Table of Contents

Ми створюємо мережу з вашими руками та підключаємо його до Інтернету, частину першого

Ми починаємо публікувати цикл статей про розгортання невеликого (у межах будинку або малого офісу) локальної мережі та підключення до Інтернету.

Я гадаю, що актуальність цього матеріалу сьогодні досить висока, оскільки лише за останні кілька місяців кілька моїх знайомих, відомих комп’ютерів взагалі, задали мені питання про теми мережі, які я вважав це очевидним. Мабуть, вони не для всіх 😉

У ході статті будуть використані терміни з мережевого регіону, більшість з них пояснюються в Міні-чаво в мережах, складених Дмитром Рішко. На жаль, цей матеріал не був оновлений протягом тривалого часу. Хоча він не втратив актуальності, але в ньому є досить багато прогалин, тому, якщо є добровольці з цих прогалин, пишіть електронну пошту, зазначену в кінці цієї статті. У першому використанні мережевого терміну гіперпосилання буде слідувати від неї до пояснення в FAQ. Якщо деякі терміни не пояснюються в ході статті або в FAQ, не соромтеся згадати цей факт на конференції, де буде обговорюватися ця стаття.

Так. Перша частина буде вважатися найпростішим справою. У нас є 2 або більше комп’ютерів із вбудованим на материнську плату або встановлено окремо за допомогою мережевої картки, перемикач (перемикач) або навіть без неї, а також канал в Інтернеті, наданий найближчим постачальником.

Виправити, що всі комп’ютери встановлені Microsoft Windows XP Professional операційну систему з версією Service Pack 1. Я не буду стверджувати, що це найбільша масова ОС, встановлена ​​на комп‘ютерах зараз, але враховуйте всі існуючі сім’ї того ж Microsoft протягом досить тривалого часу (але якщо є багато страждань, проаналізуйте інших). Версія ОС. Англійська. У російській версії все буде працювати так само, читачам потрібно лише знайти відповідність російських аналогів імен у експонентах нижче.

Якщо у нас є лише два комп’ютери, і немає вимикача, це вимагає мережевої картки для створення мережі між двома комп’ютерами в кожному з них, а також перехресний кабель для поєднання комп’ютерів один з одним.

Чому перехрестя і поганий звичайний кабель? У стандартах Ethernet для 10 та 100 Мбіт / с (10Base-T і 100Base-TX) 4 дроти використовуються для скручених пар (дві свині самі по собі пару проводів). Зазвичай в кабелі, наприклад, кручений пари, 8 проводів, але тільки 4 використовуються з них (всі восьми використовуються в Gigabit Ethernet).

У роз’ємах типу MDI, встановленого на мережевих картах, контакти 1 та 2 несуть відповідальність за передачу, 3, 6. За рецепцію. Якщо ви поєднуєте контакти з двох мережевих карт з прямим кабелем (один до одного), то нічого не буде працювати, що очевидно з малюнка:

На обох мережевих картах, у випадку прямого дроту, пари 3,6 поєднуються для прийому (обидва будуть чекати передачі, слухають риболовну лінію), а пари 1.2, відповідального за передачу (обидва будуть намагатися передавати, але ні хтось почує їх). Ця проблема виправляється перехресним кабелем, він перетинає дроти 1,2 та 3,4, т.Е. Змінює їх. Таким чином, сигнал 1,2 пар буде переходити до 3,6 пару другої мережевої картки, а з 3.6. 1.2.

Два комутатори поєднуються через той самий принцип (на комутаторах є з’єднувачі MDI-X, для підключення їх необхідний той самий кросовер-кабель).

Тепер ми повертаємося до нашої мережі двох комп’ютерів. Якщо ви пропускаєте теорію, то щоб підключити вищезгадані машини, нам потрібно придбати готовий кабельний кабель, або вичавити це самостійно, використовуючи інструмент стиснення.

Після отримання кабелю ми зв’язуємося з нею мережевими картами комп’ютерів та Voila. Все повинно заробляти (на фізичному рівні). Щоб перевірити працездатність мережі на фізичному рівні (рівень сигналу), має сенс подивитися на показники (найчастіше зелені), які розташовані на карті мережі поблизу роз’єму RJ-45. Принаймні один з них повинен відповідати за зазначення присутності посилання (фізичної сполуки). Якщо показники обидві мережеві картки освітлені, то існує фізична ланка, кабель правильно натискається. Індикатор запису лише однієї з двох карток не означає, що все на фізичному рівні. Мерехтіння цих (або сусідніх) показників сигналізує передачу даних між комп’ютерами. Якщо показники на обох картках не спалюються, то, швидше за все, неправильно постраждали або він пошкоджений кабель. Можливо також, що одна з мережевих карток не вдалося.

