Створіть IP.Камеру відеоспостереження зі старого смартфона

В епоху активного споживання вважається хорошим тоном для зміни мобільних телефонів хоча б раз на півтора року. Не те, що смартфони перестають працювати, вони просто морально застаріли і не можуть нормально функціонувати за допомогою сучасного програмного забезпечення. Флагман два роки тому вже починає пекати під час роботи з відповідними програмами, і бюджетний телефон, який працював пару років, як правило, починає просуватися від найменшого дотику. В принципі, такі пристрої вже просять сміття, але ви можете щось притиснути, дати ще один шанс на існування.

Сучасний смартфон-це не лише високотехнологічні пристрої, з екраном, акумулятором та чіпами. Це справжній міні-комп’ютер, оснащений відеокамерами, дисплеєм, бездротовими комунікаціями та іншими корисними пристроями. І все інше майже вільне. Багато купують пристрої, такі як малина pi, а потім використовують їх як мініатюрні комп’ютери, щоб вирішити певні нескладні завдання. І тут, уявіть, у вас вже є повне рішення, вам потрібно лише запрограмувати його в необхідному порядку. Звичайно, телефон може бути проданий покупцям, розпоряджатися будь-яким спробувати заплатити цінні метали з телефонної електроніки. Але я маю ідею краще.

Смартфон BOO на платформі Android може бути успішно перетворений у відеоспостереження з Wi-Fi-з’єднанням. Це займе лише це лише кілька програм і всіх. Отже, продовжуйте.

Плюс

Безпека

Про вразливість стандартних IP-камер, особливо бюджету, було написано багато статей, у тому числі в Habré.

“. На сьогоднішній день, більше мільйона IP-камер та IP-відеореєстраторів різних виробників дозволяють дистанційно отримувати доступ до своїх налаштувань без будь-якої авторизації. Сценарій Python, який автоматизує атаку на уразливі пристрої, вже закладено на GitHub. Проблема була виявлена ​​на початку 2017 року з Reversing DVR зроблено технологію Dahua. Трохи пізніше виявилося, що вона вражає більше тисячі моделей різних виробників. Вони просто відтворювали помилки один одного.

Основна проблема IP-камер з точки зору безпеки полягає в тому, що камера по суті є сервером, яка дивиться в Інтернет з певної адреси та конкретного порту.

В результаті, просто скануючі смуги IP-адрес та портів у пошуку відповіді від камери можна легко знайти камери та атакувати їх.

Варто також згадати рішення. Відеоспостереження на смартфоні, який використовує Android Webcam Server. Це просте додаток, який передає відеопотік з інтегрованою камерою смартфона в Інтернеті.

Такі програми також сприйнятливі до злому на принципі описаний.

Більшість камер IP мають можливість транслювати аудіоканал. У камері є динамік. Хакери часто використовують це. Вони часто лякають своїх жертв, відтворюючи різні звуки через камеру.

Навіть цілі канали YouTube з’явилися, які записують такі злакові камери з звуком, в якому вони знущаються незвичними користувачами.

На відміну від усіх таких рішень, наша заявка (Messenger з функцією відеоспостереження) була розроблена зовсім іншим принципом.

По-перше, все відеоспостереження живе в екосистемі посланника, т. Е. Ви не можете просто взяти та сканувати IP-адреси та порти. Це нічого не дасть.

По-друге, весь відео та аудіо потік зашифрований.

По-третє, доступ до відеокамери здійснюється відповідно до унікального входу, який не може бути підроблений.

Енергетична залежність

Як правило, більшість бюджетних IP-камер не мають акумулятора або акумулятора, з проблемами електроенергії, вони не працюватимуть.

Вбудований акумулятор у смартфоні дозволяє підтримувати продуктивність до дня у випадку використання програми відеоспостереження.

Вже встановлено 3 / 4G модуль для доступу до Інтернету

В основному всі IP-камери використовують Wi-Fi з’єднання.

