Ми простежуємо, оновлюємо та тунефікуємо смартфон, не залишаючи Android

Кілька років тому такі операції, як маршрутизація, прошивка та налаштування смартфона Android, вимагали достатньо глибоких знань, спеціальні інструменти, сумісні лише з настільними вікнами та масою терпіння. Сьогодні все стало набагато простіше, і всі ці дії можна виконати за допомогою спеціального програмного забезпечення для смартфона, доступного безпосередньо для Google Play.

Як правило, встановлення альтернативного прошивки на дев’яти чистому смартфоні виглядає так: спочатку ви знайдете інформацію про звичайну інформацію про свою модель смартфона, а потім отримуєте необхідні інструменти (Android SDK, ADB, Fastboot, сценарії), підключіть свій смартфон до ПК і намагаються точно виконувати інструкції, як ви можете точно. Якщо все вдасться, ви отримуєте корінь і, в деяких випадках, у поданні спеціальної консолі відновлення.

Як прошивати телефон Android через комп’ютер | Прошивка Android

Далі слід встановити прошивку. Щоб зробити це, ви знову налиште до Інтернету, а через півгодини, прогулюючись по форумах та читаючи інформацію про сумісність, ви знайдете та завантажуєте архів ZIP з прошивкою. Знову підключіть смартфон до ПК і киньте прошивку на нього. Потім ви вимкнете смартфон, увімкніть його, затискаючи кнопку гучності та включення, і ви отримуєте доступ до консолі відновлення. П’ять хвилин, натиснувши меню за допомогою клавіш гучності, ви знайдете свою прошивку на картці пам’яті та надайте команду налаштування.

Після завершення встановлення ви перезавантажте свій смартфон і моліться, щоб все трапилося. Коли на екрані з’являється робочий стіл, ви виймаєте з полегшенням і негайно пам’ятайте, що я забув завантажити та встановити додатки Google і ядро. Що ж, для цього ви проводите ще півгодини в Інтернеті, знайдіть потрібну блискавку, киньте їх на карту пам’яті, потім реставраційну консоль, поскакує меню, чекаючи схрещеними пальцями, і ось це, робочий стіл Чорт, потрібно було встановити іншу прошивку.

Знайома картина? Якщо так, то ця стаття для вас. Від неї ви дізнаєтеся, як робити все одно десять хвилин, з’єднуючи смартфон на ПК лише раз на кілька хвилин.

Як оновити версію Android на планшеті Samsung, Lenovo та інші пристрої без ПК

Тепер про те, як виробляти оновлення прошивки. Неважливо, яка модель таблетка. Lenovo, Prestigio, Huawei, Samsung або, можливо, ASUS. Всі вони, крім iPad, працюють на Android, що означає процес, який відбудеться аналогічним чином.

Є кілька способів оновлення:

 • По повітрю через Інтернет;
 • Автоматично;
 • Використовувати програми;
 • На сайті виробника;
 • Увімкнути картку пам’яті.

Який з них є кращим, кожен користувач вирішує, зважаючи на те, що кожен має позитивні та негативні сторони. Тим часом, невелика інструкція, як завантажити кожен шлях.

По повітрю через Інтернет

Зазвичай система передбачається, що при введенні останніх оновлень та наявності користувача підключення до користувача повідомляють про можливості оновлення. Побачивши цей сигнал, вам потрібно зробити наступне:

 • Зберегти систему резервного копіювання (у випадку невдачі програмного забезпечення).
 • Заряджайте планшет принаймні до 40%.
 • Підключення до Wi-Fi (мобільні мережі не такі хороші через нестабільний сигнал, але якщо немає альтернативи, ви можете їх використовувати).
 • Натисніть на повідомлення або перейдіть до налаштувань та виберіть пункт “На планшетному ПК”.
 • Погодьтеся, щоб встановити оновлення.
 • Зачекайте, поки перезавантажте планшет.
See also  Як написати комп'ютерну програму. Що таке додаток для Android

Зверніть увагу! Оновлення передбачає завантаження великої кількості даних. Використання мобільних мереж має сенс у відсутності обмежень.

