Table of Contents

Як відновити жорсткий диск, якщо система не бачить

Іноді користувачеві має необхідність розібрати типу HDD свого ноутбука: наприклад, для ремонту, “пожертвування” запасних частин або включення непрацюючого пристрою до декоративного елемента. Щоб отримати додаткові відомості про процес розробки, ми тепер розповімо вам, що-небудь і російською мовою. Перед розбиранням жорсткого диска з ноутбука вам потрібно витягнути його. Для цього потрібно видалити задню обкладинку портативного персонального комп‘ютера, відкрутіть гвинти, які утримують пристрій з кінців, обережно натискайте привід. Так що від’єднайте роз’єми. Тільки після виконання цих операцій можна видалити HDD.

Вирізати жорсткий диск з різних причин: через фізичний збиток або невдачі в. Трапляється, що у Вінчестера розривається без зовнішніх інтервенцій. Тільки через час і механічний знос деталей. Нормальний термін служби Winchester. До 8 років. З активною операцією, вона не вдається швидше навіть з дуже точною обробкою. Він повинен мати на увазі і спробувати якомога частіше, щоб створити резервні копії файлів. Такі дії допоможуть уникнути витрат на відновлення даних від пошкодженого жорсткого диска.

Якщо все-таки, стало необхідним відремонтувати жорсткий диск, спочатку потрібно зрозуміти пріоритети. Ремонт виноробства та відновлення даних. Дві різні процедури, які часто виключають один одного. Тому перед тим, як відновити жорсткий диск, краще спробувати відновити існуючі файли. Якщо це не керує ним, вам доведеться звернутися до семінару. У багатьох випадках можна попросити майстрів повернути наявну інформацію, а потім встановити новий жорсткий диск на комп’ютері.

І ще одна порада: Не намагайтеся розбирати жорсткий диск. Після такого втручання в деталі, пил, бруд, вологість, яка, нарешті, знищить її. Тоді ніякої лабораторії не буде розглядатися для відновлення та ремонту.

змінити, жорсткий, диск, комп, ютері, жорсткого
змінити, жорсткий, диск, комп, ютері, жорсткого
змінити, жорсткий, диск, комп, ютері, жорсткого
змінити, жорсткий, диск, комп, ютері, жорсткого

Як замінити жорсткий диск

Перш ніж змінити жорсткий диск, природно, вам потрібно купити новий. Необхідно перевірити, що Inseceed нового диска підходять до комп’ютера. Найкраще змінити старий диск до нового з тим самим Inteeis з контролера, розміру та силового роз’єму.

Якщо ви не можете вибрати диск, подібний до попереднього, вам потрібно ретельно порівняти характеристики та вибрати пристрій, який підходить для всіх параметрів до місця старого диска.

Жорсткий диск може бути з інтеграцією SATA або Pata Controller. Sata існує у трьох версіях, тому вам потрібно визначити, яка інтеграція підходить для вас. Крім того, жорсткий диск може бути різних фізичних розмірів.Перш ніж замінити жорсткий диск, вам потрібно зазор, щоб не пошкодити компоненти комп’ютера. Ця проблема вирішується за допомогою антистатичного браслету, або вам потрібно постійно торкатися тіла ПК.Крім того, заміна жорсткого диска здійснюється таким чином:

 • Розроблено комп’ютерне тіло
 • Жорсткий диск вимикається всі кабелі
 • Сам диск у випадку. Вам потрібно обертати кріплення та видалити старий диск з корпусу.
 • На місці старого диска ми поставили нове, виправити його за допомогою болтів і підключіть всі кабелі назад.

Отже, як замінити жорсткий диск на ноутбук. Всі нюанси

Немає нічого незвичного у заміні, SSD за типом і розмірами точно так само, як і звичайний жорсткий диск, просто простіше.

На сьогоднішній день ви можете помітити, що SSD вже встановлено в деяких моделях ПК. Але насправді, більшість ноутбуків встановлюються з традиційним жорстким диском (так дешевше).

Коротше кажучи, SSD має більш високу швидкість, ніж HDD, завдяки відсутності внутрішніх рухомих частин (насправді, тіліти, як великий флеш-накопичувач), і якщо ви замислювалися, як замінити жорсткий диск на ноутбук розумний.

 • Трохисні диски мають набагато ефективніший спосіб читання та запису інформації. Крім того, SSD споживає менше енергії, коли вона працює.

У порівнянні з звичайними жорсткими дисками, SSD набагато простіше, крутіше, більш довговічні і менш шумні при роботі.

