Що таке папка на комп’ютері для початківців для новачків

Всім привіт! Сьогодні в статті, давайте поговоримо про те, яка папка знаходиться на комп’ютері. Ви дізнаєтеся, як створювати, видалити, відновити видалені папки на комп‘ютерах. А також як приховати їх і знайти вже приховану. Де і як побачити історію відвідування папок. Я покажу, як встановити пароль у будь-яку папку з файлами, тим самим обмежуючи доступ до його вмісту. Я скажу вам, як змішувати музику на флеш-накопичувачі та комп’ютері, що робити, якщо папки не відкриваються, і це не можна очистити папку завантаження.

Папка. Являє собою певний контейнер для зберігання тих самих папок або файлів.

У операційній системі Windows вся інформація зберігається у папках або, як вони також називаються. Каталог.

Оскільки папка може бути віднесена до об’єкта файлу, це те ж саме, що самі файли мають розширення та властивості. Я писав про них у статті. Які файли знаходяться на комп’ютері

Варто додати, що всі інші підпапки (підкаталоги) зберігаються у папках верхнього рівня.

До них відносяться місцеві диски C і D.

Говорячи простіше, всі папки на компютері знаходяться на місцевих дисках, до яких ви можете отримати, натиснувши “Мій комп’ютер”, то піктограма якого знаходиться, як правило, на робочому столі.

Якщо у вас немає цього значка, то вам потрібно, щоб отримати його для зручності використання вашого персонального комп‘ютера.

Далі натисніть на цю піктограму з лівою кнопкою комп’ютерної миші, ми відкриєте вікно, в якому будуть розташовані всі місцеві колеса, а також жорсткі диски та флеш-диски, підключені до ПК.

Приховані папки в Windows 10

Саме на цих дисках розташовані всі папки комп’ютера.

І ми навчимося працювати з цією категорією файлів у цій статті.

Створення каталогу в командному рядку MS-DOS та Windows

Більш доцільно використовувати слово “каталог” замість “папки” під час доступу до командного рядка.

Щоб зробити папку у програмі MS-DOS або командного рядка Windows, скористайтеся командою MS-DOS MD або MKDIR. Наприклад, нижче ми створюємо новий каталог з назвою “Primer” у поточному каталозі.

Ви також можете зробити кілька нових режисерів у поточному каталозі за допомогою команди MD. У наступному прикладі ми створюємо три нові каталоги з назвами “USER1”, “USER2” та “USER3” у поточному каталозі.

Якщо ви хочете створити каталог з пробілами в ім’я, вам потрібно ввести назву каталогу в лапках. У наведеному нижче прикладі ми створюємо каталог названий “мій прикладний каталог” у поточному каталозі.

Щоб сформувати папку у батьківському каталозі, без переходу до цієї папки ви можете використовувати команду нижче. Цей приклад повертається до одного каталогу, щоб утворити каталог “Приклад”.

Щоб зробити підкаталог в іншому каталозі, не переходячи до нього, використовуйте команду, подібну до наступного, що створює “тест” каталог у каталозі грунту.

See also  Як очистити кеш браузера на комп'ютері. Очищення браузерів кеш за допомогою безкоштовних програм

Після створення каталогу ви повинні використовувати команду компакт-дисків, щоб змінити каталог та перейти до цього каталогу.

Щоб зробити каталог на іншому диску, не рухаючись на ньому, ви можете використовувати команду, подібну до наступного, що створює “зразковий” каталог на диску F:. Лист на диск “f:” може бути замінений будь.Яким приводом диска.

Як створити нову папку у Windows 10 за допомогою гарячих клавіш

Якщо ви звертаєте увагу на знімок вище, зрозуміло, що, коли ви наводите на нову піктограму папки, також з’являється натяк. Він містить гарячі клавіші, що створюють нову папку.

Для тих, хто використовується для більш використання клавіатури, а не миша, цей метод створення нової папки особливо цінним.

Отже, на клавіатурі натисніть комбінацію клавіш Ctrl Shift N, яка негайно створить нову папку.

Мак

Перейдіть до області, де ви хочете створити папку

зробити, папка, комп, ютері, знайти, приховану

 • Ви можете відкрити Finder, подібний до синього обличчя внизу екрана, а потім перейдіть до будь-якого місця, де ви хочете створити нову папку, наприклад, документи.

Натисніть Файл

зробити, папка, комп, ютері, знайти, приховану

Натисніть “Нову папку”

зробити, папка, комп, ютері, знайти, приховану

 • Ви також можете клацнути правою кнопкою миші на порожньому просторі за допомогою миші або натисніть два пальці на комп‘ютер TrackPad. Переконайтеся, що ви не клацніть правою кнопкою миші файл або папку, оскільки він відкриє неправильне спадне меню.

