Смартфони з найпотужнішим акумулятором / акумулятором 2020. Топ-16

Якщо якість камери та потужність процесора безпосередньо залежить від вартості смартфона, потужність акумулятора (його часто називають акумулятором) смартфона, не пов’язана з його значенням, оскільки дорогий флагман може мати дуже посередню батарею. А модель бюджету може мати місткий акумулятор, який дозволяє дні забути про зарядку. При виборі довгострокового смартфона, варто враховувати, що автономія не залежить безпосередньо від потужності акумулятора (виражена в травні), оскільки багато чого залежить від розміру дисплея (ніж це більше, тим більше заряд акумулятора на ньому йде ) та його тип, а також процесор та оптимізація системи. Хоча, як правило, смартфони з батареєю з 4000 мАг (цей номер може досягти до 13 000 карток) мати гідний час автономної роботи. Щоб зрозуміти, наскільки добре автономія телефону найкраще подивитися на дані, зазначені виробником (час розмови, очікування, ігри, слухання музики). Однак часто виробники таких даних не вказують. Тому ресурси приходять до порятунку, які випробовують різні телефони в різних параметрах, включаючи їх автономію.

Цей рейтинг створює смартфони з найважливішою автономною роботою 20 грудня, згідно з тестовими тестовими тестами UL, в яких більше тисячі моделей смартфонів. Рейтинг включає лише ті телефони, які продаються в Росії та забивали хороші відгуки на ринку Яндекс.

Якими критеріями вибирають смартфон з гарною батареєю?

Велика потужність акумулятора є важливою, але не єдиною визначальною особливістю довгоживучого смартфона. Якщо ми намалюємо аналогію з автомобільним обладнанням, модель з меншим споживанням палива буде йти далі в заправку однієї заправки. У нашому випадку роль двигуна відіграє чіп (однозначна система), а бензин “допомагає”, “допомагає” витратити всі основні вузли смартфона. Аналогії завжди є довільними, але в цьому випадку приклад цілком зрозумілий.

“Двигун”. Як правило, з порівнянною потужністю, найкращі результати демонструються двигунами “FRESHER”. Що стосується електронних пристроїв, цей термін слід розуміти як технологічні норми, згідно з якими виготовляються чіпси. Тепер, згідно з найсучаснішим 5-нанометром технічним процесом, виробляються мізки для останнього iPhone, Samsung, Huawei та інших флагманів, а автономія цих смартфонів на голову над відповідними характеристиками попередніх поколінь “вершини”. Інша справа, що для названої категорії смартфона, тривалість роботи на одній зарядці не є головним “пучком”, і це не намагається збільшити його за рахунок все інше. Середній клас все ще вміст з апаратними платформами, виготовленими в 7-10 стандартах нанометра, 11-12 наномірних процесорів знаходяться в пристойному бюджеті, а споживання енергії в останньому випадку залежить дуже багато оптимізації прошивки.

Екран. Чим більший розмір, вищий за рішенням і довше включено, тим більше твердий внесок у загальний “апетит”. І все-таки потрібно враховувати характер відображення вмісту та супутніх витрат енергії. Одна річ. Електронна книга, інша. Активний вміст інтернет-сторінок, третє. Декодування відео, і досить четверта. Вимоглива гра графіка. Отже, вибір “довгого” смартфона з гарною батареєю спирається на сценарій його майбутнього використання, а різниця дійсно має. Крім того, важливий тип матриці, що лежить в основі дисплея. Менше енергії споживають аморовані екрани, але не всім люблять їх відтворення кольорів і гальмують вплив на чутливі очі. Нарешті, не так давно виробники почали збільшувати частоту оновлення зображення, щоб збільшити гладкість рухів відтворюваних об’єктів. Їжа для краси. Це збільшення енергоспоживання на цій операції екрана.

