Часте питання: Як знайти корпус від Samsung Headphones?

Відкрийте програму SmartThings. Останнє місце розташування навушників відображається на елементі пошуку SmartThings, коли вони були підключені до смартфона Bluetooth. Якщо елемент пошуку SmartThings не відображається, натисніть “Параметри” (три бали) “Зміна” Виберіть “SmartThings знайти”.

Якщо ви втратили справу (корпус) від навушників AirPods або AirPods Pro, то жодна програма не допоможе. У випадку немає датчиків чи аудіопристроїв, які допоможуть йому його знайти.

Скидання налаштувань на будь.Які проблеми з галактичними бутонами

Як виявилося, навушники Samsung Galaxy Buds Soment Somenthons можна зробити лише через додаток на телефон. Якщо я помиляюся. Виправте мене в коментарях. У них немає окремої кнопки для налаштувань апаратного скидання (як у випадку з передачею Iconx), і немає можливості відновити фабричні налаштування, тримаючи на навушниках сенсорні кнопки (він працює на більшості навушників TWS у цій інструкції).

Як я знайшов втрачені навушники галактики

Скиньте в Galaxy Newable Application:

Якщо у вас є інший телефон, додаток Galaxy, що носиться, не встановлюється, або вам потрібно вимкнути навушники, наприклад, з телефону, ви можете просто видалити їх у налаштуваннях Bluetooth. Детальніше читайте в цій статті: Як відключити або видалити навушники Bluetooth на телефоні, ноутбуці, комп’ютері, iPhone чи іншому пристрої.

Як підключати навушники без випадків?

Якщо навушники постачаються без корпусу або на ньому немає кнопок, тоді вставте навушники у вуха (або покладіть на голову) і затисніть кнопку або сенсорні панелі на навушники протягом 7 секунд. Відкрийте налаштування на своєму смартфоні та перейдіть до Bluetooth.

See also  Samsung впав і не вмикає. Вібрує, але не вмикається. Виправлення № 5: Використовуйте інший набір аксесуарів для зарядки

Ви можете використовувати кабель USB-C / Lightning або USB / Lightning Cable. Потім підключіть інший кінець кабелю до зарядного пристрою або USB.Порту. Справа може бути заряджена незалежно від наявності навушників AirPods.

Як знайти навушники Samsung?

На телефоні або планшеті, відкрийте програму Galaxy. Клацніть Знайти мої навушники, а потім почніть. Навушники будуть робити звукові сигнали протягом 3 хвилин, що поступово стане голоснішим.

Щоб знайти навушники, відвідайте веб.Сайт iCloud.Com або Відкрийте програму “Знайти iPhone”. Програма “Знайти iPhone” дозволить вам побачити місце розташування всіх пристроїв з тим самим Apple ID, включаючи авіаподоба. Однак трапляється, що навушники скидаються або з ними немає зв’язку.

Як знайти один навушники?

Якщо ви втратили один або обидва Airpods навушники, ви можете знайти їх єдиним способом. При використанні програми “Locator”. Завдяки цій функції ви можете виявити гарнітуру на карті, відтворювати звуковий сигнал до них або прокласти маршрут до точки, де втрата.

  • У меню пристрою знайдіть розділ “Блокування та захист”.
  • Відкрийте його, потім перейдіть на сторінку “Знайти телефон”.
  • Прив’яжіть гаджет до облікового запису Samsung.
  • Активуйте “пульт дистанційного керування” та місцезнаходження Google.

Як знайти телефон у номері SIM-картки?

На жаль, немає інших способів пошуку телефону через SIM-картку. Детальніше про визначення місця розташування втраченого або викраденого смартфона, прочитайте у спеціальній статті.

  • Відкрийте сторінку Android.Com / Find та перейдіть до облікового запису Google
  • Повідомлення прийде до втраченого телефону.
  • Інформація з’явиться на карті про те, де знаходиться телефон
  • Виберіть дію.

Нова служба Samsung знайдуть смартфони Galaxy та навушники навіть без Інтернету

знайти, samsung, бездротові, навушники, місцезнаходження

Samsung оголосив про запуск нової служби під назвою Smartthings Знайти, що допоможе швидко та легко знайти галактичну лінію.Up пристрій під контролем Android 8 і вище. Smartthings Знайти використовує технології Bluetooth з низьким енергоспоживанням (BLE) та Super.Foam-Up-Upons (UWB), щоб виявити смартфони, таблетки, навушники та носити пристрої Samsung.

