Спосіб скидання смартфона або таблетки Samsung до заводських налаштувань

Буває, що ви сидите у вашому смартфоні. Ви граєте, слухаєте музику або дивіться відео, і він взяв його і трахкав. Так, щоб ні перезавантажити, ні вилучення програм, ні чищення від вірусів. “Ну, жорсткий скидання. Це порятунок з усіх неприємностей”. Говорить досвідчений користувач у таких ситуаціях і вирішує проблему, натиснувши пару кнопок. Після цієї простої процедури пам’ять смартфона стає діва-чистою, як би тільки з магазину, а глюки не відбулися. Отже, давайте поговоримо про те, як скинути мобільний пристрій Samsung до заводських налаштувань.

Скидання або жорсткий скидання будь-якого мобільного гаджета на Android (не тільки Samsung Galaxy) очищає свою постійну пам’ять з усіх програм, налаштувань та файлів, за винятком тих, що встановлено виробника.

Функція скидання призначена для:

 • Відновлення продуктивності пристрою у випадку проблем із програмним забезпеченням та шкідливою інфекцією, коли відмова не може бути усунена м’якими методами.
 • Підготовка гаджета для продажу або переведення іншому користувачеві.
 • Оптимізація після оновлення прошивки.

Після жорсткого скидання, немає даних користувачів на смартфоні, за винятком тих, які зберігаються на знімній картці пам’яті та SIM (Контакти). Однак у деяких випадках зміни, зроблені користувачем, все ще зберігаються. А саме:

 • Якщо права кореня були отримані до відкату. Пресетні програми віддалені з правами суперкористувача, після скидання не відновлюються.
 • Коли FRP (захист заводських скидання) активується. Захищений захист даних власника у разі втрати або телефону.

Пристрій з FRP увімкнено навіть після жорсткого скидання запитуйте пароль облікового запису користувача, без якого доступу до системи неможлива. Тому зробіть відкат на такому пристрої, щоб видалити забутий пароль абсолютно безглуздо.

Права резервна копія контактів та зошита на Android

Почнемо з збереження та передачі контактів, “де подальше” від нашого гаджета. Найпростіший спосіб. Скопіювати контакти на SIM.Карту. Зробіть це легким, дотримуючись наших інструкцій. Перейдіть до меню контактів і виберіть “Імпорт / експорт”. У вікні, яке з’являється, експортні контакти до будь.Якого носія для вас: SIM SIM карта або пристрій для зберігання SD.

Найнадійнішим способом є переписання ваших контактів у зошит, але у нас є “у дворі”, епоха технологій та гаджетів, цей варіант не підходить для всіх. Ми радимо використовувати ефективний та ефективний метод для резервної копії контактів на Android. Синхронізувати дані з обліковим записом Google або його хмарним сховищем. Окрім контактів, служби Cloud Storage, пропонує вам синхронізувати SMS-повідомлення, нотатки та календарні записи з будь-якого пристрою Android.

Щоб почати, ви повинні зареєструватися в службі Google, просто створіть новий обліковий запис або увійдіть до старого. Давайте не розповідаємо про це детально, оскільки такі найпростіші дії не потрібні коментарі. Розповісти вам про правильну синхронізацію необхідної інформації з серверами Google.

Перейдіть до налаштувань телефону, “Облікові записи”. Виберіть облікові записи “Google”. Вікно, яке відкриється, буде кілька пунктів

See also  Як змінити Android через комп'ютер. Рефлапінг пристроїв Android за допомогою комп'ютера або ноутбука

У верхньому куті екрана пристрою з’явиться ваш обліковий запис (обліковий запис Google), запціати на ньому.

Після того, як дії з’являються вікно з параметрами синхронізації. Покладіть кліщі протистояння точок, які нам потрібно. Якщо ви хочете утримувати ручну резервну копію даних до сервера Google, натисніть на кругові чорні стрілки, як показано на скріншоті.

Вітаємо Вас! Необхідна інформація та дані були завантажені на сервер Google і синхронізовано з вашим обліковим записом. Після скидання налаштувань пристрою вам не буде складно відновити ноутбуки або нотатки смартфона.

Зробіть швидку резервну копію фотографій, відео, музики та документів на Android.

Простий спосіб. Підключіть пристрій через USB.Шнур до комп’ютера та передайте йому необхідну інформацію. Існує невеликий нюанс. Не всі телефони синхронізуються з ПК у режимі “Flashki”. На момент підключення гаджета до комп’ютера виберіть режим “Використовуйте як USB. Drive”.

Другий метод резервного копіювання необхідних файлів полягає у передачі їх із пам’яті пристрою на флеш.Картці. Відкрийте менеджер файлів.

У вікні диспетчера виберіть фотографії, які знаходяться в пам’яті телефону. Sd-карта відображається в іншому місці (SDCard1).

Позначте фотографії, які потрібно перенести на USB-флеш-накопичувач (затискайте пальцем у потрібний файл, доки не з’явиться прапорця).

