Не перемикає мову на клавіатурі з російської на англійську мову

Як відомо, у системі оборони використовуються дві мови: для нас це російська та додаткова англійська. У деяких випадках перемикання між мовами не відбувається. Що це пов’язано і як вирішити проблему? Давайте зрозуміємо.

 • Один з ключів, що, крім іншого, відповідає за зміну мови, порушується або пошкоджена.
 • Жодні клавіші не призначені, з якими ви можете змінити макет (зазвичай для цього використовуються клавіші Altshift або CtrlShift).
 • Додаткові мовні введення не вибираються. У той же час, в лотку, ікона мовної панелі може бути відсутня взагалі.

З непрацюючими клавішами, все зрозуміло. У цьому випадку легше змінити клавіатуру. Якщо клавіатура дорога, наприклад, гра, вона буде дешевше відновити її. Дешеві клавіатури, як правило, не відремонтуються з тієї простої причини, що вартість ремонту може бути вищою, ніж вартість самої клавіатури.

І ось інші дві проблеми розглядають більш детально.

Перший метод

Він нічого складним є. Зміна мови виконується за допомогою клавіатури. Для цього натисніть одну з двох можливих комбінацій ключа:

На деяких комп‘ютерах перша комбінація спрацьовує, на інших. Другий. До речі, дуже важливий момент. Мова йде про ключі, які знаходяться в лівій стороні клавіатури. Натискання однієї кнопки кнопки з правого боку, щоб змінити макет не призведе.

Ви завжди можете змінювати ці параметри самостійно. Для цього, у нижній частині екрана знайдіть піктограму з панеллю мови. Натисніть його клацніть правою кнопкою миші та виберіть “Параметри”. Ви з’явиться перед вами, в якій потрібно перейти на вкладку “Перемикання клавіатури”. Тут ви можете змінити клавішу клавіатури, як показано на знімку екрана:

Перемикання мови введення за допомогою клавіатури

Цей метод набагато простіше. Просто пам’ятайте певні комбінації ключів і продовжуйте використовувати їх, щоб переключити мову. Є такі комбінації:

Примітка! Перш ніж змінити мову, спочатку потрібно принести курсор миші на поле введення тексту, і лише тоді змінити мову, інакше нічого не станеться. Те ж саме стосується першого методу (за допомогою миші).

Якщо вам не вдалося переключити мову введення за допомогою однієї комбінації, вона повинна бути зроблена за допомогою іншої. Якщо вам не подобається комбінація клавіш, за допомогою яких ви можете переключити мову, ви можете його змінити. Для цього виконайте додатковий крок за кроком інструкції:

 • Перемістіть курсор на панель мови та натисніть PCM, а потім відкрийте “параметри”.
 • На вкладках «Вкладка» виберіть «Останній.” Клавіатура “.
 • Натисніть LKM на “Переключити мову введення”, а потім “змінити комбінацію клавіш”.
See also  Як підключити пульт дистанційного керування до комп'ютера. Віддалена миша

Крім того, використовуючи це меню, ви можете налаштувати гарячі клавіші, щоб перейти на російську або будь-яку іншу мову. Для цього виконайте такі дії:

змінити, мову, комп, ютера, перемикання

  На вкладці “Перемикач клавіатури” (як увійти в цю вкладку, він відображається в пункті 2 попередньої інструкції) Виберіть “Увімкнути російську (Росію)” та натисніть “Створити комбінацію клавіш”.

Як змінити комутацію мови введення в #Windows 10

Якщо жоден із способів не допоможе вам переключити мову на російську мову, то, швидше за все, ця мова не додана. Щоб додати його, зробіть наступне:

 • Відкрийте меню “Параметри”, натиснувши PCM на панелі мови та виберіть відповідний елемент.
 • На першій вкладці “Загальні” Знайти “Встановлені послуги” та натисніть “Додати”. Меню додавання мови введення відкривається.

Тепер, коли у вас є російська мова, ви можете перейти на неї будь.Який із перерахованих вище методів.

змінити, мову, комп, ютера, перемикання

Метод третій

На клавіатуру механічно передається, щоб ввести російську мову, ви можете завантажити програму комутаторів Punto. Програма завантажується безкоштовно і має досить просту інтуї. Використовуючи цю програму, з помилковим набором слів або пропозицій не до шрифту (вам потрібна російська мова, а також англійські листи, необхідні), Punto Swarder мимоволі замінить мову на російську мову (і в зворотному порядку). Крім того, програма дозволяє самостійно налаштувати необхідні кнопки, щоб змінити мову клавіатури.

Якщо ви придбали комп‘ютер і ще не навчилися перекласти клавіатуру на російську мову, зверніться до допомоги керівництву, яка додається до комплекту. Якщо немає нікого, то ви можете використовувати Інтернет. У будь-якому випадку це не складно.

Використовуючи спеціальну клавіатуру спеціальним способом

Якщо з якоїсь причини це незручно для перемикання, легко зробити зручну комбінацію кнопки самостійно. Для цього потрібно:

 • У вікні спливаючого вікна “Початок” знайдіть лінію “Панель керування”.
 • Серед елементів, знайдіть та вибрати зміну заміни клавіатури, яка зазвичай розташована в розділі з годинником, язиком, регіоном.
 • У вікні падіння вам потрібна вкладка “Мови та клавіатура”. В якому розташована кнопка “Зміна клавіатури”.
 • У розділі “Перемикач клавіатури” нижче кнопки для зміни ключів. Коли ви натиснете, ви отримаєте список доступних комбінацій. Виберіть найбільш зручний і підтвердьте вибір. Тоді ви завжди можете перейти на англійську або іншу мову таким чином.
 • Шлях до налаштувань клавіатури лежить не тільки через меню «Пуск», можна пройти через контекстне меню панелі мови. Ви можете потрапити туди, вибравши стрілки. Меню цікавить розділ “Параметри”. Потім зробіть все, як описано вище.
See also  Як я можу використовувати монітор комп'ютера. Додавання дошки

Описаний алгоритм підходить для всіх версій операційної системи, імена панелей можуть відрізнятися трохи. Але з точки зору сенсу знайти правильне меню досить просто.

