Як встановити WhatsApp на комп’ютері

Whatsapp. Sms-конкурент, але краще, тому що це безкоштовно. Все, що користувач повинен надсилати безкоштовні повідомлення. Це смартфон та відповідну програму. Але всупереч популярній вірі, це не тільки посланник для мобільних пристроїв.

Whatsapp. Sms-конкурент, але краще, тому що це безкоштовно. Все, що користувач повинен надсилати безкоштовні повідомлення. Це смартфон та відповідну програму. Але всупереч популярній вірі, це не тільки посланник для мобільних пристроїв. Його можна використовувати на ноутбуці та на комп‘ютері. У цьому випадку наявність встановленої програми на смартфоні є.

Як встановити Watzapp на комп’ютері?

Я колись пораджу побачити невелике відео, в якому я детально розповідаю все, і показати:

Ну, якщо ви любителі текстових інструкцій, ми читаємо:

Крок спочатку покладіть його на свій телефон

Я повторюю, що спочатку потрібно встановити цю програму на свій телефон. Тобто перегляньте відео перше вище, або прочитайте цю статтю:

Крок встановлення офіційної програми на комп’ютері

Це надзвичайно важливий момент. Справа в тому, що зараз величезна кількість фішингових ділянок були розлучені, які висівають зараженими версіями цієї чудової програми.

Тому настійно рекомендується завантажити його тільки з офіційного веб-сайту розробника.

Це можна зробити на цій сторінці:

На цій сторінці потрібно точно завантажити версію під Windows:

Сьогодні ця програма може бути встановлена ​​лише на комп’ютерах з наступними операційними системами:

Тобто, вам потрібно знати, за якою операційною системою працює ваш комп‘ютер.

Якщо він задовольняє вимогам, ви можете безпечно рухатися далі.

Отже, завантажте програму та встановіть будь-яку іншу програму під Windows:

Просто двічі клацніть на файлі встановлення та дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Перше, що ми побачимо, буде таке дивне вікно:

зробити, whatsapp, комп, ютері, використання

Фотографування QR-код

На цьому кроці, просто багато і спотикаються, тому що це абсолютно незрозуміло, як це можна зробити.

Вам потрібно зробити знімок QR-коду безпосередньо з Ottusappa, який встановлений на вашому телефоні. І вам потрібно мати доступ до Інтернету по телефону.

Показати на прикладі телефону за кермом Android:

Перейдіть до розділу “Чат”. Це важливо, ось як для нас знаходиться пункт меню “Whatsappweb”

Клацніть на цей напис (див. Малюнок вище)

І ми фотографуємо QR.Код, який ми бачимо на екрані нашого комп’ютера. Для цього просто поставте камеру на екран монітора. Я думаю, що ми будемо обробляти =)

See also  Комп'ютер не бачить кабелю HDMI. Увімкніть пристрої

Власне, на цьому завершено налаштування Watsappa на комп’ютері.

Спілкуватися в браузері

На комп’ютерах з великою кількістю оперативної пам’яті ви можете спілкуватися в браузері без будь.Якого замерзання. Інструкції з підключення включають три кроки.

  • Запустіть веб.Версію Messenger на своєму офіційному веб.Сайті, посилання на нього розташоване у верхній лінії. Whatsapp Web. Через пару секунд QR.Код генерує.
  • Торкніться етикетки WhatsApp на своєму смартфоні, перейдіть до верхнього меню з трьома крапками, торкніться веб.Рядка WhatsApp.
  • На екрані смартфона буде з’явилося цільове вікно. Наведіть курсор на QR.Код, відображений у браузері комп’ютера.

Запущений месенджер. Почніть спілкування. Синхронізація повідомлень відбувається автоматично. Для зручної відповіді на повідомлення увімкніть сповіщення, натиснувши на посилання у верхньому меню. Він відображається в синьому прямокутнику.

Як відправити фотографію на WhatsApp за номером через відвантаження, з галереї. Які проблеми ви можете зіткнутися, і як вирішити їх самостійно.

Як ви можете зателефонувати за кордон. Як зробити дзвінки, скільки це коштує, ви можете зателефонувати безкоштовно.

Як додати телефон до групи WhatsApp з телефонної книги через введення нового номера.

Всі способи видалення контакту в WhatsApp на телефонах Android через програму Messenger через телефонну книгу користувача.