 • Це одна з найпоширеніших причин, чому користувачі Windows вибирають його. Не кажучи вже про те, що SSD оснащений передовими технологіями.

Задаючи питання про те, як замінити жорсткий диск на ноутбуці. Дивіться, можливо, ви можете поставити SSD M2 у свій ноутбук, що ще краще, якщо є роз’єм, то він кращий за нього. Що таке м.2. Читайте тут.

Подивіться на нові жорсткі диски формату 2.5 для ноутбуків на Yandex.Ринок!

Налаштування Windows

Якщо це перший жорсткий диск. Тоді необхідно встановити на ній систему. Використовуйте завантажувальний флеш.Диск або інсталяційний диск для встановлення Windows. Процес установки рекомендується розглядати в іншій статті.

See also  Як викинути пароль на Android. Додатковий штифт на Samsung

Якщо було підключено додатковий привід, на якому система не встановлена, вона повинна бути виявлена ​​в системі.

Windows 7

Для роботи з новим димом у Windows потрібно встановити букву (Том Марк) та форматувати його:

змінити, жорсткий, диск, комп, ютері, жорсткого

 • За допомогою команди Дискот.МаслоЧерез лінію “виконати” запуск “управління дисками”.
 • Панель прокрутки вниз вниз і натисніть на нерозподілену область (це розмір, скільки ваш новий жорсткий диск).
 • Натисніть PCM і виберіть “Встановити TOM TAG”.
 • Виберіть лист з запропонованої та натисніть OK.
 • Ви можете негайно відформатувати потрібну файлову систему (наприклад, NTFS).
 • Готовий. Диск відображається на моєму компютері та готовий до запису.

Windows 10

Подібна процедура, витрачайте десятку:

Крок три: Встановіть новий диск

Дії встановлення (або заміна) диск трохи відрізняються залежно від того, чи встановлено на ноутбуці або настільний ПК.

Встановлення нового диска в ноутбуці

Різні ноутбуки мають різні способи доступу до диска, якщо вони дозволяють легкий доступ. У деяких конструкціях бізнес-класу ви можете замінити диск, закручувати один гвинт, може знадобитися необхідно, щоб повністю видалити нижню частину машини або навіть витягнути клавіатуру. Зазвичай ви можете знайти конкретні інструкції, дотримуючись пошуку виробника та моделі вашого ноутбука.

У цьому прикладі ми замінюємо диск у ThinkPad T450S. Проект вже кілька років, але настільки малий, що вимагає видалення всього дна, що досить типово для структур, які дозволяють вам модернізувати жорсткий диск.

Щоб отримати доступ до диска, я повинен витягти акумулятор, а потім видалити вісім різних гвинтів.

Це послаблює металеву пластину тіла, щоб я міг видалити його з комп’ютера. Ви можете бачити жорсткий диск у лівому лівому куті.

Щоб витягнути сам диск, мені потрібно крутити інший гвинт, трохи затягніть диск, а потім видалити його з вбудованого роз’єму SATA.

Замінюючи жорсткий диск з SSD на комп’ютері друга. Та встановлення Windows 10.

Для цієї моделі привідний диск просто тонкий шматок алюмінію з гумовим бампером. Я взяв його, а потім поклав його на новий диск.

Потім я повністю змінюю процес, вставте новий диск у роз’єм SATA ноутбука, загвинчивши корпус до кадру та замінивши корпусну панель.

Знову ж таки, цей процес сильно відрізняється залежно від того, який ноутбук у вас є. Якщо вам потрібна покрокова розбивка для вашої моделі, Google. Ваш друг. Ви зазвичай знаходите принаймні декілька користувачів, які хочуть зробити те ж саме, і, можливо, статтю або відео, якщо вам пощастило.

Встановлення нового дискового настільного ПК

Цей процес трохи складніше, ніж на ноутбуці, але хороша новина полягає в тому, що для видалення випадку та доступу до диска, як правило, набагато простіше, ніж більшість ноутбуків.

Вам знадобиться стандартна викрутка з головою Philips та кабелем SATA. Якщо ви повністю замінюєте один диск, ви можете використовувати вже підключений кабель SATA. Ваш джерело живлення, ймовірно, має безкоштовне з’єднання SATA. Часто доступні кілька роз’ємів. Але якщо ні, вам знадобиться перехідний кабель. Якщо ви працюєте в області, яка особливо піддається статичній електриці, вам також знадобиться антистатичний браслет. Якщо ви побудували свій власний комп’ютер, гвинти, необхідні для встановлення нового диска, повинні були бути відправлені з справою. Я сподіваюся, що ви зберегли коробку з аксесуарами. Якщо ні, то потрібно отримати кілька гвинтів, щоб замінити. Нарешті, вам знадобиться чаша або чашка для гвинтів.

