Як зберегти знімок екрана на компютері простий і красивий

Майже всі користувачі комп‘ютерів рано чи пізно потребують збереження зображення з екрана до файлу. Цей знімок екрана називається скріншот, з англійського знімка екрана. Скріншот. У цій статті я покажу, як зробити скріншот екрану на комп’ютері стандартними способами та використовувати прості програми, а внизу ви можете побачити відео.

В основному необхідно спілкуватися з технічною службою підтримки або допомогти собі, показуючи, як виглядає вікно деякої програми. Іноді це робиться, щоб зробити собі нову заставку на робочому столі або для інших різноманітних додатків.

Описані методи підходять для програм на робочому столі, щоб зробити знімок з гри, вам потрібна інша програма.

Где на компьютере сохраняется сделанный кнопкой “Print Screen” скриншот?

Багато людей вважають, що після натискання кнопки «Друк» десь, окремий файл створюється з вмістом екрана у вигляді зображення, але це не так.

На самом деле скриншот помещается во временную память компьютера, которая называется буфер обмена. Зайти в него и посмотреть содержимое нельзя. Можно лишь его вставить в какую – либо программу, а уже из нее сохранить в отдельный файл.

Така програма легко обслуговувати фарбу, що є простим графічним редактором, вбудованим у будь.Яку версію Windows. Він розташований у меню “Пуск”. “Всі програми”. “Стандарт”. “Фарба”.

Ми шукаємо додаток для фарби, щоб вставити та зберегти скріншот

Отже, вам потрібно відкрити фарбу та натиснути комбінацію клавіш швидкого вставлення даних з буфера. “Ctrl” “V”.

Комбінат клавіш для вставки з буфера

У Paitn, зображення негайно буде вставлено, що знаходився на екрані під час натискання кнопки “Скріншот” Друк екрана “.

Вставлено з скріншотного буфера обміну у фарбі

Після цього ви будете залишені на “Файл”. “Зберегти як” та вкажіть ім’я та місце для зберігання екрану скріншот, зроблений вами.

Процес створення скріншотів

Встановлення навколишнього середовища. Виберіть один стиль вікон та шрифтів у вашій ОС. Якщо Inteeis є “гумовою”, то визначте ширину та висоту вікна браузера або програми, і не змінюйте його протягом усього.

Lifehak: Якщо ви випадково закриєте вікно, його розміри можна скинути, і, швидше за все, ви не можете їх відновити. Щоб не «втратити» розміри, зніміть скріншот вікна та весь екран і обведіть кути вікна червоним, а потім встановіть отриманий файл як настільні шпалери.

Можливо, хтось знає простіший і більш елегантний спосіб?

Підготовка данних. Заповніть додаток на приклади, близькі до життя та вирішення конкретних користувацьких завдань. Ви можете подумати про кілька випадків: прості, як “Hallowurld”, і складніше для передових користувачів.

Бажано, щоб імена об’єктів та налаштувань не змінюються в межах одного розділу. Наприклад, у розділі 1, користувач Іполит створив записку “Як приготувати рибу”. І в 2-й розділі потрібно поговорити про налаштування нотаток. Природно, краще поговорити про те, як ippolit застосовує червоне заповнення до вже створеної ноти. Такий простий підхід нагадує користувачеві про попередні дії, а також забезпечити повноту картини.

See also  Як записати з мікрофона на комп'ютер.

Не забудьте заповнити свою систему “справжні” читабельні дані, робити попередні налаштування, підготувати шаблони, робити резервні копії та t.D.

Якщо ви робите скріншоти для документації на іноземній мові, переконайтеся, що російські назви є “російськими” в кадрі (Андрій-ОК, Ванда Бабушкін. Не нормально) або напис російською мовою.

Зйомка. Все залежить від ваших інструментів, але основні рекомендації полягають у наступному: і. Якщо це можливо, видаліть лише значні інтерактивні зони та створіть скріншот як компактний. Тому він підійде на аркуш A4, і буде мати невеликий розмір. B. Як і фотографування, дотримуйтесь композиції, не розрізайте частину елементів на краю скріншоту. Спробуйте намалювати скріншоти з тієї ж ширини та висоти в межах одного прикладу. C. Щоб заощадити час, негайно зробіть серію скріншотів. На всякий випадок, ви можете зробити “extra”, незаплановані скріншоти. Раптом буде корисним при переписуванні або редагування.

