Як створити контактну групу на iPhone або iPad

Протягом досить тривалого часу користувачі iOS вибрали можливість створювати контактні групи на своєму iPhone або iPad. Це саме момент, в якому Apple зупинився, і зробив анімований значок годинника на домашньому екрані iPhone, і така важлива та необхідна функція, оскільки створення контактних груп втратив десь. Крім того, ви також можете перемістити людину з однієї групи до іншого. На щастя, вихід все ще має. Нижче скажуть вам, як це зробити все.

  • Через веб-сайт iCloud.Com.
  • З Mac. Через стандартну програму “Контакти”. Ось чому його можна зробити на комп’ютері, і я не можу зрозуміти на iPhone або iPad я не розумію.
  • Використання сторонньої заявки.
  • І дуже половина ви можете додати новий контакт до раніше створеної групи, досить хитрий та пошкоджений метод.

Як створити групу контактів на iPhone безпосередньо

Apple видалив можливість створення груп у програмі “Контакти” iPhone після декількох оновлень iOS. Ви можете переглядати та використовувати групи контактних груп iPhone, а не створювати нову контактну групу на iPhone. Наприклад, візьміть заявку “Груп”. Ви можете дізнатись більше про те, як створити потрібну групу контактів на iPhone, як показано нижче.

Крок 1Знайдіть групову програму в App Store, встановіть та запустіть програму виявлення контактів на своєму iPhone. Вперше він просить дозвіл на доступ до вашої програми “Контакти”.

Крок 2Виберіть етикетку “Додати нову групу” та введіть назву групи контактів на iPhone. Потім ви можете натиснути кнопку “Ні”. Додати »Щоб додати контакти для груп на вашому iPhone.

Крок 3Він виявить контакти з програми “Контакти”, в якому ви можете вибрати потрібні контакти, які ви хочете додати до групи. Потім ви можете натиснути кнопку “Готово”, щоб створити групу контактів на iPhone.

Коли ви створюєте групу контактів на iPhone у цьому методі, ви можете надсилати повідомлення лише або вивчити додаткові функції у придбаній версії. Контактні групи не доступні в програмах “Контакти” на iPhone.

Перед початком: Отримати сімейну підписку Apple Music

Інша підготовча робота, яку ви повинні виконати. Увімкнути передплату сім’ї Apple для Apple Music пісні з іншими учасниками.

Крок 1На вашому пристрої iPhone / iPad / Mac / Android відкриває програму музики. На вашому ПК відкрийте iTunes для Windows.

Крок 2Натисніть кнопку спробувати безкоштовно, щоб розпочати процес реєстрації. Потім виберіть сім’ю та натисніть кнопку Запустіть випробувальний період.

Крок 3Увійдіть, використовуючи ідентифікатор Apple та пароль, який ви використовуєте, щоб зробити покупки.

Якщо двофакторна аутентифікація налаштована для ідентифікатора Apple, вам буде запропоновано ввести код підтвердження.

Крок 4При необхідності підтвердьте платіжну інформацію та додайте дійсний спосіб оплати. Потім натисніть Приєднатися.

Після цього ви можете почати запросити своїх членів сім’ї або друзів, щоб приєднатися до підписки Apple Music.

Як створити групу контактів за допомогою iCloud (крос-платформа)

Ідіть до iCloud.Com та увійдіть до свого облікового запису iCloud за допомогою ідентифікатора Apple та пароля. Потім виберіть Контакти, щоб переглянути список поточних контактів.

See also  Як підключити Apple TV до iMac. Сумісні пристрої

Потім назвайте групу та натисніть будь-де поза текстовим полем, щоб зберегти його. Якщо ви хочете змінити назву, двічі клацніть його та введіть нову назву групи.

Щоб додати контакти до певної групи, виберіть Усі контактні списки, натисніть і перетягніть необхідні контакти до потрібної групи.

Щоб видалити всю групу або лише один контакт із групи, виберіть його, натисніть значок передач у нижньому лівому куті та виберіть Видалити. Майте на увазі, що він видаляє лише контакт з групи; Видалення групи не видаляє контакти всередині.

Ваша група автоматично синхронізує зі списком контактів вашого iPhone. Щоб використовувати нову групу, торкніться контактів на своєму iPhone та виберіть групи у верхньому лівому куті сторінки контакту, потім позначте групи, які ви хочете використовувати, і виберіть Готово.

Якщо ви випадково видалили групу або контакт з групи, ви завжди можете використовувати ICLOUD, щоб відновити їх. Для цього введіть свій обліковий запис iCloud в Інтернеті та натисніть Налаштування. Одного разу, ви побачите багато варіантів відновлення контактів, файлів, нагадувань, календарів та закладок за розширеним розділом.

Створивши таку групу, ви можете надіслати їй повідомлення. Для цього відкрийте повідомлення та створити нове повідомлення. Кому: поле, почніть вводити назву групи, а потім натисніть на нього. Потім напишіть своє повідомлення та надішліть.

Порада: Нехай ваш iPhone автоматично синхронізувати з iCloud. Таким чином, коли ваш телефон підключений до комп’ютера, ваші групи будуть автоматично копіюються в ICloud.

