Збільшити екран на комп’ютері

Персоналізація є необхідною вимогою досягти зручності на ПК. Особливості комп‘ютерного обладнання полягає в тому, що його асортимент користувачів майже необмежений. Аналогічним чином, не існує єдиних стандартів з точки зору конфігурацій комп‘ютера. А також розмір і роздільну здатність монітора та відстань до нього. Кожен здобув, щоб вибрати те, що підходить для його роботи. Це відображається в читабельності інформації з екрана. Часто буває, що шкала екрана за замовчуванням робить текст або зображення важко розрізняти. З цією проблемою ви також можете впоратися з персоналізацією Integs. Наприклад, ви можете збільшити екран на комп’ютері. Це буде обговорено у статті.

Існує кілька способів змінити шкалу на велику. Деякі застосовуються в певній програмі, сайті та t.D., А інші застосовуються до всієї системи, включаючи зображення та піктограми. Вибір відповідного методу. Для користувача. Ця стаття покаже способи, які підходять для частих ситуацій, в яких може знадобитися збільшити екран на комп’ютері.

Збільшити / зменшити шрифт, масштаб у Windows 7.

Щоб змінити шкалу шрифту та Windows у Windows 7, потрібно клацнути правою кнопкою миші на порожньому поле робочого столу та вибрати “Роздільна здатність екрана”.

У вікні, яке відкриється, виберіть “Текст та інші елементи більш.Менш”.

змінити, масштаб, комп, ютері, збільшити, екран

Після цього ви отримаєте вибір між тим, скільки шрифт та інші елементи будуть прийняті. Вкажіть, який елемент ви підходить і натисніть кнопку “Застосувати”.

змінити, масштаб, комп, ютері, збільшити, екран

Якщо ви хочете змінити шрифт до свого коефіцієнта, виберіть “Інший розмір шрифту (точок на дюйм)”.

змінити, масштаб, комп, ютері, збільшити, екран

Ми збільшуємо або зменшуємо масштаб екрану за допомогою клавіатури

Після цього вкажіть, скільки відсотків ви хотіли б збільшити розмір шрифту та вікна в Windows 7.

See also  Як оновити iTunes на комп'ютері. Що робити, якщо iTunes не бачить iPhone

Після цього необхідно перемістити (“запустити”. “вийти з системи”). Зауважте, що ця процедура закриє всі програми, перш ніж натиснути “Вихід зараз” Закрити всі програми.

Зміна масштабу в браузері

Один з найбільш простих методів збільшення, саме як зменшити, масштаб екрана вашого комп‘ютера є використання гарячих клавіш на клавіатурі та миші. Цей метод працює у переважній більшості браузерів та програм для роботи з текстом.

У той час як у потрібній програмі або браузері, в будь-який час просто затискайте кнопку CTRL на клавіатурі, просто прокрутіть мишу, щоб збільшити масштабування, щоб зменшити. У випадку, якщо немає колеса прокрутки на миші, то замість цього ви можете використовувати комбінацію клавіатури на клавіатурі Ctrl та (плюс) для збільшення, а також Ctrl та. (мінус), щоб зменшити масштаб, відповідно, відповідно.

Покладіть, це важливо для наших авторів, підписатися на наш канал у Яндекс.Zen і приєднуйтесь до групи

Параметри браузера

Якщо бажання використовувати вказані вище налаштування для всієї операційної системи негайно не з’явилася, то параметри браузера допоможуть вирішити проблему з масштабуванням. Щоб збільшити або зменшити вміст змісту та веб-браузера, можна використовувати наступні комбінації:

На додаток до масштабування в Google Chrome, Mozilla Firefox і навіть у Microsoft Edge є гнучке налаштування шрифту.

змінити, масштаб, комп, ютері, збільшити, екран

Розробники дозволяється подумати про те, що кожен нюанс, починаючи з відображення текстів з селянцями та без конкретних сайтів та нестандартних ситуацій. Розширюйте монітор іноді іноді і не має, а налаштування в браузері вже достатньо!

Зміна розміру значків

Величина іконок легко змінюється, якщо вона не підходить вам або для ваших очей цього розміру занадто мало. Для цього натисніть на безкоштовний простір налаштування дисплея та виберіть вкладку “Екран” (або “Налаштування екрана”, якщо ви використовуєте Windows 10). У “семи”, мабуть, негайно встановіть необхідні надбудови, а в “десятті” ви повинні натиснути на інший ключ. “Додаткові параметри”.

Потім трохи прокрутіть вниз і натисніть “Додаткові зміни розміру тексту та інших елементів”. Далі натисніть ті елементи, які вимагають зменшення або збільшення. Готовий! Встановлення надбудови.

Наведені вище методи можуть легко змінити дисплей та її розширення. Не потрібно налаштувати додаткові програми; Змініть розмір, сильно зменшуючи його або зробити невелику відстань між іконками, використовуючи лише стандартні налаштування на вашому ноутбуці або комп’ютері.

