Навчання регулювати яскравість екрана в Windows 7

Часто, користувачі операційної системи Windows 7 стикаються з проблемою налаштування яскравості екрана. Щоб вирішити цю проблему, ми проаналізуємо всі доступні способи налаштування яскравості відображення в Windows 7. Скринінг підсвічування екрана є досить простим процесом, з яким навіть початковий користувач може впоратися з. Після ознайомлення з матеріалом, ви можете самостійно налаштувати яскравість ноутбука або стаціонарного комп’ютера.

Щоб встановити яскравість ноутбука або моноблока зі стандартними семи інструментами, спочатку перейдіть на панель керування. Ви можете перейти на панель керування через меню “Пуск” або введіть команду керування в програмі “Run”

Після запуску панелі керування ви повинні перейти до розділу “Система та безпека”.

зробити, яскравість, комп, ютері, налаштування

Далі перейдіть до розділу “Power”.

зробити, яскравість, комп, ютері, налаштування

Тепер ви можете збільшити або зменшити підсвічування екрана. Для цього покладіть слайдер “яскравість екрана” у положенні, який відповідає вашим уподобанням підсвічування монітора.

зробити, яскравість, комп, ютері, налаштування

Ви також можете перейти до налаштувань плану живлення та встановити яскравість, в якій портативний комп‘ютер буде працювати з акумулятора або з мережі.

зробити, яскравість, комп, ютері, налаштування

Як вимкнути автоматичне відключення у Windows 10

зробити, яскравість, комп, ютері, налаштування

зробити, яскравість, комп, ютері, налаштування

Вимкнувши корисний, але в той же час не найзручніша функція, власник комп‘ютера більше не буде стикається з проблемою ослаблення монітора. І якщо неможливо знайти відповідну точку, вам потрібно звернутися до альтернативних методів деактивації опції.

Редактор реєстру

Іноді потемніння активується не для всього екрану, але для окремої частини. Наприклад, коли користувач запускає програму. На даний момент яскравість дисплея зменшується на решті дисплея. Викликані цим не є функцією автоматичногофінгурування. Щоб вирішити проблему, яку потрібно:

Після збереження налаштувань програма буде працювати без затемнення. При необхідності користувач завжди може видалити зміни, налаштування значення “1”.

Вимкнути “Технологія енергозбереження”

На деяких комп‘ютерах монітор змінює яскравість незалежно через використання режиму енергозбереження. Як правило, він присутній на ноутбуці. На екран не затемнений, вам потрібно вимкнути “економічну” функцію:

зробити, яскравість, комп, ютері, налаштування

зробити, яскравість, комп, ютері, налаштування

Тепер рівень яскравості не буде автоматично зменшенням, коли комп’ютер намагається зберегти електрику. Якщо проблема продовжує відчувати себе. Розглянемо деякі варіанти.

Вимикаючи vari-яскравий

На відміну від попереднього методу вирішення проблеми, цей метод підходить для комп’ютерів на відеокартах Radeon. У своєму програмному забезпеченні є автоматичний чіп, улюблений екран з аналогічними цілями. Підтримка електроенергії. Щоб вимкнути функцію, вам знадобиться:

 • Натисніть PCM на вільній зоні робочого столу.
 • Виберіть параметри “AMD Radeon”.
 • Перейдіть до розділу “Налаштування”.
 • У розділі “Енергія” зніміть галочку з пункту “Увімкнути Vari-Bright”.
 • Зберегти зміни.

зробити, яскравість, комп, ютері, налаштування

Якщо Inteeis параметрів відеокарти не перекладається на російську мову, користувачеві потрібно відштовхуватися з розділу “Налаштування” (“Налаштування”). В іншому випадку інструкція не буде відрізнятися, а в кінцевому підсумку, технологія автоматичного зменшення яскравості вимикається.