Камери. До недавнього часу вони не були враховані. Смартфони стали першими “латчами”, в основних палатах яких виробники почали поставити 64 мегапіксельних датчиків. Вже тоді окремі експерти звернули увагу на зростаюче споживання енергії з довгими фотосейвами. З появою тих самих 108 мегапіксельних камер, ситуація помітно загострилася. Власне, в цьому немає нічого дивного, стільки процесів посад, отримані зображення, тепер цілком порівнянні з “важкими” іграми для інтенсивності ресурсів.

Наші вказівки щодо вибору смартфона з гарною батареєю ґрунтуються на результатах досліджень автономії, доступних на авторитетних мережевих ресурсах, таких як GSMarena, PhoneArena та доповіді власника на гілках профілю 4PDA форуму. У той же час ми намагалися враховувати успіх заявників та інших “дисциплін”. Що стосується рамки цін, ситуація є. Флагманські категорії можна керуватися особистими уподобаннями, зосереджуючись на моделі з останнім SOC (5-нанометром). Вони не демонструють автономію (приємне виняток “є найвищими смартфонами Huawei / честі, які не мають послуг Google), але відповідно до відповідних показників явно краще, ніж попередники. Френк “бюджет” ставить потенційних покупців супергега-ваговими акумуляторами, але в наборі з ними зазвичай йдуть інші компоненти дешевше, а не оптимізована прошивка. Якщо вам потрібен недорогий смартфон з потужною батареєю, ми радимо вам спочатку розглянути смартфони з марками RealMe. Але в середній ціновій категорії, смартфони з гарною батареєю є рясні.

See also  Як форматувати диск на комп'ютері. Опції введення BIOS

Як вибрати смартфон з гарною камерою та потужною батареєю?

Якість мобільної зйомки визначається трьома компонентами: датчика, об’єктива та спеціалізоване програмне забезпечення.

Датчик залежить від роздільної здатності зображення і, до певної міри чутливості камери. Вважаю, що більш мегапікселі “видається” смартфон, тим краще. Помилка. Звичайно, якщо ми не говоримо про професійну стрільбу або спеціальні випадки, коли сусідні пікселі згруповані, щоб спільно виконувати певні завдання. Для відмінних фотографій, 12-16 депутатів. У той же час, ніж пікселі більші, тим точніше вони здатні передавати інформацію про об’єкт зйомки в умовах дефіциту світла. Їх розмір прямо пропорційний величину фотоматрікс і назад. Власний номер. Технологія, згідно з якою датчик створена, також має певний вплив, але ми не будемо заглибитися в такий джунглі. Для простоти ми рекомендуємо, щоб прийнятний розмір пікселя становить 1.12 мікрон, гідний. 1.25, і добре. 1.4 і вище.

Внесок об’єктива оцінюється за його світлістю (це діафрагма або діафрагма). Чим вище цей показник, тим більше світло пропускає цей вузол і краще якість зображень у складних умовах. Флагманські пристрої можуть похвалитися мейфрагмами F / 1.4-F / 1.7, середній клас коштує F / ​​1 світла.8-F / 2.0, а недорогі моделі задовольняються апертурою f / 2.2. Пристрої з меншими значеннями діафрагми головного модуля Call Cameras вже непристойно. Іншим фактором впливу, пов’язаного з лінзами, є якість самого оптики. В широкому сенсі. Починаючи з складу матеріалу, з якого виготовляються лінзи, і закінчуються їх геометрією та коригуванням. Тільки те, що більшість покупців самостійно переконаються, що не може. Ми можемо лише вірити виробнику, яка оптика для лінз особисто робить Карл Зейс особисто. У крайніх випадках компанія Leica на своїх заводах у Німеччині. ))

Мало, щоб поставити хороші датчики та високоякісні лінзи. Вони все ще повинні бути використані правильно. Крім того, програмісти Apple прогресують вичавити з відносно невеликих пікселів iPhone 7 (1.22 мкм) все, що може. І деякі наявні бренди сподіваються вразити потенційного покупця з крутими матрицями, але не оптимізують програмне забезпечення для їхніх функцій. Ще одним важливим моментом є достатня обчислювальна потужність начинки смартфона. Ніж нижча, простіша пост-обробка фотографій перед збереженням. Як правило, з втратою деталей, спотворення кольорової палітри, поява “акварелі” та інших неприємних наслідків. Нарешті, розроблені алгоритми програмного забезпечення для кожного виробника. Де з одним нюансами, де з іншими. Будуть допомогу лише особистого досвіду або компетентних відгуків. Як варіант, можна встановити альтернативне програмне забезпечення, наприклад, камеру Google. Правда, тоді краще орієнтуватися на смартфони за допомогою мікросхем Snapdragon. Для решти апаратних платформ все набагато складніше.

