Як зробити скріншот екрана комп‘ютера?

Ви повинні надіслати приклад помилки для підтримки, підтвердити факт онлайн-платежу або візуально описати дії при роботі в будь-якій програмі? Вам просто потрібно зробити скріншот екрана на комп‘ютері.

Ви можете зберегти файл на Carambis Cloud, жорсткий диск, надіслати електронною поштою або скопіювати в буфер обміну. Налаштування відредагуються різноманітними параметрами на свій розсуд. Наприклад, ви можете перепризначити гарячі клавіші, встановити “створювати скріншот” більш зручну комбінацію та.

“Ножиці

При створенні скріншоту ви можете зробити без фарби та ключа екрана друку. Серед стандартних програм Windows є програма “ножиці”, за допомогою якого ви можете взяти знімок всього екрана або конкретної області.

зробити, фотограф, екрана, комп

 • Натисніть клавішу “Пуск”, після того, як перейдіть до вкладки “Усі програми”, а також у спадному меню виберіть “Стандарт”. Тепер відкрийте “ножиці”.
 • У верхньому правому куті вікна, що відкрило вікно, натисніть кнопку “Створити”.
 • Виділіть потрібну область на екрані.
 • Натисніть кнопку “Зберегти фрагмент”, яка також зображена як дискета.
 • Виберіть папку та натисніть “Зберегти”.

Інструмент для ножиць (Windows)

У Windows 7, 8, 10, 11 для роботи з екранами є зручний інструмент “ножиці” (“Snipping Tool”). Щоб запустити цю програму, ви можете використовувати меню “Пуск”. Або просто введіть це ім’я в панель пошуку (приклад для Windows 10 нижче).

Крім того, ви можете використовувати універсальний спосіб запуску “Ножиці”:

 • Спочатку потрібно натиснути Winr. Зробити вікно “виконати”;
 • Потім у рядку “Відкрити” вставки SnippingTool.Ефір
 • І натисніть OK.

Шнурок.Ефір. Запуск ножиць (метод 2)

Коли відкриється вікно програми, ви можете негайно натиснути кнопку “Створити”. Приклад нижче.

Крім того, використовуючи мишу, просто виділіть область, яку ви хочете очистити (приклад нижче).

Зверніть увагу, що після виділення потрібної області вона матиме його у вікні програми “Ножиці”. Тепер ви можете зберегти отриманий екран (комбінація кнопок “Ctrls”).

Я зазначаю, що з “ножиць” знімається скріншот, щоб фарбувати 3D (для Windows 10). За допомогою фарби 3D, до речі, картина може бути намальована і змінюватися до невпізнанних.

І ви можете передати екран фарбою 3D і змінити його!

See also  Як видалити кришку з планшета Digma. Тонкий ніж

Настільні інструменти

  (WIN, MAC). Один з найпопулярніших скріншотів. Складається з 2 модулів:. Інструмент захоплення. Файл: збільшити область вибору, автоматичне визначення зон Intees, видалення повнорозмірних скріншотів, затримка часу для спливаючих елементів, відео-відео;. Редактор. Файл: Арозії, анотації, ефекти, кадри, обмін. З мінусів я можу лише називати той факт, що редактор може мати більше налаштувань та наслідків; (Linux). Якщо коротко, то це Snagit для Linux, природно, OpenSource; (WIN, MAC). Я рекомендую використовувати для жорсткого редагування, складні ефекти. Один екрани розділів можна зберігати як шари файлів PSD, а з макросами та сценаріями ви можете творити чудеса з великою кількістю файлів; (Win, Mac, Linux). Безкоштовна заміна Photoshop. Ось чудова стаття про автоматизація скріншотів у GIMP;. (Win, Linux) Набір програм (консольні утиліти) для читання та редагування файлів багатьох графічних форматів. Відмінно підходить для обробки упаковки скріншотів; (Виграш). А чому б і ні? Підходить як редактор ізоляції та анотації, особливо якщо купується весь пакет MS Office; (Win, Mac, Linux). Клієнт на робочому столі може автоматично зберегти всі ваші скріншоти на диску та в хмарі та скопіювати посилання на буфер обміну; (Win, Mac, Linux, Chrome Plugin). Та сама функціональність, що і у Dropbox, плюс можливість додавання підписи та впливу на муху; (Win, Mac, Chrome, Plugin Firefox). Та сама функціональність, що і в Joxi, плюс можливість редагування скріншота у безкоштовному онлайн.Редакторі Pixlr.

Програми модулів капелюхів

  . “Інтелектуальне” видалення та анотація скріншотів. Головна особливість цієї програми. Він визначає структуру вікна і може автоматично розпізнавати і підписати всі елементи Integ. У самому редакторі існує безліч стилів для стрілок, цифр тощо;. Дорожче, ніж доктор.Пояснити, і модуль для видалення скріншотів гірше. Але можна використовувати, особливо оскільки анотації до знімків складаються в окремий XML-файл, який може бути переведений під час локалізації;. Досить дорогий редактор, модуль видалення знімків екрану не вражає, але всі основні функції є. Радує, що можна попросити встановити свої стилі для зображень.

Ми розуміємо, як зробити екрани веб-сторінки шляхом розширення для браузера Joxi

Один з цікавих і простих способів створити скріншоти та відправлення їх друзям. Це встановлення плагіна для інтернет-браузера, який дозволить один клік, щоб зробити скріншот сторінки, активне вікно або частину екрана (довільна область) і негайно розмістити її в Інтернеті, після чого вона Вставляє посилання до нього до вашого буфера! Вам просто потрібно надіслати посилання на свого друга, який навіть не буде потрібно завантажувати зображення на ПК, а потім відчайдушно шукати скріншоти на ПК для перегляду.