Вимкніть машину та від’єднайте всі кабелі, а потім перенесіть його на робоче місце. Це повинно бути прохолодне, сухе місце, до якого легко отримати, бажано без килима під вами. Якщо ви знаєте конфігурацію внутрішніх частин вашого комп’ютера, не соромтеся розміщувати його за найбільш доступним кутом. Якщо ви цього не зробите, просто залиште його у вертикальному положенні. Вам може знадобитися видалити кілька панелей для повної установки.

Видаліть панель доступу з основної сторони корпусу. Вона залишається, якщо ви подивитеся на комп‘ютер спереду. Більшість конструкцій вимагають видалення двох або трьох гвинтів із задньої сторони, перш ніж він ковзає або вимикається. Відкладіть панель доступу до сторони. Деякі настільні комп’ютери вимагають видалення весь обкладинку CASE, а не лише панель доступу. Якщо ви не впевнені, подивіться на таблицю робочого столу або в Інтернеті. Інструкції повинні бути легко знайти.

Знайти хвилину для навігації. Якщо ви працюєте на звичайному настільному комп’ютері, ви, напевно, подивитеся на материнську плату з квадратним живленням у верхній або нижній частині корпусу. Ви повинні побачити привід або диски вашого комп’ютера, встановленого в передній частині корпусу. Кабель даних SATA повинен бути закладений з материнської плати на диск. Кабель живлення SATA повинен бути закладений з джерела живлення до приводу.

Примітка. Якщо ви не бачите жодного 3,5-дюймового диска більшого розміру, немає 2,5-дюймового приводу меншого розміру, його можна розмістити в іншому місці. У нових проектах це часто за материнською платою. Видаліть протилежну панель доступу, щоб перевірити.

Якщо ви не залишаєте старий диск у вашій системі для додаткового зберігання, настав час видалити його. Ви також можете залишити кабелі, підключені до материнської плати та джерела живлення, а потім просто підключити їх до нового диска після встановлення.

По-перше, відключіть кабелі та потужність даних з задньої частини старого диска. У цьому немає нічого занадто складного: просто витягніть його. Деякі кабелі обладнані невеликим механізмом блокування язика, який вам потрібно спочатку стиснути.

See also  Як завантажити Play Market Android. Встановлення Gapps

Якщо привід знаходиться на висувному полі, видаліть його (і зауважте, що деякі витягнуті коробки загвинчуються на місці). Тепер просто використовуйте свою викрутку, щоб видалити гвинти з приводу, незалежно від того, чи це у випадку або додається безпосередньо до тіла. Шурупи приходять різні розміри та довжини. Деякі з них включають силіконові прокладки для затухання звуку. І можуть бути встановлені на нижній частині диска або з боку, залежно від конструкції вашого випадку. Фактично, це не має значення: просто видаліть їх, покладіть їх на місце, де ви не втрачаєте їх.

Визначення правильної заміни жорсткого диска

Перш ніж замінити жорсткий диск на своєму комп’ютері, потрібно визначити тип диска, який вам потрібно купити.

Hdd або SDD?

Найважливішим вибором ви повинні розглянути, чи хочете ви механічний жорсткий диск (називається жорстким диском або жорстким диском) або твердотільний диск (називається SSD). Ssd менший за розміром, ніж HDD. Вони також набагато швидше. Якщо ви хочете отримати доступ до програм з меншим часом, то SSD є одним з кращих оновлень, які ви можете зробити для ПК.

Однак SSD дорожче, ніж жорсткий диск для тієї ж кількості пам’яті. Например, хотя жесткие диски емкостью 1 ТБ очень доступны по цене, твердотельные накопители емкостью 1 ТБ — дорогая роскошь. Тому одним з найпопулярніших варіантів. Купити менший SSD, скажімо, близько 256 ГБ, встановити операційну систему та програми.

Ви також можете придбати високий контейнерний жорсткий диск, скажімо, приблизно 1 туберкульоз, щоб зберігати ваші медіа-файли, такі як фотографії та музика, або ваша бібліотека гри. Таким чином, ваша операційна система буде працювати швидко, але у вас також буде достатньо місця для зберігання.

