Windows не бачить другого жорсткого диска

Якщо після перевстановлення Windows 7 або 8.1, а також після того, як вони оновлюються до Windows 10, ваш комп‘ютер не бачить другий жорсткий диск або другий логічний розділ на диску (Disk D, умовно), у цьому інструкціях ви знайдете дві прості рішення проблеми, а також Як відео-довідник, щоб усунути його. Крім того, описані методи повинні допомогти, якщо ви встановили другий жорсткий диск або SSD, він видно в BIOS (UEFI), але не видно в Windows Conduct.

Якщо другий жорсткий диск не відображається в BIOS, але це сталося після будь-якої дії всередині комп’ютера або лише після встановлення другого жорсткого диска, я рекомендую спочатку перевірити, чи підключено все: як підключити жорсткий диск до комп‘ютера або ноутбук. І окремі інструкції на тему m.2 і SATA SSD у Windows 10. Що робити, якщо Windows 10 не бачить SSD.

Чому після встановлення Windows 10 може бути дисковод

Перед тим, як визначити причину та усунення проблеми, вам потрібно зрозуміти, який тип проблеми ви зіткнулися. Зокрема, необхідно з’ясувати, що саме зникло: логічний розділ на жорсткому диску (якщо є лише один жорсткий диск, він, як правило, поділяється на розділи. Система C: і користувач D:, хоча їх кількість може бути великим ) або окремий жорсткий диск (якщо у вас є два фізичні диски на вашому компютері). Найчастіше користувачі мають справу з першим випадком.

Залежно від типу проблеми, це може бути таким:

 • Кабель жорсткого диска вільно з’єднаний з роз’ємом або відійшов. Як результат, система просто не може побачити Вінчестер і показати його вміст. Ця причина підходить для другого типу проблеми. Зникнення окремого диска.
 • Виникла випадкова невдача, яка спричинила пошкодження логічної структури розділів жорсткого диска.
 • Структура жорсткого диска була пошкоджена шкідливим програмним забезпеченням, проникаючим у комп’ютер.
 • Лист розділу на жорсткому диску полетіла: вона не була призначена в першій першій завантажувачі після встановлення. Це може бути викликано пошкодженням таблиці файлів або помилкою, яка відбулася під час встановлення.
 • Логічний блок d: (або з будь-якою іншою літерою) було приховано деяким користувачем.
 • Новий, просто придбав жорсткий диск, який ще не пройшов процедуру ініціалізації та форматування, ще не підключено до системного блоку.
 • Драйвери материнської плати потребують оновлення.

Як знайти всі знімні диски

Знімні носії вже давно є невід’ємною частиною продукту повноцінної роботи з комп’ютерною системою. Як знайти всі пов’язані знімні жорсткі диски?

See also  Як перенести браузер на інший комп'ютер. Налаштування передачі

Зателефонуйте до головного меню операційної системи Microsoft Windows, натиснувши кнопку “Пуск” та перейдіть до пункту “Мій комп’ютер”, щоб виконати всі знімні жорсткі диски на локальному комп’ютері.

Виберіть вкладку диспетчера пристроїв відкритого діалогового вікна та визначте знімний носій.

Переконайтеся, що ви не містять жовте знаки оклику в розділі USB-контролерів. Наявність таких значків може сигналізувати необхідність оновлення драйверів даних пристроїв. Щоб виконати цю операцію, зателефонуйте в контекстне меню, щоб оновити елемент за допомогою клацання правою кнопкою миші та вкажіть команду “Оновити драйвер”. Виберіть параметр “Автоматично” та натисніть кнопку ОК, щоб підтвердити виконання команди.

Повернутися до початкового головного меню для реалізації альтернативної процедури визначення всіх знімних дисків та виправлення можливих усунення несправностей та переходу до “Панель керування”.

Розгорніть посилання “Адміністрування”, двічі клацніть та перейдіть до вузла керування комп‘ютером.

Виберіть групу “Пристрій” у лівій частині вікна диска та вкажіть команду “Управління дисками”.

Визначте всі знімні диски, які використовуються системою, і переконайтеся, що кожен з них призначається відповідний знак. Лист імена диска.