Як створити групи в контактах на iPhone?

Категорично вітаємо! Функціонал телефонної книги на iPhone, хоча це досить скромний (негайно зніміть кілька контактів, а потім важке завдання), але все-таки ви повинні визнати, що основні та основні функції присутні. Пошук по каталозі, заповнення різних даних абонентів, інтеграція з календарем та іншими речами. Все це достатньо для більшості користувачів.

Відділ контактів за групами також доступний у “стандартному” наборі функцій. Але мало хто знає про це, тому що Apple ще раз застряг настільки необхідним для деякої можливості групування номерів у таких Dahl, який без детальних інструкцій, а не розуміти (ніколи не сталося і тут знову :)). Це буде обговорюватися сьогодні. Давайте розглянемо разом, як групувати контакти на iPhone? Ходімо!

Вся проблема полягає в тому, що з телефону неможливо це зробити, і нам буде потрібно комп’ютер. Плюс, звичайно, цей більшість комп’ютерів повинен бути підключений до Інтернету. Без цього ніяк!

Ну, принаймні, не потрібно встановлювати додаткові програми (уявіть, ви можете зробити без всесвітнього iTunes!), і спасибі.

  • Увімкніть синхронізацію контактів з iCloud. Якщо ви не знаєте, як це зробити, докладно (з зображеннями!) Це написано на початку цієї статті.
  • Ми йдемо на сайт www.Icloud.Com і представити наш Apple ID. Природно, він повинен збігатися з вказаним на вашому пристрої.
  • Ми натискаємо кнопку “Контакти”. Ми бачимо їх список і в нижньому лівому куті екрана “Плюс”. Клацніть.
  • Щоб додати групу, достатньо вибрати відповідний елемент у меню та з простим перетягуванням, щоб перемістити абоненти до його назви.
  • Після синхронізації iPhone з хмарним сховищем групи будуть відображатися в телефонному каталозі.

Як ви бачите, це, здається, не є нічого складним. Але.

Мені сильно незрозуміло, чому виконувати таку просту операцію в загальній операції (і групи в контактах, на мій погляд, максимальна та елементарна функція), потрібно виконати деякі дії з чимось, крім самого iPhone. Зрештою, можна було зробити все набагато легше Правда, Apple? Приходьте, терміново виправити наступні оновлення iOS. Я приходжу. Перевірити!:)

П.S. Покладіть “як” (Джим на кнопки соціальних мереж), якщо ви думаєте, що Apple потирає нам якась гра загорнула щось занадто багато!

See also  Як створити пароль для ID Apple. Інші рекомендації щодо безпеки облікового запису

П.S.S. Мені потрібні запитання або хочу поділитися своєю думкою? Немає нічого простішого. Адже для цього є коментарі. Ласкаво просимо!

Як перемикатися між контактними групами на iPhone

У перемиканні між уже створеними групами контактів на iPhone або iPad немає нічого складного. Скоріше, це просто не так комфортно, як може бути.

Отже, ми працюємо на мобільному пристрої, будь то iPhone або iPad, додаток “Контакти” негайно у верхньому лівому куті шукає кнопку “Група”.

Накладаючи кнопку, ми відкриваємо вікно, в якому пропонується вибрати одну з існуючих груп. У нашому випадку це група “робота”.

Зніміть галочку з “все”, ми залишаємо на “роботу” і натискаєте “готові”. Ось що вийшло:

Якщо у вас є які-небудь питання, можливо, у цьому списку матеріалів, ви знайдете відповіді: ви також можете зв’язатися з пунктом форуму, у розділі “Питання. Відповідь. Допомога iPhone, iPad “.

Якщо ви не знайшли відповіді на ваше запитання, або ви не досягли успіху, а в коментарі нижче немає відповідного рішення, задаєте питання через нашу допомогу. Це швидко, простий, зручний і не вимагає реєстрації. Ви знайдете відповіді на свої власні та інші питання у цьому розділі.

Перемикання між контактами контактів у смартфоні iPhone.

На смартфонах iPod iPhone та iPad таблетки, перемикання між створеними контактними групами не є будь-якої складності.

Запустіть контакти вашого пристрою, де ми бачимо групу.

Натиснувши цю кнопку, ми бачимо список груп, що використовуються в основному контактному контакті.

Знявши активну коробку з усіх контактів і покладіть його лише на контактні групи контактів, які ви є. Далі ми натискаємо, після чого ми можемо працювати з контактною групою, що представляє інтерес для нас.

Контактна група

Можливість створення груп на iPhone давно з’явилася. Не всі знають про неї. Можливо, причина полягає в тому, що це важко зробити за допомогою стандартних додатків.

Icloud

Увага! Видаляючи контакт з списку груп, він зникне з самої групи, але в загальному списку буде присутній.

Все автоматично синхронізується з iPhone, якщо у вас є синхронізація контактів за допомогою iCloud.

Ви можете перевірити тут: Icloud Контакти Налаштування

зробити, групи, iphone, підписки, apple

Південний додаток

У важкій справі групування та контактів на iOS, розробники допомагають. Наприклад, я використовую безкоштовне програмне забезпечення Acontacts Pro.

