Як опублікувати фотографії на Instagram через комп‘ютер?

Instagram спочатку створено для використання на мобільних пристроях. За замовчуванням, використовуючи ПК, ви можете переглядати фотографії та коментувати їх. Завантажте фотографії, відео та повністю підтримуйте профіль у Instagram, використовуючи ПК, ви можете тільки обійти доріжки. У цій статті буде мати справу з тим, як публікувати фотографії в Instagram через комп’ютер і що робити для цього.

Підтримувати рахунки в соціальних мережах з комп’ютера набагато простіше. Збирайте інформацію, напишіть повідомлення, виберіть та Редагувати фотографії, можна прямо в браузері. Перемістіть пізніше на мобільний пристрій, заповніть текст та завантаження фотографій. Непотрібні дії.

Один пост можна опублікувати з мобільного пристрою. Щоб вибрати хорошу фотографію, обробляти його за допомогою вбудованого редактора, а потім виберіть Текст і теги. Труднощі починаються, коли:

 • Фотографії. Кілька;
 • Фотографії зберігаються на комп’ютері;
 • Необхідно опублікувати з двох посад на день;
 • До посади потрібно додати масовий текст.

У цих випадках набагато легше працювати з ПК. Економить від 1 до 3 годин часу щодня, залежно від складності роботи.

Програми для розміщення повідомлень на Instagram: Емулятори

Принцип попереднього методу, як розмістити посаду на Instagram з комп’ютера, був заснований на тому, що ми змусили соціальну мережу думати, що ви пішли на нашу сторінку з мобільного пристрою. Використання емуляторів допомагає зробити те ж саме.

Є багато програм для Windows, ось деякі з них:

Ми будемо аналізувати, як завантажити посаду на Instagram з комп‘ютера, використовуючи приклад andy. Решта опцій працюють відповідно до подібного принципу.

 • Спочатку потрібно завантажити програму з офіційного сайту та встановити на своєму комп’ютері. Ця процедура займе від 2 до 20 хвилин.
 • Запустіть майстер установки емулятора.
 • Натисніть на цьому етапі “Далі”, щоб встановити програму на своєму комп‘ютері.
 • Програмне забезпечення автоматично розпочнеться після завершення установки. Натисніть на коло донизу, щоб отримати зі списку додатків Android, щоб дістатися до PlayMarket та активувати обліковий запис Google.
 • Перейдіть під логін та пароль.
 • Підтвердьте по телефону, який ви використовуєте з цим обліковим записом, який ви підключені з нового пристрою. Повідомлення буде відображатися на ньому, що вийде це, ви можете це зробити.
 • За допомогою рядка пошуку знайдіть Instagram у магазині програми, встановіть його та відкрийте його. Після цього ви будете ввійшли лише за допомогою вашого логіну.
See also  Як повернути оновлення Android на Samsung. Чи потрібно автоматично оновлювати програми

Тепер ми проаналізуємо, як зробити повідомлення в Instagram з комп’ютера. У вікні емулятора ви побачите свою сторінку як би на екрані смартфона. Вам потрібно буде натиснути кнопку “” і ліворуч, щоб вибрати опцію завантаження з “Галереї”. Потім знайдіть потрібний знімок у моїй пам’яті ПК.

Як завантажити відео та фотографію в Instagram з комп’ютера без втрати якості, котушки в Instagram з ПК

Якщо ви не можете вирішити проблему з цим емулятором, як додати повідомлення в Instagram через комп’ютер, то ви повинні завантажити іншу програму. Ми подали варіант (емулятор andy) відрізняється стабільною операцією з різною силою ПК. Якщо ви вирішите спробувати іншу програму, то не забудьте видалити це, т.До. Подібне програмне забезпечення займає великі комп‘ютерні ресурси.

Перевагою емуляторів полягає в тому, що з їх допомогою ви можете зробити таку річ, як видалити повідомлення на Instagram з комп’ютера. Вони мають повну функціоналу звичайних застосувань. Якщо ви хочете відредагувати повідомлення, то це може бути зроблено так само, як від смартфона.

Недоліком цього методу рішення полягає в тому, що не всі ноутбуки “витягують” емулятори, т.До. Вони займають великі системні ресурси.

