Рінгтон, iPhone, iTunes. Як зробити і поставити? Допомога вже тут!

Всім привіт! Чесно кажучи, я намагаюся не писати про це, і так багато разів описано в Інтернеті. Нудно повторювати те саме кілька разів. Але іноді винятки все ще повинні робити: По.Перше, хтось, ні, ні, не запитає про створення мелодії мелодії (де зручніше дати посилання на свою статтю, ніж надсилати людину до “Google”), по.Друге, інструкції Не трапляється багато. Можливо, хтось може стати в нагоді.

Але головна причина появи цієї статті в іншій. Я нещодавно отримав цікаву пісню, я хотів встановити її на дзвінок, але в iTunes зберігайте всі мелодії цієї композиції, максимально дурні. Що робити? Правильно. Створіть мелодію дзвінка самостійно. А оскільки така випивка пішла, то чому б не написати про це?

Як розмістити будь.Яку пісню на мелодію iPhone? Зробіть мелодію на iPhone без комп’ютера 2021

Увага! Якщо щось виникне, або деякі помилки виникають, то сміливо задаєте свої запитання в коментарях. Я обов’язково спробую допомогти.

Але, щоб почати принаймні, спробуйте самостійно створити мелодію, що слідує за цією інструкцією. Повір мені, в цьому немає нічого складного (будьте обережні, і все вийде). Тепер я просто пішов!:)

Тривалість рингсона не може перевищувати 40 секунд (ось така обмеження від Apple).

Якщо ваш музичний файл закладений у цій структурі, кроки 2 та 3 можуть безпечно пропустити. Якщо ні, то виконайте всі елементи строго в порядку.

Створення мелодії для iPhone за допомогою iTunes

Зрозумівши з установкою iTunes, перейдіть до створення рингтона. Дотримуйтесь заздалегідь мелодії (у форматі MP3), який ви хочете почути під час вхідного дзвінка, потрібно доглядати заздалегідь.

Якщо у вас вже є музичний MP3-файл у вашому посереднику, він планується зробити мелодію, потім крок: 1. 2. 3 можна пропустити, якщо iTunes все ще порожній, то виконайте з нами.

У відкритому програмі iTunes виберіть розділ. Музика (1). Тут, на лівій панелі, для зручності ми йдемо на підрозділ. Пісні (2). Якщо ваші iTunes не має панелі зліва, то він може бути включений, як він написано. Тут.

Тепер, на комп’ютері, ми шукаємо наш музичний файл у форматі MP3, ми ловимо його мишкою та витягуємо його в носійне текст з піснями (3).

Наш музичний файл з’явився в тексті ITunes Media. Тепер натисніть на неї за допомогою правої кнопки миші та виберіть. Інформація (4).

See also  Палець не працює на iPhone. Що робити, якщо він не працює дотик

У відкритому вікні ми шукаємо. Параметри. Ми виставляємо, початок 0:00, кінець 0:30 і натисніть кнопку ОК. Таким чином, довжина нашого рингтона для iPhone буде 30 секунд. Я намагався зробити рингтон протягом 3 хвилин, iTunes не пропустив, я дав наступне:

Rington не був скопійований на iPhone, оскільки його тривалість занадто велика”.

Тому, 30 секунд. Найкращий варіант.

Виберіть нашу музичну доріжку, натиснувши файл у iTunes за допомогою миші, доріжка виділена синьою. Тепер ми шукаємо вкладку:

Я не знаю, чому Apple ховала цю функцію досі, вона була простішою. Натисніть клацніть правою кнопкою миші на файлі та перетворено, тепер шлях перетворення став трохи довше.

Через пару секунд ми отримуємо наш 30.Секундний файл, з тим самим іменем, як і вихідний файл. Клацніть на цю 30.Тисанну мелодію за допомогою правої кнопки миші та виберіть. Показати в Windows Explorer (Показати в Finder, користувачі Mac OS).

У вікні, яке відкривається, ми бачимо нашу мелодію, але все ще у форматі M4A перейменуйте розширення M4A у розширення M4R. Якщо у вас є якісь труднощі з перейменуванням розширення або розширення не відображаються, то подивіться на інструкцію. “Особливості перейменування M4A в M4R”.

Якщо вам незручно створювати мелодії мелодії в iTunes, ви можете скористатися такими послугами та програмами:

Після цього ви можете використовувати другу частину цієї інструкції для синхронізації цих мелодій у вашому Apple iPhone.

