Якщо швидка зарядка на гаджетах Samsung не працює: варіанти дій

З цього керівництва ви дізнаєтеся, як вирішити раптову несправність, коли в деякій точці швидка зарядка не працює на Samsung’ah з такою функцією. Проблема актуальна для будь-яких мобільних пристроїв, але тут ми будемо аналізувати саме корейські смартфони сучасних моделей (останні роки випуску).

Приклади повідомлень про помилки

У мене a71. Через місяць після покупки перестала працювати з зарядом надсвідомості, то інші типи зарядки [не заряджені взагалі. Автора нотатки]. Я використовую повний адаптер. Відчуття, як ніби деякі несумісність виникає між смартфоном та зарядом.

Сам адаптер не порушений, оскільки він чудово працює з іншими телефонами. Що цікаво, мій смартфон [A71. Зауваження автора] заряджається з інших адаптерів, але без швидкого заряджання (можливо, це має бути).

Я перевірив все, що ви можете. Перезавантажте, очистити системний кеш, завантаження в безпечному режимі, заряджання з вимкненням живлення, скидання налаштувань на завод. Все це марно. Смартфон менше двох місяців, допомога.

У моїй галактиці M51 [новий смартфон з гігантською батареєю на 7000 мАх. Авторська примітка] до нового року, майже відразу після покупки, зник швидко заряджання Samsung. Я купив новий кабель, і та ж проблема.

Час заряджання більше 10 годин. Дуже дратує. [Тут ми задали питання, якщо адаптер працює на інших смартфонах і спробував замінити зарядний пристрій. Заявку автора]

Як включити дуже швидке заряджання на Samsung Phone

Я підключив інший зарядний пристрій Samsung з меншими характеристиками. Роботи, але як “заряджання через кабель”, а зарядний пристрій з мого M51 працює як швидкий заряд моєї таблетки таблетки S5E.

І є багато таких повідомлень, просто скажіть. Деякі користувачі надзвичайно розгніваються на повільну технічну підтримку Samsung, які довго затримують пристрій у сервісному центрі, а потім дає пристрій назад з дратівливими вердиками:

 • У роз’єм падає вода, негантальний випадок;
 • На нашому обладнанні все працює, очистіть кабель та роз’єм на адаптері;
 • Не знайдено жодної проблеми, немає причин гарантійного обслуговування.

Що можна зробити простим користувачем, коли раптом не включається швидке заряджання на Samsung?

See also  Як поставити відбиток на iPhone. Використання сенсорного ідентифікатора замість введення пароля та покупок у магазині додатків

зробити, швидкий, заряд, samsung, можна

Що таке швидке заряджання в телефонах

Швидка зарядка, як видно з назви технологій дозволяє швидко заряджати телефон. Якщо ви подивитеся на звичайне джерело живлення, ви можете побачити значення. 5v / 1A. Іншими словами, джерело живлення в такому смартфоні працює з напругою 5 вольт та струму 1 ампер.

У конфігурації моделей, які підтримують швидку функцію зарядки, аксесуари, які можуть забезпечити його. 5 В / 2А живлення та шнур з кращою пропускною здатністю. На виході збільшення швидкості заряду становить близько 40%. Для сучасного ритму життя людей, зниження часу очікування для повного досягнення батареї є достатньо важливою, тому що очікування 2-3 годин іноді це просто неможливо.

Важливий! Не думайте, що купуючи потужний зарядний пристрій та кабель високої пропускної здатності автоматично дає швидкість збільшення.

Функції підтримки смартфонів мають побудований контролер, який розуміє поточну силу, з’єднану зарядним пристроєм, і дозволяє безпечно заряджати пристрій. Для таких смартфонів має сенс окремо купувати потужний блок та кабель, якщо стандартні аксесуари пропонуються в комплекті доставки.

Samsung бездротова підтримка зарядки: як це працює?

Дивлячись на основні конкуренти з Apple Corporation, інженери Samsung вирішили реалізувати свою власну циклу QI.

зробити, швидкий, заряд, samsung, можна

Давайте зрозуміти, як смартфони заряджаються за допомогою цієї функції. Пристрій повинен бути підключений до мережі та бути поблизу вашого смартфона з вбудованим приймачем (про які моделі Samsung підтримували бездротовий заряд, ви будете читати далі). Магнітне поле створюється між телефоном та пристроєм у момент, коли перший застосовується до другого. Вам не потрібно активувати будь-які модулі або запущене програмне забезпечення. Samsung здатний автоматично активувати, коли торкається.

Загалом, смартфони компанії мають підтримку двох стандартів. Qi та PMA. Перший. Новий і більш високий заряд акумулятора. Однак він знаходиться тільки в флагманських пристроях, які не доступні для багатьох користувачів.

Як увімкнути функцію швидкого заряджання в Samsung

Для цього потрібно виконати кілька умов. Одним з найважливіших. Підключення пристрою необхідний за допомогою спеціального зарядного пристрою, який підтримує швидку обороту подібну версію як систему. У всіх Samsunga такий шнур вже включений, тому рекомендується заряджати лише через повний зарядний пристрій. Якщо ви вставите простий дріт, то швидке заряджання не буде.

Важливий! Під час заряджання підключено до повідомлення смартфона, “смартфон стягується через швидку зарядку”, що супроводжується відповідною піктограмою. Це означає, що дріт від 5В / 2а підключений до смартфона, але він не показує максимально можливий метод заряджання для цієї моделі.