See also  Панель телевізора Samsung не працює. Проблеми з загальним телевізором

Зміна роздільної здатності

Роздільна здатність і масштаб дуже різні речі, хоча вони іноді плутають. Роздільна здатність. Це кількість точок вертикально і горизонтально, що окреслює вашу відеокарту на моніторі. Чим більше очок, більш чітке зображення. Теоретично, ви можете зменшити або збільшити розмір відображеного екрана за допомогою дозволу.

Масштаб вже відповідає трохи різній функції. У Windows 10 зміни змінюється в одному розділі “Дисплей” у налаштуваннях Windows.

змінити, масштаб, комп, ютері, збільшити, екран

У Windows 7, аналогічно натиснувши праву кнопку на робочому столі та перейдіть до “Резолюції екрана”. Будьте обережні з встановленням невеликої роздільної здатності, оскільки в цьому випадку шрифт та піктограми будуть розмиті.

змінити, масштаб, комп, ютері, збільшити, екран

Зміни вікна браузера

Є випадки, коли розміри настільних елементів та її зовнішність, як правило, сприймаються користувачем, але вікна в браузері необов’язково збільшуються. Великий текст призводить до неправильного відображення інформації на моніторі та незручні сторінки сайтів в цілому. Виправте ситуацію, зменшуючи сканування вікна браузера на екрані комп’ютера наступним чином. Спосіб:

Відкритий браузер;. Знайдіть клавішу CTRL на клавіатурі (найнижча клавіатура клавіатури), а “-” або “”, щоб збільшити;

Одночасно натискайте їх, доки розміри букв і елементів не прийматимуть приємне значення.

Зміни, внесені до сканування вікна браузера, автоматично виконуються та зберігаються після вимкнення комп’ютера. Перезавантаження технології не потрібна.

  • Відкрити браузер;
  • Знайти у верхньому правому куті значка у вигляді вертикальної тричі;

змінити, масштаб, комп, ютері, збільшити, екран

Якщо, після того, як вказує потрібний розмір та параметри екрана, нічого не сталося, перезапустіть ноутбук або ПК. Спробуйте знову. Іноді оновлення встановлюються неправильно, тому зміни без перезавантаження не відображаються.

Як збільшити або зменшити розмір екрана за допомогою клавіатури. Швидко змініть параметри масштабу екрану на Windows 10

Не всі знають про існування найпростіших комбінацій клавіатури, створеного для реалізації завдання. Методи часто викликаються різними графічними, текстовими редакторами та браузерами, що дозволяє змінювати розмір шрифту.

  • Перебування в конкретній програмі, затискайте кнопку CTRL і почати прокручувати колесо миші вгору або вниз;
  • Другий варіант. Натиснути клавіші “Ctrl” або “Ctrl”.”;
  • Якщо ви хочете повернутися до стандартного індикатора 100%, скористайтеся одночасним натисканням кнопки Ctrl 0.
See also  Як зруйнувати Android на заводські налаштування. Що скидається до заводських налаштувань, і коли вона повинна бути використана

Його можна безпечно стверджувати, що найпростіший спосіб. Використання клавіатури. Вам просто потрібно пам’ятати ключові комбінації.

Як зменшити текстову шкалу на екрані комп‘ютера

Часто проблема невдалої масштаби впливає на шрифти. Щоб уникнути цього, ви повинні спочатку зрозуміти, де є шрифт проблеми. Розглянемо кожну проблему і способи її вирішення.

Якщо масштаб тексту погана на певному сайті. У цьому випадку варто використовувати поради з розділу “Як зменшити екран у браузері”. Найшвидший спосіб. Це використання комбінацій “Ctrl / Ctrl-“, а також “Ctrl” з колесом миші. Змінити глобальні налаштування не рекомендується, оскільки у цьому випадку ви можете вирішити одну проблему, і створити десять. Вказані поради не вплинуть на всю систему, але допоможемо виправити шрифт на певному сайті або в браузері.

Якщо це незручно читати текст у документі Office, спробуйте вищезгадані комбінації. Або відкрийте файл редагування (якщо це можливо), виділіть шрифт і збільшуйте його. А також допомагає слайдер шкалою в нижній частині вікна.

Якщо шрифт поганий по всій системі. Така проблема також легко виправити. Запустіть “Параметри”, знайдіть розділ “Особливі функції”. “Дисплей”. Нагорі є слайдер, перетягування якого, розмір шрифту налаштовується “для себе”.

Отже, масштаб тексту є досить точним параметром, без конфігурації якої не може зробити ні з ким. На щастя, розробники програмного забезпечення додається достатньо зусиль, щоб кожен мав можливість вибрати найбільш прийнятну шкалу. Браузер, ярлики або текст. Все це можна налаштувати наступними порадами з статті, щоб ніколи не відчути незручності.