Dropbox, Microsoft OneDrive, моя хмара та інші.

Інструкція

Для того, щоб відправити гру або програми, вам не потрібно встановити провідник ES на обох пристроях, просто якщо він знаходиться на пристрої відправника.

  • Активуйте на пристроях Bluetooth.
  • Відкритий ES-Explorer.
  • Ви з’явиться перед початком вікна програми, де будуть розташовані ваша карта SD та внутрішній пристрій. На вершині ви побачите кількість відсканованих файлів (аудіо, зображень, відео, документів та програм), які знаходяться на вашому пристрої. Все збирається разом, відсортовані за типом файлів. Клацніть на піктограму програм (додатки), він розташований найбільш екстремальним на правій частині екрана.
See also  Вхід до меню Android Engineering. Аудіо: зміцнення рівня гучності

Airdroid. Керувати Android з ПК

Airdroid дозволяє отримати доступ до вашого пристрою Android у бездротовій мережі з домашнього комп’ютера. Ви можете переносити та отримувати файли з Android на ПК і назад на дуже високій швидкості. Крім того, ви можете надсилати та отримувати повідомлення з ПК та доступом встановлених додатків, таких як WhatsApp. (До речі, підписатися на нашу. Є прохолодний) і так далі. Крім того, можна створити резервні копії фотографій та відео з вашого смартфона та завантажувати їх на комп’ютер.

Android та iOS. Досить різні системи, так що нечасто зустрічаються з людьми, які йдуть з однієї платформи до іншого. Деякі говорять про якусь екосистему, інші. Про більше зручності однієї з ОС, а третій. Просто зверніться до визнання певних смартфонів. Але, якщо ви відверті, сьогодні ці аспекти вже не мають значення. Тому я б дійсно рекомендував принаймні подумати про перехід від iOS на Android, оскільки в поточних умовах використання iPhone стає важче і складніше.

Якщо мене запитують, коли краще придбати новий смартфон, я завжди відповідаю. Прямо зараз. Що взяти. Питання різне. Але дуже важливо не затягувати. Тому що фактори дешевного обладнання, за винятком самої по собі, застарілості, майже ніколи не трапляються, а за більш високими цінами. Хоча налагодження. Обмін валюти, політична ситуація, епідеміологічна ситуація. Особливо епідеміологічна ситуація, найсерйозніші наслідки якої ми просто повинні відчувати. Зростання цін на смартфони. Одне з них.

Чи можна запустити Android на своєму комп’ютері? Насправді це дивне питання. Зрештою, комп’ютер. Цей пристрій зовсім інший, і йому потрібна робоча операційна система настільних ПК з більш широким діапазоном можливостей. Android Triete не зможе розкрити весь свій потенціал. Однак існують ситуації, коли мобільна ОС на робочому столі виявляється просто необхідним. Наприклад, щоб запустити це або інше, написане виключно для смартфонів. Ну, це необхідно так необхідно. Емулятори Android для ПК дозволить вирішити проблему.