Додавання фотографії з MacBook

Перш за все, перед завантаженням фотографії потрібно налаштувати браузер:

 • Перейти до параметрів Safari. На вкладці “Додатки” відкрийте Chekbox “Показати мені” Розробка “у рядку меню”.
 • Далі на панелі буде відображатися вкладка “Розробка”. Перейшовши це, потрібно вибрати “як агент користувача iPhone”.

Привітання! Тепер ваш MacBook імітує роботу смартфона.

завантажити, instagram, комп, ютера

Після цього потрібно перейти на веб-сайт ISTagram, де значок “” “з’явиться на нижній панелі”. Загалом, після цього браузер та дії в ньому будуть схожі на роботу зі смартфона.

Як додати публікацію на Instagram з комп’ютера в браузері Microsoft Edge

За допомогою розробника таким чином ви можете використовувати браузер Microsoft Edge:

 • Введіть сторінку сайту Instagram.
 • У браузері Microsoft Edge, фонди розробника обумовлені натисканням клавіші F12.
 • На інструментах розробника відкрийте вкладку “Емуляція”, у розділі “Режим” виберіть профіль браузера Windows, а в розділі “Пристрій” виберіть відповідний мобільний пристрій.
 • Натисніть кнопку “Додати фотографії” (плюс), завантажте зображення з комп’ютера на Instagram.

Вимоги до відео Instagram

Негайно слід зазначити, що, незважаючи на те, що завантажене відео з вашого ПК повинні відповідати основним вимогам Instagram. Тобто немає різниці, який тип пристрою ви завантажете відео, як ви його обробляти, правила для всіх користувачів об’єднані. Також необхідно зрозуміти, що лише зареєстровані користувачі можуть завантажувати відео, тобто будь-які дії будуть здійснюватися через ваш обліковий запис, тому слід дотримуватися низка вимог:

 • Ви можете завантажувати відео на портал різних мобільних форматів, але сама соціальна мережа рекомендує використовувати MP4 або MOV;
 • Максимальна роздільна здатність не повинна перевищувати 1080 , коли-небудь-чинний варіант для відео буде автоматично стиснутим програмою, а якість зображення може бути зменшена;
 • Кількість персоналу за секунду не повинна перевищувати 30, а записи, зроблені на професійному обладнанні, будуть стиснуті до зазначеного параметра;
 • Тривалість відео обмежена до 60 секунд, а в Storis повністю 15, але не менше 3 секунд;
 • Залежно від формату зйомки (горизонтальний, вертикальний або квадратний), максимальний розмір буде 600 × 315, 600 × 750 або 600 × 600, відповідно.
See also  Як змінити масштабу на комп'ютері. Як збільшити екран на комп'ютері за допомогою клавіатури

На публікацію з відео не було заблоковано, і коли воно не мала жодних проблем, ви повинні дотримуватися всіх наступних параметрів. Якщо ви повністю впевнені в технічних параметрах, вам слід перейти до наступного кроку і з’ясувати, як додати відео в Instagram через комп’ютер.

Як викласти фотографію чи відео з браузером

Формат робочого столу сайту Instagram у браузері дозволяє нам переглянути лише публікації, залишати лайки та надсилати приватні повідомлення. І для того, щоб викласти фотографію чи відео, пропонує “використовувати додаток”. Так що робити?

Ми уточнимо, що цей метод підходить не тільки для браузера Google Chrome. Той самий принцип дій передбачається, що в Opera, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Yandex.Браузер та інші.

 • Перш за все, після переходу на посилання на сайт Instagram, ви відповідно передаєте авторизацію.
 • Далі відкрийте інструменти розробника. Ви можете зробити це, утримуючи комбінацію клавіш Shift Ctrl I або натискаючи кнопку PCM (правою кнопкою миші) “Переглянути код”. Відкрите меню виглядає так:
 • На панелі інструментів, що з’являється, нам потрібна лише одна іконка. Натисніть мишу на значку з зображенням двох екранів (малих і більше). Комбінація ключа для цієї дії. Shift Ctrl M. Ми оновлюємо сторінку.
 • Готовий сайт розпочався у режимі мобільного додатку. У верхній частині сторінки ви можете встановити масштабування, розмір вікна, ширину, висоту та орієнтацію екрана. Решта програми тепер виглядає саме так, як ви знаходитесь у телефоні.