Введіть назву папки та натисніть кнопку ⏎ Повернення

зробити, папка, комп, ютері, знайти, приховану

Як створити папку на робочому столі?

Не хвилюйтеся, навчившись створювати папки на робочому столі, ви можете зробити їх у будь-якому місці. Мій вибір пов’язаний з зручністю пояснення.

На робочому столі є першим, що ви бачите на екрані комп’ютера відразу після його завантаження.

Натисніть праву кнопку миші. У спливаючому вікні виберіть “Створити”. У відкритому меню виберіть “Папка“.

зробити, папка, комп, ютері, знайти, приховану

Тоді на робочому столі з’явиться “нова папка”.

Помітив назва, виділена синьою?

Це означає, що на даний момент ви можете перейменувати його. Почніть ввести слово, струм буде автоматично вийти. Після завершення натисніть мишу в будь-якому місці екрана, і назва буде тривати.

Альтернативний спосіб збереження назви папки, щоб натиснути клавішу Enter на клавіатурі.

Тепер ви можете створювати папки будь-де, де ви просто хочете. Метод створення схожий на описане вище.

Як створити папку в іншій папці (швидкий спосіб)

Створіть папку на робочому столі або іншу папку відповідно до наведеного вище прикладу. Відкрийте цю папку.

Ми вже пройшли структуру стандартних вікон у Windows і пам’ятайте, що зверху під заголовком вікна є лінія меню, в якій є різні елементи керування. У цьому випадку лінія меню починається з пункту “Orlot” і закінчується елементом “Нова папка“. Ми потребуємо його

Натисніть LKM на цю кнопку і Voila! З’являється нова папка, готова бути цікавою.

Як створити папку?

Є кілька способів створення папок на комп’ютері, але ми почнемо розуміти з самого початку.

Як завжди, ми виберемо найпростіший шлях, а всього за пару хвилин ми навчимося створювати папки.

Щоб створити папку, просто натисніть праву кнопку на будь-якому порожньому місці екрана, ми повинні побачити таку помилку меню:

Далі ми приносимо курсор миші на лінію, щоб створити та натиснути стовпчик “папка”, ліву кнопку миші.

Якщо ви все зробили правильно, у вас буде нова папка перед собою, але хоча папка імені виділена синім кольором, вам потрібно встановити правильне ім’я.

See also  Параметри вашого обладнання змінено, перезавантажте комп'ютер. Висновок

Після того, як ви підписали папку, потрібно натиснути кнопку “Enter” на клавіатурі

Або просто натисніть на мишу в будь.Якому місці екрана.

Іноді необхідно підписати папку з англійськими літерами, змінити мову, ви можете використовувати комбінацію кнопок на клавіатурі “Sestealt” (натисніть одночасно).

Якщо цей метод для вас незручний, ви можете переключити мову, вибравши потрібне значення в меню, розташованому в нижньому правому куті екрана (використовуйте ліву клавішу миші).

Тепер ми можемо створити папку і вибрати потрібну нам мову, як результат, це має бути можливо:

Зберегти файл і створіть нову папку 7

Коли ви вперше зберігаєте файл або виберете опцію “Файл”. “Зберегти як”, а потім уважно, ви можете побачити прямо у вікні “Нова папка“:

Натисніть LKM (ліва кнопка миші) у кнопку “Нова папка” (1 у рисі. 3).

Замість стандартної назви “Нова папка” (2 на Фіг. 3) Ми введемо відповідну назву та натисніть кнопку Enter. Створено папку, тепер ви можете зберегти файл у цій новій папці.

Для цього натисніть “Відкрити” (3 в рисі. 3), після чого буде відкрита нова папка:

зробити, папка, комп, ютері, знайти, приховану

Він залишається лише для збереження файлу у цій папці. Для цього введіть ім’я файлу в вікні “Ім’я файлу”, перевірте тип файлу, якщо це необхідно, змініть його та натисніть “Зберегти”.

Відкрийте папку або файл у вікні папки таким чином: 1. Двічі клацніть піктограму папки або файлу. 2. Ліва кнопка миші Натисніть на піктограму папки або файлу, тому значок буде виділений, а потім натисніть кнопку Enter.

Гарячі ключі для Windows

Я дам деякі корисні гарячі клавіші працювати з Windows:

 • Ctrl Shift N. Створіть нову папку (у Windows Explorer).
 • Win D. Показати робочий стіл (згорнути всі вікна).
 • Win E. Вікно комп‘ютера
 • Win F. Вікно відкритих пошуку.
 • Win R. Відкрийте вікно “Run”.
 • Win Arrow. Контроль розташування активного вікна, а саме:
 • Виграйте стрілку. Розширити вікно на повний екран,
 • Виграти стрілку. Вікно Згорнути,
 • Виграйте стрілку ліворуч. Прикріпіть вікно до лівого краю,
 • Виграйте стрілку праворуч. Щоб прикріпити до правого краю.
 • Win Home. Згорнути всі вікна, крім активних.
 • Вкладка ALT. Перемикач між Windows.
 • Ctrl Shift Esc. Диспетчер завдань.
 • Alt F4. Закрити активне вікно.
 • F1. Довідка
 • F5. Оновлення вікна.
 • Esc. Скасування операції.