Як змінити перемикання мови введення в #Windows 10

Якщо з якоїсь причини бажана мова не є, це не важко додати. Англійська, як правило, стоїть за замовчуванням. Якщо вам потрібно додати, наприклад, російську, потрібно перейти до того ж меню, щоб змінити макет. Але на вкладці “Загальна”.

Після вибору кнопки “Додати” буде доступний список можливих мов. Після підтвердження вибору бажаного він буде відображатися на панелі та буде доступний для перемикання з клавіатури.

Можливості клавіатури екрана Windows

Екранний клавіатура (клавіатура). Це дублікат звичайної клавіатури на екрані монітора, за допомогою якої ви також можете ввести текст, введіть символи, використовуйте гарячі клавіші. Екранна клавіатура Windows 7 дозволяє повністю замінити фізичні та ввести необхідні літери за допомогою курсора миші. На додаток до букв, він також повторює гарячі клавіші, які дозволять швидко робити команди (перемикання між вкладками, виділенням всього тексту).

Що таке маніпулятор екрана

Зверніть увагу! Цей метод є більш безпечним, оскільки зловмисники можуть встановити клавіатуру клавіатури. Метод ідентичний сканерам, встановленим на банкоматах, щоб проаналізувати представлений PIN.Код, лише тут він діє на читання всіх натиснутих кнопок.

У сучасних версіях Windows на сенсорних моніторах ви можете ввести значення на ньому, як би за допомогою планшета або смартфона. З тих пір майже кожна людина входить до повідомлень від мобільних пристроїв, введення тексту на сенсорному моніторі буде набагато швидше і зручніше.

Введення ноутбука екранна клавіатура також призначена для людей з обмеженими можливостями, які набагато зручніше використовувати курсор миші. З обмеженими можливостями набагато простіше натискати на кнопки 2 миші, а не багато ключів.

Інші ключові комбінації

Перемикання мови також може використовуватися, натиснувши клавішу KO “~” та букву “Е”. Цей параметр використовується надзвичайно рідко. Тому мало хто знає про нього. Якщо клавіші Alt-Shift та Ctrl-Shift не працюють, то варто намагатися і таким чином.

За допомогою мовної панелі

Позначення букви, що відображає мову системи, розташоване внизу екрана, у правому куті поруч із годинником. Зміна макета компютера виконується за допомогою маніпулятора: просто натиснувши ліву кнопку на перемикач у спливаюче вікно, в якому позначити “прапорці”.

See also  Як перезапустити комп'ютер у безпечному режимі. Один з найпоширеніших методів - використання ключа F8:

Мовна панель відображається, коли в системі використовується більше однієї мови. Наприклад, якщо вказано лише англійську мову, він не буде видно. Щоб включити його, потрібно принаймні два.

Програмне забезпечення

Якщо гарячі клавіші не підходять, ви можете змінити метод введення за допомогою мовної панелі, яка вбудована в систему за замовчуванням. Він знаходиться на нижній панелі робочого поля.

Коли ви натискаєте на ній, у тому, що він важко вибрати потрібний варіант введення тексту. Заміна вибраної опції виконана тією ж схемою.

Встановіть мову на панелі простіше, коли вам потрібно додати мову з великого списку запропонованих варіантів.

Розглянуто панель, яка дозволяє поставити російську мову, можна покласти на робочий стіл, щоб відновити мовну панель у вихідному місці на комп‘ютері, ви повинні натиснути кнопку складання, розташовану у верхній частині вікна.

Налаштування мови через панель керування

Включіть англійську не складну, оскільки вона стандартна для всіх пристроїв. Але це може бути необхідним:

Для цього перейдіть до панелі пристроїв, розташованих у меню “Пуск”.

Потім перейдіть до розділу “Метод введення та регіональних стандартів”.

Тепер перейдіть безпосередньо до налаштувань клавіатури.

Натисніть кнопку “Додати” і відкриває вікно за допомогою запропонованих параметрів мови.

У запропонованому списку виберіть потрібні параметри введення тексту та натисніть кнопку “OK”.

Зверніть увагу! При створенні інструкції використовувався ноутбук з операційною системою Windows 7. Спосіб перемикання вводу на інших пристроях можуть бути ідентичними способами.

Якщо короткий, то щоб змінити мову на клавіатурі, вам потрібно:

 • Натисніть кнопку Пуск і виберіть елемент панелі керування.
 • У розділі “Годинник, мова та регіон” виберіть “Змінити клавіатуру або інші інструменти введення”.
 • Виберіть Клавіатуру “Змінити“.
 • Виберіть мову зі спадного списку.
змінити, мову, комп, ютера, перемикання

Щоб змінити варіації мови, ви можете встановити спеціальні програми, доступні в Інтернеті. Вони працюють над принципом описаної вище панелі та дозволяють швидко змінити метод введення, а деякі можуть його автоматично змінити.

Windows дозволяє змінити налаштування системи на ваш розсуд. Inteeis чітка і доступна, і в присутності інструкцій та відео та завдання зможуть впоратися ще простіше.