Як зробити запис екрана до Samsung

Екранний запис. Функція, яка набирає популярність у мобільних пристроях. Так сталося, що “з магазину” у телефонах немає можливості. І ми повинні завантажувати додаткові програми з Інтернету. Або встановити програми з ринку Google. Давайте дізнаємося, як ви можете записати екран на телефоні Samsung.

Виробники мобільних телефонів, нарешті, усвідомили важливість функції запису відео безпосередньо з дисплея телефону. І надано користувачів з вбудованим додатком у нових моделях. Так само, як їхні конкуренти від Apple зробили. У “Apple” смартфонів функція доступна з 11 версій IOS. На Samsung Примітка 10 і Примітка 10, тепер ми можемо записати щось із смартфона без будь-яких програм.

Все, наскільки це можливо, і функція доступна з меню швидкого доступу:

 • Якщо ви є власником Samsung Note 10, просто опустіть пристрій Android;
 • Виберіть функцію “Запис екрана”;
 • Ви побачите числа зворотної довідки. Коли обліковий запис досягне 0, запис розпочнеться;
 • На екрані вгорі також є кнопки для управління записом. Наприклад, натисніть квадрат по колу, і запис зупиниться. Запис зберігається в галереї пристроїв. Виберіть олівець, щоб додати елемент до запису або редагувати його.

Навіть коли з мобільного екрану є запис, ви можете написати на екрані маркер, вказати елементи або записувати слова. Побудована програма для створення екрана на Samsung може бути налаштована.

Для цього опустіть завісу та виберіть значок налаштувань.

У цьому вікні ми можемо змінити налаштування звуку або увімкнути голосовий запис під час створення екрана.

Ви можете активувати лише збереження голосу з мікрофона або тільки системних звуків та відтворюваних програм. Налаштуйте якість відео, яке буде розстріляно, вибравши: 480p, 720p або 1080p. Samsung Note 10. Це не єдиний смартфон від виробника, який може записувати відео з дисплея без додатків. Ви можете дізнатись більше про моделі на офіційному веб-сайті HTTPS: // Samsung.Com / ru.

Вирівнювання горизонту

Незалежно від місця зйомки, вам потрібно дотримуватися просторових орієнтирів і тримати свій смартфон паралельно або перпендикулярно їм. Яскравий приклад. Відеозапис, на якому видно горизонт. У цьому випадку він повинен розташовуватися суворо горизонтально відносно нижньої межі відео.

Інші об’єкти можуть бути керівництвом: лінія рамки вікон, стіна будинку, стіл, плінтус. Вибір повинен базуватися на загальноприйнятих стандартах розташування об’єктів. Отже, звичайне вікно ніколи не встановлюється під нахилом, а це означає, що воно буде суворо паралельним горизонту. Сітка, накладена на екрані, допоможе досягти мети. Потрібно буде лише порівняти її з просторовим керівництвом і дотримуватися цього положення камери протягом усієї стрілянини.

Як відобразити та записувати екран на Samsung на ПК

Коли грають у великі ігри, слід важко записати екран на Samsung. Крім того, це катастрофа, якщо голосовий рекордер не працює або просто пише нечітке відео. Екранний рекордер Vidmore. Це універсальний рекордер для зйомки дзеркальних пристроїв Samsung. Крім того, ви можете налаштувати параметри відео, додати анотацію / форму / водяний знак, легко керувати записом або редагувати відео.

 • Легко записати екран дзеркала Samsung, аудіофайли та фотографувати.
 • Встановіть частоту персоналу, відео.Кодів, якість відео, якість звуку та багато іншого.
 • Додайте анотації, фігури, водяні знаки, видалення, лінії та інші параметри.
 • Файли запису управління, переглянути, видаляти, додати до папки та поділитися з іншими.
See also  Як передати заявку з Samsung. Через рахунок

Крок 1: Завантажте та встановіть програму запису екрана, запустіть програму на своєму комп’ютері. Виберіть відеомагнітофон меню перед дзеркальним відображенням екрана телефону Samsung на комп’ютері. Ви можете натиснути значок передач, щоб налаштувати параметри відео та звучання для запису.

Крок 2. Виберіть, щоб замовити параметр у розділі відображення. Ви можете вибрати опцію вибору регіону / вікна та вибрати область запису відповідно до екрана Samsung. Крім того, ви також можете додати ваше обличчя до запису Samsung, використовуючи версію веб-камери.

Крок 3: Натисніть кнопку REC, щоб почати записування екрана на Samsung. У процесі написання екрана ви можете намалювати потрібне зображення за допомогою інструмента редагування, додати подібні / анотації / водяні знаки або зробити кілька знімків екрана з значком камери.

samsung, galaxy, розташування, єктів, кадр

Крок 4. Якщо ви хочете зупинити запис екрана, натисніть кнопку STOP та перегляньте записане відео. Тут ви можете перевірити запис екрана за допомогою значка відтворення. Після цього ви можете натиснути кнопку «Зберегти», щоб експортувати запис екрана Samsung на жорсткий диск.

