Використання фотографування “ICloud”. Як вивантажити фотографії з iCloud до комп’ютера?

Переповнене зберігання “icloud”? Дізнайтеся, як вивантажувати фотографії з iCloud до комп’ютера, як побачити вміст у сховищі та як функція “Photo Icloud” працює з цієї статті.

Репозиторій дозволяє зберігати мультимедійні файли з Apple пристроїв до хмари ICloud, і після перегляду їх з різних пристроїв. Функція “Фото iCloud” допомагає звільнити пам’ять смартфона та надає доступ до вмісту з будь-якого пристрою в будь-який час. Місце в сховищі не є кордоном, тому часто хмара працює, і немає можливості завантажувати нові файли на ньому. Безкоштовне яблуко дає 5 Гб вільного місця на хмарі. Для того, щоб вирішити цю проблему, можна розвантажити зображення з хмари до комп’ютера.

Скільки місць фотографій та відео в пам’яті iPhone

Звичайний знімок фотографій на моєму iPhone 6S займає 2,5-3 Мб. Хвилину відео в той же час:

Звичайно, на сучасних смартфонах фото в форматі JPEG та відеофайл з розширенням MOV буде важить набагато більше. Ми вже написали, як разом з iPhone 7 та iOS 11, Apple представив нові формати HEIF / HEVC, щоб стиснути фотографії та відео, відповідно. Коли ви виберете “високу ефективність” захоплення камери захоплення камерою камери та відеоролики, починають займати значно менший простір без втрати якості, але це призведе до певної сумісності на старих пристроях Apple та не-Defamion на пристроях, що працюють Android та Windows без без Встановлення спеціальних утиліт або без перетворення до звичайного формату.

Тому багато користувачів, які постійно діляться фотографіями та відео та не хочуть мати проблеми з сумісність, все ще продовжують використовувати традиційний JPEG для фотографії та H.264 для відео. В результаті, iPhone C 64 GB пам’ять на борту досить швидко закінчується вільним простором. Тому вам потрібно або відкинути регулярно кадри на жорсткому диску ПК, на якому простір також поступово зменшується або використовує хмарні технології.

Як отримати фото з icloud

Щоб зберегти пам’ять смартфона, розробники Apple створили спеціальний віртуальний диск, за допомогою якого всі файли можуть бути автоматично розміщені на диску та легко синхронізувати з іншими пристроями.

Програма забезпечує здатність користувачеві не тільки переглядати улюблені фотографії, але також зберігати їх до інших дисків, наприклад, у пам’яті ПК або SD-карту на смартфоні.

Два ключових питання, які продукти Apple запитують:

І в першу чергу, а у другому випадку необхідно, щоб застосування активовано на смартфоні, і він включений на нього. “Завантажте мої фотознізики”.

Для реалізації завдання потрібно зробити кілька кроків:

 • Введіть налаштування;
 • Перейти до розділу iCloud;
 • Виберіть розділ “Фото”;
 • Знайдіть елемент “Undload Photos” та активуйте його.

завантажити, фотограф, iphone, переглянути, допомогою, встановлення

Цей метод налаштування буде актуальним для всіх типів продуктів Apple. Що стосується ПК та гаджетів у Windows, то для них буде потрібно використовувати онлайн.Сервіс.

See also  Як поставити відбиток на iPhone. Використання сенсорного ідентифікатора замість введення пароля та покупок у магазині додатків

Перш ніж кинути фотографію з Aiklaude на комп’ютер або дивитися його на гаджет, вам потрібно перевірити наявність доступу до Інтернету або Wi-Fi.

Метод 1 за допомогою ПК

Як завантажити фотографії з iCloud на комп’ютер?

Це питання зацікавлений як досвідченими користувачами бренду Appl, так і для початківців.

Існує кілька варіантів виконання завдання.