Редагування. Не завжди можливо підготувати красиві та різноманітні дані, уникати помилок або імітувати певну ситуацію (помилка, невдача, великий баланс грошей). У таких випадках існує не менше 2 виводів: a. Редагувати код та стилі сторінок у браузері (Клацніть правою кнопкою миші і проїхав) Якщо мова йде про веб-програму. B. Змініть написи, поєднуйте блоки з різних скріншотів у графічному редакторі.

Найкраще, щоб вони могли обидва, так і поєднати ці підходи в залежності від ситуації.

Я хочу відзначити, що, хоча при редагуванні ви можете додати кадр, обрізані краю та тіні на скріншот, краще створювати стилі у своєму довідковому редакторі.

Збереження. Давайте знімаємо розмовні унікальні назви, дотримуючись певного формату, наприклад, General_SettingS_Privacy. Краще не використовувати пробіли та великі літери, а також занадто довгі імена. Такий підхід гарантує універсальність та продуктивність при розміщенні онлайн-довідки щодо різних серверів.

Зберігайте скріншоти краще в хмарі за підтримки обміну, тегів та віршів. Для зручності пошуку краще зламати папку з скріншотами на підпапках, що відповідають структурі програмного інтелекту.

Вставте в текст. Про це. Нижче, у розділі “Реєстрація”.

Обстеження. Відкладіть готовий розділ, перевірте це на наступний день. І краще дозволити мені прочитати текст і перегляньте скріншоти тестувальник або дизайнер.

Як зробити високоякісний скріншот з відео

Скріншот з відео може бути зроблений за допомогою сторонніх програм та гарячих клавіш, обговорюваних нами вище.

Але є кілька можливостей, щоб зробити високоякісний скріншот з відео, поки не боїться, що ви додаєте додаткові елементи під час обрізання зображень.

Скріншот з відеопрогравача

Перейдіть до налаштувань вашого відеопрогравача та шукайте потрібний функціональний. Зберегти скріншот, зображення або кадри.

Легкий сплав

Світловий сплав. Це проста і багатофункціональна програма для відтворення відео з великою кількістю налаштувань. Ви можете дивитися фільми, затискачі з Інтернету та слухати радіо.

У відеопрогравах легкого сплаву ми переходимо до налаштувань, виберіть формат PNG та папку, де ми будемо зберігати скріншоти:

Налаштування для збереження скріншотів

Як зробити скріншот у Windows 10? Всі методи Snapshot екран

Ви можете використовувати меню, піктограму камери у нижньому правому куті або гарячу кнопку “F12”, щоб зберегти кадри.

Покажіть, як зробити високоякісний скріншот у легкому сплаві відеопрогравача. Виберіть скріншот, скопіюйте його в буфер обміну або збережіть на жорсткому диску. Існує ще один варіант здійснення декількох кадрів. Збереження ескізів та повнорозмірних фотографій.

Vlc Media Player

Vlc Media Player. Це багатофункціональний гравець для перегляду фільмів та кліпів. Тут ви знайдете велику кількість параметрів аудіо, відео та субтитрів.

Включіть параметри відеопрогравача, встановіть каталог, щоб зберегти кадри та виберіть формат:

Налаштування скріншот у відеоплеєрі

Щоб зробити екран, використовуйте гарячі клавіші. Ви можете встановити будь-яку зручну комбінацію для вас або застосувати стандартні налаштування:

See also  Samsung Duos Як зберегти на картці. Що робити, якщо функція усиновлювача не доступна

Гарячі клавіші в VLC Video Player

Скріншот з відео YouTube

Якщо вам потрібно зробити скріншот відео на хостингу відео YouTube, ви можете встановити розширення для браузера. Скріншот YouTube. Це додаток, який вбудований у програвач YouTube.