Часто задаються питання щодо запису Samsung

Так. Ви можете використовувати рекордер для запису відео з екрана Samsung у 1080p, 720p або 480p. Відкрийте програму “Налаштування” на своєму пристрої Samsung. Прокрутіть вниз та виберіть Додаткові функції. Виберіть знімки екрана та інструмент запису екрана, а потім. Налаштування інструментів запису екрана. Тепер ви можете налаштувати параметри звуку Samsung, якість відео та розміру самостійного відео.

Чи можете ви записувати телефонні розмови за допомогою Samsung Screen Recorder?

Не. Рекордер не може записувати телефонні дзвінки, відео та VoIP. Якщо ви хочете написати телефонний дзвінок на Samsung, ви можете використовувати Google Voice, Tapeacall, Call Recorder та інші.

Як використовувати App Samsung Voice Recorder?

Диктофон Samsung дозволяє писати, грати та редагувати високоякісний аудіо. Ви можете записати звук на Samsung у стандартних режимах голосу та інтерв’ю. Поки ви використовуєте Samsung Voice Recorder, ви можете додати будь-яку точку закладки. Однак ви не можете використовувати диктофон Samsung на Samsung S5 та Note4 Android-M.

Ви можете отримати 2 методи запису екрану за замовчуванням на Samsung майже всі моделі. Навіть якщо ви не можете записати деякі програми або дії на Samsung, ви можете шукати третій.Партійних програм запису екрану. Ви можете використовувати багато інших передових екранних відео та аудиторів, таких як диктоферент Mobizen, Recorder Kimcy929, рекордер AZ Screen Recorder та інші. До речі, ви також можете записати екран Samsung на своєму комп’ютері за допомогою Windows або Mac з найкращими функціями. Хоча спочатку потрібно встановити додаток емулятора Android. Це все, щоб використовувати Samsung Screen Recorder та Launcher Launcher. Є ще питання? Ви можете зв’язатися з нами.

See also  Як змінити тему на Android. Трохи про ОС Android

Шукаєте найкращий спосіб перетворення MP3-файлів у формат MP4? Ви потрапили в потрібне місце, адже тут ви можете вивчити 7 найкращих інструментів для різних ситуацій.

Ось 3 швидкі способи писати на пари на своєму комп’ютері. Ваш геймплей не сповільниться і не звисає через публікацію в Steam. Крім того, ви можете додати свій коментар та зіткнутися з ігровим ігровим процесом.

League of Legends надає функцію відтворення LOL за замовчуванням для зйомки відеоігор. Дізнайтеся більше про перегляд, запису та завантаження файлів з легкістю статті.

Не знаю, як записувати ігровий процес Clash Royale на Windows, Mac або iPhone? Цей повний путівник покаже вам, як якості зіткнення Royale з високою якістю.

Ми надаємо необхідні дозволи

Як тільки програма відкрилася, ми запитуємо “вирішити спливаючі вікна?”, Натисніть кнопку” Дозволити “.

Що може знає камера Samsung Galaxy. Всі зйомки фішки в Pro Mode!

На сторінці, яка відкриється, ми знаходимо XRecorder і активуємо повзунок навпроти нього.

Почалося навчання, тобто з інформацією, після натискання кнопки “Наступний”.

На нещодавно відкритій сторінці ми попереджаємо нам про необхідність включення мікрофона, обов’язково це зробити.

Тим часом натисніть кнопку “OK”.

Дайте ще одну резолюцію.

Запис відео з екрана для користувачів Android

Щоб записати відео з екрана, потрібно встановити спеціальні програми з Google Play, оскільки вбудовану функцію повністю відсутня або доступна лише на моделях зображення.

Du Recorder

Можливо, найпопулярніша програма для запису екрана на телефонах на платформі Android. Програма безкоштовна і має явну перевагу серед конкурентів, оскільки вона не містить дратує рекламу.

 • Він має потужну функціональність. Ви можете записувати не тільки відео з екрана, але й записи в режимі камери, головний екран та мікрофон;
 • Підтримує роздільну здатність до 1080R зі швидкістю 60 кадрів в секунду;
 • Існує функція запису онлайн-трансляції з таких платформ, як Skype, YouTube та Twitch;
 • Вбудований редактор дозволяє редагувати відео, застосовувати фільтри, обрізати ролики і навіть перетворювати фрагменти в анімації та архівувати їх як окремі файли.