Кнопка “Меню” знаходиться у верхньому правому куті. Якщо вам потрібно вибрати кілька файлів, натисніть “Вибрати все”, щоб не витрачати час на вибір кожної фотографії. На наступному кроці натисніть “Перемістити” та вкажіть SD-карту як кінцеву точку ваших файлів. Щоб не заплутатися, ви можете створити додаткову папку, натиснувши та зберегти дані до нього.

Зробити те ж саме з відео, музикою та документами, якщо ці файли важливі для вас.

Третій спосіб збереження даних на Andorid перед скиданням налаштувань. Використовуйте Cloud Storage. Алгоритм дії не відрізняється від попередньої точки, все, що вам потрібно зробити, це завантажити додаткові програми з відтворення: диск Google, диск яндекс і т.D. Ми радимо вам використовувати Gogle Drive, T.До. Він автоматично синхронізується з даними вашого облікового запису, після скидання налаштувань на гаджеті.

Ми переходимо до Google Drive, натисніть “” і виберете “Завантажити”.

Скиньте з апаратними клавішами

Залежно від поточного стану пристрою, може знадобитися виконання загального розряду за допомогою апаратних клавіш смартфона. Якщо ваш пристрій замерзає на логотипі під час завантаження або відразу після завантаження системи, проблеми з переміщенням в пунктах меню, нескінченно помилки спливаючого вікна та повної відмови від адекватної роботи ємнісного екрана, ця опція для скидання налаштувань є що вам потрібно.

Говоріть ключ включення і тримайте його, поки смартфон повністю не вимкнено.

Перейдіть у режим відновлення відновлення, утримуючи два (рідше три) певні клавіші одночасно. Залежно від виробника смартфона, комбінація клавіш, необхідна для переходу до режиму відновлення може змінюватися.

Налаштування скидання в меню відновлення

Якщо ваш Android.Гаджет не вмикається або не висить на екрані завантаження системи, ви можете повернути його до заводських налаштувань за допомогою меню відновлення. Його називають натисканням комбінації спеціальної клавіші.

Скиньте на заводські налаштування Android / Як скинути телефон на заводські налаштування на Android

Різні моделі пристроїв можуть мати різні ярлики клавіатури. Найпоширеніший: кнопка “Зменшити гучність” плюс “Увімкнути”. Комбінація також може мати “включити” будинок “” для збільшення обсягу “або” збільшити обсяг “” будинок “. Щоб увійти в меню відновлення, потрібно одночасно натиснути клавіші та зберегти їх приблизно 5 секунд.

See also  Як перевстановити браузер на комп'ютері. Як оновити веб-переглядач до останньої версії на комп'ютері?

Переміщення між пунктами меню відбувається для збільшення / зменшення звуку ». Для підтвердження вибору використовується кнопка “Увімкнути” або “Home”. Однак іноді датчик працює у відновленні: тоді все відбувається як у звичайному меню смартфона.

android, заводські, налаштування, скид, заводських
 • Виберіть “Clear EMMC”. Його також можна назвати “Wipe Data / Factory Reset” або “Clear Flash”.
 • Щоб скинути налаштування, натисніть “Так. Видалити всі ваші дані”.
 • Щоб закінчити, виберіть “Перезавантажте систему”

Ви можете використовувати цей метод не тільки тоді, коли у вас виникли проблеми з включенням смартфона. Якщо ви хочете застосувати його для робочого пристрою, щоб почати вимкнути його, і коли всі кнопки та екран використовуйте комбінацію, яку ви хочете для вашого гаджета.

Як скинути Android на заводські налаштування: метод

Отже, цей метод буде релевантним для тих користувачів, які взагалі не включаються або висить на логотипі компанії, коли ви забудете графічний ключ та замок пароля. Іншими словами, якщо ви не відчуваєте себе комфортно з смартфоном або планшетом, то ця інструкція буде цікавою для вас.

Повністю вимкніть пристрій (всі кнопки та екран повинні вийти). Для того, щоб ввести режим відновлення. Для цього ви повинні одночасно тримати і утримувати деякі ключові комбінації. Різні комбінації підходять для різних пристроїв:

 • Кнопка зменшення гучності та пристрій увімкнення кнопки (потужність) (найчастіша комбінація);
 • На деяких моделях LG. Подібно до 1 методу (кнопка на включенні вгору), але як тільки з’явиться логотип LG, випуску та натискання кнопки живлення знову.
 • Кнопка збільшення гучності (гучність), кнопка зменшення гучності та кнопка «Включення» (потужність);
 • Пристрій Увімкнути кнопку (POWER), кнопку Home (додому) та кнопку збільшення об’єму (обсяг вгору);
 • Кнопка обсягу масштабування (обсяг вгору) та кнопка повороту пристрою (потужність);
 • Кнопка обсягу масштабування та кнопка зменшення гучності (гучність вниз).

Ключові комбінаційні дані повинні бути затиснуті та збережені, доки ваш пристрій не перейде до режиму відновлення.