Приклад того, як зробити високоякісний скріншот відео через скріншот YouTube:

Рамка з фільму (вікно відеопрогравача)

Якщо ви просто відкриваєте відео в деякому гравці, і спробуйте скористатися його, натиснувши кнопку «Друк», ви можете побачити «чорний» екран, замість самого зображення, який був показаний у програмі.

У цьому випадку ви можете зробити іншим способом:

 • Використовуйте зелень (про цю програму. См. Трохи вище в статті);
 • Використовуйте програвач, в якому є функція створення скріншоту. Один з них. Гравець гомі.

Гравець гомі

Сайт: https: // www.Гольба.Com /

Великий Free Media Player, в арсеналі, з якого є всі основні кодеки-т.Е. Щоб переглянути фільм, вам не потрібно завантажувати нічого додатково та встановити.

Я також хочу позначити велику кількість налаштувань у програмі (ви можете налаштувати для різних вимог, для різних заліза). Відмінний сучасний дизайн, зручна навігація та т.D.

І найголовніше (у цій статті). В нижній частині екрана є спеціальна кнопка, щоб швидко створити скріншот поточного кадру.

І так, запустіть Gom Player, тоді ви відкриваєте в ньому фільм. Потім натисніть кнопку (або комбінацію кнопки Ctrle). Все. Скріншот готовий!

Папка за замовчуванням, де екрани складені. Він відображається у верхній частині екрана (зазвичай, це “C: \ alex al \ t. Де Alex. Ім’я вашого облікового запису в Windows).

Перехід до папки “C: \ t Користувачі alex \ Документи \ gomplayer \ Захоплення”. Ви побачите всі скріншоти, створені. Результат: зручний, швидко і легко!

Платні програми

Movavi Screen Recorder

 • Написання відео з екрана.
 • Редагування в режимі запису.
 • Встановлення рівнів звуку.
 • Відео розділено частинами.
 • Додавання додаткових аудіо доріжок.
 • Додавання субтитрів.
 • Збереження файлів у форматах: AVI, WMV, MOV, MP4 та T.D.
 • Запис на DVD.Диск.
 • Експорт до хмарних служб.
 • Запис до 60 кадрів в секунду. Зручно в іграх.
 • Одночасне запис з декількох джерел звуку (музика, мікрофон).
 • Підтримка гарячих клавіш.
 • Розподіл невеликих розмірів.
 • Завантаження відео в соціальні мережі та YouTube.

Snagit

 • Запишіть фото та відео з екрана.
 • Великий набір інструментів та налаштувань.
 • Підтримка фото та відеокамер.
 • Здатність друкувати та сканувати зображення.
 • Підтримка перетворення.
 • Запишіть все те, що відбувається на екрані.
 • Відмінний графічний редактор із підтримкою фільтрів.
 • Підтримуйте гарячі ключі для зчеплення.
 • Підтримуйте мультимедійне обладнання.

Фастстоун захоплення

 • Запишіть фото та відео з екрана.
 • Змінити глибину кольору.
 • Можливість додавати водяні знаки.
 • Зміна розміру зображення.
 • Хороший набір інструментів для редагування.
 • Можливість надсилати знімок на офісні програми, електронну пошту та зберегти на компютері.
 • Здатність додавати підпис.
 • Зручне відео з захоплення.

Як зробити скріншот на компютері та ноутбуці

Необхідно сфотографувати робочий стіл або дії в браузері? Для дозволу існує кілька інструментів: стандартні системні параметри, спеціальне програмне забезпечення та веб.Платформи. Далі ми розповімо, як зробити знімок екрана на компютері або ноутбуці.

Ви можете видалити екран без програм за допомогою вбудованих параметрів системи. Вони допоможуть сфотографувати весь монітор або вказану частину.

Клавіша екрана друку

На всіх пристроях є кнопка, яка дозволяє захопити екран і зберегти фотографію до буфера обміну. Щоб зняти весь дисплей:

Один. Клацніть на екрані друку. Його позначення може відрізнятися залежно від клавіатури (можливе зниження PRTCN). На старій клавіатурі є стандартна позиція екрана: у верхньому правому куті поруч з перервою ПАРЄ та замком прокручування.

Розташування кнопки

Урок відео. Як зберегти скріншот на компютері

Щоб отримати доступ до опції на невеликих клавіатурах, натиснувши одну клавішу, може бути недостатньо. Це також може бути необхідним стиснути FN або Shift.