Зателефонуйте до контекстного меню, щоб виправити диск праворуч від правої кнопки миші та вкажіть команду “Змінити диск або шлях диска” у розкривному списку.

Натисніть кнопку “Додати” у діалоговому вікні, який відкриває та виберіть потрібне значення літери диска у спадному каталозі нового діалоговому вікні.

Як знайти щось на жорсткому диску

Можливо, немає такого комп‘ютерного користувача, який не втратив бажаного документа, фото або пісню на жорсткому диску. І, здається, всі знають, що в Windows є пошук у Windows, однак, знайти щось не відбувається взагалі. Виявляється, вам потрібно знати, як виглядати!

Перше, що потрібно знати. Це те, як назвати панель пошуку. Як і багато інших дій у Windows, вікно пошуку можна назвати принаймні двома способами.Один. Натисніть меню «Пуск» та виберіть пункт меню пошуку.

Натисніть клавішу “Windows” одночасно (ключ з вікном у вигляді вікна) та ключ “F”.І насправді, і в іншому випадку ви відкриєте вікно пошуку Windows.

Друга річ, яку ви повинні зробити, знаходиться на лівій панелі вікна пошуку, щоб вибрати потрібну опцію пошуку.Один. Якщо ви шукаєте мультимедійні файли. Виберіть розділ “Зображення, музика або відео”.

Якщо ви шукаєте документи. Виберіть розділ пошуку “Документи (текстові файли, електронні таблиці та тонни.D.).

Якщо ви не впевнені, які ви шукаєте файл. Виберіть розділ “Файли та папки”.Загалом, будь-який файл може бути підписаний, вибравши розділ “Файли та папки”, але швидкість пошуку для певного розділу буде вищим.

По-третє, ви повинні зробити. У меню, який з’явиться, виберіть “Частину назви файлу або ім’я файлу або всього імені файлу” та введіть назву пошукового файлу, а саме нижче, у вікні “Пошук за:”. Виберіть частину жорсткого диска, де може бути бажаний файл. Якщо ви не впевнені саме в ім’я файлу, ви можете ввести одне слово від назви або навіть частини слова. Якщо ви не впевнені, де загублений файл або папка розташована на жорсткому диску комп’ютера, ви можете вибрати “Мій комп’ютер” у цьому випадку, і в цьому випадку пошукова система буде шукати по всьому жорсткому диску. Налаштування параметрів пошуку для ваших потреб, натисніть кнопку “Знайти” і буде пошук, а його результати будуть представлені в правій частині вікна пошуку.

Як визначити новий жорсткий диск

Дешевше і збільшення потужності серійних жорстких дисків призвело до того, що сьогодні майже будь-який користувач персонального комп’ютера може дозволити собі збільшити кількість місцезнаходження для зберігання даних у важливих. Встановлення жорсткого диска в системному блоці займає кілька хвилин. Однак перед використанням потрібно визначити новий жорсткий диск у операційній системі.

See also  Як налаштувати колір на Samsung TV. Ручний режим

Відкрийте вікно панелі керування. Для цього виберіть розділ відповідного розділу “Налаштування” меню, який відкриває, коли натискається кнопка “Пуск” у панелі завдань.

Запустіть консоль керування комп’ютера. На панелі керування натисніть двічі в етикетці введення. Потім відкрийте етикетку “Менеджмент комп‘ютера”.

Знайдіть диск, який потрібно визначити. Розгорніть групу “Зберігання” на лівій панелі вікна управління комп‘ютером. Клацніть на пункт “Управління дисками”. Зачекайте, поки оснащений та відображення його Inteeis у правій панелі. Переглянути список диска. Знайдіть той, який відображає стан “не ініціалізується”.

Введіть ініціалізацію жорсткого диска. Клацніть правою кнопкою миші на його кнопку на нижній панелі поточного оснащення. У контекстному меню виберіть “Ініціалізувати диск“. У списку “Диски” діалогове вікно, яке з’являється, якщо необхідно, зніміть позначки з інших пристроїв, за винятком вибраних. Натисніть кнопку ОК.