Звичайно, описаний у попередньому пункті не означає, що операційна система бачить мережеву картку. Згортування показників говорить лише про наявність фізичної лінії між комп’ютерами, не більше. Щоб переглянути вікна, щоб переглянути мережеву картку, вам потрібен драйвер цієї картки (зазвичай, сам оператор знаходить право і автоматично кладе його). Цитата з форуму: “Тільки вчора діагностовано справу з підключеною мережею, а не до кінця, вставлена ​​в роз’єм PCI. Як наслідок, “фізично” мережа працювала, але вона її не бачила.”” “.

Розглянемо другу ситуацію. Є перемикач і два або більше комп’ютерів. Якщо два комп’ютери все ще можуть бути підключені без перемикача, то, якщо є три (або більше), то їхній союз без перемикача є проблемою. Незважаючи на те, що проблема вирішується. Поєднати три комп’ютери, потрібно вставити дві мережеві карти в одному з них, перекладіть цей комп’ютер до режиму маршрутизатора (маршрутизатор) та підключіть його до двох інших машин. Але опис цього процесу є поза обсягом цієї статті. Давайте зосередимось на тому, що для поєднання в одну локальну мережу трьох і більше комп’ютерів, вам потрібен перемикач (однак, є інші варіанти: ви можете поєднувати комп‘ютери з сумішшю Inteeis або USB-кабелю Datalink; а також використання бездротового зв’язку ( Wi-Fi) Карти перекладені в режим спеціального функціонування але про це у наступних серіях).

До вимикача комп’ютери пов’язані прямим кабелем. Який варіант здійснення (568а або 568b) буде обраний. Абсолютно не важливий. Головне, щоб пам’ятати, що з обох боків кабелю (ущільнення) збіглися.

Після обтиску кабелю (або придбання його в магазині), і підключіть всі доступні комп’ютери до вимикача, ви повинні перевірити наявність фізичного. Верифікація протікає аналогічно вищезгаданому способу для двох комп’ютерів. На перемиканні поруч із портами є також показники, які сигналізують наявність фізичного підключення. Цікаво, що показники не близькі (зверху, з боку, внизу) з портом, але виконуються на окремій панелі. У цьому випадку вони будуть пронумеровані відповідно до номерів порту.

See also  Комп'ютер не бачить мікрофона з навушників. Проблеми з Po

Ми розглянемо 5 кроків, на будівництво локальної мережі в офісі або вдома.

Щоб побудувати локальну мережу між комп’ютерами, ми повинні мати:

 • Перемикач (перемикач) або маршрутизатор (маршрутизатор);
 • Кабельна кручена пара (патч-шнур);
 • Наявність мережевої картки на кожному комп’ютері (тепер кожен комп’ютер оснащений вбудованою мережевою карткою);

Перемикач (перемикач) D-Link DES-1008A

Вигляд спереду Вид ззаду

Мережева дошка (прямо на малюнку показує вбудовану мережеву дошку)

Тепер всі комп’ютери залишаються для з’єднання з перемикачем або маршрутизатором за допомогою кабельної скрученої пари.

Ми підключаємо один кінець кабелю (кручена пара) до комп’ютерної мережевої картки, а інший. У перемикачі (перемикач) або маршрутизатора (маршрутизатор).

І так з усіма комп’ютерами, які будуть підключені до локальної мережі.

Підключення до віртуального мереж

Іноді є моменти, що потрібна локальна мережа, але ви просто не маєте. Така проблема може бути вирішена за допомогою віртуальних обчислювальних комп’ютерів.

Так що з’явилося, вам потрібно завантажити відповідну програму. Наприклад, Hamachi (платний), Comodo Easyvpn (є безкоштовний варіант), Remobo (безкоштовна пробна версія).

Ми використовуємо для прикладу Comodo Easyvpn і розгляньте, як його підключити. Всі інші подібні програми активуються майже те ж саме.

