Є випадки, коли вам потрібно записати голос на комп’ютер.Наприклад, напишіть коментар на мову відео або інтерв’ю / онлайн.Інтерв’ю на своєму комп’ютері.Але як це зробити? Ну, дотримуйтесь цього посібника, і ви швидко навчитесь писати голос на комп’ютер, незалежно від того, чи є у вас мікрофон.

Перш ніж ми почнемо, ви повинні переконатися, що є щонайменше один пристрій введення аудіо.Це може бути добровільним мікрофоном вашого ноутбука, зовнішнього мікрофона, гарнітури або навіть навушників.Професійний зовнішній мікрофон. Найкращий пристрій для високоякісного запису голосу на комп’ютері.На додаток до пристрою, програмне забезпечення є обов’язковим для запису звуку.Продовжуйте читати, і ви дізнаєтеся, як записати голос на комп‘ютері за допомогою хорошого програмного забезпечення запису звуку.

Як писати з мікрофона до комп’ютера

Якщо ви вирішите записати розмову в Skype або спробувати свою руку при створенні аудіокниги, він не буде зайвим, щоб дізнатись, як записувати звуки на комп’ютері за допомогою мікрофона.

Власники стаціонарних комп’ютерів доведеться запустити процес запису, підключивши мікрофон до звукової карти. Якщо ви використовуєте ноутбук, то ви можете зробити запис через вбудований мікрофон.

Операційна система Windows попередньо встановлена ​​для запису звуку, яку можна знайти за допомогою меню “Пуск”. “Всі програми”. “Сервіс”. “Запис звуку”. Запуск програми та натискання кнопки “Запис”, ви почнете процес запису, зупинитися, який ви можете, натиснувши кнопку “STOP”. Після цього вам буде запропоновано вибрати місце, щоб зберегти отриманий файл і дати йому ім’я.

Відсутність вибору формату файлів, а також зареєстровану якісного запису середньої якості “Звукова програма”, робить його пошуком сторонніх додатків. В Інтернеті ви можете виявити велику кількість програм, які допоможуть зробити запис з мікрофоном дійсно якісним: Adobe Adition, Total Recorder, Atropos-SB, Autorecorder, безкоштовний аудіо-рекордер та T.Р. Робота з будь-яким з цих програм не викликає труднощів. На прикладі безкоштовної програми аудіо-реєстратора, яку можна завантажити www.Freeaudiorecorder.Сітка, Розглянемо процес запису за допомогою мікрофона.

Встановіть програму та запустіть його. За замовчуванням параметри програми встановлюються на звуку запису через мікрофон у форматі MP3 з гарною якістю. Якщо ви хочете, ви можете перейти на вкладки запису та виведення, щоб вибрати інші параметри, а також папку, до якої будуть збережені файли. Щоб запустити запис, натисніть кнопку «Запис звуку», а також для паузи або зупинки, натисніть Призупинити або зупиніть, відповідно.

Як записати свій голос на комп’ютер Windows

Wikihow працює за принципом Вікі, що означає, що багато наших статей написані кількома авторами. При створенні цієї статті про редагування та вдосконалення вони працювали, включаючи анонімні, 63 людини (а).

Кількість поглядів цієї статті: 50 629.

Використовуючи програму “Звукова” з Microsoft, яка доступна у всіх версіях Windows, ви можете записувати, редагувати та відтворювати свій голос. Це також дозволить вам з’єднати фрази, об’єднані, додати музику або вставити коментарі до документів або відео. Ми покажемо, як це зробити.

 • У Windows 8 введіть “Запис звуку”, а на початковому екрані, після чого в результатах пошуку виберіть “Звук Запис”.
 • Програма “Звукова” не відображатиметься, якщо ви не підключаєтеся до комп‘ютера мікрофона.
 • Щоб прослухати аудіо до комп’ютера, повинні бути підключені стовпці або навушники.
See also  Миша на комп'ютері перестала працювати. Перевірка працездатності

Зупинка запису. Щоб зупинити запис, натисніть кнопку “Стоп” (чорна квадрат). Після цього вікно зберігання автоматично відкриється.

 • Якщо ви не хочете зберегти його, щоб закрити діалогове вікно “Зберегти як”, натисніть “Скасувати”. Щоб продовжити запис звуку, натисніть кнопку Resume Record. Коли ви закінчите, натисніть кнопку “Зупинити запис” та збережіть файл.
 • Файли, зроблені програмою “Звукова”, можуть бути відтворені на більшості гравців, включаючи Windows Media Player, iTunes та інші подібні програми.

Відтворити з налаштуваннями тону та швидкості. Майже всі сторонні аудіописи дозволяють змінювати налаштування. Ви можете сповільнити запис, щоб краще розбирати слова, або збільшити висоту голосу, щоб говорити як бурундук.

Зробити високоякісні записи. Професійні програми запису здатні покращити вашу якість. Ці програми можуть бути корисними, якщо у вас високоякісний мікрофон, і ви часто виконуєте та редагуєте запис.