Всі способи зателефонувати WhatsApp зі смартфона. Через чат, у розділі “Дзвінки” у групах, від телефонної книги користувача.

Чому whatsapp не надсилає повідомлення іншим користувачам, які можуть служити причин. Як виправити помилку.

Як слухати віддалене вокальне повідомлення в Messenger WhatsApp. Step-Сильні інструкції для Android і Apple iOS.

Як скасувати завантаження фотографій у WhatsApp, який виникає підсилювач. Як видалити раніше завантажені дані з телефону.

Як дізнатися про слухання вашого WhatsApp. Ознаки слухання, які можуть отримати доступ до вашого посланника та як позбутися встановленого прослуховування.

Що робити, коли WhatsApp не показує контакти по телефону. Які причини для того, що робити в такій ситуації.

Як використовувати Vцап на комп’ютері без телефону

Хоча інновація знаходиться в бета-тестуванні, але доступні для всіх користувачів без винятку у випуску програми. Тобто завантажте тест-версію WhatsApp для використання Messenger на комп’ютері без смартфона, немає потреби. Крім того, необхідно, щоб необхідно включити режим WhatsApp без телефону в налаштуваннях, а потім відкрити настільну версію Messenger.

зробити, whatsapp, комп, ютері, використання

Спочатку потрібно приєднатися до бета-тестування підключення до декількох пристроїв

Як запустити WhatsApp на комп’ютері через Інтернет.

  • У спадному меню виберіть “Прив’язані пристрої”;
  • Натисніть бета.Версію для кількох пристроїв;
  • Після цього виберіть “прив’язку пристрою”;

Скануйте QR.Код на екрані комп’ютера

Все, на цих функціях вашого смартфона закінчується. Тепер ви можете використовувати WhatsApp на комп’ютері без телефону. Якщо раніше, використовуючи настільну версію Messenger, мобільний додаток залишався неефективним, тепер він спрацює, оскільки смартфон не грає ролі донора, і його навіть можна взяти десь в іншому місці або просто вимкнути його.

See also  Google не відкривається на комп’ютері. ПК перевіряйте на наявність вірусів

Цікаво, що саме ті чати, пов’язані з пристроєм, що використовується для підключення, передаються на комп’ютер. Тобто, якщо я підклююся до WhatsApp Web з телефоном Android, де у мене більше чатів, то вони з’являться на комп’ютері. І якщо я використовую як свій iPhone як донор, то чати підійдуть саме тих, які на ньому доступні.

Як надіслати файл через WhatsApp на комп’ютер

Ви не обмежені текстом у своїх повідомленнях, які надсилають через WhatsApp на комп’ютері. Ви також можете надсилати файли. Для цього натисніть на піктограму Clips у верхньому правому куті чату, і ви можете вибрати між різними типами інвестицій. Значок “Фото та відео” дозволяє додавати файли, які ви вже зберегли на своєму жорсткому диску, але ви також можете використовувати кнопку камери для нових фотографій. Ви також маєте можливість надсилати документи (будь.Який інший тип файлу).

Ми знаємо, як зберегти акумулятор смартфона. Наприклад, як зменшити споживання заряду в WhatsApp на Android.

Як використовувати WhatsApp на комп’ютері

Wikihow працює за принципом Вікі, що означає, що багато наших статей написані кількома авторами. Створюючи цю статтю про її редагування та вдосконалення, автори волонтерів працювали.

Кількість переглядів цієї статті: 1400.

Whatsapp можна використовувати на комп’ютері через Інтернет.Програму WhatsApp. Скористайтеся цією онлайн-програмою, якщо ви працюєте на комп‘ютері. У цьому випадку ви не повинні робити смартфон у ваших руках. Всі надіслані та отримані повідомлення синхронізуються, тобто вони будуть відображатися як на смартфоні, так і на комп’ютері.

Відкрийте веб-сайт WhatsApp. Для цього, у Chrome, Firefox, браузера Opera або Safari, відкрийте нову вкладку / вікно та в адресному рядку введіть веб-сайт.Whatsapp.Com. Екран відображає QR-код, який буде скановано з смартфоном, щоб активувати та підключити свій обліковий запис.