Програма для налаштування віртуальної локальної мережі

Як налаштувати мережу LAN між двома комп‘ютерами

Після встановлення утиліти на обох комп’ютерах потрібно створити особисту сторінку кожній людині. Це робиться у самому програмі, використовуючи кнопку “Реєстрація нового облікового запису”.

Перший користувач повинен перейти до меню, відкрити розділ “Створити нову роботу”, позначте назву для мережі та встановити пароль.

Другий користувач, після цього, також запускає програму, у своїх налаштуваннях, і, збираючись “приєднатися до мережі”, відповідає даних, отриманим від супротивника. Налаштування готова, ви можете спілкуватися або грати іграшки.

Як налаштувати мережу LAN між двома комп’ютерами

Як налаштувати локальну мережу на Windows? Найпростіші шляхи

Стаття дозволяє з’ясувати, як налаштувати локальну мережу. Показані всі параметри, за допомогою яких ви можете створити подібне з’єднання. Як це досить легко і просто.

Денис Мороз

Програми для навчання | Топ-15 кращих

Веб-розробник | Топ-15 кращих курсів. Від нуля до бонусу

Відповідати

У мене є Windows 8.1, також потрібна допомога. Ethernet безпосередньо працює нормально, не хоче проходити маршрутизатор, бездротові суглоби розриваються. Чек нічого не давав (((

Відповідати

Мені дуже потрібні інструкції щодо налаштування на XP? Чому він ніяк не працює, але вам потрібно доступити до файлів терміново. Я вже думав, що проблема в кабелі (у мене є кручена пара) хотіла зіткнутися у постачальника, але все добре працює на Vista, а у другому ПК жовно працює.

Відповідати

Як це було, капети вимикачі, з’єднання Техніка прямих обчислень))) Тепер це набагато простіше, ви можете самостійно. Один. Натисніть кнопку Пуск. У меню, що з’явиться, виберіть “Панель керування”. Потім на панелі керування натисніть значок “Мережевий зв’язок”. Якщо така піктограма не видно, спочатку ліворуч у стовпці натисніть посилання “Переключення на класичний вигляд”, і тепер ми знаходимо бажану ярлик знову. 2. Тепер клацніть правою кнопкою миші на мітку “Локальний підключення” та виберіть опцію “Властивості”.

У вікні з’являється у центральному списку, виберіть “TCP / IP Інтернет-протокол” та трохи нижче клацніть правою кнопкою миші на кнопку Властивості. 4. Переконайтеся, що параметри “Отримати IP автоматично” з’явилися у вікні, і автоматично відзначають адресу DNS-сервера “. Після цього закрийте всі вікна, натиснувши кнопки OK. Тепер локальне мережеве з’єднання налаштовується. 5. Щоб змінити MAC-адресу мережевої картки, необхідно після виконання елемента 2 цієї інструкції у вікні, що з’явилося на кнопці «Налаштувати». 6. Перейдіть до вкладки “Додатково” або “Додаткова” та ліворуч, виберіть “Мережева адреса” або “Мережева адреса” у списку. У полі “Значення” або “значення” введіть MAC-адресу, що складається з 12 символів (латинські букви та цифри) без пробілів, тире та крапки. Необхідну MAC-адресу можна знайти на підписанні технічної підтримки телефону, після виявлення вашого номера логізації або номера.

Як підключити 2 комп’ютери до локальної мережі через мережевий кабель

Привітання всіх відвідувачів.

У наш час багато хто вдома мають декілька комп’ютерів, однак, не всі вони об’єднуються в локальну мережу і локальна мережа дає дуже цікаві речі: ви можете грати в мережеві ігри, ділитися файлами (або використовувати загальний обсяг дискового простору Загалом), працюйте разом над документами та Т.D.

Існує кілька способів поєднання комп’ютерів у локальній мережі, але один з найдешевших і простих. Використовувати мережевий кабель (звичайна кручена пара), підключивши їх мережні картки комп’ютерів. Ось як це робиться і розглянемо в цій статті.

Що потрібно почати роботу?

1) 2 комп’ютери з мережевими картками, до яких ми підключимо пару Vitua.

Всі сучасні ноутбуки (комп’ютери), як правило, мають принаймні одну мережеву картку у своєму арсеналі. Найпростіший спосіб дізнатися, якщо у вас є мережева картка на ПК. Це використовується деяка утиліта для перегляду характеристик ПК (про такі утиліти CM. У цій статті: HTTPS: // PCPRO100.Info / harakteristiki-kompyutera / # i).