Перекласти співу на наступний рівень. Запис ваших пісень.- Це перший крок до Всесвітньої слави. Щоб записати свої пісні вдома з професійним підходом, ви можете скористатись безкоштовними програмами аудіо.

 • Щоб записувати пісні з програвача компакт-дисків до комп’ютера, налаштуйте комп’ютер, щоб визначити лінійний вхід замість входу для мікрофона:
 • Відкрийте панель керування аудіо, натиснувши кнопку «Пуск» та виберіть панель керування. У рядку пошуку введіть “Sound”, а потім натисніть звук у результатах пошуку.
 • Натисніть вкладку “Запис”.
 • Клацніть рядок (введення рядка) і виберіть за замовчуванням
 • Натисніть кнопку Властивості, перейдіть на вкладку Layer та перетягніть повзунок гучності вправо, щоб збільшити об’єм запису, а потім натисніть кнопку ОК.
 • У діалоговому вікні натисніть кнопку ОК.
 • Ви добре справлялися!

Soundrecorder / File Ім’я файлу.Тип файлу / Тривалість HHH: мм: сс

Наприклад, якщо ви хочете зробити формат WMA з назвою “FunkyBunky”, що триває 3 хвилини 20 секунд, введіть наступне

Як записати аудіо на комп’ютері онлайн

Онлайн-аудіозапис. Це ще один спосіб захопити системний звук і голос з мікрофона. Онлайн-диктофон. Це добре відома програма, яка допоможе вам вирішити різні проблеми. Як правило, це вимагає хорошого підключення до Інтернету. Ось приклад, щоб показати вам процедуру.

Крок 1. Якщо вам потрібно записати звук у Windows, відкрийте веб-браузер та відвідайте HTTPS: // Online-Voice-Raper.Com /. Це аудиторський Corder 123apps.

Крок 2. Натисніть настройки з шестиченним значком у нижньому правому куті та виберіть потрібний мікрофон. Коли ви будете готові, натисніть кнопку запису за допомогою червоного піктограму мікрофона, щоб почати запис. Якщо це запропоновано, що дозволяє йому отримати доступ до вашого мікрофона.

Крок 3: Якщо ви хочете зупинити аудіозапис, натисніть кнопку зупинки та перегляньте аудіо.Трек. Клацніть піктограму відтворення, щоб попередньо переглянути аудіозаписи. Більше того, ви можете обрізати аудіо доріжку, перемістивши повзунок, щоб зберегти потрібну частину.

See also  Як перевірити материнську плату комп'ютера. Перевірка ефективності через оперативну пам’ять

Крок 4CONAL, натисніть Зберегти та завантажити запис аудіо на свій комп’ютер як MP3.Файл. Коли вам потрібно змінити налаштування звуку за замовчуванням або інший аудіо формат, ви можете вибрати професійний аудітофон робочого столу.

Як записувати звук через мікрофон

Існує кілька спеціальних програм, які дозволяють записувати звуки, голос чи музику через мікрофон на комп’ютер. Що краще вибрати і яка перевага конкретного пристрою запису?

Найпростіший варіант, доступний для будь.Якого користувача Windows. Це програма запису послуг. Виконайте наступний шлях: “Початок”. “Всі програми”. “Стандарт”. “Розваги”. “Запис звуку”. Запустити програму. Підключіть мікрофон до комп’ютера через відповідний роз’єм (як правило, він розташований на задній панелі та має рожевий колір), натисніть кнопку і почніть говорити або грати на музичному інструменті. Ця програма дозволяє вам лише написати звук, але не дозволяє його обробляти, тому він використовує лише початківців.

Більш професійна програма. Весь звуковий рекордер. Він складається з двох частин: фактичної програми запису та міні-редактор, що дозволяє очистити звук з сторонніх шумів за допомогою фільтрів. Після запису, збережіть отриманий звуковий файл у одному з трьох доступних форматів: WAV, 3-OGG, MP3.

Інший популярний цифровий аудіо редактор. Звук. Ця програма використовується переважно музикантами для обробки композицій та накладання різних ефектів. Крім того, це дозволяє перекладати файли з одного формату до іншого.

Як записати звук за допомогою мікрофона в Windows 10

Перед звуковим записом, незалежно від типу вибраної програми, спробуйте позбутися від усіх видів шуму та вийти на пенсію в кімнаті, особливо якщо ви збираєтеся записати голос. Дуже зручно використовувати навушники з прикріпленим мікрофоном. Вони дозволять вам залишити свої руки, щоб працювати з комп‘ютером. Ознайомтеся з підручниками у вибраній програмі, щоб з’ясувати, які додаткові ефекти можуть бути застосовані до майбутнього запису.

Як записати звук на ПК з мікрофоном через WaveHad

Хвилепад. Це програма для запису та редагування звуку, він підтримує майже весь аудіоформат. І ви можете використовувати свої інструменти для редагування, аудіо та музичні ефекти, відновлення звуку та інші розширені інструменти після запису.