Використання хмарної веб.Версії

Це один з найпростіших варіантів. Це буде актуальним для пристроїв, що працюють на операційній системі, яка не належить до цього бренду. Наприклад, для ПК або планшета на Windows або Android. У цій ситуації встановити спеціальні програми не потребують. Головне. Мати доступ до Інтернету.

Перш ніж кидати фотографію від iCloud на комп’ютер, потрібно переконатися, що вони синхронізуються і були передані до хмари.

Якщо ця функція на смартфоні відсутня, копіювати зображення не будуть.

Далі, вам потрібно дотримуватися простих правил від ICloud “Як завантажити всі фотографії”:

Як завантажити відео та фотографії з iCloud для вільного місця для нових фотографій та відео?

 • Відкрийте Internet Explorer і дотримуйтесь посилання iCloud.Com.
 • На сторінці, яка відкривається, зареєструйте логін та пароль з особистого облікового запису.
 • Служба попросить згоду на умови та правила використання, щоб підтвердити “Прийняти”. Користувач з’явиться перед користувачем.
 • Він повинен вибрати “ICloud Drive”. Це дозволить вам поїхати до сховища, де розміщено необхідні фотографії.
 • У меню потрібно знайти папку “Мої фотографії” та натисніть на ньому.
 • Перед користувачем з’являться всі фотографії, розміщені в хмарі. Щоб витягнути їх, потрібно виділити файли та натисніть значок “Завантажити“.

Аналогічний спосіб отримання інформації з хмари дозволяє завантажувати лише вибрані файли. Завантажте необхідні зображення в одному файлі в цьому випадку не буде працювати.

Використання програми на Mac OS, прив’язана до одного Apple ID.

Ця опція набагато простіше, тому що хмара вже додається до конкретної людини, і для його подальшого використання не потрібно уповноважувати на особистому рахунку.

Перш ніж виділити фото в ICloud на комп’ютері, потрібно ввести налаштування пристрою, перейдіть до розділу за допомогою параметрів Cloud та активувати функцію з фотографічним потоком.

На комп’ютері буде створено окрему папку, де будуть завантажені всі зображення з хмару. Їх можна перемістити до іншого засобу інформації.

Метод 2 Завантаження на iPhone

Якщо з якоїсь причини використання віртуального зберігання до власника пристрою AppP не зручна, він може передати необхідну інформацію до гаджета.

Зробити це досить просто:

 • Перш ніж завантажити фотографію з iCloud на iPhone, вам потрібно передати необхідні файли до особистого рахунку ICloud.
 • Після того, як вам потрібно ввійти до iCloud на іншому гаджеті та виберіть Синхронізацію в налаштуваннях.
 • Всі зображення автоматично завантажуються на пристрій. Всі зображення можуть бути передані з цієї папки до іншого.

Наведений вище метод буде релевантним для тих, хто не знає, як повернути фото з iCloud на телефон або хоче отримати доступ до зображень на іншому смартфоні.

Передача файлів за допомогою веб-акта

Ви можете завантажувати зображення або відео на хмару не тільки з офіційних пристроїв. Також за допомогою браузера на робочому столі Mac або з системою Windows. До цього потрібно активувати диск iCloud. Для цього потрібно ввести веб-сайт iCloud за допомогою ID Apple.

Браузер повинен відповідати всім рекомендованим налаштуванням від офіційної підтримки користувачів.

Щоб завантажити інформацію, вам потрібно:

 • Перемістіть всі необхідні документи з головного екрана або папки комп’ютера в спеціальному вікні диска ICloud. Вона може бути у формі невеликої папки офісу. Значок змінить свій колір, коли буде надіслано потрібний файл.
 • Натисніть на вкладку Завантажити. Таблиця панелі інструментів.
 • Далі потрібно вибрати всі файли, які ви хочете завантажити.
 • Натисніть “Вибрати”.
See also  Як очистити кеш браузера на комп'ютері. Очищення браузерів кеш за допомогою безкоштовних програм

Ви також можете надсилати файли електронною поштою. Від самого iCloud. Для цього потрібно вибрати всі файли для надсилання та натисніть на вкладку “Електронна пошта”. Нове вікно листа з’являється з додаванням фотографій або відео. Після того, як потрібно додати одержувачів. Вкажіть текстове повідомлення та тему. Далі ви можете відправити його, для цього є вкладка “Надіслати”, вона розташована на вершині правого вікна електронної пошти.