У деяких випадках, наприклад, якщо власник хоче використовувати відеоспостереження на віддаленому об’єкті, де немає інфраструктури (котедж, віддалений склад, гараж, автомобіль), необхідно додатково покласти деякий маршрутизатор для перетворення мобільного Інтернету в Wi- Фі. І маршрутизатори мають тенденцію заморозити.

Для таких випадків додаток на смартфоні вже має модулі ¾г і знає, як перемикати Wi-Fi до мережі передачі мобільних даних та назад з підтримкою.

Можливість отримання гео.Позиції об’єкта віддаленого відеоспостереження

Застосування має функцію віддаленого отримання координат з об’єкта з встановленим відеоспостереженням. Це може бути корисним, якщо об’єкт може бути в русі. Наприклад, автомобіль, контейнер, домашня тварина тощо. D.

Різноманітні пристрої, на яких можна запустити систему відео спостереження

Встановіть таку систему відеоспостереження практично на будь-якому пристрої з версією Android не нижче 5.

зробити, телефон, камера

Система відеоспостереження для дому з будь-якої камери телефону вдома

зробити, телефон, камера

Система відеоспостереження для дому з будь-якої камери телефону вдома

Низьке рішення

Ось дві точки. Перш за все, багато людей мають досить робочі старі смартфони, які ніхто не використовує, і які можна використовувати для відеоспостереження.

По-друге, тепер ви можете придбати нові бюджетні смартфони на 25-30. Вартість трохи вище, ніж звичайна IP.Камера, але слід враховувати, що ця сума вже включає модуль ¾ G, акумулятор та 2 камери з досить хорошою роздільною здатністю.

Запустіть камеру з телефону або що робити, коли нічого не відбувається?

зробити, телефон, камера

Вісім років тому я працював в одному А іншими словами, це не має значення, де. Ми робили там всілякі різні цікаві речі. Включаючи ті, які займаються системами технічного бачення для роботів. Роботи були трохи малими. І якщо привід для них невеликий, щоб не було до нас особлива проблема, то щоб зробити мініатюрну цифрову камеру, яка не буде розміром половини роботу, це було важко (коли ми нарешті поховало в такий Розвиток і скрізь там буде цифра?). Якщо ви дізнаєтеся, як це все закінчилося, я прошу кота!

See also  Як зробити скріншот на Huawei Smart. "IPhone"

Невеликий розкриття. З описаних подій пройшов достатньо років, результати роботи не представляють жодного комерційного інтересу (адже, товариш? ), оскільки зараз повторити все це абсолютно неможливо через застарілість бази елементів, тепер ви можете сказати, як молодий інженер шукав вирішення проблеми і все це призвело.

Спочатку у нас був мікропроцесор PXA300, до якого SOC застряг, від потім аптіна, такий як MT9D131 (JPEG негайно на паралельному виході), але все це споживало багато, і було мало сенсу в такому монстрі.

Проблема звучала проста. Робота прив’язана до комп’ютера з дротом на 100 мегабіт. Оператор повинен побачити кольорову картину щонайменше 640×480 усього за 15 кадрів. Покладіть це камера в ній, яка веде паралельний потік у xscale, в якому тоді є дурне складання зображення в буфері та передача кадру над мережею, це здавалося занадто марним (добре, серйозно, цілий Linux на борту тільки для переміщення байтів від одного інтенсивного до іншого до іншого?). Особливо розглядаючи цільову роздільну здатність камери. Потрібно було вирішити легше. Плюс, значні обмеження на розміри не дозволяли навіть найменші лінзи типу M12, це було просто кінні розміри з власником.

Оскільки у мене є достатньо пунатар у розробці систем мініатюрного приводу, необхідність боротися з деякою клітиною трохи депресивною. Але в той же час невідомий інтригуватися. У будь-якому випадку я хотів дізнатися щось нове, особливо враховуючи, що мої попередники, описані нижче, не освоювали (хоча фактор часу міг грати тут, вони займалися цим розвитком пару років тому).