See also  Як очистити Google Chrome на Android. Як очистити кеш

Застосувати відзначену комбінацію

Коли ви натискаєте PRTSCN, ви надсилаєте зображення на буфер Exchange. Потім його можна розмістити на чистому полотні у редакторі фотографій або завантажена в миттєві повідомлення.

Щоб вставити фотографію, просто натисніть “Ctrlv”

Комбінація ключа екрана WindowsPrint

Щоб зберегти зображення на компютері, скористайтеся ключовими комбінаціями:

Один. Стисніть екран WindowsPrint. На ноутбуці можна потрібно натиснути на fn. Потім одночасно натисніть Windows і Print Print. Дисплей на мить буде темний і автоматично помістити файл на диску c.

Розташування кнопок

Щоб знайти збережений скріншот, відкрийте провідник, виберіть “Зображення” та відкрийте знімки “екрану”.

Розташування фотографій

Програмне забезпечення “Ножиці”

У останніх оновленні Windows вбудовані “ножиці”. Вони дозволяють налаштувати область захоплення, графіка зйомки, малювати на верхній частині фотографії, а потім експортуйте його у відповідний формат або надіслати електронною поштою.

Щоб зробити принцип, дотримуйтесь інструкцій:

Один. Відкрийте меню «Пуск» та знайдіть програму у списку.

зберегти, скріншот, комп, ютері

Розташування Windows 10

У новому вікні виберіть потрібний режим зйомки: повний екран, активне вікно або вибрана прямокутна область.

Миша на “створювати” і виділити сайт

Знімок буде автоматично завантажений у редактор фотографій. Якщо потрібно, ви можете намалювати на вершині зображення, перш ніж зберегти.

Якщо ви хочете стерти занадто багато, скористайтеся ластиком

Натисніть значок збереження. Результат може бути експортований як файл PNG та GIF.

Ви також можете надсилати дані електронної пошти

Вільний вбудований інструмент MacOS

Щоб створити екран на MacOS, натисніть комбінацію клавіш Chift Command 5. Відкриється невелике меню. Тут ви можете налаштувати скріншот:

 • Зображення всього екрана;
 • Зображення вибраного вікна;
 • Зображення вибраної області;
 • Запис всього екрана;
 • Запис вибраної області.

Є додаткові параметри: збереження місця, таймер (так що екран став затримкою), відображення курсора тощо.

Щоб зробити екран певного розміру, виберіть “Snubscribing вибраного поля”. Утримуйте будь-які слайдери з лівою кнопкою миші та розтягніть зображення. Збільшити або зменшити екран майбутнього. Поблизу курсору буде відображатися за допомогою дозволу екрана. Його можна скорегувати до правильного розміру вручну.

До речі, коли екран готовий, у вбудованому редакторі фотографій ви можете виділити потрібну область зображення.

Можливі три варіанти: з потемнінням непотрібної області, з коміром або з збільшенням зазначеної області.

Для цього перейдіть до редактора зображення та виберіть Графічний показник:

Як зробити скріншот екрана на ноутбуці: сторонніх програмного забезпечення

Щоб зробити екран екрана на ноутбуці, не потрібно використовувати вбудовані інструменти, які мають досить мізерний функціональний. Ви можете використовувати сторонні продукти, які відкривають користувачеві набагато більше можливостей. Ми побачимо найпопулярніші кошти.

Загалом, принцип роботи у всіх таких програмах дуже схожий. Часто, вам просто потрібно натиснути необхідну комбінацію, щоб запустити програму, виберіть область, негайно відредагуйте його на свій розсуд, а потім збережіть або негайно вставте десь. Основна відмінність таких утиліт з вбудованого програмного забезпечення. Розширені можливості редагування. Що можна зробити за допомогою “ScreenShotels”?

 • Завантажте зображення екрана в хмарі
 • Позначте бажаний фрагмент
 • Друк скріншот без збереження його як файл
 • Знайдіть те саме зображення в Інтернеті

Виберіть корисність, яка вам подобається. З точки зору можливостей вони дуже схожі.