Вимкніть зміцнення контрасту та виберіть режим фільму

Інше рішення проблем для тих, чий екран темно темно темно на комп’ютері з графічним процесором Intel. Не тільки у налаштуваннях відео адаптерів є функція енергозбереження, яка зменшує яскравість, так як і раніше є технологія контрастного вдосконалення. Іноді він неправильно визнає параметри поточного рівня яскравості, тому виникає помилкове потемніння окремих областей відображення.

Щоб вимкнути приріст контрасту, скористайтеся інструкціями:

 • Перейдіть до розділу “Покращення зображень”.
 • Позначте пункт «Вимкнути» у субтитрах з функціями збільшення контрасту та виявлення режиму фільму.
 • Підтвердьте зміни.

Як змінити яскравість екрана Windows 7/8/10.Все просто!!!Подивитися!!

зробити, яскравість, комп, ютері, налаштування

Іноді необхідно перезавантажити комп’ютер для запису нових налаштувань. Обов’язково це зробити, і лише тоді перевірте комп’ютер за відсутності проблем, пов’язаних з автовиробництвом.

Вимкнути службу моніторингу датчика

Іноді помилки з визначенням рівня навколишнього освітлення з’являються на окремих пристроях. Отже, поверхня 4 користувачі відзначають, що вони зменшують яскравість, якщо активізуються служби моніторингу датчиків. Відповідно, щоб вирішити проблему, потрібно відмовитися від використання цього процесу. Операція виконується наступним чином:

See also  Перемикається на екрані на комп'ютері, як виправити.

Можливо, що подібні інструкції будуть корисними не тільки для користувачів фірмових ноутбуків Microsoft, але й власників пристроїв інших виробників. Тим не менш, сервіс працює на всіх комп‘ютерах, а відсутність скарг на моніторинг датчиків ще не є причиною не спробувати цей метод виправлення помилки автовиробництва.

Повторно включити інтегровану картку

Нарешті, мимовільне зміна рівня яскравості пов’язана з проблемами інтегрованої відеокарти. У цьому випадку ми говоримо про графічні адаптери Intel, які часто дають невдачу. Досвідчені користувачі показують, що проблема вирішується шляхом перезавантаження картки.

Потрібно діяти в суворій відповідності з вимогами інструкції:

Через панель в лотку

Подивіться на правильний нижній кут екрана. Буде кнопка, яка працює з усіма повідомленнями, а також з панеллю швидкого доступу до Windows 10. Клацніть на цю значок. Далі ви побачите повзунок. Просто перемістіть його, щоб змінити налаштування яскравості.

Примітка! У старих версіях Windows 10 немає бігуна, але ви можете помітити окрему плитку з значком сонця та відсотком. Просто виберіть цей елемент.

зробити, яскравість, комп, ютері, налаштування

Управління яскравістю за допомогою панелі управління графіком

На даний момент на ринку відеокартів є два великих виробників: Nvidia та AMD. Разом з відеокарками ці компанії виробляють додатки для управління обладнанням. Використовуючи ці програми, ви можете налаштувати різноманітні графічні параметри, включаючи яскравість екрана.

Щоб змінити яскравість, зробіть додаткові покрокові інструкції:

Якщо ваша відеокарта створена AMD, то для налаштування яскравості зробіть наступне:

 • Відкрийте панель керування. Це називається “Налаштування AMD Radeon”. Це робиться таким же чином, як і в Nvidia, тобто, натиснувши праву клавішу миші на вільному розділі робочого столу (коли ви натискаєте файл, папку або ярлик, вибір керуючої панелі графічних драйверів не буде доступний).Натисніть праву мишу з нуля, а потім з лівою кнопкою миші на лінії “AMD Radeon”
 • Відкрийте вкладку “Графічні налаштування” (у деяких версіях програми Це єдина вкладка), а потім виберіть меню “Колір”. На вкладці “Налаштування графіки” ми відкриваємо параметр “Колір”
 • Меню налаштувань кольорів розпочнеться, де ви можете налаштувати яскравість, а також гаму, контрастність та інші графічні параметри.Використання бігунів, встановлення відповідних параметрів яскравості

Моніторинг коригування яскравості з апаратними кнопками

Якщо у вас є стаціонарний комп‘ютер, то ви можете налаштувати яскравість дисплея з клавішами обладнання на самому моніторі. Цей параметр не залежить від встановленої ОС. Тому ви можете здійснити коригування на ПК з усіма видами ОС.