Як завантажити всі фотографії з Google Photo

Тепер давайте поговоримо про те, як ви можете завантажити свої дані з “Google Photo”. І це зробити, як не дивно, двома способами:

завантажити, фотограф, iphone, переглянути, допомогою, встановлення

Від Google Фотографії можна завантажити всі фотографії за раз

завантажити, фотограф, iphone, переглянути, допомогою, встановлення

Фотографії та відео будуть надходити до вас поштою у вигляді посилання для завантаження архіву

 • Виберіть спосіб отримання за посиланням, а також тип та розмір архіву (вибрати максимум);
 • Натисніть “Створити експорт” і зачекайте, поки архів не прибув до пошти.

Як завантажити фотографії Один з Google Photo

Розглянемо, що я пишу цю інструкцію, відбиває від особливостей роботи з завантаженнями на Mac. Однак впевнені, особливі відмінності з ПК не повинні бути. Це на наступному етапі, коли вам потрібно вивантажити завантажені фотографії в iCloud.

завантажити, фотограф, iphone, переглянути, допомогою, встановлення

Якщо вам потрібно завантажити кілька зображень, завантажте їх вибірково

 • Потім у верхньому правому куті виберіть контекстне меню та виберіть “Завантажити“;
 • Підтвердьте завантаження та зачекайте, доки вибрані фотографії та відео не завантажуються на комп’ютер.

Якщо ви замовляєте експорт даних, будьте готові до підготовки архіву може зайняти деякий час. Як правило, це відбувається досить швидко. Принаймні, я отримав лист із даними лише через кілька хвилин після того, як надіслав запит. Однак якщо у вас є чудова пам’ять, Google може знадобитися набагато більше часу. Незважаючи на те, що архів не утворюється вручну, для підготовки може знадобитися до декількох днів. У випадку селективного завантаження очікування буде мінімальним.

Додавання фотографії в iCloud

Для того, щоб фотографії були додані до хмарного зберігання, спочатку потрібно вибрати необхідні елементи в “Налаштуваннях”. Якщо iOS оновлюється до версії не нижче 8.1, тому iCloud може працювати над такою прошивкою. Отже, щоб активувати потрібну вам хмару:

Тепер усі фотографії автоматично будуть вивантажені в бібліотеку під час підключення до мережі Wi-Fi

Завантажте фотографії з iCloud на iPhone

Фотографії на iPhone можуть синхронізуватися двома способами: оптимізація та зберігання оригіналів. Оптимізація фотографій означає, що файли зберігаються в “розмитих” ємності, але коли з’являється Інтернет, він знову завантажується, і лише оригінал зберігається в хмарі. Це робиться так, щоб телефон залишався якомога більше місця.

І навпаки, зберігання оригіналів означає, що iPhone в хорошій якості збереже лише оригінальні фотографії та відеоролики. Отже, як перенести фотографії з iCloud на iPhone:

завантажити, фотограф, iphone, переглянути, допомогою, встановлення

 • Збережіть усі необхідні фотографії та відео у хмарі. Як це зробити, написано вище.
 • Далі увійдіть до облікового запису Iklauda на іншому iPhone.
 • Виберіть кнопку “Синхронізація” в “Налаштуваннях”.
 • Таким чином, всі файли передаються на інший телефон на пару хвилин.

Завантажте фото з iCloud на комп’ютер

Як завантажувати фотографії з iCloud на iPhone вже зрозуміло, але завантажити файли на комп’ютер ще простіше. Для того, щоб зберегти все, що знаходиться на хмарному сховищі, вам не потрібно завантажувати будь.Які спеціальні програми на комп’ютер.