змінити, android, комп, ютер, пристроїв

Подібні повідомлення з’явилися нові оновлення

Автоматичний режим

Більшість виробників оновлень встановлюються автоматично. Користувачі навіть не можуть помітити, як це зазвичай відбувається вночі. Якщо ця опція підходить, але це не забезпечено налаштуваннями, вам потрібно зробити наступне:

 • Перейти на ринок.
 • Натисніть значок з трьома горизонтальними тире.
 • Виберіть “Налаштування”.
 • Точка “генерала”.
 • Виберіть “Автоматичне оновлення програм”.

Важливий! З запропонованого списку рекомендується використовувати “лише через Wi-Fi”.

змінити, android, комп, ютер, пристроїв

Увімкнути опцію автоматичного оновлення

Мобільні додатки

Ви можете спеціально завантажувати утиліту для цього. Одним з популярних та перевірених розробників ОС вважається анімацією.

 • Перейдіть до програми.
 • Натисніть “Інформація про систему”.
 • Натисніть кнопку “Перевірити наявність оновлень”.
 • Натисніть кнопку встановлення, якщо є.

Зверніть увагу! Перш ніж натиснути кнопку Налаштування, ви повинні похвалитися за допомогою зазначених вище умов (заряд, підключення до Wi-Fi, зберегти резервну копію).

Продукція веб-сторінка

Кожен виробник несе відповідальність перед покупцем для оголошеного виконання свого продукту, тому на веб-сайті всіх компаній ви можете знайти файли зі свіжим програмним забезпеченням.

 • Відкрийте браузер і перейдіть на офіційний веб-сайт виробника планшета.
 • Перейдіть до розділу “Довідка”, “Програмне забезпечення” (ім’я може відрізнятися).
 • У рядку пошуку зареєструйте модель вашого планшета.
 • Завантажте запропонований файл.

Зверніть увагу! Цей метод є одним з найчастіше. Супроводжуючи, і навігацію, і, в принципі, російська-Speaking Inte Weens залишає бажати кращого, тому рекомендується використовувати варіанти вище.

Якщо вирішиться перейти до кінця, що робити з завантаженим файлом, описано в наступному розділі.

змінити, android, комп, ютер, пристроїв

Поточна версія системи завжди вивантажується на ігровому ринку

За допомогою SD-карти

Завантаженням файлу (формат ZIP) з оновленнями від розробника або іншого веб-сайту ресурсів (не рекомендується), вам потрібно зробити наступне:

 • Перейдіть до завантаження.
 • Передайте файл до кореневої папки картки пам’яті.
 • Вимкніть планшет.
 • У той же час стискайте кнопки блокування та гучності.
 • Коли екран загориться з меню з доступу до аналога BIOS, використовуючи кнопки гучності, виберіть пункт “Застосувати оновлення з SDCARD”.
 • Знайдіть раніше переданий файл встановлення та виберіть його.
 • Після цього, використовуючи кнопки, поверніться до головного меню та натисніть кнопку “Перезавантаження системи зараз”. Планшет повинен самостійно розпочати встановлення оновлень, і буде готовий до роботи через кілька хвилин.

Як оновити OS Android за допомогою комп‘ютера

Ви можете змінити операційну систему Android за допомогою програми від виробника.

Основною метою таких програм є створення резервного копіювання даних, передачі фотографій та відео до комп‘ютера та навпаки.

Серед таких додатків ви можете вибрати Samsung Kies або Smart Switch для Samsung та Xperia Companion SmartPhones для Sony телефонів.

Перед зміною Android 4.4.2, потрібно активувати спеціальну установку, призначену для розробників. “USB налагодження”. У більш пізніх версіях цей параметр прихований, а також активувати його, потрібно зробити наступне:

Як оновити OS Android за допомогою комп‘ютера

Ви можете змінити операційну систему Android за допомогою програми від виробника.

Основною метою таких програм є створення резервного копіювання даних, передачі фотографій та відео до комп’ютера та навпаки.

Серед таких додатків ви можете вибрати Samsung Kies або Smart Switch для Samsung та Xperia Companion SmartPhones для Sony телефонів.

