Як знайти вкрадений (загублений) телефон

Ілля.Редактор.In.Chief softdroid.Сітка. Є автором декількох сотень посібників та статей про налаштування Android. Близько 15 років він ремонтував обладнання та вирішує технічні проблеми iOS та Android. Розглянули майже всі більш.Менш популярні бренди мобільних смартфонів та планшетів Samsung, HTC, Xiaomi та інші. Для тестування використовує iPhone 12 та Samsung Galaxy S21 з останньою версією прошивки.

Втрата телефону / планшета на Android. Це суцільна проблема. Якщо ви пропустили пристрій з поля зору, забули в іншому місті чи країні, або ви вкрали гаджети. Спробуйте знайти його. Android Усі версії вище 4.4 Для цього є спеціальний інструмент. Ми розповімо, як знайти втрачений телефон, використовуючи регулярні функції мобільної ОС.

Як знайти Android, якщо він вимкнено

Можливості пошуку втраченого гаджета значно обмежені, коли стільниковий не працює. У цій ситуації ви можете використовувати послугу Google під назвою Android Device Manager. Важливою умовою використання послуги є постійний доступ до навігації GPS або доступу до Інтернету. Вам все одно потрібно мати обліковий запис Google.

Потрібна допомога?

Не знаю, як вирішити проблему в роботі свого гаджета та потребує ради фахівця? Aleksey відповідає за запитання, майстер ремонту смартфонів та планшетів у сервісному центрі.Напиши мені “

Пошук вдома

Найпопулярніший метод пошуку телефону, який був популярний під час моделей кнопки. Просто зателефонуйте свій номер з іншого пристрою. Ні під рукою іншого телефону? Тоді ви можете зателефонувати з комп’ютера, з Skype. Якщо тільки на вашому рахунку було принаймні деяка кількість коштів.

Як тільки ви зробите дзвінок, ви будете грати мелодію на вашому смартфоні. Це дозволить звук точно визначити, де лежить пристрій. Звичайно, цей параметр підходить лише для тих випадків, коли ви впевнені, що пристрій лежить десь у глибинах ковдру або під кріслом. Якщо ви втратили його за межами своєї квартири, то дзвінок може не допомогти. І, безумовно, такий метод не дозволяє знайти викрадений телефон на Android.

Як знайти відсутній телефон через Інтернет

Кожна компанія, яка бере участь у розробці та створенні смартфона, намагається захистити людину кожному шляху від можливої ​​крадіжки, злому пристрою або ситуацій, де пристрій може дотримуватися. Тому спеціальні послуги були створені, які допоможуть відстежувати втрачений апарат через веб-сайт Google, Android або Apple. Усі вони означають на пристрій, Інтернет та можливість входити в мережу з комп’ютера.

See also  Як налаштувати проксі на Android. З телефоном все в порядку, але доступу немає

знайти, телефон, локатор

Функція “Знайти iPhone”

З 2011 року Apple побачила спеціальну функцію для своєї операційної системи. “Знайти iPhone”. Він активується на самому телефоні і дозволяє робити наступне під час втрати або крадіжки смартфона:

 • Активуйте “режим зникнення”, який заблокує пристрій;
 • Видалити інформацію з пам’яті;
 • Зробіть телефон опублікувати сигнал, який допоможе виявити його, якщо він десь поруч.

Цей елемент активується. Повинно бути заздалегідь на наступному шляху: “Налаштування”, а потім перейдіть до розділу iCloud, з нього, щоб перейти до розділу “Знайти iPhone” та переключіть кнопку “увімкнено”. Відтепер супутник відстежуватиме розташування пристрою, і власник зможе заблокувати телефон через веб.Сайт iCloud.Com, використовуючи свій обліковий запис, який повинен бути створений заздалегідь і активовано.

Знайдіть телефон на Android через комп’ютер

Головним конкурентом Apple серед операційних систем Android дбає про своїх користувачів не менш, а також пропонує декілька способів пошуку втраченого телефону на супутнику через Інтернет або за допомогою спеціальних програм. Вони не порушують законодавство, не вимагають особливого звернення до Міністерства внутрішніх справ або оператору телекомунікацій, але підготуватися до такої ситуації, слід заздалегідь визначено.

За допомогою спеціальних програм через Google

Менеджер пристроїв Android. Це одна з цих програм, які допомагають знайти ваш пристрій, коли увімкнено програму Інтернету та GPS. Завантажте програму в офіційному магазині від Google безкоштовно. Програма надає можливість виконувати ті ж дії, що і функція “Знайти iPhone”: блокувати доступ до машини, створіть сигнал або визначте місце розташування. Вам потрібно лише перейти до Google.Com / Android / DeviceManager і виконувати необхідні дії.

