Як встановити або змінити тему на Android

Як встановити або змінити тему для Android. Досить поширене питання, яке походить від власників пристроїв, що виконуються на основі ОС Android. У недосвідчених користувачів іноді є кілька питань, пов’язаних з тем, але варто говорити відразу. Тут немає труднощів і “надприродного” тут.

Користувачі мають три різні варіанти встановлення теми на своєму пристрої. Отже, про все, що в порядку.

Запуск дії

змінити, тема, android

Дизайн інтер’єру найкраще розпочато з запуску дій. Цей запуск вже включає кілька основних тем. Залежно від встановленого зображення настільного комп’ютера, Launcher автоматично змінює свій колір.

Заявка можна знайти в етикетках Android 7.1, швидка панель запуску та елементи від Google Pixel Launcher. Крім того, пускова установка пропонує розумний контроль значків. Launcher Action дозволяє створювати різні теми для Android.

Інший запуск, що пропонує широкі можливості для налаштування дизайну системи, це Launcher Evie.

Як змінити тему на Android?

Змініть фон на Android змінити фонове зображення дуже просте. Достатньо через меню Lancher або довге натискання дисплея відкрити контекстне меню, виберіть шпалери на шпалери за замовчуванням у списку за замовчуванням або скористайтеся власними фотографіями або зображеннями з галереї.

 • Ми завантажуємо пакет теми, яка повинна закінчитися розширенням “. Mtz “.
 • Тепер ми відкриваємо додаток “Тема” та натискаємо на наш профіль (третій значок праворуч нижньої сторони).
 • Клацніть на “теми”
 • У вікні, яке з’являється, ми вибираємо, де завантажити тему третьої лінії.
 • Далі натисніть “Застосувати”.

Під час читання PDF/Word та інших. Документи

Читати різні документи та книги. Найкраще встановити спеціальний. Додаток. Readera вражений мною (посилання на ринок гри).

 • Кілька кольорових схем. “Ніч”, включаючи (див. Скріншот нижче).
 • Він підтримує всі найпопулярніші формати документів: PDF, EPUB, Microsoft Word (Doc, Docx, RTF), DJVU, Kindle (Mobi, Azw3), TXT, ODT та CHM;
 • Може автоматично знайти всі документи на вашому телефоні (зручно!).
See also  Як змінити піктограми Android. Ми ставимо живі шпалери для Android

Однак у Readera є кілька хороших аналогів, див. Посилання нижче.

Нова старша

Розробник цієї програми. Це програмне забезпечення Teslacoil.

Дуже цікавий пусковик, що дозволяє переробити всі піктограми, налаштування та інші параметри, які ви хотіли б змінити на смартфоні.

Мінус цієї програми, можливо, це повністю англійською мовою, у зв’язку з яким багато хто просто плутається в ній.

Ну, сьогодні ми переглянули програми, які дозволяють змінити зовнішній вигляд Inteeis на вашому Android, і який з них підходить вам більше.

Встановлення віджетів на робочому столі Android

  , Дублікат вмісту швидких піктограм з меню верхньої завіси безпосередньо до робочого столу, що додає елементи прямо з набору сенсу, HTC Branded Shell. Додаток з величезним набором красивих та яскравих доповнень до Ultimate Custom віджет, який дозволяє самостійно створювати віджети настільних.
  – Яскравий і настроюється. Повернення смартфона в аналозі лінії Google Pixel. З своєрідним Inteeis, призначеним для дітей, що володіють різноманітними додатковими віджетами, судна та послуги є швидкими, красивими, функціональним запуском для любителів “малого” програмного забезпечення з Яндекса на основі SPB Shell Loncher з Xiaomi

Іншими словами, спробуйте кілька різних запусків, оскільки ви не можете порадувати всіх, і кожен має різні смаки, але ми намагалися вказати найбільш продуктивні та стабільні оболонки з усіх доступних. Але в цьому випадку ми не повинні забувати про один важливий факт. На смартфонах Huawei, Xiaomi та інших, які мають оболонку від виробника, запуски навряд чи працюють нормально. Крім того, Huawei офіційно заблокував у своїх пристроях можливість покласти запуску через проблеми зі стабільністю.

На операційній системі Android ви можете встановити та змінити нову тему трьома способами:

 • Перейдіть до Google Play.
 • У рядку пошуку введіть: “Тема“.
 • Виберіть свою улюблену тему.
 • Натисніть “Встановити”.

Переваги цього методу є те, що це дуже просто, а мінус полягає в тому, що більшість тем у відтворюється гра.

 • Встановіть тему через програму синхронізації з комп’ютером. Також встановлюються теми, оскільки ви можете використовувати будь-яку програму для синхронізації з функцією встановлення програми.
See also  Як перевірити батарею на Android. Як відродити акумулятор з заморожуванням?