Внаслідок мого творчого пошуку мене цікавили камери мобільних телефонів, які були модульні, коштують, як бліх (виявилося пізніше), а теоретично закрито все наш список побажань. Єдине питання полягало в тому, як підключити таку камеру і отримати знімок з нього. Я почав вивчати мобільні телефони, доступні на ринку, і саме які параметри надають камери у них. Це відразу ж стало зрозуміло, що існують принципово два типи таких камер-модулів з лінзами з гнучкою частиною частини, які є ув’язненими для конкретної складової телефону:

зробити, телефон, камера

, і модулі, вставлені в так звані ліжечки, які виглядали найбільш перспективними:

Реальний модуль,

зробити, телефон, камера

Дитячі ліжечка для будь-якого смаку.

І на конструктивному, ми встановили найменший. Smia65.

Пошук нормальних фірмових камер не адекватно керував. Я ще не зміг шукати таку гру в китайській мові, а звичайні європейці, як ST, хоча вони заявили, що вони створюють подібні модулі (і навіть документація, для якої можна було завантажити без реєстрації та SMS), вони не хотіли продавайте вільно зацікавлену громадськість. Звернення до нашого представництва ST не допомогло, і я повинен був продовжувати копати.

Слава ремонту мобільних телефонів! Схеми, дошки, фотографії! У них є все. Після вивчення документації та порівняння, доступні для придбання телефонів та запчастин, вибір впав на камеру з Nokia 5250.

зробити, телефон, камера

Сферична Nokia у вакуумі.

Symbian, все. Я навіть гойдаюся з деякими дикими джерелами цієї чудової операційної системи, в спробі знайти готовий водій камери. Але, на жаль, тоді моїм здібностям не вистачило. Знову я повинен був копати глибше.

О, що я був. Зараз, пройшовши весь шлях від і раніше, я розумію, що можна було суттєво зменшити час розвитку, упорядкування звичайних зборів у нормальному виробництві (хоча, з оплатою, то потенційно виникли деякі проблеми, а ручки були зроблені тут і зараз). Коли там з’явилися JLCPCB або PCBWAY? А потім тільки лежать на фользі, хлорне залізо і два дні на все про все.

Цілісність сигналу? Ви зробили гігабіт-диффи на двостороннім міліметром textolite з Plaida Lutom? І я зробив. Навіть імпеданс розглядається.

зробити, телефон, камера

0.5 \ 0.2.

Nicho, працював (на жаль, доступ до осцилографа, який міг бачити попелу, я не мав). Зробили кілька тестових дощок. Зіпсований з пайкою.

Експериментував з пайловою маскою, навіть зробив кілька дощок. Один успішно замикається, запустіть його з потоком тегів (ха-ха, яка іронія. Тепер на веб.Сайті Chipdip написано про залишковий опір. Так, цей напис тоді). Ніщо не спрацювало нормально на цій дошці, навіть джерела електроенергії. Між шляхами, які не могли бути пов’язані жодним чином, завжди присутні від десятків до сотень кілограмів.

Більше того, плата після пайки вимилася у семи водах. Спочатку я подумав, що щось успішно згоріло. Почав припалювати джерела електроенергії та кожен обв’язок. Закриття не пройшло. Все закінчилося, що я взагалі припаяв все з дошки. Закриття залишилося. Він зробив висновок, що справа була в потоці, який застряг під маскою і взагалі не мий. Після цього я сам перестав робити дошки з маскою і пайкою їх з плюсом тегів.

Але камера все ще наполовину сволота. Потрібно було отримати щось у послідовному сигналі і повернути його паралельно, щоб набити його в STM32F217 (Blackfin? Ні, вони не чули. На момент описаних подій я сильно складався в секті, що годується STM, і налаштовував годинник через екзесельний файл (кубики, привіт!)). Так, так, чотири сотих STM-OK тоді ще не було (добре, добре, вони з’явилися), і я успішно використовував кит від Starterkit на двісті серії. Знову ж таки, в результаті довгого пошукового та дослідження, виявилося, що шляхи є рівно двома. Або взяти Latis Plexin, для якого апное конвертації CSI повинна бути перетворена на PCAM (ніколи не знайшла його з 2012 року в його архіві, але я точно пам’ятаю, що це було так), або купити STSMIA832 (смішний, ST побачив ваш док-док до конвертера з сайтом. Тепер вони можуть бути лише apnow.) і навчитися припою БГА. Оскільки паяння була ближче до мене, і знайомство з фекаліями не було включено до планів, а терміни були відверто натиснуті, я отримав кілька чіпів і купив готові адаптери від TFBGA25 під зануренням (і так, макет був зібраний божевільний шар і навіть якось працювали).

