Скріншот на пристроях Huawei та Honor. Як зробити?

У епоху смартфонів, таблетки спілкування стали різноманітними. На додаток до голосу, текстові повідомлення можуть бути відправлені до музики, відео, фото. Остання категорія включає не тільки фондові фотографії, завантажені сайти, фотографії з камери, але й скріншоти.

Скріншот. Миттєвий знімок екрана за допомогою вбудованих інструментів операційного середовища Android, Shell Shell, або спеціальна програма. Є багато ситуацій, коли вам потрібно знімати скріншот на почесному телефоні, Huawei. Часто це необхідно поділитися важливим відомостям з іншими людьми, зберігати його в пам’яті, клонувати посаду від популярних соціальних мереж, і виправити досягнення в грі.

Після збереження PrintSkrin користувачі можуть змінити його, виділити потрібну область, нафти маркери. Часто це легше і швидше, ніж написання тексту, пояснити в текстовому повідомленні під час дзвінка по телефону.

Ми робимо екран на Huawei за допомогою кнопок (універсальний метод для Android)

Найпростіший варіант, щоб зробити скріншот на Android, полягає у використанні бічних кнопок на корпусі пристрою. Щоб зробити знімок дисплея, натисніть на кілька хвилин клавіші знизу обсягу та вимкнення телефону. Якщо все успішно пройшло, смартфон повідомить це з тихим клацанням.

Розташування потрібних кнопок на моделі Huawei P40 Pro

На деяких моделях доступний інший параметр: ви можете зателефонувати за скріншот, вбудованим у смартфон, утримуючи кнопку Lock. Буде вікно функцій, серед яких потрібно знайти значок у вигляді ножиць.

зробити, скріншот, huawei, smart, iphone

Коли ви робите фотографію, він відкриється у режимі перегляду. Нижче наведено невеликі кнопки, з якими ви можете редагувати зображення, відправити його посланцям або в Інтернеті або видалити, якщо не вдалося.

Як зробити довгий скріншот на Huawei

Перш ніж зробити довгий скріншот на Huawei, вам потрібно зафіксувати звичайний екран за допомогою одного з доступних методів. Сьогодні власники смартфонів мають ряд варіантів:

 • З гарячими кнопками. Найпростіший спосіб зробити екран. Затискайте кнопку живлення та зменшуючи гучність протягом декількох секунд.
 • Три пальці. Щоб увімкнути таку функцію в Huawei, введіть налаштування, і є контроль та швидкий доступ і жести. Перейдіть до секції знімка скріншота та перекладіть потрібний перемикач перемикання праворуч. Після цього виберіть потрібне зображення та виведіть екран з положення, трохи над центром вниз три пальці до характеристичного клацання.
 • Через швидкий доступ. Опустіть верхню завісу, знайдіть значок скріншоту на ньому і натисніть його. Ці дії достатньо, щоб виправити зображення на дисплеї.
See also  Як налаштувати Smart TV на TCL. Як підключити TCL до Інтернету через кабель?

У всіх випадках опубліковано характерний звук, а невелике зображення скріншоту, зробленого на екрані, з’являється у нижній частині екрана. Щоб зробити довгий скріншот на честь або Huawei, натисніть на цю картину. Після цього виконайте такі дії:

 • Знайдіть довгий скріншот у нижньому меню.
 • Зачекайте зниження зображення до точки інтересу.
 • Зупинити процес, натиснувши палець на екрані.

Після завершення цих дій Huawei видає склеєний готовий екран.

Додаткові методи

Вищезазначені є стандартні методи, як зробити довгий екран на смартфонах Huawei та шанувальникам. Але є ряд додаткових варіантів, про які варто згадати:

 • За допомогою суглобів. Щоб активувати опцію, введіть налаштування, перейдіть на керування, а потім у розділі “Швидкий доступ” та. Після цього входу до розділу знімка скріншота. Після цього перейдіть до правого перемикача в скріншот пальця. Тепер, щоб зробити довгий скріншот на честь або Huawei, намалюйте букву s. Негайно після цього параметр активується, і екран почне рухатися вниз до зупинки. Після завершення процесу на смартфоні, довгий екран зберігається.