У MYPHONEEEXPLORER, вам потрібно натиснути кнопку “Програми” у меню “Файли”, а потім. На кнопку SET. Виберіть тематичний файл (з розширенням.Апк), після чого він знаходиться на пристрої для підтвердження установки.

 • Потрібен комп’ютер під рукою
 • Встановлення програми синхронізатора

Як встановити Android 9 на будь-якому смартфоні я, як я це зробив ??

 • Використовуйте AppSInstaller. Це програма, з якою ви можете встановити програми на пристроях Android безпосередньо з його пам’яті.
 • Навантаження на пристрій та встановіть програму AppSInstaller.
 • Копіювати файл.Apk у пам’яті пристрою (це не має значення, на внутрішній пам’яті або SD-карті).
 • Запустіть програму AppSinstaller, програма шукає файли пристрою пам’яті з потрібним розширенням і відображатиме їх список.
 • Виберіть потрібну тему.

Всі ці способи доступні звичайному користувачеві.

Як встановити тему на Android через Google Play

Ви можете встановити тему безпосередньо, ввівши магазин через мобільний пристрій, і віддалено, використовуючи свій обліковий запис Google через персональний комп’ютер. Обидва варіанти майже ідентичні один одному.

Вам потрібно перейти на сторінку «Відтворення».Google.Com. Норма викладено англійською мовою, але виправити це досить просто, вибираючи мову в нижній частині сторінки.

У рядку пошуку потрібно ввести тему слова (тема), що призводить до величезного різноманіття різних варіантів. Вибір одного з них потрібно натиснути клавішу встановлення. Єдине, що потрібно для того, щоб перейти до облікового запису Google. Крім того, багато тем.

Теми на пристроях Android є однаковими додатками, і тому встановлюються за допомогою спеціальних програм.

Встановлення такої програми синхронізації на своєму персональному комп’ютері (найчастіше постачається з пристроєм Android), ви можете встановити нову тему на робочому столі.

Щоб почати, у такому застосуванні, ви повинні відкрити доступ до невідомих джерел у вікні “Налаштування” (присутній відповідний графік). Телефон підключається до комп’ютера за допомогою USB-шнура.

Найчастіше потрібна програма називається “Інсталятор програми”. Коли він запускається, програма запропонує вказати місце розташування необхідного файлу. Вказуючи його та підтверджуючи його дії, ви можете встановити.

Lounche для Android

Як всі знають, магазин додатків Google Play у своїй Арсеналу зберігає величезну кількість додатків, доступних у всьому світі. Серед цих програм існує значна кількість так званих пусків. Вони представляють оболонки для таблеток та смартфонів з власним дизайном. Яка потужність. Установки?

See also  Як змінити жорсткий диск на комп’ютері. У разі заміни жорсткого диска

Як встановити Android 9 на будь-якому смартфоні я, як я це зробив ??

 • Як ми вже згадували, це дизайн. Відмінне рішення для тих, хто втомився від меню та значків, а також віджети (якщо вони, як правило, були встановлені).
 • Швидкість і гладкість. Деякі пускові установки настільки добре зроблені, що вони можуть цілком конкурувати з системою Native Shell. Якщо ви навіть не конкуруєте, то вони нададуть роботу на рівні. Таким чином, ви не можете турбуватися про швидкість відповіді пристрою до надсилання до нього завдань.
 • Додаткові функції. Звичайно, як зробити без додаткових “лосьйонів”, які відкривають нові можливості для вашого планшета. Це не буде ракетом, що вилітає з екрана, але деякі функції все одно стануть корисними для користувачів.
 • Ну, головна особливість буде те, що це може здатися, що у вас є абсолютно інший пристрій у ваших руках. Якщо не існує жодного способу купувати нові пристрої, то запусками зможуть диверсифікувати ваше нудне життя.

Якщо ви все ще не розумієте, як встановити тему на планшеті для Android, давайте детально переглянемо процедуру:

 • Запустіть Google Play на нашому планшеті.
 • У полі пошуку ви керуєте ім’ям Launcher, яку ви хочете завантажити (або просто слово “Launcher” у випадку, якщо ви не вирішили на вибір оболонки).
 • Серед отриманих результатів ви можете переглянути всі варіанти, після чого ви вибираєте найбільш сподобалося. Ви можете завантажити та кілька, тому що все залежить лише від обсягу вбудованої пам’яті пристрою.
 • Тепер натисніть “Встановити” на сторінці програми, чекаючи завершення завантаження та встановлення.
 • Після завершення процесу ви можете безпечно запускати програму оболонки та насолодитися новим таблеткою Inteeus. Готовий!

змінити, тема, android