Як завантажити мелодію на iPhone

Запустіть iTunes, підключіть iPhone до комп’ютера та виберіть свій смартфон.

Виберіть розділ “Звуки” у стовпці “на моєму пристрої”.

Перетягніть створений мелодію у вікні iTunes, щоб завантажити його на iPhone.

Це так просто, як ви можете швидко створити мелодію та завантажити його на свій iPhone. Погодьтеся, набагато простіше, ніж обрізати пісню з iTunes та вручну брати участь у перейменуванні файлу до потрібного формату.

Як поставити пісню на дзвінок на iPhone на Mac (iTunes 12.7 та новіші версії)

Запустіть iTunes і виберіть пісню, з якої ви хочете зробити мелодію. Клацніть на ньому клацніть правою кнопкою миші та виберіть “Інформація про пісню”.

У вікні, що відкривається, виберіть вкладку “Параметри”, встановіть прапорець на початку абзаців “запуску” та “кінця”, вкажіть сегмент початку та кінця створеної вами мелодії та натисніть “OK”. Перш ніж виконувати цю дію, звичайно, рекомендується слухати пісню та записати час і кінець сегмента заздалегідь, який буде вашим майбутнім мелодію.

У програмі iTunes виберіть пункт меню “Файл” → “Перетворення” → “Створити версію у форматі AAC”. Негайно після цього у вашій бібліотеці з’являється нова пісня, скорочена до вказаного сегмента.

Клацніть правою кнопкою миші, створена та виберіть “Показати до Finder”.

У вікні, який відкривається з вашим майбутнім мелодією, клацніть правою кнопкою миші, натисніть кнопку “Перейменувати” та змініть розширення файлу з M4A до M4R (iPhone Ringtones).

Підключіть iPhone до Mac за допомогою USB-кабелю та виберіть смартфон у вікні iTunes.

У стовпчику “На моєму пристрої” виберіть розділ “Звуки”. Перетягніть створений дзвінок (Файл у форматі.M4r) до списку рингтонів iPhone і натисніть кнопку Готово.

See also  Вхід до меню Android Engineering. Аудіо: зміцнення рівня гучності

Відразу ж після цього рингтон буде доступний на вашому iPhone у розділі “Налаштування” → “Звуки”. Після завершення процедури, обов’язково зніміть час початку та закінчення відтворення оригінальної мелодії. Просто видаліть прапорці, встановлені в пункті 2.

Завантажте рингтон за допомогою мелодій та iTunes Applications для ПК

У App Store ви можете знайти програми з безкоштовними мелодіями. Просто завантажте їх, а потім виберіть звук, який вам подобається, обрізати його (або не обробляйте).

Так, iOS не дозволяє простий файл з музикою як рингтон. Але можливість все ще має. Для цього використовуйте iTunes для ПК. Дивіться другу точку вище.

Які програми з рингтонами можуть рекомендувати? Далі:

Так, в них є реклама, тому будьте готові.

З iTunes

Я скажу відразу: цей метод не працює з піснями, придбаними в iTunes. Але якщо ви придбали трек на смузі або SoundCloud, то цілком.

Відкрийте iTunes і киньте пісню, яку ви виберете. Після цього натисніть праву мишу на трасі та виберіть пункт “Інформація про пісню“. Після цього в розділі “Параметри” виберіть будь-яку частину пісень з тривалістю не більше 30 секунд:

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Клацніть на “ОК” та конвертуйте цю пісню в AAC. Ви можете зробити це по шляху “файл” “перетворення”:

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Після цього у вас буде скорочена версія вашої пісні. Клацніть на нього клацніть правою кнопкою миші та виберіть “Показати до пошуку” (“Показати в Explorer”, якщо ви використовуєте Windows).

Потім поверніться до iTunes і видаліть з нього ці пісні “Grizzle”, але залиште файл на місці. Відкрийте папку Finder, де у вас є зарезервована скорочена версія улюбленої пісні. Це буде у форматі.M4a. Перейменуйте його так, щоб роздільна здатність треку була в.M4r:

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Як розмістити будь.Яку пісню на мелодію iPhone? Зробіть мелодію на iPhone без комп’ютера 2021

Після цього підключіть свій iPhone до комп’ютера та в iTunes Введіть меню синхронізації пристрою. Зліва ви знайдете предмет “звуки”. Просто перетягніть свій файл у форматі туди.M4r:

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Зробіть власну мелодію

Інший безкоштовний “slicker” та конвертер мелодій для iPhone. Як працює? Виберіть та завантажте трек у форматі MP3, виберіть параметри запуску та обробки для різання, а потім зберегти отриманий сигнал після перетворення. Особливості послуги полягає в тому, що це дозволяє змінити рівень якості мелодії, а також “накласти” різні фільтри на створеному дзвінку для дзвінка.

