Як зробити зображення екрана на смартфоні Samsung.

Один з часто використовуваних функцій смартфонів. Це екранне зображення (або скріншот з англійської. Скріншот. “Мрія екрану”). Здається, що це все це, коли на екрані, і тому все видно. Виявилося, що ця проста здатність телефону іноді допомагає дуже сильно, і це може бути:. Зображення області в описі маршруту до об’єкта (магазин, офіс, подорожі або обхід);. Інформація з Інтернету за важливою проблемою для вас, включаючи різні схеми;.Адреса з телефоном, видаленим з контакту компанії компанії;. І є багато таких випадків.

Але функція вимагатиме точно, тому що це робиться в одному русі, і це дуже просто використовувати його, т.До. Він (знімок екрана) залишається в пам’яті вашого смартфона назавжди, або принаймні до першого скидання до заводських налаштувань.

І як заощадити на рецептах смартфонів з приготування їжі з великою кількістю фотографій?

Ось довгий скріншот стає просто незамінним. Це зручно, оскільки кожна інструкція (або рецепт) буде збережена окремим файлом у вигляді довгої вертикальної смуги, ніби переглянете вікно сайту, і всі вони бачили послідовно у вигляді такої вертикальної фотографії з усіма фотографії та пояснення автора. Ви можете переглянути цю “фотографію” через додаток галереї в будь.Який час, і під великим збільшенням для вивчення будь.Якого з її сюжету. Тепер вам не потрібно повторно входити в Інтернет, і тим більше, якщо ви далеко від міста, і ви не маєте доступу до мережі. Будь.Який рецепт завжди матиме під рукою.

Нижче ми описуємо процедуру створення смартфона для зйомки довгих скріншотів та показати на прикладі, як зберегти рецепт посуду на телефоні у вигляді скріншоту, використовуючи редакційний смартфон Samsung A50 під Android 9 OS 9 Pie.

Інструкції щодо включення функції довгих скріншот на смартфоні Samsung.

Запустіть програму налаштувань телефону з екрана програми.

Екран. Натисніть значок “Налаштування”.

Ми вводимо розділ “Додаткові функції” налаштувань телефону.

Екран. Ми вводимо розділ “Додаткові функції”.

У розділі “Додаткові функції” ми знаходимо елемент “картина майстерності” і включають його.

Скріншроу. Увімкніть перемикач екрана екрана екрана. Екран. Тип розділу “Додаткові функції”, де включений елемент “Екран екрана”.

Ось це, тепер, коли знімається скріншот у нижній частині екрана, з’явиться додаткове меню, де, натиснувши кнопку “Довгий скріншот”, ви будете робити знімок екрана, який буде містити всі його приховані області.

Приклад збереження рецепту для виготовлення блюда з Інтернету за допомогою довгих скріншот на смартфоні Samsung.

Запустіть пошук програми в Google Chrome з головного екрану телефону.

Екран. Запустіть “Пошук Google”.

2 У панелі пошуку за допомогою голосового введення ми вводимо назву рецепту, який нас цікавить: “Салат салату з редькою”.

See also  Як зробити кореневі права на Android. Ми автономно грітимо телефон

Екран. Натисніть рядок пошуку. Після натискання кнопки “Мікрофон” на клавіатурі “Goard” та диктувати текст для пошуку: “Салат салат з редькою”.

В результаті пошуку Google Chrome знайшов кілька адрес з рецептами салатів. З них ми вибрали рецепт “салат з редькою” з російської продуктів.Com. Це докладний рецепт з описом всіх етапів приготування страв з фотографіями. Тому ми вирішили зберегти цей рецепт у вигляді довгих скріншот, т.Е. “Скріншот з прихованими областями”, на якому будуть збережені всі фотографії та опис підготовки рецепту в одному файлі.

Scrong. Перегляд сторінки з рецептом “Зростання салату з радоном” з російської продуктів.Com.

Щоб створити довгий скріншот, потрібно одночасно натиснути дві кнопки: кнопка живлення та кнопка звуку.

Оскільки ми раніше увімкнули функцію “Скріншот” у налаштуваннях телефону, потім відразу після клацання звуку, вказуючи на те, що скріншот зроблений, внизу екрана з’явиться невелике меню внизу екрана. Тут нам потрібно встигнути натиснути на кнопку “Довгий екран” і утримувати її, щоб зробити телефон на скріншоті всі приховані ділянки екрана, які зараз не видно.

Екран. Для скріншота потрібно одночасно натиснути дві кнопки: кнопка живлення та кнопка гучності звуку. І після того, як вам потрібно натиснути на кнопку “Довгий екран” та утримати її.

Після цього сторінка почне прокручувати вниз, відкривши приховані ділянки, щоб включити на екранні створені приховані області. Весь цей час слід утримувати кнопку “довгий скріншот”, а не відпускати.