Щоб зробити налаштування підсвічування монітора, вам потрібно потрапити в меню монітора та знайти елемент, відповідальний за яскравість. Є багато виробників моніторів, тому виділення обладнання для кожної людини.

Вся інформація про налаштування обладнання можна знайти в посібнику, яка йде разом з монітором. Також ви також можете знайти необхідний посібник на веб.Сайті виробника монітора та завантажити його у форматі “PDF”.

Центр мобільності

Ще один вбудований інструмент, який дозволяє змінити яскравість. За аналогією з “Панель управління”, його можна відкрити через рядок пошуку Windows. Але стандартний варіант виглядає інакше:

Довідка. На додаток до яскравості “Центр мобільності” дозволяє змінити обсяг динаміків, а також схему потужності, якщо ви є власником ноутбука.

Судіть, який варіант ближче. Якщо з якоїсь причини жодна з раніше розглянутих методів допоможе налаштувати параметри екрана, а потім обов’язково прочитайте матеріал до кінця. Попереду ви знайдете дві альтернативні способи, які працюють за будь-яких обставин.

Зміна яскравості шляхом персоналізації

“Персоналізація”. Це меню для змін у зображень та звуку. З ним ви можете не тільки змінити яскравість, але і тему (елементи OS Intese). Але ми будемо жити на яскравості.

  Натисніть праву клавішу миші на порожній області на робочому столі, а потім виберіть “Персоналізація”.

Чому яскравість на ноутбуці не регулюється. Як налаштувати яскравість екрана?

На ноутбуках досить поширена проблема. Це проблема яскравості екрана: вона не налаштовується, тоді вона змінюється самостійно, тоді все занадто яскраво, тоді кольори занадто слабкі. Загалом, прямо “хвора тема”.

See also  Підключення комп'ютера через Wi-Fi маршрутизатор. Параметри з'єднання

У цій статті я зупинюсь на одній проблемі: неможливість коригувати яскравість. Так, це трапляється, я сам періодично стикаюся з такими проблемами у своїй роботі. До речі, деякі нехтують налаштуванням монітора та марно: із занадто слабкою яскравістю (або сильною). Очі починають напружуватися і швидко втомлюватися (я вже давав поради в цій статті: https: // pcpro100.Info/ustayut-glaza-pribote-za-pc/).

Налаштування яскравості: кілька способів.

Багато користувачів намагаються однозначно налаштувати яскравість, зробити однозначний висновок. Його не можна налаштувати, щось “полетіло”, потрібно відновити. Тим часом, є кілька способів зробити це, крім того, налаштування монітора один раз. Ви не можете доторкнутися до цього досить довго, і ви навіть не пам’ятаєте, що у вас є якісь способи не працюють.

Я пропоную спробувати кілька варіантів, я розгляну їх нижче.

На клавіатурі майже кожен сучасний ноутбук є функціональні кнопки. Зазвичай вони розташовані на клавішах F1, F2 і T.D. Щоб використовувати їх, просто натисніть кнопку Fn F3, наприклад (залежно від того, яка кнопка ви маєте значок яскравості. На ноутбуках Dell, як правило, кнопки F11, F12).

Кнопки функції: Налаштування яскравості.

Якщо яскравість екрана не змінилася, і на екрані нічого не з’являється (без регулятора). Продовжуйте.

У Windows 10 він дуже швидко регулює яскравість, якщо ви натискаєте значок живлення в панелі завдань, а потім натиснувши ліву кнопку на прямокутника з яскравістю: Налаштуйте його оптимальне значення (см. Скріншот нижче).