До речі, ви також можете звернути увагу на всі з’єднувачі, які знаходяться на житловому будинку ноутбука (комп’ютер). Якщо є мережева картка. Ви побачите стандартний роз’єм RJ45 (див. Рис. 2).

2) мережевий кабель (так звана скручена пара).

Найпростіший варіант. Просто купити такий кабель. Правда, цей параметр буде підходить, якщо комп’ютери недалеко від одного, і вам не потрібно керувати кабелем через стіну.

Якщо ситуація зворотна, можливо, вам доведеться обтирати кабель на місці (і тому особливі місця будуть потрібні. Плоскогубці, кабель бажаної довжини та роз’єми RJ45 (найпоширеніший роз’єм для підключення до маршрутизаторів та мережевих карток))). Це детально описано в цій статті: HTTPS: // PCPRO100.Інформація / kak-ibzhat-kabel-internetera /

З підключенням 2 комп’ютерів до мережевого кабелю: всі дії в порядку

(Опис буде побудований на базі Windows 10 OS (в принципі, у Windows 7, 8. Налаштування ідентична). Деякі терміни спрощені або спотворені, з метою більш простим поясненням конкретних налаштувань)

1) підключення комп’ютерів з мережевим кабелем.

Тут немає нічого хитрим. Просто підключіть комп’ютери кабелем і перетворюйте їх на обох. Часто поруч з роз’ємом є зелений світлодіод, який буде сигналізувати вас, що ви підключили комп’ютер до деякої мережі.

2) створення комп’ютерної та робочої групи.

Наступний важливий нюанс. Обидва комп’ютери (підключені кабелем) повинні мати:

Щоб встановити ці налаштування, перейдіть до “Мій комп’ютер” (або цей комп’ютер), то в будь-якому місці натисніть правою кнопкою миші та у спливаючому контекстному меню, виберіть посилання “Властивості”. Тоді ви можете побачити назву комп’ютера та робочої групи, а також змінити їх (див. Зелене коло на рис. 5).

Після зміни назви комп’ютера та його робочої групи. Обов’язково перезавантажте ПК.

3) Налаштування мережевого адаптера (набір IP-адрес, маски підмережі, DNS-сервер)

Тоді вам потрібно перейти до панелі керування Windows, адресу: Панель керування та Менеджер мережі та Спільний доступ.

Зліва буде посилання “Зміна параметрів адаптера”, і вам потрібно відкрити (т.Е. Ми відкриєте всі мережеві з’єднання, які знаходяться на ПК).

Насправді, тоді ви повинні побачити ваш мережевий адаптер, якщо він підключений до іншого кабелю ПК, він не повинен спалювати жодних червоних хрестів (див. Рис. 6, найчастіше, назва такого адаптера Ethernet). Ви повинні натиснути на нього правою кнопкою миші та перейти до своїх властивостей, а потім перейдіть до властивостей протоколу “IP версії 4” (потрібно перейти до обидва ПК до цих налаштувань).

Тепер на одному комп’ютері потрібно встановити наступні дані:

На другому комп’ютері потрібно встановити кілька інших параметрів:

Далі зберегти налаштування. Безпосередньо налаштування місцевого з’єднання завершено. Тепер, якщо ви вводите провідник і натисніть посилання “Мережа” (ліворуч). Ви повинні побачити комп’ютери у робочій групі (однак, поки ми ще не відкрили доступ до файлів, це тепер йде).

See also  Як видалити резервуари з комп'ютера. Як видалити світ танків (WOT)?

До AK Відкрити доступ до папки (або диска) для користувачів локальної мережі

Напевно, це найпоширеніша, що потребує користувачів, які потребують об’єднання в локальній мережі. Це робиться досить просто і швидко, розглянемо все на кроках.

1) Увімкнення спільних файлів та принтерів

Приходьте на панелі керування Windows на цьому шляху: панель керування та Менеджер мережі та спільного доступу.

Далі ви побачите кілька профілів: гість, для всіх користувачів, приватних (рис. 10, 11, 12). Завдання Просте: Увімкніть доступ до файлів та принтерів скрізь, виявлення мережі та видалення захисту паролів. Просто встановіть ті ж самі налаштування, як показано на Фіг. Нижче.