Всі функції доступні для вас, включаючи публікацію історій, завантажити фото та відео до профілю з комп‘ютера, переглядаючи повідомлення інших людей, коментування, хрипкі, збереження, прямий і т.D.

завантажити, instagram, комп, ютера

Єдиний недолік такого способу ми розглядаємо обмежену здатність редагувати фотографію під час завантаження до облікового запису. Серед активних інструментів у редакторі фільтрів і встановлення інтенсивності їх накладання.

В іншому випадку цей спосіб завантажити фотографії та вміст відео в Instagram з ПК, легко. Все, що вам потрібно. Браузер та дві “гарячі комбінації”.

Існує ще один спосіб розмістити відео або фото в Instagram з браузером. Це просто навіть не займає багато часу. Існують спеціальні розширення для браузера, які дозволяють виконувати всі знайомі та необхідні дії в Instagram з комп’ютера. Нам доведеться встановити відповідне розширення для браузера Chrome.

завантажити, instagram, комп, ютера

Після цього активуйте розширення та введіть свій обліковий запис Instagram. Все легше ніде. Тепер наша програма буде відображатися в окремому вікні, повністю імітуючи екран мобільного телефону.

Як додати фотографію в Instagram з комп‘ютера?

Ось найпростіший спосіб: це не вимагає встановлення додаткових програм та програм. Опишіть, як опублікувати фотографію через браузер Chrome.

See also  Samsung Duos Як зберегти на картці. Що робити, якщо функція усиновлювача не доступна

Перейдіть на веб-сайт Instagram та увійдіть до свого профілю. 2. Натисніть комбінацію клавіш Ctrlshifti. Ця дія називає консоль розробника. Інший спосіб зателефонувати до консолі, щоб натиснути правою кнопкою миші в будь-якому місці сторінки, а у вікні, здається, виберіть “Переглянути код елемента” або “Переглянути код”. 3. Знайдіть піктограму, на якій стрілка вказує на малюнку нижче. Натискання, він увімкнемо режим моделювання екрана смартфона. У налаштуваннях над “Екраном” ви можете вибрати тип пристрою для моделювання.

завантажити, instagram, комп, ютера

Перезапустіть сторінку. Після цього кнопка для додавання фотографії з’явиться у нижній частині екрана. Зміна його, ви можете викликати вікно за допомогою комп’ютерних мультимедійних файлів. Виберіть потрібну фотографію та завантажте його як завжди, зробіть це на смартфоні. Задача виконана!

Як використовувати Instagram на ПК

Wikihow працює за принципом Вікі, що означає, що багато наших статей написані кількома авторами. Створюючи цю статтю про редагування та вдосконалення, вони працювали, включаючи анонімні, 20 осіб (а).

Кількість цієї статті: 201 868.

Як завантажити відео та фотографію в Instagram з комп’ютера без втрати якості, котушки в Instagram з ПК

З цієї статті ви дізнаєтеся, як отримати доступ до вашого рахунку Instagram на комп’ютері Windows. Це можна зробити за допомогою веб-сайту Instagram або додатків Instagram для Windows 10 або безкоштовних блоктарів для Android-емулятора. Майте на увазі, що ви не можете завантажувати фотографії та відео на веб-сайті Instagram.

 • Якщо ви ще не увійшли в Instagram, натисніть “Увійти” у нижньому правому куті сторінки, а потім введіть ім’я користувача (або номер телефону або адресу електронної пошти) та пароль.

Перегляньте стрічку. Перейдіть до стрічки, щоб переглянути публікації користувачів, які ви підписані. Ви також можете знайти конкретних користувачів або певних тегів; Для цього введіть пошуковий запит у текстовому полі “Пошук” у верхній частині сторінки.

Позначте публікацію як “як”. Щоб зробити це, натисніть на ній двічі або натисніть значок ♡ ♡ під публікацією.

Додайте коментар до публікації. Натисніть на текстове поле “Додати коментар” за коментарями до публікації (або натисніть значок у вигляді мовної хмари безпосередньо під публікацією), введіть коментар і натисніть ↵ Введіть.

Переглянути свою діяльність. Натисніть значок “Діяльність” у верхній правому боці сторінки, щоб відобразити останні позначки, коментарі та передплатники.