Ємність акумулятора. Концепція важлива, але для прогнозування самостійності одного з цього індикатора недостатньо. Занадто багатофакторична оцінка. Якщо враховують лише технічні характеристики, ситуація є наступною. Основним споживачем енергії є дисплей. Пряме порівняння різних моделей неправильно, тому просто зберігайте в пам’яті: чим більше діагональ, тим вище “апетит”. Крім того, дисплеї на OLED-матрицях споживаються менше, ніж на IPS, а працює з частотою оновлень 90-120 Гц, більше, ніж їх “колеги” на 60, як “”. Друге місце в рейтингу “споживачів” займають процесори (однозначні системи). Навіть у рамках порівнянних технологічних стандартів, з точки зору споживання енергії, чіпси одного класу можуть показувати різницю в десятках відсотків. Це завжди має сенс зосередитися на найбільш “свіжих” апаратних платформах. Сучасні камери почали подавати заявку на третє місце. Чим вище вирішення датчика, що стоїть у них, тим більше потужності необхідна для цього. Нарешті, активний споживач може бути модемом з підтримкою 5G мереж. Ну, знову ж таки, оптимізація. Найкращі речі з а-брендами і далі, згідно з спусканням.

При виборі камер для нашого огляду ми говорили на батареї 4500 мАг.

See also  Як відновити iPhone без ідентифікатора Apple. Скидання через iCloud

Рейтинг кращих смартфонів Samsung 2021-2022

Рейтинг назва назви
Samsung флагманські смартфони один Samsung Galaxy S21 5G вісім.7/10
2 Samsung Galaxy S20 вісім.5/10
Кращі смартфони Samsung для ділових людей один Samsung Galaxy Z Fold3 дев’ять.4/10
2 Samsung Galaxy Примітка 20 Ultra 5G дев’ять.4/10
Кращі смартфони Samsung з гарною камерою один Samsung Galaxy S21 Ultra 5G вісім.9/10
2 Samsung Galaxy S20 Fe вісім.6/10
3 Samsung Galaxy A22 вісім.5/10
Найкращі смартфони Samsung з гарною батареєю один Samsung Galaxy M32 вісім.5/10
2 Samsung Galaxy A32 вісім.5/10
3 Samsung Galaxy M12 вісім.4/10
4 Samsung Galaxy M11 вісім.3/10
Кращі смартфони Samsung один Samsung Galaxy Z Flip3 вісім.8/10
Кращий Samsung Samsung Samsung один Samsung Galaxy A52 вісім.7/10
2 Samsung Galaxy M52 5G вісім.7/10
3 Samsung Galaxy A41 вісім.6/10
4 Samsung Galaxy A72 вісім.5/10
Кращі недорогі смартфони Samsung один Samsung Galaxy A12 вісім.3/10

Samsung Galaxy S21 5G

Відкриває наш рейтинг кращих Samsung смартфонів Flagship 2021 Galaxy S21 5G. Головний флагман Samsung зараз, звичайно, є Galaxy S21 Ultra, який ми розглядаємо у категорії камерних телефонів, а також від молодших представників цієї сім’ї більше, ніж компактна модель. Якщо це порівнювати з попередником, відмінності в дисплеях та блоках камер негайно вражають. На нашу думку, Galaxy S21 має ці компоненти більш практичними. Дисплей “свіжого” флагмана втратив ненавмисну ​​роздільну здатність 4K та нерегурових округів, як для задніх лінз, нові лінзи краще захищені від випадкового пошкодження. Але наступна “нововведення” абсолютно не щаслива. Підтримка карт пам’яті на моделях останнього покоління більше не є.