Важливий момент. Зробіть такі параметри, щоб бути на обох комп’ютерах онлайн!

Тепер просто знайдіть потрібну папку або диск, до якого ви хочете отримати доступ. Потім перейдіть до своїх властивостей, а на вкладці “Access” ви знайдете кнопку “Extended Setup” та натисніть, CM. Рис. Тринадцять.

У розширених установках помістіть прапорець навпроти “відкритого загального доступу до папки” та перейдіть до вкладки “Резолюції” (за замовчуванням доступ буде відкрито лише для читання, t.Е. Всі користувачі в локальній мережі зможуть лише переглядати файли, але не редагувати їх або видаляти. На вкладці “Постанова” ви можете дати їм будь-які привілеї, до повного видалення всіх файлів).

Два комп’ютери з Windows 7: Як вони можуть бути підключені до “LAN

Перш ніж настроїти “LAN”, вам потрібно пов’язати два комп’ютери: фізично (за допомогою кабелю. Пряме підключення) або повітрям (за допомогою “Wi-Faya” ваш маршрутизатор).

З’єднання з використанням спеціального кабелю

Якщо у вас є кабель, але немає маршрутизатора. Це варіант підключення.

Таблиця: Плюси та мінуси зв’язку через кабель

Переваги недоліки
Дешевше придбати мережевий кабель, ніж маршрутизатор. У вашому домі будуть додані додаткові кабелі. Особливо, якщо комп’ютери далекі один від одного (тоді дріт буде довжиною і буде плутати).
Надійність та стабільність зв’язку. Таким чином, ви можете об’єднати два пристрої.
Швидкість передачі даних буде високою.

Яке обладнання потрібно

Вам потрібні лише два типи обладнання: спеціальний мережевий кабель та мережева карта на одному і на другому ПК. З мережевими картками не буде проблем: вони зараз у кожному ноутбуці та “лікарня”. У Windows 7 повинні бути драйвери для вашої мережевої картки. Якщо вони ще не встановлені. Завантажте “дрова” з офіційного сайту виробника вашого ПК.

зробити, мережа, двома, комп

Купуйте кабель для підключення двох комп’ютерів

Що стосується мережевого кабелю: вам потрібен шнур для підключення двох комп’ютерів, а не для комп’ютера та маршрутизатора (можливо, ви залишилися в будинку когось після маршрутизатора. Він не підійде).

Вибираючи шнур, зосередьтеся на відстані між ПК. Купуйте потрібну довжину, можливо, з запасом, щоб не було плутанини.

Як підключити два комп’ютери в Windows 7

Як зав’язати два комп’ютери за допомогою придбаного або доступного кабелю:

 • Протріть кабель, якщо він довгий. Випрямити. Якщо шнур без пробки, їх потрібно поставити на обох кінцях проводів. Для цього стисніть кабель. Але якщо ви початківець, негайно купуйте кабель з двома вилками.
 • Підключіть шнур до першого роз’єму ПК (вихід мережевої картки прямокутної форми). Якщо це ноутбук, він буде збоку. Якщо “лікарня”, то позаду.

Мережа знаходиться на стороні мережі

Зв’язок з маршрутизатором

Якщо у вас є маршрутизатор, але немає кабелю, не турбуйтеся про свою покупку. Встановіть “LAN” за рахунок “WI-FAYA”. На даний момент сервер DHCP повинен бути активований на вашому маршрутизаторі, але, швидше за все, він вже включений, якщо ви використовували цей маршрутизатор раніше.

Плюси і мінуси з’єднання з маршрутизатором

Переваги недоліки
Немає потреби під час налаштування IP-адрес для ПК у локальній мережі. Для вас цей маршрутизатор. Вам потрібно купити маршрутизатор, якщо у вас ще немає, і це коштує щонайменше 1000.
Всі пристрої у вашому домі, які в даний час підключені до “Wi Fay”, матимуть доступ до Lalka. Швидкість передачі значно нижче, ніж через дріт.
На підлозі не будуть прив’язані додаткові дроти. З’єднання може бути нестабільним.

Необхідне обладнання

Маршрутизатор. Все, що вам потрібно. Це незамінна річ у домі: ви підключаєте кабель до нього постачальника Інтернет, і він розповсюджує Інтернет для всіх пристроїв у квартирі. Всі ці гаджети будуть в одному “LAN”.