Filemit pr

Прекрасна альтернативна програма для запису відео на екрані. Як і перший варіант, додавання безкоштовне і не має обмежень у часі. З недоліків ви можете висвітлити наявність реклами та відсутність якості повного HD під час запису.

 • Програма здатна не тільки виправити відео з екрана та зробити паралельний запис з мікрофона, але й редагувати заголовки та тривалість записаного фрагмента;
 • Комфортна Inteeis, яка буде відповідати кожному, підтримує основні мови, дозволяє нав’язувати фільтри та музику на записи, повністю змінювати стиліста для голосування та виконувати всі стандартні функції редактора.

Az екранний рекордер

Третє доповнення, яке адекватно завершує три найкращі програми для запису відео з екрана. Немає обмежень на тривалість запису та всілякі реклами. Недоліки можуть бути виділені з недоліків, які виплачуються більшість функцій програми. Наприклад, трансформація фрагмента в анімації GIF та малюнок на вибраному сегменті відео. Ціна добавок коливається від 92 до 165

 • Під час запису відео ви можете поставити фрази паузу, змінити формат та архівувати кілька копій запису відеозапису негайно;
 • Отримане відео можна зберегти як на SD-карті, так і на вбудованому пристрої пам’яті;
 • Підтримує запис у Full HD та QHD.

Програмне забезпечення для редагування відео по телефону

Якщо у вас є невеликий стандартний функціональний, використовуйте програми, які дозволяють обрізати відео, а також повністю обробити його. З їх допомогою ви також можете звучати або фільтрувати, додатковий вплив на зображення. Розглянемо найпоширенішу з них.

See also  Знайдіть телефон на обліковому записі Samsung.

Androvid Video Trimmer

Встановлюючи Androvid Video Trimmer з програм Play Market, ви отримаєте повний міні-студіо у своєму смартфоні.

samsung, galaxy, розташування, єктів, кадр

Відразу після встановлення. Програма буде визначати та завантажувати всі відео, доступні на пристрої. Використовуючи простий і зручний Inteeis, ролик може вирізати на кілька частин, вирізати, прискорити або уповільнити його фрагмент, накладіть фільтр і звуковий ефект на весь файл або для певних сегментів.

Після редагування ролик зберігається до вказаного місця.

Filmorago

Filmorago. Ще одне додаток, яке допомагає редагувати Android-ролики. Його функціональність є дещо скромною, ніж попередня версія, але Inteeis більш зрозумілий і дружній підходить для недосвідчених користувачів.

samsung, galaxy, розташування, єктів, кадр

Щоб використати цю програму, після встановлення відкрийте відео в ньому, ви хочете редагувати. У верхній частині екрана є кнопка для обрізання ролика. Натиснувши його, ви активуєте функцію, і ви можете встановити довжину нового ролика.

samsung, galaxy, розташування, єктів, кадр

Праворуч є кнопки для накладення різноманітних ефектів. Після завершення редагування збережіть ролик або копію.

Wondershare Filmora

Wondershare Filmora дозволяє вам швидко і тільки з будь-якого відео, щоб зробити найбільш реальний кліп. Програма має всі можливі функції, щоб створити приголомшливий домашній відео без багато зусиль. Однак ця програма багато важить, а відео обробка в ній займає велику кількість оперативної пам’яті.

Google Фотографії

Служба фотографій від Google дозволяє використовувати всі ті самі функції для обробки відео як сторонні програми. Він також містить автоматичні параметри, які автоматично створюють слайд-шоу або відео з серії фотографій, сортування за їх тематичними папками та датами.

Заява автоматично встановлюється на всіх пристроях з операційною системою Android.

samsung, galaxy, розташування, єктів, кадр

Щоб відредагувати відео, відкрийте його та натисніть на маленьку піктограму у вигляді олівця. Вікно відкривається з параметрами, які можна змінити. Серед них є обрізка.

Що може знає камера Samsung Galaxy. Всі зйомки фішки в Pro Mode!

samsung, galaxy, розташування, єктів, кадр

Після редагування збережіть відео на Google-диску або в пам’яті смартфона.

Кенет Вілсон (письмові статті: 122)

Засновник та адміністратор порталу, редактор та експерт. Спеціаліст з вищою технічною освітою, маючи практичний досвід роботи з машинами. Після закінчення університету працював у кількох фірмах, де він почав проводити свій блог. Згодом він перетворився на кілька інформаційних сайтів, на одному з яких ви зараз. Основним завданням Кен є автентифікація інформації, зазначеної в статтях, поданих авторами. Переглянути всі записи автора →

Як зробити скріншот відео на Samsung

У меню вибору запису натисніть кнопку у формі ключа з ключем.

У вікні, який відкривається, потрібно включити функцію скріншоту.

Зліва кнопка з’явиться. З’явиться піктограма камери. Натисніть на нього, щоб негайно зробити екрані екрана екрана.