Більше того, він підтримує Windows, Mac, навіть iOS та Android відповідно до ваших потреб. Ви можете перевірити наведені вище інструкції у Windows, щоб дізнатися про налаштування.

Крок 1 Завантажити та встановіть WaveHad з офіційного сайту, потім відкрийте його.

Крок 2 Натисніть запис запису.

Крок 3 Встановіть параметри запису, а потім натисніть кнопку ОК.

записати, мікрофона, комп, ютер

Крок 4 Натисніть кнопку запису у верхньому лівому куті, щоб запустити запис.

У порівнянні з вищевказаними параметрами, рекордер екрана Fonelab найкращий вибір для вас. Це простий, але ефективний інструмент, який допоможе вам записати мікрофон на комп’ютері, не змінюючи налаштувань перед записом. Чому б не завантажити і спробувати прямо зараз!

Як перевірити мікрофон

Клацніть правою кнопкою миші до значка регулювання гучності та виберіть “Написати пристрої”:

Якщо мікрофон підключений, індикатор праворуч буде відповідати на звуки:

записати, мікрофона, комп, ютер

Індикатор не реагує, якщо мікрофон:

А) неправильно підключений; б) вимагає фантомного харчування; c) відключений у налаштуваннях (натисніть на рядок і подивіться, чи активний він “Увімкнути”); г) відключений фізично (на мікрофоні може бути перемикач та відсік акумулятора); д) його обсяг у налаштуваннях зменшується до мінімуму (на цьому далі).

See also  Як оновити iTunes на комп'ютері. Що робити, якщо iTunes не бачить iPhone

Як написати аудіо до комп‘ютера

Windows має функцію за замовчуванням для запису звуку на компютер. Якщо ви не знаєте, як його використовувати, уважно прочитайте посібник нижче.

Для цього виконайте ці кроки залежно від використовуваної версії Windows.

Як написати звук у Windows 7/8

Крок 1 Підключіть мікрофон до комп’ютера. Якщо у вас немає мікрофона, перейдіть до методу 2.

Крок 2 Запустіть звук запису на Windows.

 • У Windows 7 ви можете запустити всі програми аксесуарів, а потім натисніть Звук Ремонт.
 • У Windows 8, просто перейдіть, щоб запустити всі аксесуари додатків для Windows, а потім знайдіть звуковий рекордер та натисніть на нього.

Примітка. Крім того, ви можете просто перейти до меню «Пуск» та тип звукового запису в полі пошуку, а потім натисніть клавішу Enter на клавіатурі. Клацніть звуковий рекордер в результаті пошуку.

Крок 3 Натисніть кнопку Пуск запису.

Крок 4 Якщо ви хочете закінчити, просто натисніть “Зупинити запис”, щоб зупинитися.

Аудіозапис може бути збережено лише у форматі розширення.Wma.

Як записати аудіо на ПК з Windows 10

Як останній випуск операційної системи Windows, Windows 10 поставляється з різноманітними функціональними вбудованими функціями та програмами. Один з них. Це диктофон, який може допомогти вам записати звуки, лекції або будь-які інші події.

Крок 1 Презентація диктофон.

Крок 2 Кнопка запису на лівій панелі.

Кнопка 3 Натисніть кнопку STOP, щоб закінчити запис. Тоді цей звук з’явиться на лівій панелі під елементом “Сьогодні”.

Виберіть файл запису, ви можете відтворити його, щоб перевірити, чи відповідає вона за ваші потреби.

Недоліки звукового запису Windows

 • Щоб запустити процедуру, вам знадобиться мікрофон, підключений до комп‘ютера.
 • Ви можете зберегти аудіофайл лише у форматі.Wma.
 • Записаний звук має низьку якість.
 • Ви не можете записувати веб.Камеру, відео та набагато більше одночасно.

Як записати звук за допомогою мікрофона в Windows 10

Що робити, якщо у вас немає мікрофона? Або ви хочете зберегти файл в іншому форматі?

Будь ласка, продовжуйте рухатися, щоб знайти інше рішення.

Можливі проблеми

Основна проблема, яка виникає, коли ви намагаєтеся зафіксувати голос з вбудованими інструментами. Відсутність відповідної програми. Помилка виправлена ​​шляхом завантаження програми з Microsoft Store. Також для правильного запису не забудьте включити в налаштування стереограмент.

Якщо вбудовані методи не допомагають. Зверніться до довідки стороннього програмного забезпечення. Вони захоплюються ви не тільки високою якістю звуку, але й широкі можливості для пост-обробки аудіо.

Іноді проблеми не пов’язані з параметрами, але з мікрофоном. У цьому випадку рекомендується запустити “параметри” (ключі “виграти” i “), а потім перейти до шляху” Система / звук.»На вкладці” Вхід “, під заголовком” гучності “, ви побачите кнопку” Усунення несправностей “, яку потрібно натиснути, щоб виправити помилки.