Найкращий спосіб приховати програму в Android

Лікер, такі як Apex або Nova, дозволяють приховати значки рідко використовуваних програм.

Метод підходить для версій Android, які підтримують установку Lanecher (зазвичай починаючи з версії 4.0).

Вершник

 • Встановіть Loncher і відкрийте елемент “Apex Settings”.
 • Виберіть “Параметри меню програми”, а потім “Приховані програми”.
 • Виклик програм, які ви хочете сховати та натисніть “Зберегти”. Позначені значки не відображатимуться в меню Apex.

Щоб повернути приховані піктограми, повторіть попередні дії та видаліть прапорці з програм. Крім того, шляхом видалення вершини, ви автоматично повернете меню до стандартного вигляду, що призведе до того, що приховані піктограми почнуть відображатися.

Як приховати піктограми через Apex Launcher (галерея)

Крок 4. Позначте необхідні програми Крок 3. Виберіть “Приховані програми” Крок 2. Натисніть кнопку “Налаштування меню” програми “

Nova Launcher

Додаток Nova Launcher доступний на ринку PLAY. Встановлюючи платна версія Prime, ви можете приховати значки програми. Інструкція:

 • Відкрийте панель програми, виберіть “Налаштування Nova”.
 • Відкрийте список “Застосування” та вкладку “Групи в списку додатків”, виберіть “Сховати програми”.
 • Позначте необхідні програми та вийдіть з кнопки “Назад”. Зміни зберігаються автоматично.

Інструкції щодо приховування додатків за допомогою Nova Launcher (галерея)

Крок 3. Виберіть Сховати крок 2. Виберіть Меню «Крок 1. Виберіть Настройки Nova на панелі програми

Як зберегти кеш-пам’ять або планшет Android на карті пам’яті.

Відсутність внутрішньої пам’яті в гаджетах Android тепер різко відчували, навіть користувачі, які мають 8 ГБ у пристрої. Застосування є “важче”, але обсяг приводу в бюджетних пристроях зростає дуже повільно. Через це, після встановлення 5-10 програм та ігор, гаджет починає видавати відсутність пам’яті відсутності. Ви можете впоратися з цим дуже ретельно, не порушуючи заявки.

Приховані програми у запуску

Тим не менш, це обмежене не тільки шляхом перемикання налаштувань смартфона, оскільки користувач може встановити будь-який запуск на Android та приховати додатки вже в ньому. Давайте подивимося на приклад з Launcher Launcher Launcher:

 • Перш за все, знайдіть ікону цього запуску і входити до неї;
 • Натисніть на піктограму з шести пунктів і утримуйте натисніть кнопку Натисніть, доки не з’явиться параметр “Hide Appendix”;
 • Ви будете мати список з усіма заявами, серед яких будуть також заявки, які вже приховані на даний момент.
See also  Як керувати комп'ютером без миші. Монут

Крім того, ви можете дізнатись, чи є приховані шпигуні програми на вашому смартфоні! Ми вже писали про це в окремій статті, яку ви, за бажанням, також може читати.

Як знайти приховані програми у налаштуваннях

Повний список додатків також можна отримати у додатку налаштувань. Щоб відкрити програму “Налаштування”, натисніть “Налаштування” (значок виглядає як передача). У меню “Налаштування” натисніть “Програми та сповіщення”. Потім натисніть “Переглянути всі програми”.

знайти, приховані, програми, android

Список додатків також відображає системні файли та програми, які забезпечують правильну роботу операційної системи Android. Щоб показати їм, натисніть три точки у верхньому правому куті, а потім натисніть “Показати систему”.

Чому Android приховує програми?

Перш за все, потрібно розуміти, що кожен Android телефон має набір прихованих додатків, з якими він приходить. Причина, чому ви не бачите, всі програми є такою ж причиною, чому у вас немає кореневих прав на вашому телефоні Android, щоб запустити: Щоб захистити пристрій від неналежного поводження.