See also  Як зробити скріншот на галактиці. Як зробити скріншот з долоні на телефоні або планшет Samsung

Ніж

зробити, телефон, камера

Banything-це безкоштовний додаток, який легко перетворить ваш старий телефон на iOS або Android-базу даних у камеру відеоспостереження з Wi-Fi-з’єднанням і транслюватиме зображення в Інтернеті. Після реєстрації облікового запису з’явиться головне меню, що не важко з’ясувати. Програма може замінити відеокамеру або відеокамеру, яка буде відслідковувати будинок або робоче місце під час вашої відсутності. Він встановлюється відразу на двох пристроях. Один буде записувати все, що відбувається, інший буде працювати як пульт дистанційного керування. Записаний матеріал миттєво надсилається до хмари, тому пристрій не накопичує непотрібну інформацію. Ніколи також відправить сповіщення, коли виявляється будь-який підозрілий рух. У вільному упаковці ви не можете стріляти більше 12 годин.

Встановлення програми по телефону

Застосування, яку я використовував, називається Droidcam, і ви можете знайти його в магазині Google Play або Apple App Store. Існує також платна преміум-версія цієї програми під назвою Droidcamx, яка не має реклами та дозволяє вам передавати потокове відео з вищою роздільною здатністю, але я не думаю, що платна версія настільки необхідна, оскільки екран телефону при роботі З камерою обертається в протилежному напрямку, а реклама ви просто не бачите, а 720 P. Досить хороший дозвіл на відео, і він доступний у звичайній версії застосування Droidcam. Крім того, ваше відео в будь-якому випадку рідко транслюється з роздільною здатністю більше 720 р під час відеоконференцій та подібних, тому це не має значення багато. Тим не менш, розробники зробили хороший додаток, і я впевнений, що вони не отримують багато грошей від нього, тому я думаю, що вони отримають трохи великого повернення, якщо ви, швидше за все, використовуватимете свій продукт.

Щоб працювати над роботою, ви повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi на вашому телефоні та комп’ютері, тому підключення до будь-якої мережі Wi-Fi, яку ви будете використовувати після встановлення програми.

Обслуговування хмар для відеоспостереження

Використання відеокамери передбачає наявність сховища, де будуть зберігатися створені записи. Звичайно, ви можете просто переглянути трансляцію в Інтернеті, а не збирати їх у будь-якому місці, але якщо вам потрібні будь-які докази того, що відбувається в квартирі (наприклад, сусіди скаржаться, що ваша собака гавкає весь день, але це дійсно спить мирно, поки ви на роботі), ви не можете обійтися.

Зберігання може бути флеш-накопичувачем, але потім буде регулярно чистити його, або хмарний простір. Кількість необхідної пам’яті залежить від якості відео та його тривалості.

З опису вище, ви вже зрозуміли, що практично кожну програму для перетворення смартфона в середовище спостереження пропонує власну версію хмарного зберігання. Найчастіше це googledrive. За замовчуванням 15 ГБ дискового простору покладається на кожен зареєстрований користувач Google. Він може бути розширений шляхом придбання додаткових гігабайт.

Будь-який смартфон або планшет на основі Android можна легко перетворити в камеру спостереження. Не треба навіть бути живою батареєю, головне, що він працював принаймні з мережевого адаптера, і він мав робочу камеру.

Переконайтеся, що смартфон і комп’ютер підключені до однієї мережі Wi-Fi. Встановіть програму бездротової веб-камери Droidcam на смартфоні та клієнтську програму Droidcam з можливістю перегляду зображення. Запустити.