Windows 10. Налаштування яскравості лотка.

Спочатку потрібно відкрити панель керування на панелі адрес \ всі елементи панелі керування \

Потім відкрийте посилання “Встановлення схеми живлення” для активної схеми живлення.

Далі, використовуючи повзунок, ви можете налаштувати яскравість для роботи ноутбука від акумулятора та з мережі. Загалом, все просто.

Найпростіший спосіб відкрити параметри драйвера відеокарти, якщо ви клацніть правою кнопкою миші на робочому столі та виберіть графічні характеристики з контекстного меню (взагалі, все залежить від конкретного драйвера, іноді перейдіть до параметрів лише за допомогою панелі керування Windows ).

Перейдіть до налаштувань драйвера відеокарти

У налаштуваннях кольорів параметри завжди присутні в налаштуваннях: насиченість, контрастність, гамма, яскравість тощо. Насправді, ми знаходимо бажаний параметр і змінюємо його до ваших вимог.

Чи включені функціональні кнопки?

Дуже поширена причина, чому функціональні кнопки не працюють на ноутбуці (FNF3, FNF11 тощо.). Налаштування BIOS. Цілком можливо, що в BIOS вони просто вимкнені.

Для того, щоб не повторюватися тут, я дам посилання на мою статтю про те, як ввести BIOS на ноутбуках різних виробників: HTTPS: // PCPRO100.Інформація / Kak-Vyti-Vios-Klavishi-Vhoda /

Вибір розділу Де перейти до BIOS залежить від вашого виробника. Тут (в рамках цієї статті), щоб дати універсальний рецепт нереально. Наприклад, у ноутбуках HP. Перевірте розділ конфігурації системи: див. Якщо режим дії режиму дії включено (якщо ні, перенесіть його ввімкнено режим).

У ноутбуках Dell функціональні кнопки налаштовуються у розширеному (додатковому): елемент називається функцією поведінки ключа (ви можете встановити два режими роботи: функціональний ключ та мультимедійний ключ).

Немає ключів водіїв

Цілком можливо, що функціональні кнопки (у тому числі відповідальних за яскравість екрана) не працюють через відсутність водіїв.

Дайте універсальну назву водія у цьому питанні (який можна завантажити, і все буде працювати). Це неможливо (до речі, є у мережі, ми не рекомендуємо використовувати його надзвичайно) ! Залежно від бренду (виробник) вашого ноутбука, водій буде називатися по-різному, наприклад: у Samsung є “Control Center”, в HP. “HP Quick Laight Buttons”, в Toshiba. Утиліта HOTKEY, в ASUS. “ATK” Гаряча клавіша “.

Якщо ви не можете знайти драйвер на офіційному веб-сайті (або це не для вашої ОС Windows), ви можете використовувати спеціальні утиліти для пошуку драйверів: HTTPS: // PCPRO100.Інформація / Обновленія-Дрейлов /

Неправильні драйвери на відеокарті. Встановлення “старих” працівників водіїв

Якщо ви раніше працювали, і після оновлення Windows (до речі, при оновленні, це завжди, як правило, інший драйвер відео). Все сталося не так (наприклад, слайдер яскравості проходить через екран, але Яскравість не змінюється). Це має сенс спробувати повернути драйвер.

See also  Як розблокувати iPhone Якщо ви не пам'ятаєте. Розблокувати через iTunes

До речі, важливий момент: Ви повинні мати старі водії, з якими ви всі працювали.

Слабка яскравість монітора. Як збільшити яскравість екрану ноутбука?

Монітор яскравості екрана. Одна з найважливіших деталей при роботі на компютері, що впливає на стомлюваність очей. Справа в тому, що в сонячний день, як правило, картина на моніторі затухає, і це погано відрізнити, якщо ви не додасте яскравості. В результаті, якщо слабка яскравість монітора. То ви повинні напружити зір, а очі швидко втомлюються (що не добре).