  , Після цього він доступний на кнопці, як правило, він знаходиться у верхньому правому куті екрана;

 • Далі меню відкривається, в якому ви вибираєте “Скріншот сторінки” або “Вся сторінка”;
 • Якщо ви вибрали пункт “Фрагмент” сторінки, він не випускає ліву кнопку миші, виберіть потрібну область екрана, після чого відкриється вікно, в якому ви можете вибрати цільову частину зображення в стрілках, додати текст або врожаюча частина фотографії;
 • У нижньому правому куті натисніть на блакитний прямокутник, ви можете надіслати знімок до соціальних:. Onnoklassniki або. Електронна пошта або що є найбільш зручним, виберіть пункт “Опублікувати”, після чого зображення завантажиться на сервер Joxi, а посилання на це буде скопійовано в буфер обміну.
See also  Забули код обмеження iPad. 5 місце. Чиста няня

Як зробити скріншоти електронної пошти

Звичайно, ви можете використовувати будь-які способи, запропоновані вище, але у нас є пропозиція. Сервіс, який вирішить проблему з тим, як зробити високоякісний скріншот електронного листа. Безкоштовне розширення для Chrome від SendPulse.

 • Виберіть Формати для збереження скріншоту. Pdf, PNG, HTML.
 • Простий у використанні.
 • Лист завантажується у високій роздільній здатності.
 • Не потрібно обробляти додаткові краю.

Нижче наведено принцип роботи з розширенням від SendPulse:

Автоматичне створення скріншотів (за таймером): Коли після натискання кнопки. Потрібне вікно (список) складається

Якщо ви хочете знімати будь-яке вікно (східний список), який зникає / закривається, коли ви натискаєте на екран друку. Щоб вирішити цю проблему, ви можете скористатись тим самим утилітою захоплення FastStone (автоматичне створення скріншотів за таймером).

Як це буде працювати: утиліта автоматично зробить скріншоти, за певними інтервалами часу (наприклад, 1 раз за 5 секунд.). Ви будете залишатися в “Бажаному” час, щоб відкрити бажане вікно. Зручно?

Таймер та папка для скріншотів у захопленні FastStone встановлюються перед включенням “Автоматизація”.

Коли ввімкнено екрани автоматичного створення. Внизу екрана буде “тик” таймера (хороший підказка). Коли ви робите скріншоти. Не забудьте натиснути кнопку “Зупинити”. Щоб вимкнути цю процедуру.

У мене є все, я думаю, що сьогоднішнє питання було повністю розібрано.

Як зробити скріншот за допомогою онлайн-служби

Скріншоти можна зробити прямо в браузері, використовуючи прості послуги. Вони дозволять обробляти отримані кадри та надіслати посилання на зображення.

Пасовища.Ru

Проста онлайн-служба для створення екранних скріншотів або окремого вікна. Він містить функції для налаштування фотографії: обрізання, фарбування частини зображення, малюнок, додавання стрілок, тексту або кадрів. Екран буде зберігатися на сервері протягом 14 днів, якщо ніхто не переглядає його.

See also  Samsung Galaxy, яку краще вибрати. Який планшет Samsung краще

Щоб зробити знімок монітора, виконайте прості дії:

Один. Натисніть на екран друку, щоб знімати весь дисплей. Щоб видалити одне вікно, утримуйте поєднання клавіш prtscnalt. Перейдіть на веб.Сторінку Pantenow.Ru і використовуйте комбінацію ctrlv, щоб додати фотографію.

Зачекайте завантаження

Щоб змінити кадр, перемістіть курсор на рядку “Редагувати скріншот”. Варіанти корекції представлені на лівій панелі: обрізка та повороти фотографій, прямокутник з розпилення, кадр, олівець та інші.

Редактор Inteeis

Ви можете надіслати посилання на матеріал або експортувати його на пристрій у форматі JPG. Миша над екраном та клацанням правої миші. Вкажіть відповідну точку для збереження.

Виберіть місце розташування на пристрої та введіть ім’я

Imgonline.Com.Ua

Сайт, який дозволяє виконувати різні операції з фотозйомки. Він пропонує варіанти зміни та перетворення зображень, застосування ефектів та вдосконалення. Imgonline.Com.Ua може зробити екран веб.Сторінки без відкриття посилання. Вам необхідно:

Один. Відкрийте ресурс і вкажіть сторінку URL, яку потрібно зберегти. Встановіть розмір матеріалу та формат файлу.

Натисніть кнопку ОК

Зачекайте завершення обробки та експортуйте документ на комп‘ютер.

Снайпер

Просте рішення, яке дозволяє швидко сфотографувати весь монітор:

Один. Перейдіть на сторінку Snipboard. Відкрийте вікно, яке потрібно зняти, і затисніть клавіші altprtsc. Вставте матеріал у послугу.

Головне меню

Ви можете обрізати кадр, застосувати малюнок та текст.

Редактор фотографій Снайтборд

Результат може бути надісланий як файл посилання або завантаження на диск.

Як зробити скріншот на маку, як зробити екран, вистрілений на Mac OS X

Клавіша екрана друку

Це класичний метод створення скріншота. Є універсальним і може підходити не тільки до операційної системи Windows.

  Натисніть екран друку. Зазвичай він розташований у правій верхній частині клавіатури, в області клавіш “замок прокрутки”, “пауза” та “видалити”. Його також можна назвати: “PRT SC”, “PRT SCR” або “PRTSC”.

Приклад того, як ключ екрану друку може виглядати:

Відкрита фарба. Його можна знайти в стандартних програмах (початок. Всі програми. Стандарт) або використовуйте пошук Windows.

Якщо натиснути клавішу ALT, і натисніть PRTSCR, буде створено знімок активного вікна, а не весь екран.