Як я знайшов втрачені навушники Galaxy Buds Live

Нова послуга дозволяє вам знайти гаджет, навіть якщо він не підключений до Інтернету, оскільки користувачі самі допомагають один одному в пошуку. Після того, як пристрій буде в режимі офлайн більше 30 хвилин, він дає сигнал BLE, який може отримувати інша машина. Якщо користувач інформує про втрату свого смартфона, планшета, навушників або годинника за допомогою Smartthings Find, будь-який поблизу гаджет Galaxy Ruler надішле дані про своє місцезнаходження на сервер Samsung. Звідти сигнал буде йти до власника відсутнього пристрою. Всі дані, що надходять через службу, зашифровані та надійно захищені, тому треті сторони не зможуть з’ясувати, де пристрій є.

See also  Увімкніть карту SIM Samsung Galaxy. Тому що п'яте, чому Samsung не бачить другу SIM-картку - висновок

Робота з сервісом дуже проста. Просто відкрийте Smartthings Find, і виберіть потрібний пристрій, після чого він з’явиться на карті. Є також поради та інструкції. Користувач також може викликати свій смартфон або скористатися функцією “Пошук поблизу”, яка використовує розширену реальність.

Функція пошуку з’явиться у програмі SmartThings після оновлення. З наступного наступного року список підтримуваних пристроїв буде поповнюватися іншими продуктами компанії. Про доступність розумних значень у Росії ще не повідомляється. Додаткова інформація з’явиться пізніше.

Телефон на Android або iPhone не бачить навушників Bluetooth: що робити?

Загалом, функція Bluetooth на телефонах Android і iPhone працює добре і стабільно. Якщо телефон не знайде навушників, то проблема, швидше за все, знаходиться збоку навушників. І як показує мій досвід, проблема майже завжди полягає в тому, що навушники не в режимі з’єднання. Тобто вони або підключені до іншого пристрою, і тому не доступні для інших пристроїв, або просто не в режимі з’єднання. Два важливі моменти:

  • Якщо навушники включені (звуковий сигнал звучав, індикатор увімкнено). Це не означає, що вони перебувають у режимі з’єднання. Вони можуть бути недоступними для телефону, і він просто не побачать їх.
  • Якщо бездротові навушники підключені до іншого пристрою, тоді телефон не зможе їх знайти. Після підключення до якогось пристрою режим підключення вимкнено. Телефон не зможе виявити навушники.

Якщо у вас виникли проблеми з підключенням одного навушників, див. Цю статтю: Один бездротовий навушник не працює, перестав грати.

Увімкніть навушники. На деяких моделях потрібно натиснути кнопку живлення. Якщо ми говоримо про окремі навушники Bluetooth, то вам потрібно отримати від випадку. Можна натиснути та утримуйте кнопку 5 секунд на кожному навушному телефоні для включення. Завжди завжди на статус навушників, ви можете дізнатись про індикатор (показники).

See also  Як використовувати картку пам'яті на Samsung. Збільшення пам'яті: повний успіх

Крок 2: Перейдіть до налаштувань Bluetooth на смартфоні та увімкніть його (якщо він увімкнено. Вимкніть і увімкніть). На Android і на iPhone ці налаштування виглядають приблизно однаково.

Негайно шукати доступні пристрої. Якщо наші навушники з’являються у списку. Виберіть їх і підключіть. Якщо ні. Дивіться розчини нижче.

Чи можна використовувати один навушник Bluetooth?

Якщо ви не змогли знайти або відновити розбитий навушник, ви можете продовжувати використовувати один навушник. Така можливість майже на всіх моделях. Він буде працювати в моно.Режимі, як звичайна гарнітура Bluetooth. Так, задоволення від прослуховування музики на одному навушнику. Це не багато, але це працює. Наприклад, ви можете поговорити по телефону, переглянути відео та t. D.

Просто увімкніть правий або лівий навушники (які залишалися вами) та виберіть його на телефоні. Можливо, вам потрібно вийняти навушник зі списку підключених пристроїв та підключити лише один навушник.