Перед зміною Android 4.4.2, потрібно активувати спеціальну установку, призначену для розробників. “USB налагодження”. У більш пізніх версіях цей параметр прихований, а також активувати його, потрібно зробити наступне:

 • Перейдіть до “Налаштування”.
 • Виберіть “Про телефон”.
 • Риба вниз і натисніть кілька разів на напису “Асамблей номер”, доки на екрані з’являється повідомлення “Ви не став розробником”.
See also  Як підключити стаціонарний комп'ютер до Wi-Fi. Вирішення можливих проблем

змінити, android, комп, ютер, пристроїв
змінити, android, комп, ютер, пристроїв
змінити, android, комп, ютер, пристроїв
змінити, android, комп, ютер, пристроїв
змінити, android, комп, ютер, пристроїв
змінити, android, комп, ютер, пристроїв
змінити, android, комп, ютер, пристроїв

Що робити, якщо щось пішло не так

Якщо з якоїсь причини прошивка не була встановлена ​​правильно, тоді ви повинні повернутися до версії ОС, яка спочатку була по телефону. Для цього, до будь-якого оновлення Android, рекомендується створити резервну копію встановленого зображення системи.

Система відкату

Якщо прошивка є кривою, а не не заміщена, але телефон запускає його у звичайному режимі, то може бути виконана система відкату. Це робиться не тільки за допомогою використовуваних до програм Flash, але також такий же режим відновлення. Достатньо увійти до нього і виберіть пункт відновлення ОС.

Зверніть увагу! Це допоможе, якщо користувач виконав резервну копію. Коли немає копій, я врятую ситуацію лише миготливий.

Миготливий

За допомогою блимання займаються подією, що користувач не створив копію операційної системи, або під час процесу встановлення сталася помилка, а телефон не вмикається. Щоб зробити це, неминуче вам доведеться відновити через персональний компютер з встановленим ADB Run, FastBoot або іншими подібними засобами.

змінити, android, комп, ютер, пристроїв

Після мигання видалення налаштувань телефону

Тепер питання про те, як встановити Android на вашому телефоні або планшеті не повинно бути. Варто згадати, що професіонал або підготовлена ​​особа повинна бути встановлена ​​на мобільному телефоні. На будь-якому телефоні, будьте честь, Huawei, Meizu, Xiaomi, Samsung або будь-яка інша модель, може легко полетіти під час процесу встановлення оновлень, і це буде дуже важко впоратися. Завжди довіряйте таку роботу фахівцям.

Чому мені потрібно відтворити пристрій?

Для яких люди, як правило, відбивають свої пристрої стабільною ОС від виробника на деяких зборах “від Васяни”? Причини для всіх різні. Хтось не любить фаршированню китайським сміттям Miui. Виробник користувача не був оновлений протягом тривалого часу, але я хочу нову систему. Хтось любить “чисту” систему, хтось більше не може жити під вічним видом служб Google і так далі і так далі. У справедливості я хочу відзначити, що багато неофіційних прошивки мають підтримку своїх розробників, а оновлення OTA регулярно надходять до них. У той же час вони не поступаються безпеці чиновника, а найпопулярніша підтримка відповідних схем шифрування ваших даних (FBE).

Коротше кажучи, заміна або перевстановлення встановленої операційної системи до іншої операційної системи. Так само, як “Переставити вікна”. Це визначення не застосовується спеціально до телефонів. Вони щось відбивають, навіть автомобілі. Що стосується пристроїв Android, це також не означає, що третя.Партійна прошивка повинна бути точно системою Android. Я мав досвід встановлення Ubuntu по телефону. Доцільність цього акту. Це ще одне питання.

Які кроки є встановлення нової ОС, замість існуючого? Для більшості користувачів вони будуть приблизно наступними:

Встановлення нової прошивки за допомогою третього.Партійного відновлення

У цьому, як найперша стаття, я розсію лише перші два моменти, через обсяг решти.

Підготовка до перевстановлення операційної системи

Перш ніж перевстановити Android, дотримуйтесь певних дій, які захищають вас від критичних помилок. По.Перше, відформатуйте карту пам’яті. Видаліть з неї всі файли, перемістили необхідні дані на флеш.Накопичувачі USB. Для цього перейдіть до налаштувань, виберіть “пам’ять”, а потім “очистити SD.Карту”. У цьому випадку пристрій буде належним чином підготовлений для перевстановлення.