зробити, телефон, камера

Додаток покаже IP.Адресу та номер порту, з яким працює смартфон. Введіть ці дані до програми клієнта Droidcam. Вкажіть, що ви хочете зафіксувати (відео, звук або все відразу) та натисніть кнопку Почати. Камера розпочнеться на смартфоні, а зображення транслюватиметься на комп’ютері. Ви можете подивитися відео в браузері, оскільки це потрібно переїхати до адресної лінії тієї ж IP.Адреси та порту, який ви вказали в програмі. У браузері ви можете віддалено вмикати та вимикати спалах смартфона, масштабувати та включити зображення, змінити роздільну здатність відео, а також зберегти фотографії.

зробити, телефон, камера

Під час зйомки відео екран смартфона можна вимкнути. Звичайно, це дозволяє використовувати бездротову веб.Камеру Droidcam як приховану камеру, але програма призначена не для цього, але, наприклад, для того, щоб контролювати те, що відбувається у вашому дворі.

Інша хороша програма для створення IP-камер з смартфонів. Ip Webcam. Його перевага полягає в тому, що це дозволяє переглядати відео як локально, так і через Інтернет (у веб-переглядачі на місцевій адресі, через веб-службу iVideoN або на робочому столі).

зробити, телефон, камера

Під час трансляції ви можете дистанційно переключатися між камерами, масштабувати зображення, увімкнути спалах, налаштувати фокус та зберегти фотографії. Крім того, IP Webcam дозволяє записувати відео, але для економії місця на сервері є максимум лише дві години. Трансляція може бути виконана навіть за допомогою екрана вимкнено.

Якщо ви використовуєте смартфон як IP-камеру, необхідно забезпечити його надійну гору, потужність з адаптера USB та безперервного Інтернету (через Wi-Fi або стільникові мережі). Як реалізувати все це залежить від того, яке місце ви встановите смартфон і для яких цілей ви використовуєте мовлення. Варто також розглянути, що смартфон залишив без нагляду, привертає набагато більше уваги, ніж камера. Цілком можливо, що буде намагатися вкрасти (якщо така можливість виникла). Будемо можливо знайти злочинців на наявній запис, але краще не спровокувати людей до незаконних дій, а не створювати непотрібну поліцію. Іншими словами, смартфон повинен бути встановлений у важкодоступному місці, де немає доступу до сторонніх. У більшості випадків достатньо просто встановити його на стенді або штатив і підключитися до зарядного пристрою.

See also  Як заплатити телефон замість картки. Як налаштувати мобільний телефон

Як налаштувати IP-камеру на Android

Ви можете встановити програму на гаджет Android за допомогою облікового запису Google. Після встановлення програми потрібно вирішити, як ви будете використовувати телефон: як камеру спостереження або приймаючої станції.

Мобільний телефон може знімати як веб-камеру або отримувати трансляцію з іншого пристрою

Перейдіть до облікового запису Google, до якої камера гаджета прив’язана та налаштуйте доступу до доступу до облікових записів, з яких ваш потік буде дивитися. У налаштуваннях програми ви можете додатково активувати датчик руху та вибрати, чи буде записаний звук. Щоб уникнути несанкціонованого доступу до камери телефону, ми рекомендуємо встановити пароль для блокування.

Використовуючи обліковий запис Google, ви можете отримати доступ до всього, що пагони камери, навіть перебуваючи поза домашньою мережею. Це працює або з іншим пристроєм Android, або через веб-переглядач на веб-сайті Alfred.Камеру. Особливо зручно, що на додаток до відео в режимі реального часу ви можете побачити поточний рівень заряду акумулятора.

Ви можете отримати доступ до трансляції навіть з комп’ютера

Незважаючи на те, що перетворюючи мобільний пристрій у камеру спостереження, дуже простий, ви повинні враховувати кілька пунктів: по-перше, звичайно, що камера не повинна використовуватися для зачеплення того, хто не знає про це. Це може привести не тільки до сумніх наслідків для камери, а й до юридичних питань.