Також розглянемо проблему вузьких місць. Якщо у вас є нова система з великою кількістю оперативної пам’яті та хорошим процесором, ви отримаєте вигоду від переходу до SSD. Все буде набагато швидше, і ваш комп’ютер буде набагато кращим у використанні.

Але якщо у вас є дуже старий комп’ютер, який обмежується старим процесором і не має великої кількості оперативної пам’яті, ви не будете обов’язково бачити таку велику користь від переходу до SSD.

У цьому випадку ви також можете заощадити свої гроші та використовувати жорсткий диск.

Типи підключення даних HDD

Сьогодні найбільш жорсткі диски використовують передачу даних, відомі як SATA. Однак дуже старі комп’ютери можуть замість цього підтримувати з’єднання передачі даних під назвою IDE. Ви можете легко визначити різницю між ними, оскільки IDE-з’єднання використовує кілька контактів, а SATA використовує роз’єм у формі L без контактів.

Замінюючи жорсткий диск з SSD на комп’ютері друга. Та встановлення Windows 10.

На фігурах вище представлено порівняння: IDE.Диск знаходиться зліва, а диск. Праворуч. Диски для ноутбуків, очевидно, будуть меншими, але їх зовнішній вигляд буде однаковим.

Розмір фізичного диска

Вам також потрібно переконатися, що ви купуєте диск з правильними фізичними розмірами. Є два популярні розміри жорстких накопичувачів: 3,5-дюймові та 2,5-дюймові. Більший розмір розроблений для настільних систем, а менший. Для ноутбуків та компактних настільних комп’ютерів. Однак твердопорядні жорсткі диски часто є 2,5 дюйма, незалежно від типу машини, на якій вони призначені.

Однак це правило не є абсолютним, оскільки деякі комп’ютери “все в одному” використовують 2,5-дюймові диски.

Як встановити / замінити жорсткий диск на комп’ютері (системний блок)

Встановлення додаткового жорсткого диска в системному блоці відрізняється від його заміни до нового, який у першому випадку вам потрібно визначити вільний простір для встановлення другого приводу. Також вам потрібно мати ще один безкоштовний набір кабелів для підключення додаткового жорсткого диска до материнської плати та до живлення.

У той же час, ми маємо на увазі, що жорсткі диски. Це 2 основні типи інтайз.Зв’язку: PATA (IDE) та SATA.

Отже, якщо ми хочемо замінити старий жорсткий диск на новий, в цьому випадку легше придбати його з Inteeis зв’язку, подібного до старого диска. Правда, стандарт IDE вже застарілий, але все.Таки стикається HDD. Якщо вам потрібно встановити додатковий жорсткий диск або в обмін на старий, але з іншим ціле з’єднання, в цьому випадку не забудьте піклуватися про наявність відповідних кабелів.

Ми також вважаємо, що якщо у нас є привід SATA підключення, то вам потрібно подвоїти, який Intee з материнської карти нашого комп’ютера, оскільки SATA трапляється різні варіанти: SATA, SATA 2, SATA 3.

На материнській платі вказано PATA та SATA та SATA кабельне підключення.

Ми змінюємо жорсткий диск на комп’ютері або встановіть додатковий

Вимкніть комп’ютер від джерела живлення та зніміть бічні панелі в системному блоці.

Якщо ми змінюємо старий жорсткий диск до нового, ми просто відключаємо кабель живлення та кабелю даних, а також відкрутіть болти, які прикріплені HDD. Вийміть колишній жорсткий диск і встановіть новий, фіксуючий та підключення у зворотному порядку.

Якщо ми встановимо жорсткий диск IDE, то вам потрібно покласти перемичку (перемичку) на тому ж положенні, як старі. Цей джемпер розташований на задньому кінці диска: там, де і з’єднуйте всі кабелі. Крім того, схема встановлення правильної перемички відображається на диску (зверху).

See also  Як змінити розмір шрифту на комп'ютері. Збільшити / зменшити шрифт, масштаб у Windows 8/8.один.

Цей перемичок у жорстких дисках з підключенням IDE-Inteeis призначений для виставки в якому режимі цей привід буде працювати: це буде провідним (майстром) або рабом (раб).

Якщо ми встановимо додатковий жорсткий диск, ви підключаєте його до потужності, а також безкоштовний порт передачі даних на материнській платі за допомогою додаткових кабелів. Також для фіксації другого жорсткого диска вам знадобиться 4 додаткові болти.

Для кращого охолодження жорсткого диска, бажано розмістити їх не точно один одному, щоб у вентиляції є вільне місце для вентиляції. Якщо такої можливості не рекомендуємо встановити додатковий вентилятор.