Більш гарячі клавіші можна знайти в довідці Windows 7, якщо ви вводите ключ запиту або гарячі клавіші у вікні довідки.

Ім’я для нової папки

Якщо ім’я не входить, папка за замовчуванням буде називатися “новою папкою”. В принципі, в будь-який час ви можете перейменувати це, що буде обговорюватися нижче.

Відхиляйтесь від теми, зауважте, що вираз “за замовчуванням” означає, що творці програмного забезпечення думка продуману і вирішили для користувача (t.Е. Для нас з вами), що в конкретному випадку ви можете зробити, як це пропонується. У цьому випадку рекомендується погодитися “за умовчанням” під назвою “Нова папка”.

Але це ім’я погано, оскільки через деякий час важко пам’ятати, що він зберігається в папці з таким ненульовим ім’ям. Тому, замість вибору “за замовчуванням”, краще ввести “власне” папку назви.

Введення назви, потрібно натиснути клавішу Enter або натисніть мишу за межами рамки для введення назви. Якщо під час введення назви було зроблено помилку, це легко виправити. Для цього натисніть на помилкове ім’я папки за допомогою миші, т.Е. Виберіть це ім’я, а потім натисніть клавішу F2, і ви можете редагувати назву папки.

See also  Комп'ютер не бачить маршрутизатора Wi-Fi. Нюанси!

Якщо вам потрібно створити папку всередині існуючої папки (“Дерево папки”), натисніть безкоштовне місце в старій папці клацніть правою кнопкою миші, то за допомогою параметра “Створити”, а потім зробіть все, як описано вище.

Інші варіанти створення нової папки

Існує ще один варіант для створення папки Windows. У рядку вікна вікна папки у верхньому правому куті є параметр “Файл”. Натисніть на нього, а потім “Створити” і, нарешті, “папку”.

Відкрийте провідник (Start. Програми. Standard. Провідник), перейдіть до місця, де потрібно створити папку. Потім у верхньому правому куті ми переходимо до меню «Файл». Створити. Папку.

Або ви можете натиснути в безкоштовне місце за допомогою правої кнопки миші та виберіть Створити в контекстному меню. Папка.

Провідник створить нову папку у місці, де ви дали команду, щоб створити його, і його нова папка буде називати її. Ви можете ввести іншу назву, як описано вище в першій версії.

Варіант з провідником зручний, якщо ви вирішите поставити речі в порядку у своїх файлах та папках, оскільки є каталог усього, що у вас є на комп’ютері. Ви можете зробити сортування новими або старими папками, видалити непотрібну.

Приховані папки в Windows 10

За допомогою цієї опції передбачається створити нову папку на даний момент, коли ви зберігаєте будь-який файл. Зручно зберігати ваші файли відразу “на полицях”, щоб згодом це можна легко знайти.

Припустимо, ви створюєте файл або редагувати існуючий. Файл, який призведе до того, ви можете негайно зберегти в новій папці (як кажуть “, не відходячи від касира”). Для цього у меню “Файл” (у верхньому правому куті) виберіть опцію “Зберегти як”.

У відкритому вікні натисніть кнопку “Створити папку”, внаслідок чого папка з’являється з назвою “Нова папка“. Ви можете негайно ввести іншу назву для папки, після чого введено ім’я файлу. Ця покрокова процедура (1-й етап, 2-й, 3, 4, 4) показаний нижче на прикладі збереження файлу в ноутбуці:

1-й крок. Натисніть кнопку “Створити папку”

2-й крок. Введіть папку Ім’я, натисніть кнопку Enter. Створено нову папку.

3-й крок. Натисніть кнопку “Відкрити”, яка є правом поля “Ім’я файлу”. Таким чином, ми потрапляємо в нову папку.

зробити, папка, комп, ютері, знайти, приховану

У меню натисніть кнопку “Зберегти як”, вкажіть назву папки та файлу

4-й крок. У новій папці, введіть нове або старе ім’я файлу у полі “Файл” та натисніть “Зберегти”. Все. Файл зберігається у новій папці.

Вправи комп’ютерної грамотності:

1) Створіть папку “Освітні” на робочому столі, а потім з таким самим ім’ям у папці “Мій комп‘ютер”. Операційна система Windows дозволяє створювати папки з тим самим ім’ям у різних місцях?

2) У редакторі Notepad або Word збережіть файл у абсолютно новій папці, використовуючи параметр “Зберегти як” у меню “Файл”.