Використовуючи диктофон на телефоні Samsung. Як знайти диктофон у Samsung

Багато досвідчених менеджерів часто використовують диктофон для офіційних цілей: на засіданні під час узагальненої частини з “розповсюдженням” претензій, всі “записані” на диктофон. І тепер жоден з учасників на зустрічі, я запевняю вас, не постраждав до вашої забуття, якщо це не відповідає йому. Всі записані!

Рекордер. Це досить корисна програма, яка має майже кожен телефон. Смартфони Samsung досить популярні в російськомовному сегменті та оболонці, яка встановлюється на таких телефонах, має досить великий список заданих додатків. Одним з цих програм є програма звукозапису або диктофон. Ця програма негайно встановлюється на більшості телефонів Samsung, але якщо ні, це також не проблема. У цій статті я скажу вам, де знаходиться диктофон на Samsung і як його встановити, якщо у вас є така програма.

Це може бути так, щоб програми для Samsung вже були встановлені, але ви просто не помітили цього. Справа в тому, що додаток є диктофоном, на телефонах Samsung, називається звукозаписом. Щоб знайти його, відкрийте список додатків, а також у пошуковому рядку у верхньому звуці. Ми виглядаємо результат.

Якщо програма знайшла, то як у скріншоті вище, ви побачите додаток звукового запису. Це, ми запускаємо та потрапляємо в стандартне вікно програми для запису.

Якщо пошук не знайшов програму запису, то перейдіть до наступного пункту. Встановлення.

Де в Samsung. Це диктофон, як увімкнути

Samsung Galaxy

Вітаю! Сьогодні я покажу вам, де в Samsung Galaxy є функція диктофона. Ви можете дуже просто і швидко включити диктофон у телефоні Samsung Galaxy. Ви можете записати свою власну чи чужу розмову.D. Див. Інструкції далі та напишіть коментарі, якщо у вас є питання. Йти!)

На головному екрані смартфона знайдіть папку Samsung і натисніть на нього. Якщо ви не знайдете його, скористайтеся пошуком у верхній частині. Введіть запит у полі пошуку: Запис звуку.

Далі натисніть на значок звуку запису.

На головній сторінці звукового запису, внизу натисніть на круглу червону кнопку.

Ви почнете записувати всі звуки. Щоб призупинити, натисніть на круглу кнопку на дні середини. Щоб завершити запис, натисніть кнопку внизу праворуч.

Після завершення, у вікні, який відкривається, ви можете вказати назву записаного файлу. Натисніть вкладку «Зберегти».

Ви покажете вам список ваших записів. Ви можете слухати їх, поділитися ними в Інтернеті і т.D.

Як знайти диктофон на Samsung?

На головній сторінці вище ви будете мати вкладку «Список». Вправо, натисніть кнопку Властивості (три точки).

See also  Знайдіть телефон на обліковому записі Samsung.

Який найкращий голосовий рекордер для Android?

Ви можете написати розмову в додатку з меню під час дзвінка. Для цього натисніть кнопку “Злиття викликів” та продовжити розмову. На своєму кінці звуковий файл можна знайти в папці програми. Список буде у розділі “Запис” програми.

Важлива порада

Як показує практика, знайдіть диктофон у Samsung Galaxy і поверніть його на це не складно. Але важливо дотримуватися таких порад для досягнення результатів:

 • Коли ви ввімкнете, негайно встановіть місце розташування місця на карті пам’яті, щоб зберегти вільне місце в смартфоні.
 • Запишіть ролики, які тривають до 8-10 хвилин, щоб зручніше працювати з файлом та редагувати його.
 • Тримайте телефон Samsung на відстані 20-30 см від джерела звуку (якщо це можливо).
 • Переконайтеся, що у процесі запису немає сторонніх звуків. В іншому випадку розпізнавання запису від голосового запису складніше.
 • Тримайте телефон, якщо це можливо, у руці, а не в кишені чи сумці.

Мінус Samsung Voice Recorders полягає в тому, що звукозапису звуку програми не може відображатися на головному дисплеї. Єдиною альтернативою є вихід піктограми програми.

Чому існують проблеми з телефонними розмовами на Samsung Galaxy A10 A20 A50

Спочатку операційна система Android не була побудована функція запису вхідних та вихідних дзвінків. Але запит на цю функцію існує, і близько 6 версій Android. У функціональності цієї ОС виникла можливість запису телефонних дзвінків. Вона тривала до 2022 року, коли корпорація Google з причин законодавства ряду країн видалило цю можливість.