Створення зв’язку між двома комп’ютерами

Кожен комп’ютер повинен бути підключений до “Wi-Fay” вашого маршрутизатора (спочатку увімкніть маршрутизатор і зачекайте, доки він не прород):

 • Натисніть “Windows” 7 у значку мережі в нижньому правому куті дисплея. Якщо значок стоїть жовтий круглий значок, це означає, що розташовані мережі Wi-Fi поблизу. Серед них має бути мережа вашого маршрутизатора.
 • Покладіть його і натисніть на лінію. Натисніть “Connect”.

Натисніть “З’єднання” та введіть пароль

Налаштування локальної мережі після підключення комп’ютерів

Ми переходьте на головну сцену. Налаштування локальної мережі на двох комп’ютерах.

Встановлення IP-адреси

Якщо ви використовували маршрутизатор, щоб підключити два комп’ютери, вам потрібно налаштувати автоматичне надходження даних від маршрутизатора на мережевих карт двох ПК:

  Натисніть одночасно на “вина” та R. Ми пишемо в лінії NCPA.Зволожувати. Натисніть приблизно.

Покладіть автоматичне отримання IP та DNS

Якщо ви безпосередньо підключені, потрібно поставити певні IP-адреси для двох комп’ютерів. Ми йдемо до одного вікна з властивостями протоколу IPv4. У вікні ми поставили IP-адресу 192.168.0.1 і талісман підмережі 255.255.255.0.

У налаштуваннях другого комп’ютера ми встановлюємо наступні параметри:

Зміна назв “комп’ютерів” та назва робочої групи

Тепер встановіть назву в “LAN” для кожного комп’ютера та позначимо загальну робочу групу:

  Ми телефонуємо до знайомого вікна, щоб “виконати”, використовуючи “Win” та R. Ми пишемо у вільному полі SYSDM.Cpl. Ми виконуємо команду.

На вкладці “Ім’я комп’ютера” натисніть “Змінити”

Змініть ім’я комп’ютера на більш зрозумілі

Налаштуйте файли спільного використання та папки Вимкніть захист пароля

Спочатку вам потрібно відкрити обмін документами на обох комп’ютерах. Якщо ви цього не зробите, які окремі папки ви б не робили публічно (доступні для пристроїв у місцевій мережі), ніхто їх не побачить:

  Розкрийте вікно “виконати”, використовуючи поєднання “вин” та r. Цього разу ми вводимо керування словом і натискаємо на “Enter” або OK у самому вікні. Тож ми відкриємо меню панелі управління.

Введіть керування у вікні запуску панелі

Клацніть на останнє посилання над лівими

Увімкнути доступ до каталогів та комп’ютерних файлів

Встановлення локального доступу до принтера

Перед тим, як налаштувати, ви повинні переконатися, що ПК, з яким підключено принтер, всі драйвери принтера підключені, і що налаштований на комп’ютері. Якщо все це, перейдіть до налагодження місцевого доступу:

 • Перейдіть до розділу “Контрольна панель”, а потім до розділу “Обладнання та звук” та “Пристрої та принтери”. Ви повинні переглянути всі принтери, підключені до вашого ПК.
 • Тепер натисніть принтер до принтера, до якого ви хочете відкрити спільне використання та натисніть на властивості принтера.
 • Тут ми в першу чергу ми зацікавлені в Tab “Access”: перевірте поле перед елементом “Спільний доступ до цього принтера”.

Покладіть позначку поруч з “Обмін цим принтер”

Відкрити доступ до конкретних папок

Тепер, коли є спільний доступ, переконайтеся, що певні папки видимими для гаджетів у локальній мережі. Ніде не простіше:

 • Знайдіть потрібний каталог або файл. Клацніть PKM на цьому документі.
 • У сірому меню зі списком дій ми ставимо курсор на рядок “надати доступ”.
 • Виберіть один з двох варіантів для домашньої групи. Лише за допомогою перегляду або одночасно з переглядом та можливостями змінювати файли.

Забезпечити доступ до необхідних папок

Локальна мережа через Інтернет

Щоб об’єднати кілька комп’ютерів у єдиній мережі, потрібно використовувати комунікатор, який також має назву перемикача. У цьому пристрої є кілька портів або роз’ємів, з якими ви можете підключити скручену пару для підключення декількох пристроїв. Кручена пара з обох сторін повинна бути відправлена ​​спеціальними роз’ємами типу RJ-45. Ця технологія отримала назву Ethernet.