По-друге: наскільки прохолодно не виглядало як програма, яку ми радимо, його розробник хоче заробляти на це. Очевидно, що разом із заявкою ви отримаєте не тільки камеру спостереження, але й реклами. Правда, ви можете позбутися від нього, купуючи щось у заявці.

Фактичні програми

зробити, телефон, камера

Вирішення того, як ви можете підключитися до камери для відео спостереження за допомогою телефону, ви повинні вибрати відповідне програмне забезпечення.

Залежно від мобільної програми, налаштуйте підключене відеоспостереження в телефоні буде потрібно. Зазвичай вони поклали докладні інструкції та роз’яснення для початківців. Як результат, налаштування є простим та доступним. Але перш ніж ви налаштували щось, вам потрібно визначити, яке програмне забезпечення краще використовувати. Якщо пристрій налаштований через сумнівну програму, не потрібно говорити про якісну роботу всієї системи.

Є кілька способів принести повний відеоспостереження на свій телефон і отримати віддалений доступ до нього.

Кілька популярних та вимогливих додатків можна віднести до числа пріоритетів.

Альфред

зробити, телефон, камера

Ця програма для мобільних пристроїв помітно виділяється на тлі всіх інших. Зрештою, головна особливість полягає в тому, що сам смартфон буде використовуватися як камери спостереження. Телефон встановлений у правильному місці, і все, що відбувається, написано, зберігається в хмарному сховищі.

Розрахунок зроблено, що присутні в кімнаті, не здогадуються фіксація того, що відбувається, оскільки вони просто звичайний телефон.

Хоча це саме те, що вам потрібно у розглянутому ситуації. У той же час заявка все ще популярна і затребувана. Навіть незважаючи на вражаючу кількість вбудованої реклами.

Trackview

І тут реклама практично відсутня. Так, програма також має функцію повороту смартфона в камеру спостереження.

Але все-таки головне завдання полягає в тому, щоб підключитися до камер, включаючи USB та IP-відео-пристрій та відображати все на екрані мобільного гаджета.

Inteeis є надзвичайно простим і інтуїтивним. Записані дані зберігаються у закодованому файлі. Таким чином, ніхто до образного доступу до відео не зможе.

Вдома

зробити, телефон, камера

Мобільна програма, що передає зображення з відеокамерами на дисплеї смартфона. Основною метою програмного забезпечення є охорона вдома та квартири. Це зрозуміло навіть від назви.

Часто застосовуються домовласниками, щоб стежити за новою економкою, няні, контролювати навчання дитини та.

Встановлення програми, вам потрібно лише підключитися до камери, встановленої в будинку.

Пристрасть

зробити, телефон, камера

Використовуючи цю програму, ви можете перетворити смартфон або планшет у повноцінний комплекс для відео. І досить міцний професійний рівень.

Додаток характеризується багатим вибором налаштувань, адаптуючи спостереження за особистими вимогами та налаштуваннями користувачів.

Якщо в камері є мікрофон, його можна віддалено включати та вимкнути. Відмінний вибір для новачків у галузі відеоспостереження.

Ніж

зробити, телефон, камера

Ще одна корисна, але досить проста програма. Він має широку функцію. Запис, перекладений на телефоні, може бути закритий та видалений, миттєво зробіть скріншоти, просто натиснувши на дисплей сенсорного екрану.

Плюс до цього, є функція використання смартфонів замість камер. При розміщенні 1-2 старих телефонів у різних точках, дані з них відображатимуться на екрані вашого нового пристрою.

Порада. Для правильної роботи спостереження краще використовувати офіційне застосування виробника використовуваної камери.

В результаті, лише декілька дій потрібно виконати з користувача:

  • Завантажте та встановіть програму;
  • Запустити програму;
  • Знайдіть відеокамеру;
  • Передайте процедуру ідентифікації;
  • Дивіться, що відбувається через екран телефону.

Рішення є досить простим, але в той же час переоцінюйте її переваги.

Неможливо сказати, що такий відеоспостереження необхідний абсолютно до всіх. Але навіть створити елементарний захист їх власності, організовуйте зв’язок між камерою та смартфоном може. І іноді вам навіть потрібно.