Багато програм, які приховані за замовчуванням, просто працюють у фоновому режимі та будь-яким способом взаємодіють, і навіть більше, щоб вони вимикаються, або їх повне видалення може перетворити весь пристрій у дуже дорогу прес-пап’єру. Це означає, що ви можете заблокувати або зробити непридатним для використання, не встановлюючи нову ОС.

Однак варто відзначити, що на додаток до цих програм, які є життєво важливими для належного функціонування вашого телефону та операційної системи, ви також можете знайти шкідливі програми, такі як клавіатурні шпигуни або віддалений доступ троянів. (Щури).

Інша річ, щоб знати, полягає в тому, що, по суті, телефони Android дуже схожі один на одного, з невеликими функціями, які варіюються від одного виробника до іншого. По суті, найголовніше. Версія Android.

Таким чином, телефон Samsung працює Android 10 буде дуже схожим, скажімо, на пристрої LG запускає ту ж саму ОС. Як ми вже говорили, ви можете виявити деякі особливості, але це не повинно бути чимось незвичайним.

Пошук додатків

Використання програми налаштувань

Якщо ви використовуєте програму налаштувань на смартфоні Android, ви можете переглянути всі встановлені вами програми.

знайти, приховані, програми, android

Зверніть увагу, що можливість розкривати всі програми, включаючи приховані, можна позначати по.Різному залежно від виробника або версії ОС.

Як примітка, ви також можете використовувати програму “Налаштування” для відображення системних програм та системних файлів. Клацніть значок меню з трьох точок та виберіть “Show System”. Це не вимагає кореневого доступу на вашому телефоні.

Використання ящика додатків

Панель додатків дозволяє переглянути всі програми, встановлені на вашому пристрої Android, включаючи ті, які відсутні на головному екрані.

Тепер буде показано повний перелік програм. Якщо параметр “Сховати програму” недоступний, це може означати, що на вашому Android немає прихованих додатків.

See also  Чи можна оновити Android на Samsung. Оновлення Android до Huawei Honor 6 на Android 6 Marshmellow

Перший шлях

Відкрити налаштування.

Далі перейдіть до розділу “Програми”.

Ми знаходимо праворуч і натисніть на ньому.

У нижньому лівому куті вікна, що відкрилося, натисніть кнопку “Відкрити”.

Спеціалізовані комунальні послуги

Грати на ринку представлений відразу декілька програм, які приховують файли на мобільному пристрої. Ви можете використовувати таке програмне забезпечення за відсутності системних можливостей операції або, якщо немає бажання витрачати час для розвитку додаткової функціональності. Такі комунальні підприємства виділяються більш комфортним Integs і одночасно задумливою функціональністю.

Назва програми Клас Посилання
Придаток 4,2 завантажити
Приховати його 4,4 завантажити
Спритний калькулятор 3.7 завантажити
Сімейне посилання Google 4.3 завантажити
Паралельний простір 4.5 завантажити
Калькулятор Vault 4.3 завантажити
Yandex Launcher 4,4 завантажити
Вершник 4.3 завантажити
Nova Launcher 4,4 завантажити

Придаток

Це програмне забезпечення не потрібно забезпечити кореневі права. Ось чому це більш доступне порівняно з численними продуктами конкурентів. Використовуючи програму, ви можете клонувати програми за допомогою простого алгоритму:

Як тільки все зроблено, програмне забезпечення розпочне копіювання додатків. Після завершення процесу вам доведеться видалити попередні версії, натиснувши кнопку “Приховати”.

Примітка. У модальному вікні з’явиться попередження, що вилучення програми Hider призведе до втрати цих прихованих процесів, тому краще перевірити, чи можна запустити клоновану програму. У випадку, якщо відповідь є позитивною, виберіть “Видалити”.

знайти, приховані, програми, android

Система відображатиме вікно підтвердження видалення. Вам потрібно натиснути на “OK”.

Для того, щоб продовжувати запустити програмне забезпечення, вам доведеться запустити Hider App, щоб запустити та натисніть на піктограму процесу. Функціональність програми підтримує блокування за допомогою спеціального графічного ключа, що підвищує рівень конфіденційності. У випадку, якщо користувач виявляється бажанням сховатися, щоб видалити програму, спочатку потрібно розблокувати програмне забезпечення, натиснувши на “Nite” біля кожного з них. В іншому випадку вся збережена інформація буде видалена.