Acontacts. Адреса для керування адресною книгою, призначеною для роботи з особистими контактами, групами SMS, електронними повідомленнями тощо.

зробити, групи, iphone, підписки, apple

Тип для: Утиліта Розробник / Видавець: Zheng Yu Версія: 5.2 iPhone iPad: Free [Завантажити з App Store]

Юса правління: 3, Функціональність: 4, Inteeis: 4, Ціна / Якість: 5, Вердикт: 4

Інструкції

Щоб швидко створити групу в додатку, виконайте кроки:

Ваша думка

Шановні читачі, і як ви вирішите це завдання? Які програми ви використовуєте? Визнайте себе в коментарях 🙂

Налаштування сімейного доступу до ID Apple на iPhone, iPod або iPad з iOS 11, а пізніше

Як створити папку та групи додатків на iPhone

Створення папок на вашому iPhone. Приголомшливий спосіб зменшити безлад на вашому головному екрані. Групування додатків разом також спрощує використання телефону. Якщо всі ваші програми знаходяться в одному місці, вам не доведеться шукати полювання через папки або шукати піктограму телефону, коли ви хочете використовувати його.

Як створити папки, це не відразу очевидно, але як тільки ви дізнаєтеся, як це зробити, ви зрозумієте, що це дуже просто. Дотримуйтесь цих кроків, щоб створити папки на вашому iPhone.

Створіть папки та пригрупування програм на iPhone

Щоб створити папку, вам знадобиться принаймні два програми для розміщення у папці. Дізнайтеся, що ви хочете об’єднати.

See also  Як перевірити материнську плату комп'ютера. Перевірка ефективності через оперативну пам’ять

Трохи натискайте та утримуйте одну з додатків, доки всі програми на екрані починають тремтіти (це той самий процес, який ви використовуєте для переміщення програм).

Перетягніть одну з додатків на верхній частині іншого. Коли перша програма буде блокувати другий, візьміть палець з екрана. Цей крок створить папку.

Що ви побачите додатково, залежить від того, яка версія iOS ви використовуєте. У iOS 7 і вище, папка та її запропоноване ім’я займають весь екран. У iOS 4-6 ви побачите два програми та ім’я для папки у невеликій смузі на екрані.

Ви можете відредагувати назву папки, натиснувши ім’я та за допомогою клавіатури екрана.

Налаштування сімейного доступу до ID Apple на iPhone, iPod або iPad з iOS 11 та пізнішими версіями

Якщо ви хочете додати додаткові програми до папки, натисніть іншу програму, щоб перетягнути його у вже створену папку. Потім перетягніть програми в нову папку або ту саму папку раніше створеної.

Коли ви додали всі необхідні програми та відредагували її ім’я, натисніть кнопку «додому» внизу iPhone, і ваші зміни будуть збережені (як і при повторному рівні піктограм).

Щоб змінити вміст існуючої папки, натисніть і утримуйте папку, поки вона не почне рухатися.

Торкніться її вдруге, і папка відкриється, і її вміст заповнить екран.

Змініть назву папки, натиснувши на текст.

Додайте програми, перетягуючи їх.

Натисніть кнопку “Головна”, щоб зберегти зміни.

Яке ім’я автоматично буде призначено папці

Коли ви вперше створюєте папку, iPhone відповідає її імені. Це ім’я вибрано залежно від категорії, до якої програми в папці. Якщо, наприклад, програми завантажуються з категорії ігор у магазині додатків, запропонована назва папки. Ігор. Ви можете використовувати запропоновану назву або додати свої власні за допомогою інструкцій на етапі 5 вище.

Чотири програми в нижній частині iPhone живуть у так. Якщо ви хочете, ви можете додати папки до док-станції. Для цього:

Перемістіть одну з додатків, які в даний час у док-станції, перетягування його в основну область головного екрана.

Перетягніть папку на порожнє місце.

Натисніть кнопку “Головна”, щоб зберегти зміни.

Створення папок на iPhone 6S, 7, 8 та X

Створення папок на iPhone 6S та 7 серії, а також iPhone 8 та iPhone x трохи складніше. Це відбувається тому, що 3D-сенсорний екран на цих пристроях реагує по-різному до різних пресів на екрані. Якщо у вас є один з цих телефонів, не натискайте занадто багато на крок 2 вище або не буде працювати. Достатньо легкого натискання і утримання.

Якщо ви хочете видалити програму з папки на iPhone або iPod Touch, виконайте такі дії:

Натисніть та утримуйте папку, з якої ви хочете видалити програму.

Коли програми та папки починають рухатися, зніміть палець з екрана.

Натисніть на папку, з якої ви хочете видалити програму.

Перетягніть додаток з папки на порожній робочому столі.

Натисніть кнопку “Домашня”, щоб зберегти нове місце.

Видалення папки аналогічно видалити заявку.

Просто перетягніть всі програми з папки та на робочому столі.

Коли ви це зробите, папка зникне.

Натисніть кнопку “Домашня”, щоб зберегти зміни, і все готово.