See also  Як покласти фотографію на екрані iPhone. Встановлення відображення дзвінків на повний екран

Важливий! Дріт для підключення комп’ютерів до однієї мережі можна знайти в будь-якому електронному магазині технологій. Також операція на терапії кручена пара може бути виконана незалежно, якщо є аналогічний досвід.

Вся операція займає не більше 15 хвилин. Щоб підключити декілька комп’ютерів до локальної мережі, вам потрібно ввімкнути бажані пристрої до маршрутизатора, використовуючи пару Vitu з роз’ємом RJ-45.

Перший кінець кабелю підключений до мережевого порту комп‘ютера або ноутбука. Другий повинен бути підключений до вільного порту, який розташований на зворотній стороні перемикача.

Використовуючи аналогічний спосіб зв’язку двох комп’ютерів у єдину мережу, ви можете обмінюватися інформацією між пристроями. Для передачі будь-яких файлів. Але виїзд до мережі буде недоступний.

Ви можете знайти перемикач з іншою кількістю портів, залежно від того, скільки комп’ютерів повинні бути підключені один до одного. Якщо вільні роз’єми залишаються на пристрої, ви можете використовувати їх у майбутньому, щоб додати нове обладнання до вже створеної мережі.

Важливий! Так що перемикач почав працювати, він повинен бути до нього, і тому доцільно поставити його біля виходу, щоб не розтягнути довгі дроти по всьому будинку.

Для того, щоб новостворена локальна мережа мати доступ до Інтернету, вам потрібно використовувати мережу LAN, яка буде внутрішня. Крім того, існує зовнішня глобальна комп‘ютерна мережа під назвою WAN, але на даний момент вона не знадобиться.

Так що підключені комп’ютери можуть ввести Інтернет, вам потрібно використовувати маршрутизатор або маршрутизатор, який додатково з’єднується з обладнанням.

зробити, мережа, двома, комп

Маршрутизатор. Основна посилання

Маршрутизатор повинен мати окремий порт WAN, з яким виявляється підключення TWIT. Via Port Local Network буде пов’язана з Інтернетом. Залежно від моделі маршрутизатора, він може мати іншу кількість портів LAN для підключення до локальної мережі. Зазвичай маршрутизатор має чотири або більше портів, які достатньо для домашнього використання на двох-трьох комп’ютерах.

Важливий! Вдома, щоб організувати локальну мережу, достатньо одного маршрутизатора. Якщо на пристрої є занадто мало портів, то вам доведеться додатково придбати перемикач.

Кабель постачальника зв’язку повинен бути підключений до порту WAN на маршрутизаторі, а решта проводів повинна бути підключена до пристрою для комбінування в локальну мережу.

Як приклад, ви можете розглянути таку схему: поєднання декількох комп’ютерів, мережевого диска та телевізора, з яким можна перейти до Інтернету. У цьому випадку моноблок комп’ютера, а також мережевий привід, повинен бути підключений до порту LAN на маршрутизаторі, залишок порт повинен залишатися як резерв, якщо вам потрібно підключити додаткові пристрої до мережі. У останньому порту мережі вам потрібно вставити скручену пару без вільного кінця від перемикача.

Всі електронні пристрої, підключені до мережі, повинні бути підключені до портів Портера. Якщо в майбутньому вам доведеться додати ще кілька пристроїв до спільної локальної мережі, але вже не вистачає роз’ємів, ви можете підключити ще один додатковий перемикач. Для з’єднання з існуючими пристроями. Такі схеми використовуються для організації мережі в котеджах, коли на загальному поверсі є окремий піт.

Місцева мережа через Інтернет створюється та готова до використання.

Як налаштувати мережу LAN між двома комп’ютерами

Важливий! Для розгляду прикладу ви можете придбати маршрутизатор з більшою кількістю портів. Для підключення комп’ютерів до мережі. У цьому випадку перемикачі не потребують.

Використовуючи цю конфігурацію, ви можете отримати доступ до будь-якого підключеного пристрою до Інтернету за допомогою одного каналу, який використовує Інтернет-провайдер.

Налаштування доступу до папок

Після створення та налаштування локальної мережі користувач не зможе отримати доступ до всіх каталогів на ПК. Щоб переглянути їх, вам доведеться вручну з’єднатися з групою. Цей процес ділиться на кілька етапів.