See also  Як змінити шрифт на Samsung. Ifont

Навіть якщо комп’ютер має операційну систему Windows 10 та DR., Передача всієї інформації не складно.

Важливий! Перш ніж завантажувати фотографії на комп’ютер, переконайтеся, що вони переносяться на хмару

Зверніть увагу! Одного разу всі фотографії не будуть працювати, кожен з файлів повинен бути попередньо вибрати перед завантаженням.

Єдиний виняток, як завантажити всі фотографії, знаходить фотографії та відео в окремій папці. Таким чином, ви можете завантажити всю папку з усіма матеріалами.

Можливі труднощі при роботі з iCloud

Якщо у процесі є труднощі, необхідно виконати ряд наступних дій:

 • Закрийте вкладку з сайтом, а потім поверніться та знову введіть свій обліковий запис;
 • Можливо, необхідно перезапустити комп’ютер;
 • Перевірте всі елементи у налаштуваннях;
 • Якщо вищезгадані дії не допомагають, вам потрібно зв’язатися з технічною підтримкою на сайті.

Переглянути вміст пам’яті iCloud

Щоб переглянути файли, потрібно налаштувати завантаження фотографій та відеороликів до носія ICLOUD, до якої ви матимете доступ з будь-якого пристрою.

Щоб побачити фотографію в iCloud з iPhone, вам потрібно попередньо активувати бібліотеку за допомогою простих кроків.

Вся медіа.Бібліотека завантажується в хмарне сховище і буде відкрита для перегляду з будь.Якого пристрою.

Важливий! Активуючи в сховищі хмари, опція “Мої фотографії” замість “Фото” налаштована автоматичним завантаженням у хмарі всіх майбутніх зображень, вміст буде зберігатися на сервері 30 днів

Як переглянути фотографії та інші файли на iCloud

Потрібно підключити синхронізацію гаджета з хмарою, а також декілька інших варіантів, оскільки неможливо переглянути сховище iCloud без них.

Послідовність дій така:

 • Перейдіть до налаштувань телефону.
 • Знайдіть кнопку iCloud і натисніть кнопку.
 • Використовуйте комутатори для вибору синхронізованої інформації та даних, які будуть вивантажені.
 • Змі. Фото, відео, музика;
 • Пошта;
 • Контакти, календар та нагадування;
 • Історія браузера;
 • Примітки, паролі;
 • Резервні копії.

Як зберегти фотографії на ICloud Drive з Anytrans

Anytrans є професійним інструментом для керування даними IOS з керуванням IOS та передачі даних IOS, iTunes, Computer та Icloud. Для його вмісту функція контролю ICLOD Anytrans може допомогти вам перевірити, редагувати, завантажувати та завантажувати кілька типів вмісту ICloud, наприклад контакти, нотатки, нагадування та ін. D.

Що стосується диску ICLOUD, він не тільки дозволяє перевірити або видалити файли, які вже розташовані, але також дозволяє завантажувати файли безпосередньо до диска iCloud.

Поки ваш iCloud все ще доступний, ви можете зберігати будь-який тип в iCloud drive. Це означає, що ви можете зберегти всі ваші документи, презентації та важливі фотографії тощо. D. Тепер давайте подивимося, як завантажувати фотографії на iCloud Drive з Anytrans.

Як завантажити відео та фотографії з iCloud для вільного місця для нових фотографій та відео?

Завантажте та встановіть Anytrans до комп’ютера Запустіть його та натисніть кнопку ICLOUD Вхід у свій обліковий запис ICLOUD.

Натисніть кнопку “”, щоб вибрати фотографії, які ви хочете зберегти, натисніть “Відкрити”, щоб почати надсилати фотографії на диску ICLOUD.

Примітка. Ви також можете безпосередньо перетягнути фотографії, які потрібно зберегти на диску iCloud.