Як відомо, енергоефективність чіпа Exynos 990 була великою кількістю скарг. Не виключено, що саме вони виступали фахівцям компанії, щоб звернутися до досвіду конкуренту, оскільки макет ядер у процесорі Exynos 2100 є точно таким же, як у новітньому snapdragon 888. У результаті є поліпшення, хоча не радикальні.

Після всіх оновлень, все працює для мене, нічого не є баггі. І спілкування та акумулятор будь ласка. Немає нічого більше сказати. Я хочу скаржитися, але телефон працює як слід.

Samsung Galaxy S20

Наш рейтинг найкращих смартфонів Samsung Flagship 2020 Galaxy S20. Як нам здається, насамперед, попереднє покоління смартфонів флагманського правителя Samsung заслуговує на те, що про багато його убер-фігури можна сказати: “Це круто, але”. Наприклад, частота оновлення екрана 120 Гц. Фотографії гладкості з Galaxy S20. Це дійсно шикарна. У той же час автономія страждає від величезних, і власник змушений вирішити, що дати перевагу, гладкість чи ясність. Підтримка технології HDR10 забезпечує більше талфтону на екрані (точніше кольору), але лише легка “Zelenta” з відхиленнями погляду на останню перпендикулярну змащує цю перевагу (привіт, Amoled!). Камерафіцерів на 64 Мп. Це “вау”, поки не зрозуміє, що він не забезпечує оптичного наближення. До речі, прохолодний. В ідеальних умовах ця камера видаляє більш детальну, ніж основна. Можливо, не тільки в ідеальному, т.До. 9 пікселів поєднуються в ньому (2.4 мікрон в кінці), проти класичної тетрацелу.

Велике розчарування викликало невдачу Samsung з аудіо-роз’єму. Ну, яке значення зараз у високоякісних вбудованих DACS та потужних підсилювачах Snapdragon 865? Ах да. Для нас компанія традиційно пропонує версії на exynos, категорично поступається першим у грі.

Фото, що показує

Samsung зосереджується на функціях камери свого нового смартфона, який з урахуванням фронту, п’ять. Модуль, інтегрований у дисплей, отримав роздільну здатність 32 депутату, особливості оптики невідомі.

Модуль заднього фото Galaxy M51 зовні виступає в стилі всіх сучасних смартфонів Samsung. При A51, а також примітка 20/20 ultra та весь S20 Line виглядає приблизно однаково. Основний датчик має роздільну здатність 64 МП і діафрагма F / 1.8, є камера TOF з роздільною здатністю 5 депутатів для вимірювання глибини сцени (F / 2.4).

який, samsung, батарея

Цей дует доповнений 12-мегапіксельною ширококутною камерою (f / 2.2, видом 123) та макромодулем на 5 метрів (f / 2.4).

Realme C15

який, samsung, батарея

 • Дисплей: 6,5 дюйма, 1600720
 • Процесор: Mediatek Helio G35
 • Пам’ять: 4 Гб / 64 Гб
 • Ємність акумулятора: 6000 Маха
 • Операційна система: Android 10

Realme C15 сподобається людям, які проводять багато часу поза домом і хочуть отримати максимум смартфона за доступною ціною. У бюджетній моделі встановив акумулятор потужністю 6000 мАг з функцією швидкої зарядки 18 Вт. Телефон з хорошою батареєю здатний витримати до двох.Трьох днів автономної роботи, і, якщо необхідно, його заряд можна додати півтора сорока хвилин.

See also  Забули свій рахунок Samsung, що робити.

Realme C15 має приємний дизайн, великий 6,5-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю HD, а також початковий процесор MediaTek Helio G35. З чіпсета ви не повинні очікувати високої продуктивності, але в той же час інтеграція не гальмує, а додатки відкриваються швидко.

На задній панелі розміщуються чотири камери. Основний ширококутний модуль з роздільною здатністю 13-мегапікселя, ультрашинним об’єктивом з 8 MP та двома лінзами 2-мегапікселя: для ефекту боке та для кольорового фільтра. Як і з більшості недорогих смартфонів, фотографії отримують хорошу якість, але виключно протягом дня і з відмінним освітленням.