У цій статті я хочу залишитися на налаштуванні яскравості монітора ноутбука. Ви можете зробити це кількома способами, подумайте кожен з них.

Важливий момент! Яскравість екрану ноутбука сильно впливає на кількість споживаної енергії. Якщо ваш ноутбук працює від акумулятора. То додайте яскравість, акумулятор буде розряджений трохи швидше. Стаття про те, як збільшити термін служби акумулятора ноутбука: HTTPS: // PCPRO100.Інформація / Kak-Uvelichit-Vremya-Rabotyi-Noutbuka-Ot-Akkumulyatora /

Як збільшити яскравість екрана ноутбука

1) Функціональні клавіші

Найпростіший і найшвидший спосіб змінити яскравість монітора. Це використовувати функціональні клавіші на клавіатурі. Як правило, вам потрібно утримувати функціональну кнопку піктограми FN (або діапазон F1.F12, залежно від того, яка кнопка намальована значок яскравості. “Сонце”, див. Рис. Один).

Одне маленьке зауваження. Не завжди ці кнопки працюють, причини цього найчастіше:

 • Не встановлені драйвери (наприклад, якщо ви встановили Windows 7, 8, 10. Драйвери за замовчуванням встановлюються майже на всіх пристроях, які будуть розпізнані як. Але ці драйвери “не так” працюють, включаючи часто функціональні ключі, не працюють!). Стаття про те, як оновити драйвери в автоматичному режимі: https: // pcpro100.Інформація / Обновленія-Дрейлов /
 • Ці клавіші можуть бути відключені в BIOS (хоча, не підтримують всі пристрої, але це можливо). Щоб їх увімкнути. Введіть BIOS та змінюйте відповідні параметри (стаття про те, як ввести BIOS: HTTPS: // PCPRO100.Інформація / kak-voyti-v-bios-klavishi-vhoda /).

2) Панель керування Windows

Змінити параметри яскравості також через панель керування Windows (рекомендації нижче актуальні для Windows 7, 8, 10).

Спочатку потрібно перейти на панель керування та відкрити розділ “Обладнання та звук” (як на Фіг. 2). Далі відкрийте розділ “Блок живлення”.

У розділі живлення в нижній частині вікна, слайдер буде “повзунка”, щоб керувати яскравою монітором. Пересунувши його до потрібної сторони. Монітор змінить його яскравість (в реальному часі). Ви також можете змінити налаштування яскравості, натиснувши кнопку “Налаштування схеми живлення”.

3) Встановлення показників яскравості та контрастності у водіях

Налаштуйте яскравість, насиченість, контрастність та інші параметри у налаштуваннях драйверів відеокарти (якщо, звичайно, вони були встановлені).

Як змінити яскравість екрана Windows 7/8/10.Все просто!!!Подивитися!!

Найчастіше бажана значок для введення їх налаштувань розташована поруч із годинником (у нижньому правому куті, як на рис. 4). Просто відкрийте їх і перейдіть до налаштувань відображення.

До речі, є ще один спосіб ввести налаштування графічних характеристик. Просто натисніть будь-де на клацання правою кнопкою миші Windows, а в контекстному меню, який з’явиться, буде посилання на бажані параметри (як на Фіг. 5). До речі, незалежно від вашої відеокарти: ATI, NVIDIA або Intel.

До речі, якщо у вас немає подібного посилання. Ви не можете мати драйверів для вашої відеокарти. Я рекомендую перевірку наявності драйверів для всіх пристроїв за допомогою декількох клацань за допомогою миші: HTTPS: // PCPRO100.Інформація / Обновленія-Дрейлов /

Власне, у налаштуваннях кольорів можна легко і швидко змінювати бажані параметри: гамма, контрастність, яскравість, насиченість, зробити корекцію бажаних кольорів та t.D. (см. Рис. 6).

У мене є все. Успішна робота та швидка зміна параметрів “проблеми”. Щасти