Як відстежувати точне розташування членів родини за допомогою Google Maps | Перевірте Live Location

Для правильної роботи цієї програми на своєму телефоні слід активувати обліковий запис Google, який включений таким чином:

 • Перейдіть до розділу “Налаштування”;
 • Виберіть “Безпека”;
 • Натисніть “Адміністратори пристрою”;
 • Покладіть поле навпроти “менеджера пристроїв;
 • У вікні, що з’явиться, підтвердьте можливість віддалених дій з пристроєм.

Використання функції Samsung

Для тих, хто використовує продукти Samsung, існує альтернативний шлях. Виробник має свій пошуковий сервіс, подібний до “Знайти мій пристрій” від Google.

Перейдіть до браузера та введіть наступний запит: “Знайти мій мобільний”.

Відкрийте офіційний веб-сайт Samsung, після чого ви входите до облікового запису, ввівши адресу електронної пошти, пароль та натискання кнопки “Вхід”. Для зручності ви можете увійти до однієї клацання за допомогою функції “Продовжити з Google”. Варіант “Запам’ятати мій ідентифікатор” не може торкатися (він просто пам’ятає дані для автоматичного входу).

Після входу в систему з’явиться на карті, показуючи, де знаходиться пристрій.

Як відстежувати інший телефон

На додаток до вищезгаданих брендів, є й інші, а потім необхідно простежити. Апарат Lenovo може дотримуватися такою ж ймовірністю, як iPhone. Є кілька варіантів, як відстежувати інший телефон, ви навіть можете слідувати за дивною одиницею. Для цього необхідно заздалегідь встановити спеціальну заявку. Вирівнювання номера телефону через комп’ютер можливий лише у фільмах або за запитом поліції. Якщо ви не маєте можливості покласти заявку заздалегідь, то знайдете пристрій не буде працювати.

See also  Передача інформації Samsung до Samsung. Телефонний дзвінок

Існує спеціальне програмне забезпечення, яке допомагає відстежувати стільниковий. Найпопулярніші варіанти включають GPS-трекер і GPS-відстеження Pro. Вони повинні бути встановлені на комп’ютері та пристрої, щоб знайти. Вони також працюють у поєднанні з картами Google. Щоб працювати з цими програмами, слід враховувати кілька важливих моментів:

 • Спостереження без людської згоди у багатьох країнах є незаконним і може бути покараним;
 • Не встановлюючи утиліту на пристрої, його неможливо відстежувати (навіть послідовним номером);
 • Якщо людина дізнається про наявність трекера, він може вимкнути його в будь-який час.

Як відстежувати телефон за допомогою GPS

Coauhor (и): Джек Ллойд. Джек Ллойд. Автор та редактор Написання про технології для Wikihow. Має більше двох років досвіду роботи та редагування статей з технічних тем. Ентузіаст з усього, пов’язаного з технологією та вчителем англійської мови.

Кількість поглядів цієї статті: 373 156.

З цієї статті ви дізнаєтеся, як знайти втрачений телефон за допомогою модуля GPS-пристрою iPhone або Android, а також як відстежувати інший смартфон за допомогою сторонньої програми.

Натисніть всі пристрої. Ця вкладка знаходиться вгорі сторінки. Відкриється спадне меню.

 • Грати звук: на пристрої буде відтворюватися звуковий сигнал.
 • Одноразовий режим: служба оплати iPhone та Apple буде заблокована. Ви також можете вибрати повідомлення, яке відображатиметься на екрані iPhone.
 • Стерти iPhone: Усі дані, що зберігаються в пам’яті iPhone, будуть видалені. Цю дію неможливо скасувати, тому стерти пристрій лише тоді, коли у вас є резервна копія.

Клацніть на Accept. Коли з’являється запит. Додаток “Знайти пристрій” запропонує почати знайти свій пристрій Android.

 • Кільце: Пристрій буде зателефонувати на п’ять хвилин незалежно від того, вимкнено звук.
 • Блок: Пристрій буде заблокований кодом доступу.
 • Чітка: Усі дані, що зберігаються в пам’яті смартфона, будуть видалені. Тепер ви не зможете використовувати програму “Знайти пристрій”.

Введіть свої облікові дані. Введіть адресу електронної пошти та пароль, а потім натисніть “Увійти”, щоб увійти до служби “Знайти телефон“.