Крім того, не всі смартфони, включаючи Samsung, мали можливість записувати дзвінки від 6 до 9 версії ОС Android. У деяких країнах запис викликів було заборонено. І виробники мобільних гаджетів та операційних систем мали подумати, як обійти певні обмеження.

Ми також пам’ятаємо, що Galaxy телефони, окрім ОС Android, мають оболонку, відому як Oneui. Це спеціалізований, заснований на функціональності Android, користувачем Inteeis, який включає в себе ряд зручних та розширюючих функцій телефону. Серед них. Один робочий стіл, персоналізація, голосовий помічник, інтелектуальний посібник для початківців та інших можливостей.

Функції оболонок для серії Galaxy A Дозволяє додати кілька зручних параметрів до телефону. Серед них є можливість запису вхідних та вихідних дзвінків.

Щоб перевірити, чи є параметр звукового запису у вашому Samsung Galaxy A10 A20 A30 A50, перейдіть до списку контактів вашого гаджета. У списку знайдіть правильний контакт, натисніть кнопку з трьома точками, а в меню «Параметри», що відкривається, торкніться, щоб «Записати».

знайти, диктофон, samsung, дзвінок

У цьому випадку при здійсненні дзвінка розмова з цим контактом буде записана автоматично. У цьому випадку вам доведеться використовувати функціональність сторонніх програм, які ми описуємо нижче.

Інструкції щодо налаштування та використання

Після того, як програма буде знайдена, ви повинні налаштувати диктофон на телефоні Samsung. Для цього виберіть наступні кроки:

Натисніть три точки, які знаходяться у правій вище, а потім виберіть Установки.

У розділі якості звуку змініть параметр. Зверніть увагу, що гірша якість, тим менше місця файлу знаходиться в телефоні. Якщо основним критерієм є деталізація інформації, краще встановити максимальну роздільну здатність. Для більшості випадків якість запису становить 256 Кб / с, а частота 48 кГц. Коли дефіцит пам’яті на пристрої ви можете встановити менший параметр.

 • Параметр “Блоки” дозволяє автоматично “бити” вхідні дзвінки під час використання диктофона. Ця функція повинна бути включена, якщо запис є критичним. З іншого боку, коли ви вмикаєте блокування, ви можете пропустити важливий дзвінок, тому необхідно негайно встановити пріоритети.
 • Розділ “Місце зберігання”. Звуковые файлы из диктофона в Samsung сразу размещаются во внутренней памяти (если ничего не менять). Для экономии пространства стоит скорректировать путь и задать сохранение на SD-карте. При этом прежние файлы никуда не деваются и остаются на старом месте.
See also  Як покласти дзвінок на розмову на Samsung.

Теперь рассмотрим, как включить диктофон на Samsung. Алгоритм действий следующий:

 • Найдите папку Samsung и войдите в нее.
 • Откройте приложение под названием Звукозапись.
 • Для начала фиксации звука жмите кнопку в нижней части экрана (красный круг).
 • Прикоснитесь к кнопке с правой стороны, для окончания записи.
 • Введите имя файла и жмите на кнопку Сохранить.

При желании создайте категорию и подвяжите к ней записанный файл. Если не менять имя, система присваивает его в автоматическом режиме.

Як увімкнути голосовий рекордер під час розмови про Samsung?

Samsung обмежує можливість записування розмов на мобільному телефоні з системними інструментами. Ви можете спробувати розблокувати його, але це дуже складна процедура, для якої потрібні кореневі права. Набагато простіше користуватися стороннім додатком.

В офіційному магазині ви можете знайти багато програм для запису розмов. Один з них. Дзвонить рекордер. Як ним користуватися:

100% Як написати дзвінок на Samsung? Автоматичні записи телефонують телефон Android Samsung!

 • Завантажте додаток.
 • Запустити.
 • Візьміть правила.
 • У головному вікні відкрийте необов’язкове меню.
 • Перейдіть до “Налаштування”.
 • Увімкніть важіль розмови.
 • Решта параметрів можна змінити, якщо це необхідно.
 • Тепер ви можете вийти з програми. Це буде працювати у фоновому режимі та незалежно записувати всі розмови по телефону.