Запустіть програму WhatsApp на смартфоні. Для цього натисніть на білу телефонну трубку значок у білій мовній хмарі на зеленому тлі.

Відкрийте веб-налаштування WhatsApp. Натисніть значок у вигляді передач або трьох вертикальних точок, а в меню відкриється, виберіть “WhatsApp Web”. У екрані з’являється вікно сканера QR-кодів.

Сканування QR-коду. Направляйте камеру смартфона на QR.Код на моніторі комп’ютера. Код автоматично сканується, тобто, вам не потрібно нічого натиснути. Коли визнається QR-код, ви ввійдете в WhatsApp Web.

Як WhatsApp відображається на комп’ютері

Тому що WhatsApp здатний працювати на декількох пристроях, щоб підключитися до веб-сайту WhatsApp, вам знадобиться смартфон. І це потрібно не тільки і не стільки для авторизації, скільки, щоб підтримувати WhatsApp Web.

Підключення до веб-сайту WhatsApp може використовувати лише смартфон

зробити, whatsapp, комп, ютері, використання

Щоб підключитися до веб-сайту WhatsApp, потрібно сканувати QR-код

Дуже важливо, щоб смартфон залишається весь цей час у зоні прямої видимості з комп’ютера, на якому працює WhatsApp. Це необхідна умова, оскільки мобільний пристрій у цьому випадку є своєрідним центром, за допомогою якого повідомлення надсилаються та приймаються, а потім просто відійшли у веб.Версію та відображаються в браузері.

See also  Як вирізати музику на Samsung Galaxy. Чому це може знадобитися

Оскільки всі повідомлення з усім вмістом проходять через смартфон, який змушений передати їх на комп’ютер, будьте готові до того, що трафік буде вжито. Тому найкраще підключитися до WhatsApp Web, коли телефон знаходиться у безкоштовній мережі Wi-Fi мережі. В іншому випадку навантаження потрапить на мобільний Інтернет, який більшість користувачів не мають необмеженого.

Як встановити WhatsApp на комп’ютері

Наша досвідчена команда редакторів та дослідників, які перевіряли його для точності та повноти, взяли участь у створенні цієї статті.

Група Wikihow Content Managers ретельно відслідковує роботу редакторів, щоб забезпечити, щоб кожна стаття є дотриманням наших високоякісних стандартів.

Кількість переглядів цієї статті: 64 961.

З цієї статті ви дізнаєтесь, як завантажувати та встановлювати WhatsApp на комп’ютер з Windows або Mac. Щоб налаштувати WhatsApp на комп’ютері, його потрібно встановити на телефоні.

  • Якщо ви пішли на сайт з Mac, він буде написаний на кнопці: “Завантажити для Mac OS X” Якщо з ПК. “Завантажити для Windows”.
  • Виберіть місце для завантаження та натисніть “OK”, щоб розпочати завантаження файлу в активному браузері.

Зачекайте, поки файл завантажується. Це не буде більше пари хвилин. Після завантаження файлу, почати встановити WhatsApp.

Двічі клацніть на файлі установки. Знайдіть файл логотипу WhatsApp (біла трубка в зеленій хмарі тексту) та ім’я “Whatsapp”.Dmg »на Mac або WhatsAppSetup на Windows. Файл встановлення буде розташований у папці завантаження за замовчуванням (наприклад, на робочому столі).

Двічі клацніть ярлик WhatsApp. Як результат, вікно відкривається з кодом, який можна сканувати. Код нагадує чорний нерівномірно пофарбований квадрат з чорним і білим значком WhatsApp у центрі.

Щоб вийти з сеансу WhatsApp на комп’ютері

  • Відкрийте WhatsApp на налаштуваннях або меню телефону.
  • Натисніть WhatsApp Web вийти з усіх пристроїв, щоб вийти.

Якщо ви підозрюєте, що хтось відсканує ваш QR-код і має доступ до вашого облікового запису через WhatsApp, використовуйте вказівки, описані вище, щоб вийти з усіх активних веб-сеансів у WhatsApp.

Примітка. Якщо вам не вдалося сканувати QR-код, переконайтеся, що головна камера на вашому телефоні працює належним чином. Якщо зображення розмивається, камера не автофокусована або зламана, ви не зможете сканувати QR-код. В даний час інший спосіб увійти в WhatsApp для комп’ютерів не існує.