Зйомка довгий скріншот буде завершено, коли прокрутки сторінки досягне нижньої частини носа, а довгий скріншот буде збережено. Якщо вам не потрібно зберігати всю приховану область екрана, то ви побачите потрібну вам інформацію на скріншоті, ви можете зупинити довгий скріншот, щоб зупинити, просто натиснувши екран смартфона.

Екран. Перегляд сторінки з рецептом під час довгих скріншот. Кнопка “Довга скріншот” у меню повинна бути проведена, а не відпустити до кінця зйомки.

Після закінчення зйомки сам телефон збереже знімок екрана з прихованими областями в пам’яті телефону.

Щоб переглянути його, ви можете запустити програму галереї та в розділі «Скріншот», щоб переглянути збережену файл. Щоб збільшити перегляд, ви можете проковтнути, щоб натиснути пальці через екран програми галереї.

Екран 0. Вид довгих скріншот з рецептом під час перегляду за допомогою програми “Галерея”.

Az екранний рекордер

Найзручніше застосування для смартфонів на сайті Android працює і з продуктами Samsung: з ним користувач може не тільки робити скріншоти, але й записувати відео з екрана, а також редагувати готові фотографії.

Щоб зробити екран з AZ Screen Recorder, вам потрібно:

Найбільш значним недоліком мобільного застосування є нездатність встановити формат збереженого екрана (за замовчуванням він є PNG, що забезпечує відмінну якість та займаючи трохи пам’яті в пам’яті) та його розміри: ширина та висота зображення точно відповідають кількості пікселів екрана.

І це не все!

Якщо наведені вище методи не підходять для вас, необхідно пам’ятати, що Galaxy S9 працює на операційній системі Android.

Це означає, що ми маємо ринок і просто величезну кількість додатків, які призначені для створення скріншотів! І повірте мені, є де коріння. Ці програми мають функції для кожного смаку та кольору:

  • Отримання скріншотів на таймері, після певного інтервалу часу, струшування, натискання значків і т.D.
  • Встановлення додаткових комбінацій кнопок для створення скріншотів.
  • Миттєве редагування, обробка, надсилання, функції “Частка” до соціальних мереж та т.D.
  • Захоплення лише певної частини екрана.
See also  Як зберегти скріншот на комп'ютері. Огляд інструменту служби Pastenow

І, без досконалості, набагато більше. Тут ви можете дати лише одну пораду. Експеримент, спробуйте різні програми, і врешті-решт ви знайдете саме те, що вам потрібно.

І висновок буде таким, як це. Інженери Samsung все ще добре зроблені. Навіть це, здавалося, є спільними діями, як створюючи скріншоти, виконані в Галактиці S9 “розумом”. Нічого зайвого, але в той же час дуже функціонально (різні способи, довгі фотографії). Зазвичай працюють хлопці!:)

П.S. Мати питання або хочете поділитися своєю думкою? Напишіть у коментарях. Ми будемо тільки щасливими!

Ми робимо екран на Samsung та 12, використовуючи сторонні програми

Як зробити екран на Samsung A 12, якщо жоден з перерахованих шляхів не підходить, або у вас є дефектний пристрій? У Google Play ви можете знайти спеціальні скріншоти, які дозволяють створювати фотографію екрана. Вони діють відповідно до подібного алгоритму: після встановлення додаткова кнопка з’явиться в рядку сповіщень, натиснувши, що ви отримаєте скріншот.

Сценарист

Ця програма допомагає зробити скріншоти кількома способами: з панелі повідомлень, розмістивши плаваючу кнопку на верхній частині екрана або просто шокуючи пристрій. Підтримує створення довгих скріншотів, спеціального режиму, щоб захопити веб-сторінку та запис відео (у платній версії). У внутрішньому редакторі картина може бути обрізана, додати текст та наклейки, малювати і навіть застосувати над іншим зображенням.

зробити, скріншот, галактиці, долоні

Сенсорний

Універсальне застосування, яке поєднує в собі інструмент для створення скріншотів та екран запису на відео. Також включає редактор фотографій, в якому ви можете обробляти обидва фотографії, створені під час його допомоги та будь-яких інших фотографій з пам’яті телефону. Скріншотер додає невелику панель з кнопками, після створення екрана негайно відкривається для редагування або завантаження до Інтернету.

зробити, скріншот, галактиці, долоні

Використовуючи TouchShot, ви можете робити фотографії та відеоролики

Зйом екрана

Встановлюючи зйомку скріншота, ви можете зробити скріншоти з панелі сповіщень, застосувати значок на екрані або створити екран, струшуючи смартфон. Якщо у випадку є спеціальний ключ для камери, програма дозволяє інтегрувати функцію скріншотера в ній. Серед доступних функцій редагування. Малювання, накладення тексту та персоналу.