Ми збираємо системний блок, увімкніть та налаштуємо

Після встановлення жорсткого диска, бічні стінки системного блоку та увімкніть комп’ютер. Подальші дії залежать від мети, для якого встановлено новий або додатковий жорсткий диск. Опції можуть бути різними:

 • Новий жорсткий диск був встановлений для заміни старого, і вам потрібно передати всю інформацію, включаючи операційну систему;
 • На новий жорсткий диск потрібно встановити нову операційну систему, наприклад Windows 10;
 • Додатковий HDD буде використовуватися лише як окремий привід для зберігання файлів, які не стосуються операційної системи (відео, аудіо, фото, документи тощо.П.).

Ця стаття не передбачає розгляду подальших дій, тому ми будемо обговорювати їх у інших темах. Зареєструйтесь у нашому проекті, щоб отримати новини, включаючи нові статті!

Крок 2. Чи виконується операційна система нового диска або виконуйте її чисту установку

Після того, як ви купили диск, необхідний для вашої системи, ви не заважаєте вам відкривати футляр для ноутбуків або системного блоку, щоб встановити його. Наступне питання, яке ми повинні обговорити. Це перенесення операційної системи на новий диск або виконати її чисту установку. Звичайно, кожен з цих дій має свої плюси і мінуси.

Передача операційної системи на новий диск

Передача ОС на інший диск надзвичайно довгий, але важливий процес для тих користувачів, які не хочуть частково з прокату. Ну, зрозуміло: при встановленні нової системи вам доведеться виконати налаштування всього і все, що не хоче всіх.

Ми рекомендуємо це зробити цей процес? Тільки якщо ваша операційна система дійсно важлива. В іншому випадку ми радимо вам виконати чисту установку, щоб не займати свій час на такий простий, але довгостроковий урок. Тим не менш, ви повинні знати, що є ряд програмного забезпечення, яке допоможе вам при передачі операційної системи на інший диск.

Якщо ви використовуєте ноутбук, вам доведеться використовувати адаптер SATA, підключений через USB-Intete для передачі операційної системи та всіх необхідних файлів. Подібним чином ви можете зробити з стаціонарним комп‘ютером, але легше просто встановити новий диск у системному блоці, зробити передачу даних, а потім вимкнути старий диск (або зупинити його).

Виконання чистої установки

Встановлення чистої операційної системи на новому диску є купа його переваг. Одна з найбільших переваг у цій ситуації полягає в тому, що ви почнете буквально з нуля. Ваша ОС не буде засвічена старими тимчасовими файлами, забутими програмами та монтажними файлами всіх видів оновлень. Ми також впевнені, що ви помітите невелике збільшення продуктивності, перейшовши на чисту ОС.

Недолік, звичайно, полягає в тому, що вам доведеться налаштувати чисту систему: встановлення драйверів для ПК обладнання, встановлення правильних програм, а також ігор (де б це не було без них). Як варіант, ви можете зробити копію всіх особистих даних, важливих для вас, таких як робочі документи або колекція фільмів, встановлюйте чисту ОС на новому диску, а потім завантажте всі скопійовані файли до системи. Насправді, багато користувачів це роблять, щоб отримати чисту систему та необхідні дані.

Перш ніж встановити диск, вам потрібне програмне забезпечення

Перш ніж поставити жорсткий диск, вам потрібно встановити спеціальне програмне забезпечення, призначене для керування пристроєм. Це дозволить простим та швидким маніпуляціям конфігураціями всіх частин жорсткого диска.

Одна з цих програм дозволяє виконувати різні варіанти з розділами. Плюс, використовуючи його, ви можете відновити розділ, який був пошкоджений або випадково видалений. Якщо ви створюєте завантажувальний флеш-накопичувач, можна буде виконувати всі ремонтні та відновлені роботи та підключити жорсткий диск, навіть якщо він неможливо завантажити ПК.

Запуск програми здійснюється в автономному або ручному режимі. Меню встановлює пароль, і команди починаються з головного меню (лише 4 з них).

Однак користувач, який не має достатнього досвіду та знань про те, як підключити жорсткий диск, буде достатньо важко виконати цю процедуру самостійно. Будь-які недбалі дії можуть призвести до розбиття пристрою.

Щоб уникнути негативних наслідків та загострення проблеми, має сенс посилатися на кваліфіковану допомогу.

Зверніться до нас за допомогою та встановлення жорсткого диска

Наші фахівці. Це професіонали у своїй справі, і знають, як встановити жорсткий диск максимально та наскільки це можливо.