 • Пристрій раковини: пристрій зателефонує.
 • Блок пристрою: пристрій буде заблоковано паролем.
 • Очистити пристрій: всі дані, збережені в пам’яті смартфона, будуть видалені. Щоб підтвердити ваше рішення, введіть пароль.
 • Спочатку потрібно натиснути кнопку “Знайти пристрій”, щоб визначити місце розташування Samsung Smartphone.

Чи можна відстежувати телефон з географією?

Теоретично, вимкнення геолокації повинна зробити ваш телефон невидимий для служб відстеження, які використовують Geodata. Це так, але лише частково. Є інші способи з’ясування координат пристрою.

знайти, телефон, локатор

Вимкнення геоданих на своєму пристрої дозволяє приховати розташування, але лише частково. Ваші координати можна отримати без GPS.

Зв’язки клітинного спілкування

Вони скрізь. Перший, хто бачить ваш місцезнаходження. Це мобільний оператор. Він може визначити на карті розташування вашого телефону на вежах, до яких ви підключаєте, і час, для якого сигнал долає шлях між вежами та телефоном. Відстань, розрахована таким чином, вказує на те, що телефон розташований.

Цей метод має високу точність, оскільки по телефону, що постійно підтримує зв’язок з найближчими ядерними баштами.

See also  Як знайти закладки на планшеті. Де є вкладки та налаштування Google Chrome?

Публічні мережі Wi-Fi

знайти, телефон, локатор

Не кожна людина може дозволити собі мобільний Інтернет у бажаному обсязі. Постійна потреба в Інтернеті призвело до появи безкоштовних мереж Wi-Fi у громадських місцях. Коли значок виникає на панелі “Повідомлення”, повідомляючи наявність громадської точки доступу, бажання підключитися до неї може бути настільки сильним, що головна річ вилітає з голови: загальнодоступні мережі Wi-Fi є надійним способом визначити розташування смартфона. Чи включено це в цьому геолокації, більше не грає ролі.

Більшість вільних громадських постачальників Wi-Fi збирати Mac адреси підключених пристроїв. Ці адреси зберігаються у візитних журналах, звідки, якщо це необхідно, ви можете дізнатись про місцезнаходження вашого перебування.

Як тільки ви підключаєтеся до безкоштовного Wi-Fi у громадському місці, ви негайно випустити своє місце розташування третім особам.

Пастки stingray

Пристрої Stingray, відомі як клітинні тренажери, працюють за принципом мобільного. Різниця полягає в тому, що вони не надають мережевого з’єднання, а лише обчислюють координати пристроїв через ідентифікатор мережі IMSI.

Stingray TRAPS використовуються головним чином за рахунок правоохоронних органів, щоб визначити мережеву активність люб’язності. Сигнал від пасток сильніше, ніж від стільникових кранів. Це робить пріоритети, що змінює телефон, а замість юридичних кроків для підключення до пасток, що випускає його координати.

Як відстежувати точне розташування членів вашої родини за допомогою Google Maps | Перевірка 28308; Живе розташування

Як і у випадку зі звичайними станціями зв’язку, координати телефону визначаються шляхом вимірювання часу, коли сигнал необхідний для подолання шляху від пастки до телефону та назад.

Шпигунські та шкідливі програми

Зловмисні програми також можуть перехопити дані про розташування вашого пристрою, коли геолокація відключена. Найчастіше відстежувальні трекери потрапляють на смартфон за допомогою програми троянської за допомогою вразливості в системі.

Одна з цих програм, Skygofree, замаскована для оновлення програмного забезпечення, що збільшує швидкість підключення до Інтернету. Проникаючи на пристрій, Skygofree передає координати телефону третім сторонам, керує мережами Wi-Fi, включає звукозапис, а також заважає Messenger, Skype та WhatsApp. Skygofree має понад 40 небезпечних функцій.

Найкращий локатор GPS для телефону

Gps.Локатори. Безумовно, корисні програми. Сучасні смартфони мають місткі батареї та низькопомову GPS-модулі, тому не потрібно відключати геолокацію на телефоні.

Ми вибираємо додаток залежно від завдань. Відстежувати місце розташування та заняття дітьми, подбати про людей похилого віку, координувати сімейні події або просто шукати свій втрачений смартфон. Програма буде знайдена на будь.Якому запиті, смаку та гаманця.

Редакційний рейтинг лідера стає заявкою “там, де мої діти”. Він знає все, а навіть більше. Та зразкова технічна підтримка. Гарантія, що ви будете в Інтернеті з дітьми та родичами 24/7.