зробити, скріншот, галактиці, долоні

Скріншот з долонею

Брендувана функція Samsung Samsung, з якою можна зробити скріншот, запустивши долоню на екрані.

Як зробити скріншот із долонею на смартфоні Samsung

зробити, скріншот, галактиці, долоні

Відкрийте розділ “Додаткові функції”.

зробити, скріншот, галактиці, долоні

зробити, скріншот, галактиці, долоні

зробити, скріншот, галактиці, долоні

Зробіть скріншот, малюючи долоню на екран зліва направо або праворуч наліва.

зробити, скріншот, галактиці, долоні

Досить цікавий спосіб, чи так? Вибачте, не на всіх смартфонах Samsung.

Створення зображень на довгих екранах

Samsung смартфони, що працюють на одному інтеейсі UI, підтримує створення довгих скріншотів системних інструментів. Для цього потрібно запустити програму, яка підтримує вертикальну прокрутку сторінки: браузер, мобільний клієнт соціальної мережі, менеджера файлів та t.П. (Виконайте довге захоплення зображення в грі, меню або на головному екрані не зможе, оскільки Inteeis знаходиться в цьому випадку обмеженим одним вікном). Якщо вам потрібно зробити скріншот, починаючи з середини сторінки, необхідно заздалегідь прокручувати його до потрібного місця.

Тоді ви повинні створити звичайний екран, знятий будь-яким зручним способом (цей екран буде “верхньою” довгим зображенням), після чого панель з трьома параметрами з’явиться у нижній частині дисплея. Щоб запустити процес створення довгих скріншот, потрібно натиснути на першу кнопку. Сторінки прокручують ту ж кнопку. З одноразовим і довгим натисканням.

See also  Як підключити IPGA до Android. Як підключити GamePad до Pubg Mobile через ShootingPlus

зробити, скріншот, галактиці, долоні

Поточний результат буде відображатися внизу. Щоб зберегти його, достатньо висушити пальцем у будь-якому місці на екрані, і негайно перейти до готового зображення. Натисніть на його мініатюр.

зробити, скріншот, галактиці, долоні

Скріншоти для різних моделей Samsung

Тільки вище, ми розповіли, як зробити екран за допомогою голосового помічника, і ви можете помітити, що на деяких моделях включення функції змінюється. Це спільна проблема з пристроями цієї компанії: Налаштування відрізняються залежно від моделі.

Як зробити скріншот на Samsung Galaxy Tab S6. Snapshot

  • Найбільш універсальний варіант, який дозволяє викреслити екран. Гучні та кнопки живлення. Цей варіант працює з усіх версій, починаючи з 2015 року, включаючи Galaxy A5 2016 та DOS.
  • Щоб створити скріншот екрана Samsung на пристрої, випущений до 2015 року, це буде необхідно одночасно тримати “назад” та “додому” на житло. Це стосується смартфонів із механічними кнопками на корпусі, включаючи серію J1, J2, J3, J5.
  • Моделі, випущені в інтервалі з 2015 року до 2018 року, запустіть бажану функцію вимикання та кнопки “Головна”.
  • Ви можете зробити лише екран з долоні на флагманам останньої серії Galaxy, які мають закруглений екран. Крім того, метод працює на 32, A 71, A 52.

Є альтернативні способи

Крім того, якщо з якоїсь причини з’явився новий спосіб отримання скріншотів, то ви можете використовувати опцію скріншоту, ви можете зробити жест, визнаний системою з одним UI 3.Один.

Просто проведіть край долоні на екрані, що залишився вправо або вправо, він не має значення. Voila, скріншот знову готовий!

Є, звичайно, третій варіант, який, напевно, вже думав. Завантажити деяку програму для створення скріншотів з магазину Google Play. Але сьогодні ми не будемо спеціально не давати імен, оскільки стандартні методи будуть більш зручними. Але якщо раптом з якихось немислимої причини вони не для вас, то в ігровому магазині чисельність програм, які прийдуть на допомогу. Якщо ви використовуєте такі, то поділіться іменами в коментарях. Вибрати найкраще.

Тоді ви можете підтримувати її як у соціальних мережах. На сайті Новини ви вже підписали? 😉

Або кинути гроші на зарплату авторам.

Або принаймні залишити задоволений коментар, щоб ми знали, які теми найцікавіші для читачів. Крім того, це надихає нас. Форма коментарів нижче.

Що з нею не так? Ви можете виразити свою обурення на ZELEBB @ Gmail.Com або коментарі. Ми постараємося враховувати ваше бажання у майбутньому, щоб поліпшити якість сайту. А тепер я буду проводити освітню роботу з автором.

Якщо ви зацікавлені в ІТ-світовій новини також сильно, як ми, підпишіться на нашу телеграму каналу. Там всі матеріали з’являються якомога швидше. Або, можливо, ви більш зручні для ?