Створіть принаймні один розділ на ініціалізованому диску. Клацніть правою кнопкою миші на блок з написом “Не розподіляється”. У контекстному меню виберіть “Створити розділ”. “. З’явиться вікно майстер створення розділів.

На першій сторінці майстра просто натисніть “Далі”. По-друге, виберіть тип створеного розділу, вкажіть його розмір на третій, а четвертий. Параметри монтажу. Якщо ви хочете негайно відформатовано розділ, виберіть відповідний параметр, тип файлової системи та інші параметри на п’ятій сторінці. Переконайтеся, що значення параметра правильні та натисніть кнопку “Готово” на шостій сторінці майстра.

Зачекайте, поки операційна система не визначає новий жорсткий диск. Процес буде супроводжуватися виходом спливаючих повідомлень у системному лотку.

Формат нового розділу або розділів, якщо це не було зроблено при створенні їх. Натисніть на блок, що відповідає одному з нових розділів, клацніть правою кнопкою миші. Виберіть “Формат”. “” “. У діалоговому вікні, який з’явиться, введіть необхідні параметри. Натисніть “Пуск”. Дочекайтеся процесу форматування.

See also  Зависає мишу на комп'ютері, що робити. Неправильна робота дисків

Не забудьте успішно визначити розділи нового жорсткого диска. Відкрийте вікно папки “Мій комп‘ютер”. Перегляньте розділ “Жорсткий диск“. Перевірте, чи є етикетки розділів, які порівнювалися з листом.

Причини зникнення

До питання: “Що робити?»Ви завжди можете отримати правильну відповідь, якщо визначити справжню причину невдачі. Залежно від того, чи перестає фізичний диск, читаючи систему або зникла місцевим диска D, ви можете вибрати кілька основних проблем його дисплея у провіднику Windows 7:

 • До комп‘ютера, користувач придбав і підключив диск D, але не відформатував його і не ініціалізувати;
 • Поганий контакт у підключених роз’ємів жорсткого диска;
 • Віртуальний об’єм d прихований;
 • Вплив шкідливих комунальних послуг;
 • Дисфункція логічної структури Вінчестера Тоувова через невдачу.

Як знайти відсутній диск D на ПК на Windows 7 і 10

Знайдіть всі диски для ПК у вікні “Управління дисками”. Для пошуку потрібно зробити ряд простих маніпуляцій алгоритмом:

 • Відкрийте меню «Пуск».
 • Включають в команду рядка пошуку “diskmgmt.Msc “, потім натисніть” Enter “. Тепер необхідні засоби повинні почати.
 • У центральній частині відкритого вікна назви всіх розділів жорсткого диска або накопичувача SSD будуть прописані.

Які причини дисфункції Windows

Розглядаючи причини проблеми, насамперед важливо визначити, з чим ми маємо справу. Із втратою логічного розділу D на жорсткому диску вашого ПК (коли логічні секції C і D розташовані на одному жорсткому диску), або з жорстким димом D (коли C і D в системі є окремими жорсткими дисками).

Залежно від відповіді на згадане питання, причиною проблем дисплея на диску може бути наступне:

 • Відійшов (або вільно підключений до роз’єму) жорсткого шлейфу диска;
 • У роботі ПК сталася випадкова невдача, пошкодив логічну структуру розділів жорсткого диска;
 • Логічна структура жорсткого диска була пошкоджена вірусними програмами;
 • Логічний розділ D програмно прихований ентузіастами Джокера;
 • Диск D (часто куплений) підключений до системи, яка не ініціалізується і не відформатована.

Оновлення драйвера вуличного приводу

Якщо проблема не зникає, рекомендується завантажити останнього доступного драйвера з веб.Сайту виробника та використовувати інструкції звідти для оновлення драйвера.

 • Відкрийте меню «Пуск».
 • Введіть пошук диспетчера пристроїв та натисніть на верхній результат, щоб запустити програму.
 • Відкрийте гілки “Дискові пристрої”.
 • Клацніть правою кнопкою миші на потрібний драйвер, і виберіть “Оновити драйвер”.

знайти, диск, комп, ютері

Як перевірити жорсткий диск

знайти, диск, комп, ютері

знайти, диск, комп, ютері