Як змінити папку для завантажень

Привіт, читачі нашого сайту для початківців. Інтернет відкриває нам багато корисних можливостей. Це пошук інформації, людей, що спілкуються з ними через Skype, агент. Крім того, ми можемо поділитися собою свої знання, навички через наш власний веб-сайт (блог) або за допомогою соціальних мереж. Але так чи інакше ми постійно завантажуємо що-небудь з різних ресурсів: програми, музики, файли, фільми тощо.D. Усі ці завантаження завантажуються за замовчуванням у спеціальній папці. Багато новачків не знають, де розташовані ці завантаження. Крім того, цю папку можна змінити, t.Е. Вкажіть іншу папку в іншому місці вашого комп‘ютера або ноутбука.

Сьогодні ми розглянемо, як змінити папку для завантаження в різних браузерах. Почнемо, як завжди, Google Chrome

Якщо ви ставитесь до рідкісної кількості людей, які все ще використовують Internet Explorer, ось інструкції, як змінити місце збереження завантажень:

Тепер усі файли будуть збережені тут. Існує ще один універсальний спосіб змінити для всіх користувачів. Це безпосередньо через налаштування системи.

Якщо ви використовуєте різні єдині програми в Інтернеті, простіше просто змінити розташування папки системи, де завантажується за замовчуванням. Така потреба виникає, коли системний диск переповнений, і ви завантажуєте велику кількість інформації з мережі, що призводить до замерзання та гальмування. Спочатку потрібно знати, як знайти цю папку у будь-якому комп‘ютері Windows:

 • У вікні Explorer ліворуч у меню поруч із елементами “Desktop” та “Favorites” буде “скачати” каталог з синьою стрілкою.
 • Ви можете перейти до системного диска (як правило, C C приводу), перейдіть до користувачів (користувачів), а потім натисніть значок з вашим іменем користувача та відкрити “завантаження” (завантаження).

Цей каталог системний, тому це не так легко змінити налаштування. Немає можливості просто змінити папку в системі, призначеній для завантаження. Але ви можете перемістити його:

 • Відкрийте шлях у вікні провідника, до якого повинен бути системний каталог, де зберігається завантажений вміст.
 • Вызываем контекстное меню и заходим в «Свойства».
 • В появившемся новом окне заходим на вкладку «Расположение».
 • Открывшийся пункт покажет текущее расположение.
 • Кликните «Переместить».
 • Виберіть новий, бажано заздалегідь визначений і обов’язково порожній каталог.
 • Натисніть “Застосувати” та підтвердьте рух всіх даних у нове місце.
See also  Як налаштувати канали на телевізорі LG. Як оновити та знайти безкоштовні канали на Smart Models (Smart) TV за допомогою тюнера?

Відновлення попередньої держави можлива таким же чином. Просто вкажіть попередній шлях.

Буває, що користувачі випадково видаляють цей каталог, або він може зникнути, наприклад, при зараженні комп‘ютера з вірусом. У цьому випадку перше, що вам потрібно зробити, це перевірити комп‘ютер з антивірусом і нейтралізувати загрозу.

Розглянемо, як відновити місце збереження в системі, якщо ця папка раптово зникла, а кожен веб-переглядач завантажує в різних місцях для розсуду.

 • Перейдіть до “Start” і виберіть “Запустити”.
 • Зателефонуйте командний рядок, друкуючи CMD і натиснувши Enter.
 • Наберіть цю запис у командному рядку:

Attris.S.H C: Користувачі \ t

Де “користувач”. Це назва спеціально користувачем комп’ютера.

Після цього система повинна відновити папку.

Ми подивилися, як ви можете відкрити системну папку, щоб завантажити, змінити його місцезнаходження, як змінити папку за замовчуванням, де є Яндекс та деякі інші завантаження браузера. Все це необхідно для зручності та прискорення комп’ютера.

Стандартний каталог завантаження

Для завантаження файлів будь-яких розширень використовується стандартний інструмент Yandex браузер. Деякі зараз можна пам’ятати.П. Тільки звичайні інструменти веб-браузера не можуть використовувати розширення. Це правда, але сама процедура завантаження виконується менеджером завантаження, вбудований у браузер. Доповнення тільки надсилають веб-браузер на потрібну посилання, де вона вже завантажує.

Незалежно від типу файлу, спосіб завантаження або послуги, всі завантажені вміст поміщається в одну папку. Якщо шлях завантаження не змінився раніше, він залишається стандартним. За замовчуванням більшість програм та веб-браузера Яндекса не є винятком, всі завантажені користувацькі дані складаються у папку Windows. “Завантаження”. У деяких версіях системи розділ називається “завантаження”.

Ця папка зазвичай доступна у вигляді швидкої посилання на “цей комп‘ютер” або “мій комп‘ютер”. Він майже завжди можна знайти в навігаційному меню зліва або в розділі “Папки”. Фактично, початковий розділ завантаження розташований трохи глибше, у папці користувача. Він розташований тут c: \ користувачі \ користувач \ Завантаження, де замість користувача є псевдонім користувача.

Важливий! Кожен користувач створює власний розділ завантаження, розташований у тому ж каталозі папки C: користувачів. Якщо файл був завантажений іншим користувачем, щоб відкрити його, потрібно перейти до C: \ користувачів \ USER2 \ Завантаження, де користувач2. Це ім’я іншого користувача. Тільки адміністратор або той, хто знає пароль, може відкрити дані захищеного профілю.

Як налаштувати завантаження в окрему папку або диск у браузерах.