Щоб отримати найшвидший струм, необхідно використовувати правильний шнур і увімкнути функцію швидкого заряджання в налаштуваннях смартфонів. Для цього виконайте такі дії:

 • Відкрийте параметри смартфона через стан бару або ярлика на робочому столі;
 • У налаштуваннях переходять до точки “оптимізація”;
 • Далі на нижній панелі натисніть значок “батарея”;
 • Натисніть три точки у верхньому правому куті та зателефонуйте до вікна завдання;
 • Перейдіть до “додаткових налаштувань”;
 • Позначте прапорець навпроти “швидкого заряджання”.
See also  Пароль облікового запису Samsung Smart TV. Як змінити рахунок

Відключення функції

Від’єднання режиму швидкого заряджання буде потрібно, якщо телефон переробляє. І гаджет перегрівається, тому що високий рівень потужності використовується за короткий проміжок часу. Тому ви не повинні тримати його на колінах, у ваших руках під час процесу, і в загальному використанні. Але якщо пристрій розташований у кімнаті, який постійно вентилюється, або він має вентилятор у платному стенді, це не буде проблемою. Вимкнення опції не відрізняється від включення:

 • Натискання шестерня на дисплеї, перейдіть до меню та знайдіть “Оптимізація”.
 • Потім. “батарея”.
 • У рядку “Швидка бездротова зарядка”, натисніть “Біг” справа, переклад до іншої позиції, деактивація функції.

На функцію

Швидке заряджання, як випливає з назви, дозволяє заряджати наш пристрій у коротший час. Це корисно, коли ви поспішаєте, а відсоток заряджання вашого пристрою є низьким.

зробити, швидкий, заряд, samsung, можна

Однак ми не завжди хочемо скористатися цією можливістю. Тоді ми можемо використовувати інший зарядний пристрій, або якщо у вас є телефон Samsung, перевірте налаштування.

Поради щодо смартфона Samsung

Заряджаючи телефон кожного разу від 0% до 100%, його акумулятор триватиме максимум 500 циклів, а потім втрачає більшу частину танка. Так що робити, щоб збільшити термін служби акумулятора? Ось кілька порад:

 • Регулярно перезаряджайте телефон. Не дозволяйте телефонному розряду повністю перед вимкненням, а також не заряджайте 100% і тримайте так довго.
 • Тримайте заряд у діапазоні 10-80%, і ви можете розширити життя акумулятора щонайменше 2 рази.
 • Не залишайте телефон на зарядку за всю ніч. Це лише знову перевантажує батарею.
 • Не перегрійте акумулятор занадто багато.

Звичайно, ви не повинні зосередитися на все це. Не хвилюйтеся, якщо ваш телефон звільнений до нуля, і протягом деякого часу ви не можете перезаряджати його, або ви повністю заряджено це довгий шлях. Навіть без наших рекомендацій автономне джерело живлення мобільного пристрою все одно буде служити вам протягом декількох років.

Активація швидких зарядних функцій на смартфонах Samsung Galaxy

 • Підключіть USB-кабель типу до адаптера живлення та мобільного пристрою Samsung.
 • Підключіть адаптер до електричної розетки.
 • При швидкому зарядку на екрані смартфона, значок буде відображатися для більш прискореного процесу зарядки. Блокувати екран смартфона.
 • Якщо функція швидкого заряджання відключається, перейдіть до параметрів параметрів параметрів постачання та активуйте параметр швидкого заряджання. Функція перемикання під час процесу заряджання смартфона заборонено. З важким нагріванням смартфона або адаптера, можна відкинути швидкість заряджання, яка запобігає пошкодженню пристроїв.
See also  Як змінити шрифт на Samsung. Ifont

Як забезпечити дуже швидке заряджання на телефоні Samsung

 • Встановіть адаптер бездротового заряджання на рівній поверхні. Підключіть бездротовий швидкий заряджання до потужності. Помістіть смартфон Samsung за допомогою задньої панелі в центрі пристрою. При встановленні, переконайтеся, що не існує сторонніх предметів між контактними поверхнями (ви не повинні розміщувати банківські картки або картки з радіочилами під телефонним покриттям). Лінія з приблизним розрахунком часу зарядки з’явиться на панелі повідомлень.
 • Якщо функція бездротової зарядки вимкнена, відкрийте параметри параметрів акумулятора пристрою, а потім активуйте швидку бездротову зарядну опцію. Перемикайте функцію під час процесу заряджання заборонено. Припустимо, невеликий шум від операції вентилятора в зарядному пристрої під час процесу заряджання.

Мережеві адаптери з швидкою опорою зарядки на AliExpress

Найвідоміший китайський інтернет-магазин пропонує безліч аксесуарів для смартфонів. У тому числі на своїх просторах ви можете знайти адаптери живлення з швидкою підтримкою зарядки. Наприклад, безпосередньо з складу в Росії забезпечує заряду мережі Fonken, яка має мініатюрні розміри. Пристрій в першу чергу призначений для смартфонів та таблеток, що підтримує Qualcomm Швидкий заряд 3 технології.0. Непогано, особливо якщо ви вважаєте, що з нею постачається метр USB-кабелю з високоякісним косою.

Підтримка всієї ж швидкого заряджання технології має адаптер від Tiegem. Цей пристрій вже оцінюється в 800, але це набагато універсальний. Справа в тому, що ця зарядка може бути підключена до двох гаджетів. Це саме кількість USB-портів, побудованих тут. Струм становить 2,4 А, а потужність становить 30 Вт. Такий зарядний пристрій ідеально підходить для Huawei, LG та інших великих компаній.

Звичайно, це не повний список харчових адаптерів, що продаються AliExpress. Тут ви можете знайти аксесуари різних форм і кольорів. Є навіть рішення з п’ятьма роз’ємами! Також, на деякий час, китайський інтернет-магазин дозволяє придбати оригінальні вироби з того ж Samsung. Південнокорейські адаптери тепер присутні в асортименті AliExpress.