Переміщення в меню відновлення здійснюється за допомогою кнопок керування гучком (якщо у вас є відновлення дотику, керування виконується стандартним способом), і вибір підтверджується за допомогою кнопки живлення або контекстне меню.

Наступний крок. Який повинен бути виконаний. Це пошук елемента “Очищення даних” (або “Clear EMMC”, або Clear Flash), виберіть його, і після натискання кнопки «Так. Видалити всі дані користувача». Після завершення процесу видалення всіх даних виберіть пункт “Перезавантаження системи” (система Restart).

Імена точок можуть відрізнятися, але не істота, тому процес скидання Android для заводських налаштувань майже однаковий на всіх пристроях.

Скиньте додаток “Параметри

Жорстке скидання через програму системи “параметри” просте, але доступний лише тоді, коли планшет або телефон завантажуються і здатні реагувати на команди.

Перед тим, як скинути, передайте всі цінні дані у зовнішні носії (SD SIM карта або комп’ютер) та контакти з телефонної книги. На SIM.Картці.

Далі, відкрийте “параметри”, перейдіть до “особистого” розділу. “резервне копіювання” (в інших версіях Android його називають “відновити та скинути”) і торкніться “скидання, щоб відновити фабричні налаштування”.

У нижній частині наступної сторінки Натисніть кнопку “Скиньте телефон / планшетний ПК”. Якщо ви хочете одночасно видалити всі дані з картки пам’яті, встановіть прапорець “Очистити SD.Карту”.

android, заводські, налаштування, скид, заводських

Скинути телефон через налаштування

Якщо в телефоні немає нічого цінного, і всі дані зберігаються на комп’ютері, зовнішній носій або хмара, настав час продовжити. Для цього відкрийте розділ “Налаштування” та знайдіть розділ “Система” або “Система та оновлення”. Тепер ми шукаємо розділ “RESET” і виберіть тип розряду, який нам потрібно. Ви можете скинути лише налаштування мережі, налаштування телефону або повністю повернути пристрій до заводських значень. Цей параметр є кращим, якщо ви дійсно хочете зробити смартфон краще або скинути його перед продажем.

See also  Чи можна оновити Android на Samsung. Оновлення Android до Huawei Honor 6 на Android 6 Marshmellow

Іноді розділ “Скидання” легше знайти через пошук, оскільки в деяких оболонках він розміщується в “безпеці” або в “на телефоні”. Тому просто введіть слово “RESET” у панелі пошуку для налаштувань та дістатися до потрібного розділу.

Коли ви вибираєте потрібну версію скидання, вам буде запропоновано кілька разів підтвердити, що ви розумієте, що ви робите. Зрештою, смартфон буде скинуто і перезавантажує себе. Коли вона вмикається, ви отримуєте пристрій, як це було, коли ви його купили.

Жорсткий скидання на Сяомі

У Miui, розробники функцій Factory Reset HID в “Додаткових налаштуваннях”. Перейдіть на налаштування шляху додатково відновлення та скидання налаштувань скидання

У меню, що відкриється, ви можете очистити всі дані з SD-карти та облікового запису MI. Ми зацікавлені в кнопці “Налаштування скидання”, натисніть на ній.

Якщо на смартфоні вказано графічну клавішу. Вам потрібно буде ввести його. Після цього заводські налаштування будуть відновлені. Usb-диск також очищається на смартфонах Сяома, тому заздалегідь дбайте про створення резервної копії. Якщо ви хочете зберегти фотографії, аудіо та інші файли.

Які за замовчуванням налаштувань

Звичайно, ви помітили, що в розділі “Скидання” є стільки трьох параметрів:

Скидання всіх налаштувань не видаляє дані, а просто рухається назад до тих параметрів, які були встановлені під час активації. Це буде корисно, якщо ви заплатили щось там, і тепер ви не знаєте, як повернути все назад. Виконання цієї процедури дозволить зберегти всі встановлені програми та дані, доступні у їх розпорядженні.

Скидання налаштувань мережі, відповідно, поверніть всі налаштування мережі до заводу. У цьому випадку інтернет-профіль вашого оператора також буде видалено, а DNS повертається до оригіналу. Що стосується додатків та інших даних, які були до розряду, вони залишаться на пристрої, як і раніше, без догляду.

Відновлення заводських налаштувань є найбільш суворого методом видалення даних та відновлення до початкового стану. Як не дивно, він не містить слова “скидання” у своєму титулі. Після цього не буде жодних ознак того, що хтось його використовував. Вам доведеться знову налаштувати його, вибравши ті ж параметри, які ви вибрали, коли початкова активація.

Який спосіб вибрати, вирішити ситуацію. Якщо нічого критичного з пристроєм не сталося, і ви просто змінили якусь надбудову, і тепер не знаєте, як повернути все назад, вибрати скидання налаштувань. Якщо є проблеми з Інтернетом, скиньте мережеві дані. Як правило, це допомагає. Ну, якщо пристрій продається або щось абсолютно не так, лише повне відновлення допоможе.