Що робити, якщо ви забули пароль з iPhone?

Важко уявити життя сучасної людини без смартфона, буквально за кілька років роль мобільного телефону значно зросла. Смартфон став місцем сховища особистої інформації користувача, якого можна використовувати в будь.Який час. Цифровий код, технологія ідентифікатора обличчя, сканер відбитків пальців. Все це призначене для запобігання шахраям, цікавим партнерам, дітям, колегам змісту вашого телефону. Пароль та інші методи ідентифікації надійно зберегли непорушність особистого життя та фінансів. Але що робити і як розблокувати iPhone, якщо ви забули пароль? Не хвилюйтеся, і до читання, будь ласка.

Спочатку потрібно сказати, коли вам потрібно розблокувати iPhone, якщо ви забули пароль? Іноді виникають ситуації, коли встановлення функції пароля працює проти вас. Наприклад, ви можете зламати функцію ідентифікатора обличчя, параметри сканера відбитків пальців можна перемістити, або ви просто забув пароль і витратили всі спроби запам’ятовування його. Можливо, ваш смартфон скористався дитиною, яка випадково заблокувала її, ввівши 10 разів неправильний пароль. Тоді вам потрібно розблокувати iPhone.

Якщо в рядку, щоб ввести неправильний пароль кілька разів, відключення пристрою відображається. Якщо ви не можете запам’ятати пароль, вам потрібно буде стерти всі дані з пристрою iPhone разом із налаштуваннями та паролем. Якщо ви створили резервну копію пристрою iPhone, ви можете відновити дані та налаштування після відновлення iPhone. Якщо ви ніколи не робили резервну копію пристрою iPhone, перш ніж забути пароль, збережіть дані на iPhone буде неможливо. Ну що робити?

У цій статті ми надамо вам три способи розблокувати iPhone, якщо ви забули пароль.

Як розблокувати iPhone без комп’ютера за допомогою налаштувань скидання

Ця функція з’явилася з виходом iOS 15.2.

Спочатку натисніть “Стерти пристрою iPhone”.

Цей метод хороший кожен, крім того, він має принаймні дві обмеження. Спочатку.- Це вимагає, щоб ваш iPhone був оновлений до iOS 15.2. Друге.- Вимоги до підключення до Інтернету до Wi-Fi або клітинної мережі. В іншому випадку скидання буде неможливим.

Розблокуйте пароль екрану iPhone за допомогою кнопки “Erase iPhone

Чи є спосіб розблокувати пароль iPhone без комп’ютера або iTunes? Так. Тепер ви можете скинути та видалити заблокований iPhone без комп’ютера або iTunes. Таким чином, він повністю їсть ваш пристрій, включаючи код доступу до екрана та ID Apple.

Щоб витерти iPhone від екрана блокування, переконайтеся, що переконайтеся:

Ваш iPhone працює iOS 15.2 або ipados 15.2 або пізніше. Ідентифікатор Apple та пароль, який ви використовували для налаштування пристрою. Ваш пристрій повинен бути підключений до мережі стільникової мережі або W-Fi.

See also  Instagram не працює на Android. Застаріла версія програми

На екрані вашого iPhone продовжуйте вводити пароль кілька разів, доки з’явиться параметр “Erase iPhone”.

Натисніть кнопку “Erase iPhone” у нижньому правому куті.

Ви побачите “Exit Apple ID”. Введіть пароль Apple ID, щоб видалити iPhone та видалити його з вашого облікового запису.

Тепер ви можете скинути новий пароль або ідентифікатор обличчя на вашому iPhone.

Що робити, якщо кнопка “Erase iPhone” припиняє час від часу? У цьому випадку ви повинні зв’язатися з вашим професійним програмним забезпеченням для розблокування пароля iPhone, наприклад, Ukeysoft Unlocker.

Видаліть пароль, якщо він синхронізований з iTunes.

Якщо пристрій раніше синхронізовано з програмою iTunes, ви можете відновити його. Це найбільш безболісний спосіб, всі дані залишаться на пристрої.