Вимкнення коду

Щоб відкрити будь-який каталог у локальній мережі, вам потрібно видалити пароль відповідно до наступної схеми:

 • Аналогічним чином, перейдіть до домашньої групи на одному з ПК;
 • Клацніть на рядку “Зміна додаткових загальних параметрів доступу” внизу меню;
 • У вікні відображається, вам потрібно покласти перемикач перемикача перед рядком “Увімкнути” мережевий детектування “;
 • У решті частини розділів також буде потрібно, щоб поставити пухлини поруч із рядками, назва якої починається включати “включити”;
 • У вкладці “Загальний доступ до захисту паролів” виберіть опцію з вимкненням.

Додаткова інформація! Без пароля локальна мережа буде вразливою до інших користувачів.

Доступ

Другий етап виконання завдання. Відкрити файли обміну. Тут ви можете застосувати наступний алгоритм:

 • Відкрити “Мій комп’ютер” з робочого столу.
 • Натисніть ПКМ на ім’я системного диска та в меню “Контекст”, щоб торкнутися лінії “Властивості”.
 • У вікні, що відкривається, перейдіть на вкладку “Access” у верхній панелі інструментів.
 • Натисніть кнопку “Додаткові налаштування”.
 • Покладіть галочку перед рядком “відкриту папку”.
 • Збережіть зміни, внесені натисканням кнопки “Застосувати”, а потім на OK. Перезапуск комп’ютера не знадобиться.

Як отримати доступ до спільних ресурсів на іншому комп’ютері

Після того, як ви налаштували мережу та доступ до файлів, ви вже можете перенести файли з одного комп’ютера на інший.

Для цього відкрийте комп’ютер та в адресній панелі введіть \\ _ name_name \. Наприклад: \\ Aspire \ або \\ athlon \. Ви також можете через мережеве середовище або мережу. Якщо це не працює, ви можете ввести IP.Адресу іншого комп’ютера в мережі:

Якщо вам потрібно постійно працювати із загальними файлами, які знаходяться на іншому комп‘ютері, натисніть кнопку Папу, клацніть правою кнопкою миші та виберіть елемент Підключіть мережевий диск. У цьому випадку папка з файлами на іншому комп’ютері відображатиметься як розділ (диск)

Підключення через маршрутизатор

Ми організували найпростішу мережу між двома комп’ютерами. Якщо вам потрібно включити в мережу більше двох ПК, то слід придбати маршрутизатор у магазині (маршрутизатор). Маршрутизатор з’єднує кілька ПК до мережі та дозволяє використовувати один підключення до Інтернету для всіх комп’ютерів.

Щоб підключити маршрутизатор, ми використовуємо прямий кабель RJ45, а не хрест.

Маршрутизатор з’єднується через роз’єм WAN до Інтернету. Відпочинок роз’єм на задній стінці. Lan, підключення до них Прямий кабель RJ45 окремо кожен PK1-2-3-PC4:

Налаштування маршрутизаторів детально описано в ручному виробництві моделі.

Загальні дії: 1. У параметрах WAN вкажіть дані з угоди провайдера Interget. Статичний тип типу IP. 2. У параметрах LAN. Виберіть тип динамічного IP, тобто кожен підключений ПК буде автоматично призначений адресою.

Налаштування Windows XP / Vista / 7, як вже описано вище.

Виберіть Інтернет-протокол версії 4 (TCP / IP) та натисніть “Властивості”:

Ми вказуємо, що отримуємо IP.Адресу автоматично. І натисніть кнопку ОК.

Решта розділів Налаштування, повторіть для вибраних Windows.

Вирішення можливих проблем

Якщо ви не можете отримати доступ до файлів на іншому комп’ютері, вам потрібно зробити такі операції:

1) Чи працює мережева підключення, незалежно від того, чи горить лампочки 2) запустіть командний рядок та введіть IP-адресу Ping іншого комп‘ютера в мережі. Наприклад, Ping 192.168.Один.Один:

Якщо у вас є Pingie (0% втрата), вам потрібно перевірити налаштування обміну, інакше перевірте мережеве з’єднання та конфігурацію брандмауера (брандмауер).

Гороховський Олександр 7 (812) 996-89-51Ретер ІТ-аутсорсингу