зробити, скріншот, huawei, smart, iphone

 • Використання програми. Магазин Play Market надає безліч програм, які дозволяють створювати робочі екрани скріншот. Багато з цих додатків зосереджені на створенні лише довгим скріншот (включаючи Huawei). Одна з популярних програм. Longshot. З ним ви можете зробити екран усього екрана одним клацанням миші. Переваги. Автоматичне поєднання декількох зображень, можливість встановлення початкового та остаточного положення, відсутність водяних знаків та оплати. Не менш популярним є програма ScreenMaster. З нею легко зробити довгий скріншот на Huawei та інших пристроях з Android. Переваги. Немає кореневих вимог, Високоякісні скріншоти, Підтримка збереження на SD-карті та T. D.

Кожен користувач має право вибрати параметр створення скріншоту на своєму пристрої Huawei. З точки зору зручності та швидкості, як правило, стандартні методи підходять. Якщо вам потрібна розширена функціональність, ви можете встановити та використовувати один з численних додатків з ринку PLAY. Перед встановленням бажано вивчити опис і переконатися, що необхідний Fuch.

Через швидкий доступ

Один з найшвидших методів, як зробити екран на Huawei. Скористатися спеціальною “завісою”. Опція доступна майже на всіх телефонах з Android. Наприклад, на Huawei Y5 та інших моделях, прийміть такі кроки:

 • Знизити завісу швидкого доступу згори вниз.
 • Знайдіть значок, підписаний як скріншот. Його легко з’ясувати на зображенні ножиць на тлі прямокутної області.
 • Переконайтеся, що зображення збережено.

Отримана картина буде в галереї смартфона Huawei і може бути використана на основі завдань користувача.

Загальні способи створення скріншоту:

Ви повинні одночасно натискати кнопку живлення та нижній термін, після чого звучить звуковий сигнал, а повідомлення буде повідомлено, щоб зберегти зображення екрана в нижньому лівому куті.

See also  Як видалити кнопки з екрана Samsung. Як приховати кнопки навігації на Android?

Як зробити скріншот на Huawei P Smart 2021? / Snapshot huawei p smart 2021

На розблокованому смартфоні вам потрібно провести палець зверху вниз, після чого сповіщення завісу розгортається. Серед усіх доступних значків ви повинні знайти кнопку “Скріншот”. Залишається лише натиснути на це.

зробити, скріншот, huawei, smart, iphone

Деякі моделі Huawei мають можливість створювати сценарій з проватом з трьома пальцями через екран (зверху вниз).

Щоб активувати його, ви повинні перейти до “Налаштування”. “Управління”.

зробити, скріншот, huawei, smart, iphone

Там виберіть елемент “Рух”.

зробити, скріншот, huawei, smart, iphone

Тоді вам потрібно вибрати підрозділ “Скріншот з трьома пальцями” та активувати перемикач.

зробити, скріншот, huawei, smart, iphone

зробити, скріншот, huawei, smart, iphone

У більш дорогих моделях Huawei різні види скріншотів можна зробити за допомогою рукоятки пальців. Щоб активувати цю функцію, вам потрібно дотримуватися шляху: “Налаштування”. “Управління”. “Швидкий доступ та жести”.

зробити, скріншот, huawei, smart, iphone

З представлених підрозділів необхідно знайти “зйомку скріншота” та активувати повзунок.

зробити, скріншот, huawei, smart, iphone

Як зробити скріншот на Huawei P Smart 2021? / Snapshot huawei p smart 2021

зробити, скріншот, huawei, smart, iphone

Після його активації ви можете швидко зробити скріншот на смартфонах Huawei подвійний кран на коліщі пальця. Але це не найцікавіше! Малюючи порочне коло або квадрат з суглобами, ви можете зробити екран цієї обертової області, який згодом може редагувати (форму, розмір).

зробити, скріншот, huawei, smart, iphone

І нарешті, ви можете зробити довгий скріншот, якщо рукоятка намальована буква s.

Скріншот Екран за допомогою активації голосом на Huawei

Вбудований голосовий помічник. Зручна програма для створення знімка екрана. Якщо програма активується, ви можете попросити Google зробити екран без використання кнопок та рухів.

Асистент Google Voice

Всі смартфони Android підтримують програму Assistant Google Voice. У своєму арсеналі тисячі команд і один з них. Знімок екрана.