Щоб правильно встановити нову або модифіковану версію Android, потрібно отримати кореневі права на ПЗУ. Для цього використовуйте такі програми, як Frameroot, Universal Androot, Z4Root та T.D. Вони мають просту інтеграцію та забезпечують доступ до системних папок недоступними в стандартному режимі. Після підготовки ви можете перейти до процедури миготіння Android.

See also  Після того, як оновлення не увімкнено комп'ютер Windows. Завантаження в безпечному режимі з перевіркою цілісності системного файлу

Замінюючи через комп’ютер

Методи прошивки телефону з використанням ПК можуть бути дещо, залежно від моделі пристрою та процесора, встановленого на ньому. Однак у будь-якому випадку, користувачеві знадобиться високоякісний USB-кабель, найкраще-це те, що ходить з телефоном. Втрата сполук з комп‘ютером у процесі миготіння закінчиться для смартфона плачевного, тому ви не повинні нехтувати цією деталлю.

Як прошивати телефон Android через компютер | Прошивка Android

Пристрої на процесорі MTK зшиті наступним чином:

 • Розпакуйте архів прошивки в папку на C.Диску (в ім’я останнього не повинно бути кириличних символів).
 • Запустіть програму Flash Tool SP, натисніть клавішу завантаження розсіювання та вкажіть шлях до того самого файлу, який знаходиться в папці з розпакуваним програмним забезпеченням.
 • Візьміть галочку з рядка попереднього завантаження. Цей елемент обов’язковий: якщо щось підпадає не так під час процесу прошивки, ефективний завантажувач (попередній завантажувач) відновить смартфон навіть від стану “цегли”. Якщо файл буде переписано неправильно, користувачеві доведеться витратити багато грошей на ремонт телефону.
 • Натисніть кнопку Завантажити.
 • Підключіть вимкнення телефону до комп‘ютера і чекайте кінця процесу, який повідомить появу вікна зеленим колом.
 • Від’єднайте смартфон від ПК і включіть його.

Перший запуск може зайняти 5-10 хвилин, але не більше. Якщо миготіння буде завершено успішно, пристрій завантажиться з новою системою.

Прошивка смартфонів на Spreptrum дещо складніша. Щоб провести цю процедуру, це необхідно:

 • Завантажте прошивку firmat.Pac і перемістіть його в корінь диска C (вам не потрібно його розпакувати).
 • Відкрити завантаження досліджень, натисніть піктограму передач у верхньому лівому куті та вкажіть шлях до прошивки. Після цього програма висить деякий час. Це нормально.
 • Натисніть кнопку відтворення, перетворюючи каналізацію в пристрій, чекайте пристрою.
 • Вимкніть телефон, витягніть акумулятор з нього (якщо він знімний) і вставте його назад.
 • Натисніть клавішу гучності та підключіть смартфон на ПК.
 • Якщо програвач розпочався успішно, то треба чекати її закінчення, тобто написи. Ключ гучності краще не відпускати до завершення процесу. Якщо програма дає помилку, не реагує на підключення смартфона, ви повинні переконатися, що всі необхідні драйвери встановлюються на комп‘ютері та відвідують дослідження розробника розробника, щоб з’ясувати причину проблеми.
 • Після завершення прошивки натисніть кнопку “Стоп” у прошивці та від’єднайте телефон від комп‘ютера. Якщо акумулятор знімається, він видаляється, вставте назад і включає пристрій.

Смартфони, для яких розроблені спеціальні комунальні послуги (Samsung, HTC, LG та T. D. ), Flash відповідно до інструкцій, прикріплених до конкретної програми.

Cwm відновлення або установка TWRP

Не обов’язково встановлювати “відновлення” на “Android” через компютер, найчастіше, навпаки, легше скористатися запасом. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити необхідний файл, знову в архіві з розширенням ZIP, і помістіть його на зовнішню флеш-карту смартфона.

Після цього введіть акції “Відновлення, вам потрібно вибрати пункт” Застосувати з зовнішнього сховища “та у списку, який відкриває, виберіть самий файл за допомогою спеціального” відновлення “. Після підтвердження вибору процес встановлення розпочнеться, після чого пристрій буде запропоновано перезавантажити. Процес завершений.