Шістнадцять.07.2016 (admin) Ми продовжуємо вивчати можливості комп’ютерних браузерів. Сьогодні ви дізнаєтеся, як налаштувати завантаження файлів у потрібну вам папку. За замовчуванням у браузерах всі файли завантажуються на папку “Завантажити” системного диска. Це не дуже зручно для тих, хто часто трясеться великими у гучні файли (кінотеатр, ігри).

See also  Apple Як відрізнити підробку з оригіналу. Тест тесту Антуту

Чому незручно, але тому, що найчастіше, з нормальною системою налаштування, жорсткий диск ділиться на дві локальні. Один з них. Це система, де встановлена ​​система, програми. Для системного локального диска виділяється невеликий об’єм, і якщо ви завантажуєте файли для декількох концертів до нього, диск швидко переповнений, а система буде працювати нестабільною.

По-друге, тільки для зберігання персональних файлів. Другий місцевий диск має решту гучності, і якщо ви завантажуєте файли безпосередньо до нього, ваша система завжди матиме вільну пам’ять для стабільної роботи.

Давайте розпочнемо. У Chrome натисніть кнопку “Меню” у верхньому правому куті, а потім натисніть кнопку “Налаштування”.

змінити, розташування, завантажень, комп

Відкриється вікно, в якому ви хочете спуститися (за допомогою колеса миші) та натисніть “Показати розширені налаштування”.

змінити, розташування, завантажень, комп

Далі ми знизимось ще нижче, до точки “завантажені файли”.

змінити, розташування, завантажень, комп

Зверніть увагу, що є рядок “Завжди вкажіть місце для завантаження”. Якщо ви поставите галочку, то кожне завантаження відкриє вікно, де вам потрібно вказати шлях, на якому розміщено майбутній завантажений файл.

Якщо вам потрібна окрема папка для всіх завантажень, то в рядку “Розташування завантажених файлів” натисніть “Змінити” та виберіть шлях. Тепер у вікні буде показано новий шлях для завантаження.

У опері натисніть “Меню”, потім “Налаштування”. У розділі “Основні” ви побачите елемент “Завантаження”.

змінити, розташування, завантажень, комп

Тут ви також можете поставити коробку для постійного вибору різних місць завантаження. Або натисніть кнопку “Змінити” і виберіть шлях до файлу.

У Mozilla все приблизно те саме, “меню”. “Налаштування”.

змінити, розташування, завантажень, комп

У розділі “Основний” у розділі “Завантаження” виберіть “Завжди видавати запит, щоб зберегти файл”, або натисніть “Огляд” та вкажіть шлях.

Як налаштувати завантаження в окрему папку або диск у браузерах. Оновлено: 18 лютого 2017 р. Автор: admin

Змінити завантаження папок місцезнаходження в Explorer

Розглянемо спочатку найпростіший спосіб змінити розташування папки завантаження за допомогою властивостей цієї папки.

Відкрийте провідник на комп‘ютері з Windows 7, 8, 10. Клацніть правою кнопкою миші на папці завантаження в області навігації та виберіть Властивості.

Завантаження. Властивості

У вікні, що відкривається, перейдіть на вкладку “Місцеположення” та введіть новий шлях для потрібної папки завантаження.

Нове місце для завантаження

У цьому випадку ви можете перемістити завантажені файли нову папку завантаження. Потім натисніть Так, щоб перемістити всі файли зі старого місця до нового. В іншому випадку натисніть кнопку Ні.

See also  Зробити чорний фон на Samsung. Як змінити фон клавіатури на Samsung?

Перемістити папку

Тепер папка завантаження буде мати нове місце, і всі файли, завантажені через краю Microsoft, потраплять у нього.

Як змінити розташування папки завантаження в редакторі реєстру. 3 шляху

Змініть місце розташування папки завантаження на комп’ютері за допомогою програми системи редактора реєстру.

Опера

Запустіть браузер і перейдіть до налаштувань. Для цього натисніть на логотип браузера в кут і виберіть їх у меню.

Як змінити папку завантаження Windows 10

Усі налаштування відкриються відразу на новому вкладці. У розділі “Основна” знайдіть “завантаження”. Щоб змінити папку, вам потрібно зробити все так само, як у Google Chrome.

змінити, розташування, завантажень, комп

Натисніть кнопку “Редагувати” та виберіть папку з існуючого ввімкнення або створіть нову.

Зміна цього параметра стосується лише цього браузера. Інші ваші браузери продовжуватимуть зберігати ваші файли, де вони робили раніше.

змінити, розташування, завантажень, комп

 • На екрані ви побачите кілька варіантів. Знайдіть варіант із написом “завантаження” та натисніть на нього. Ця опція дозволить змінити налаштування завантаження.

змінити, розташування, завантажень, комп

 • На правій стороні вікна ви побачите елемент з місцем напису. В даний час Edge зберігає ваші файли. Щоб змінити папку завантаження за замовчуванням, натисніть кнопку Редагувати.
 • Провідник відкриється, в якому ви можете вибрати нову папку як папку завантаження за замовчуванням. Натисніть на папку та виберіть “Виберіть папку”.
 • Якщо ви хочете отримати Microsoft Edge, щоб вимагати, де потрібно зберегти файл щоразу, він завантажує щось, увімкніть параметр Додати, де зберегти кожен файл перед завантаженням.

Якщо ви використовуєте менеджер завантажень для завантаження файлів, потрібно перейти до налаштувань програми для завантаження та змінити розташування завантажень за замовчуванням. Багато додатків не використовують папку завантаження Windows за замовчуванням як розташування завантаження.

Ви коли-небудь доводилося змінити розташування завантажень за замовчуванням на ПК з Windows 10? Який метод ви використовували для цього? Ми хотіли б знати у наведених нижче коментарях.