зробити, скріншот, huawei, smart, iphone

Щоб зробити екран, достатньо виконати кілька простих дій:

 • Виберіть область екрана, яку ви хочете, щоб зробити фотографію.
 • Call Assistant команда “Добре, Google”.
 • Попросіть виконати завдання: “Зробити скріншот”.

Щоб створити помічник знімків, буде потрібно протягом декількох секунд. Знімок буде чекати перегляду в галереї.

Щоб увімкнути голосовий помічник Google, вам потрібно:

 • Відкрийте програму Google на телефоні;
 • У нижньому правому куті натисніть кнопку “Ще”;
 • Перейдіть до “Налаштування”, а потім “Голос Enter”;
 • В “Добре, Google” вам потрібно вибрати голосовий матч;
 • Активуйте функцію OK, Google.

Після цього ви можете використовувати Google за призначенням. Створення екрана. Це невелика частка того, що голосовий помічник здатний.

Голосовий помічник Біксбі

Assistant Bixby відкриває додатки, набирає номер абонента та робить екран екрана. Досить відкрити бажаний документ або веб-сайт і дотримуватися легких інструкцій:

 • Сказати “bixby” так, щоб помічник активовано. Інший спосіб зберегти голосову кнопку Assistant.
 • Дайте команду скріншот. Важливо вимовлятися слова, які збирають, інакше помічник зробить щось інше.
 • Якщо завдання буде успішним, звучить звук затвора камери. Це означає, що екран вже знаходиться в галереї зображень.
See also  Домашня кнопка на iPhone перестав працювати. "Перекалібруйте" кнопку "додому"

Зручно використовувати Bixby на морозі або коли руки зайняті. Голосовий помічник миттєво підтримує підтримку, яку він може.

Щоб створити скріншот, є багато способів. Але кожен вирішує, який метод використання. Комбінації кнопки. Універсальний метод скріншота. Для тих, хто часто використовує цю функцію, зручніше застосувати програми, рухи та розумне меню. Багато залежить від моделей компанії та смартфонів.

Як зробити екран на Huawei Honor?

Як і у випадку з будь.Яким іншим телефоном Android, зробити знімок екрана на Huawei Honor. Це досить просто. Все, що вам потрібно зробити. Це натиснути кнопку зменшення гучності та кнопку живлення одночасно! Дотримуйтесь кроку.Просельних інструкцій:

Крок 1. Звичайно, спочатку відкрийте, де ви збираєтеся сфотографувати екран.

Крок 2. Потім, як було сказано вище, в той же час утримуйте кнопку живлення та кнопку зменшення гучності.

Крок 3. Утримуючи кнопки, згадані вище, протягом декількох секунд, ви побачите анімацію на екрані та звук клацання.

Крок 4. Тепер перейдіть безпосередньо до галереї на своєму телефоні, щоб знайти зображення.

Крім того, як тільки ви зробите екран скріншот на честь, ви отримаєте повідомлення про це. Ви можете просто натиснути на повідомлення, щоб переглянути або поділитися знімком екрана.

Через панель відключення

Враховуючи способи зробити екран на планшеті Huawei, використовуйте спеціальний варіант. Фіксуючи зображення через панель відключення. Щоб вирішити проблему, виконайте ці кроки:

 • Натисніть кнопку блокування;
 • Тримайте його на дві.Три секунди;
 • Знайдіть скріншот напису і натисніть його;
 • Зачекайте клацання та збереження екрана в планшеті Huawei.

Зауважте, що цей метод працює для деяких моделей MediaPad.

Зйомка екрана трьома пальцями

Ще один спосіб зробити скріншот із жестами. Для моделей Huawei та Honor з певними версіями EMUI, щоб зробити скріншот, слід активувати додаткову функцію (як правило, у всіх останніх версіях EMUI та Magicui, ця функція доступна для конфігурації).

Якщо вам потрібно повністю зробити знімок скріншоту всієї сторінки веб-сайту або застосування, і не тільки видно на екрані, вам потрібно використовувати функцію “Довга скріншот”.

Якщо у вас виникли питання щодо створення скріншотів на смартфонах Huawei або честь, а також на будь-яких інших пристроях цих брендів, що працюють на операційній системі Android з фірмовими оболонками EMUI та Magicui, а потім попросіть їх у коментарях, і ми постараємося допомогти.