Створіть рингтон у гаражі для iPhone

Крок 1: Запустіть гараж на iPhone. Перед вами буде кілька музичних інструментів. Виберіть будь-кого, щоб почати.

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Крок 2: Натисніть кнопку “Запис” і відтворіть пару нот.

Крок 3: Перестаньте записувати трек, знову натиснувши на кнопку “Запис”. У верхньому лівому куті з’явиться значок “Режим треку”. Натисніть на нього, щоб перейти до цього режиму.

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Крок 4: Натисніть кнопку Плюс у верхньому правому куті, щоб увійти до меню “Розділ”.

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Крок 5: У меню розділу потрібно збільшити кількість годин. Натисніть розділ A, щоб перейти до своїх налаштувань.

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Крок 6: Тут вам потрібно вручну збільшити кількість заходів. Торкніться шутера, щоб принести кількість ударів до 60. Натисніть “Готовий”.

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Крок 7: Тепер перейдіть до меню LUPS, натиснувши відповідну піктограму з петлею.

See also  Як скинути замки паролів на iPhone. Відновлення без збереження інформації - миготливість

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Крок 8: Перейдіть на вкладку “Музика” та виберіть пісню, яку ви хочете встановити як мелодію.

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Пісня повинна бути куплена в магазині iTunes та завантажена до пристрою.

Крок 9: Тримаючи палець на ім’я, перетягніть доріжку на окрему композицію.

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Крок 10: Перш ніж два шляхи. Ваш записаний трек і вибрана пісня. Виберіть записану доріжку, а потім видалити його.

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Крок 11: Зменшіть пісню з обох сторін, щоб залишитися лише 30-секундний сегмент, який вам потрібно, залишилося. Якщо фрагмент більший, гараж буде автоматично вирізати його.

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Крок 12: У верхньому лівому куті натисніть на трикутник, а потім перейдіть до розділу “Мої пісні”. Відкрийте меню Share, тримаючи палець на трасі.

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Крок 13: Виберіть параметр мелодії мелодії, призначте ім’я треку та натисніть “Експорт”.

який, rington, iphone, пісню, допомогою

Крок 14: Як тільки експорт, ви можете встановити отриману мелодію як мелодію, звук вхідного повідомлення або призначити певний контакт.

Де взяти мелодії мелодії у форматі M4R

Якщо ви спробуєте просто відредагувати розширення MP3 в M4R, то така мелодія в мелодії iPhone не завантажиться. Що iPhone міг би «проковтнути» свою мелодію та встановити його як мелодію на дзвінок, вам потрібен готовий або перетворений мелодію у форматі M4R, який можна звільнити в наступних місцях:

  • Перше, що це робить користувач, він плаває в Інтернеті в пошуках готових мелодій M4R для iPhone за допомогою пошукових систем
  • Якщо улюблена мелодія в Інтернеті не знайдена в Інтернеті, він робить мелодію, використовуючи програму iTunes, яка може робити мелодії та завантажувати їх на iPhone. Програма перетворює MP3 на M4R і завантажує результуючі мелодії в телефон, який бажає спробувати. Інтраструкція.
  • Буває, що власник iPhone все ще погано розбирається, і це не працює, щоб зробити рингтон у iTunes, наприклад, він забуває перейменувати M4A у M4R під час створення. Потім він шукає спеціальні програми та послуги для створення мелодій для свого iPhone. Через можливості Іринджира, Аудіко, дзвінка.Org або інші рингтоні-мікери, які дозволяють зробити свій рингтон у форматі M4R.
  • Інше місце, де ви можете придбати мелодію, це магазин iTunes Store, який продає готові. Мандерські мелодії за гроші. Щоб купити мелодію в Apple Electronic Store, вам знадобиться ідентифікатор Apple з прив’язаною карткою або поповнений обліковий запис.

Запис публікується у секретах заголовка з тегами рингтонів iPhone, форматів iPhone. Додайте постійне посилання на закладки.