Якщо дані, приховані для такої утиліти, є надзвичайно важливими для користувача, вони можуть бути розміщені в так званій “Матріоша”: для цього заблокуйте приховану програму, яка також буде прихована за допомогою іншого програмного забезпечення.

Приховати це про

Ви можете отримати такі права, з менеджером Magisk, King Root. Утиліта, встановлена, легко ховається під інструментом управління звуком. Ось чому це не привертає уваги до себе, хоча це в загальному списку.

 • Запустити програму. Ви матимете панель зміни гучності, що, по суті, працює і може бути використаний для встановлення пріоритетів звуку.
 • Наступний крок. Натиснути на логотип утиліту, який розташований на вершині. Тоді пропозиція встановити пароль або числовий код.
 • Обов’язково вкажіть дані, необхідні для запуску, введіть свою адресу електронної пошти (це важливо у тому випадку, якщо дані втрачаються). Будь ласка, зверніть увагу: електронна пошта можна змінити у налаштуваннях. Після таких дій використовуйте знову на головному екрані. Йому потрібно буде натиснути на логотип, введіть пароль. Таким чином, він потрапляє в меню дій.
 • Наступним кроком. Натиснути на піктограму випромінювання, “Сховати програми”. Важливо забезпечити права кореня, читання попереднього попередження. Тоді вам потрібно перейти до додатків, натиснувши на те, що з них потрібно приховати. Потім у вікні, що з’явиться, виберіть “OK”.
 • У вкладці “Усі програми” виберіть програму, яку ви хочете сховати.
See also  Повідомлення на екрані блокування Android. Приховати сповіщення Android

Алгоритм цих дій допоможе приховувати програмне забезпечення. Він буде доступний лише через меню «Сховати ІТ”. Ця утиліта дозволяє приховати мультимедійні файли. Аудіо, фотографії та відео.

Спритний калькулятор

Така утиліта значною мірою схоже на попередній варіант. Програма дозволяє приховати файли різних форматів. Це легко приховано під типом калькулятора.

Щоб активувати утиліту, виконайте кілька дій:

У майбутньому використовуйте вказаний пароль.

У випадку, якщо числова комбінація була втрачена, введіть “1243456789987654321”, щоб перейти до режиму відновлення.

Як знайти приховані програми на телефоні Android Samsung Galaxy?

Сімейне посилання Google

Ключовим завданням цієї утиліти є забезпечення батьків можливість дистанційного керування гаджетами своїх дітей шляхом встановлення на смартфони окремих версій сімейного зв’язку Google. Хоча його функціональність дозволяє приховати утиліти для власних цілей за допомогою декількох простих кроків:

 • Встановіть програмне забезпечення для дітей на одному смартфоні, на другому, відповідно, для батьків. Особливу увагу при завантаженні до слів у дужках поблизу назви утиліти. Так само. Називається “дитяча” версія важлива для завантаження пристрою, на якому ви плануєте приховати.
 • Після цього потрібно пройти процес вкладення один з одним рахунками. Для цього введіть код, вказаний на екрані.
 • На так-звітному “батьківському” гаджеті необхідно відкрити розділ “Android“, а потім приховати утиліти, які не повинні відображені на “дитячому” гаджеті.

Третя.Партійна запускає

Найбільш неправильний спосіб приховати піктограми програми на Android, щоб встановити додатковий пусковий елемент на верхній частині стандартної оболонки. Чому так :

 • Він завантажує RAM-знижує продуктивність на бюджетних пристроях з 2-3 ГБ оперативної пам’яті.
 • Змінює зовнішній вигляд. Ви повинні персоналізувати інтеграцію для себе.
 • У пробних версіях пускової установки ця функція заблокована. Відкривається з проектом облікового запису PRO.

Apex Launcher

У Nova Launcher Сховати тільки в повній версії. Apex Launcher відноситься до підписки та перед покупкою розробників пропонують 3-денну суду.

Підписка на верхівці Apex коштує 319 за 1 рік.