Розблокувати функцію системи (потребує кореневого права):

 • Завантажте root Explorer і запустіть його.
 • Забезпечте застосування правильного суперпостера.
 • Ідіть уздовж кореня / Система / CSC.
 • Знайдіть файл інших.Xml.
 • Позначте його довгим натисканням, розгорніть меню додаткових дій, зазначених трьома пунктами.
 • Відкрийте файл у текстовому редакторі.
 • Над переднім планом необхідно додати додавання дозволу
 • Підтвердити збереження.
 • Виконати перезапуск машини.

Тепер, коли з’явиться голосовий дзвінок, з’явиться додаткова піктограма з касетою. Натиснувши це, ви зможете записати поточну розмову. Файли зберігаються в папці “Телефону” або “Voices”.

Ми настійно рекомендуємо використовувати сторонні програми для запису дзвінків. Якщо у вас немає досвіду у пристроях маршрутизації та системних файлів редагування, краще не справлятися з такою складною процедурою для додавання функції в ОС.

У цій статті ми розглянемо програму “звукозапис” на пристроях Samsung. У вашому телефоні це можна назвати трохи інакше, але справа однакова. Це запис голосових нот через мікрофон (як запис для голосового рекордера).

Стандартний тип запису записує аудіофайли. Ваш голос.

See also  Як зробити відеоспостереження з телефону. Атома -камера

Або ви можете перетворити свою мову в текст (максимум 10 хвилин). Щоб отримати найкращі результати, утримуйте телефон на відстані не більше 20 см від рота і розмовляйте розбірливою. Бажано, щоб не було сильних аутсайдерів. На жаль, якість розпізнавання мови суттєво поступається можливостям такого обслуговування від Google. Мій голосовий телефон розпізнається з помилками навіть у тихому приміщенні.

Ви можете переглянути такі нотатки, як це: натисніть “Список” у верхньому правому куті. У мене є лише 2 нотатки без категорії. Кожна аудіозапис може бути призначена категорією як стандартними нотами.

Samsung Voice Recorder

Samsung Voice Recorder. Це стандартний диктофон та голосові ноти на пристроях Samsung. Він забезпечує 3 різних режимів запису та деякі розумні віджети, щоб отримати бажаний аудіофайл Samsung.

Стандартний голосовий диктофон Samsung: Це простий режим запису звуку для запису звуку з пристроїв Samsung, який підходить для запису звуку в найпоширеніших сценаріях.

Інтерв’ю Samsung Voice Recorder: Два мікрофони розташовані зверху і нижній Samsung, щоб записати свій голос і голосовий співрозмовник. Він також відображає подвійну форму хвилі.

Голосові нотатки Samsung Voice Recorder: подібний до програми, щоб створити голосові ноти на iPhone, яка може записувати свій голос і перетворити його в текст на екрані, також відомий як STT.

 • Відхилити вхідний дзвінок під час запису аудіофайлів у Samsung.
 • Дайте закладку для точок, які ви хочете позначити для запису.
 • Запишіть фон, просто натиснувши кнопку “Головна”.
 • Мультимедійний контроль для звукового пропуску, швидкості відтворення, повторний режим і багато інших.
 • І міні-плеєр, а повний гравець можна запустити з списку записів.

Програми блокування викликів для додавання абонентів до чорного списку

Ви можете завантажити програму блокування викликів на ринок відтворення для пристроїв Samsung. Це складна корисність, яка допоможе протистояти не лише небажаним числам, але й визначити, чи належить він до шахраїв.

Програма, яку ви можете здійснити пошук на основі числа зловмисників, якщо ви часто дзвоните від невідомих номерів. Заблоковані дзвінки, які ви не будете турбувати. Вони мовчки зберігаються в архіві, з якого ви можете переглянути всі деталі.

Програми додатків: Пояснення:
Багатозадачність. Повний блокувальник SMS-повідомлень та вхідних дзвінків.
Програма може визнати дзвінки, зроблені роботом з різних послуг. Вона негайно заблокує їх.
Розширена функція Callerid. Автоматичне визначення контактів.
Функція “Не турбувати”. Це може створити графік, в якому години або дні ви не будете турбувати вхідні дзвінки та SMS.

Програма підтримується більшістю версій Android, включаючи 4.0.

На додаток до зазначених, програма блокування викликів має ряд інших, менш значущих функцій. Після встановлення його на смартфоні Samsung ви можете дізнатись більше з ними.