 • Відмінна автономія.
 • Наявність NFC.
 • Приємний дизайн.
 • Великий дисплей.
 • Є окремий слот для карт пам’яті.
 • Включено швидку заряду.
 • Доступна вартість.

Це важливо!

Багато людей вважають, що висока потужність акумулятора говорить про рекордну тривалість автономної роботи. Але в світі смартфонів, що працюють на Android, це не завжди так. Тривалість роботи з одного заряду впливає оптимізація операційної системи, технології відображення, тип встановленого процесора та багатьма іншими факторами. Тому великий об’єм акумулятора не завжди гарантує відмінну автономію.

Пристрої з неймовірно ємним акумулятором є багато. У нашому вершині містяться лише ті, що мають хороші характеристики. Також всі перераховані моделі збирають набагато більш позитивні відгуки, а не негативні.

Вам не потрібно припускати, що для створення рейтингу ми вибрали лише смартфони з найбільш місткою батареєю. Такі копії часто надто важкі, і їх характеристики швидко примушують думати про заміну пристрою до більш просунутій моделі. Щоправда, до 2021 року смартфони з великими батареями стали легше і гарні, але моделі з найбільш серйозними батареями залишаються громіздкими та важкими.

Huawei Watch GT 2

Якщо Xiaomi Mi Watch нагадує звичайні механічні годинники, то Huawei Watch GT 2 майже не відрізняється від них. Стильний металевий випадок годинника з нелором та двома кнопками в стилі грубих головки виглядає чудово на чоловічій руці, а сам гаджет отримав багато функцій і просто відмінну автономію для його можливостей.

який, samsung, батарея

Годинник використовує круглий 1,39-дюймовий дисплей AMOLED з роздільною здатністю 454×454 пікселів. Вони побудовані на чіпсеті компанії Kirin A1 в компанії з 4 ГБ вбудованої пам’яті для зберігання музики та її автономного відтворення. З їх допомогою ви можете відповісти на дзвінки, що особливо корисно, якщо ви забули телефон в іншій кімнаті чи банальному спорті. До речі, про спорт: розумні години дозволяють зануритися на глибину 50 метрів, підтримувати постійний моніторинг пульсу, можна оцінити якість сну, виміряти стрес та багато іншого.

Тести, які ми проводили, показали, що цей годинник легко триватиме 10-11 днів без підзарядки, і для повного зарядки їх потрібно близько 1,5 годин.

Blackview BV9100

Це смартфон з найпотужнішою батареєю в нашому виборі. Тут встановлено акумулятор на цілих 13 000 мАг! Гаджет виглядає відповідно. Це великий пристрій з товщиною 19 мм і вагою 408 грам. Не дуже зручно носити таку «цеглу» у кишені, але його доведеться заряджати не більше одного разу на чотири дні. Гаджет оснащений роз’ємом типу USB і підтримує швидку зарядку потужністю 30 Вт. За допомогою своєї допомоги ви можете стягувати величезну батарею всього за два з половиною години. І смартфон буде готовий знову для роботи.

Верх. 8. Смартфони з гарною батареєю (потужна батарея). 2021 жовтня. Рейтинг!

Решта характеристик моделі більше не є настільки оригінальними: восьмикратний процесор Mediatek Helio P35 встановлюється тут, 4 Гб оперативної пам’яті та 64 ГБ внутрішньої пам’яті. Природно, що існує датчик відбитків пальців та функція розпізнавання обличчя. Тут є три камери: подвійні основні з модулями 160,3 мегапікселя та фронтальні 16 мегапікселів.

Але не забувайте, що потужна батарея не завжди є ключем до довгої автономної роботи. Чим більше екран, тим більше смартфон споживає енергію, навіть якщо вона має дуже місткий акумулятор. Моделі з нашого рейтингу, однак, відмінно тримають заряд і, безумовно, розтягуються довше, ніж багато сучасних флагманів.