  • Підключіть пристрій до комп’ютера, з якою була виконана синхронізація.
  • Відкрийте програму iTunes.
  • Зачекайте, доки iTunes синхронізує пристрій і створіть резервну копію.
  • Після завершення створення синхронізації та резервної копії натисніть елемент меню запису.
  • Коли екран налаштування відкриється під час відновлення пристрою iOS, натисніть Відновити з iTunes Copy.
  • Потім виберіть свій пристрій у iTunes. Подивіться на дату створення та розміру кожного резервного копіювання та виберіть найбільш підходящим з них.

Використовуйте режим відновлення, щоб розблокувати ID Apple без пароля

Ви також можете спробувати стерти iPhone за допомогою режиму відновлення в iTunes. Після скидання ідентифікатора налаштувань iPhone також буде видалено без пароля.

Вимкніть iPhone. Потім відкрийте iTunes на своєму комп’ютері.

Підключіть пристрій до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.

Перемістіть iPhone до режиму відновлення:

Iphone 8 / x / xs / 11 або пізніше: натисніть та відпустіть кнопку гучності, а потім кнопку зменшення гучності. Потім утримуйте бічну або верхню кнопку, доки він не входить до режиму відновлення.

Iphone 7 (плюс): Натисніть та утримуйте бічну кнопку одночасно, і кнопка гучності для зменшення. Тримайте обидві кнопки, поки він не входить до режиму відновлення.

Я забув пароль iPhone або iCloud (Apple ID)? Як скинути пароль iPhone. Рішення 2020

Iphone 6 та попередні версії, iPad або iPod touch. Натисніть та утримуйте кнопку “Головна” та “Top” одночасно (або “сторона”). Тримайте обидві кнопки, поки він не входить до режиму відновлення.

Я забув пароль iPhone або iCloud (Apple ID)? Як скинути пароль iPhone. Рішення 2020

Тепер iTunes дає повідомлення про те, що він виявив iPhone у режимі відновлення. Натисніть Відновити.

Типи блокування iPhone

Перед тим, як описуємо, як розблокувати iPhone 4S, ми зрозуміємо термінологію. Існує два типи блокування iPhone: Пароль у вході на телефон і блокує за допомогою певного постачальника послуг мобільного зв’язку.

Замок пароля

Як правило, коли ви запитуєте, як розблокувати iPhone 4, передбачає стандартний замок екрану за допомогою пароля. Код доступу встановлюється в налаштуваннях телефону та складається з чотирьох або шести символів. Після того, як воно забуде власниками. У цьому випадку Apple забезпечує можливість розблокувати iPhone 4 s через iTunes та сервіс iCloud.

ввійти, iphone, якщо, забули

Блокування оператора

У країнах Америки та європейських країнах розподіляється практика обов’язкових телефонів до певного клітинного оператора. У цьому випадку смартфон буде коштувати власника набагато дешевше. Однак iPhone буде працювати тільки з SIM-карткою постачальника, з яким укладено договір. У Росії такі пристрої потрапляють на “сірі” схеми для подальшого перепродажу. Таке блокування видаляється як самого оператора, так і спеціальними технічними засобами, і стаття не розглядає.

See also  Як вимкнути для сліпих на Samsung. Розумні налаштування

ввійти, iphone, якщо, забули

Як відновити пароль з iPhone через iTunes

Якщо ваш пристрій був раніше синхронізований з програмою iTunes, то ви можете відновити його. У той же час, дані по телефону та його пароля будуть стерті. Нижче наведено покрокові інструкції для використання iTunes для видалення та відновлення iPhone.

Підключіть пристрій до комп’ютера, на якому завершено дію синхронізації;

Відкрийте iTunes. Якщо з’являється повідомлення про введення пароля, використовуйте інший комп’ютер, на якому ви також створюєте синхронізацію;

Зачекайте, коли синхронізація та резервне копіювання натисніть “Відновити [Пристрій]”;

У процесі відновлення пристрою з iOS сторінка налаштувань відкриється, натисніть “Відновити з копії iTunes”;

ввійти, iphone, якщо, забули

Потім виберіть свій пристрій у iTunes. Подивіться на дату створення та розмір кожної резервної копії та виберіть найбільш підходящі для вас.

Якщо iPhone / iPad / iPod не був синхронізований з iTunes.

У цій ситуації виконайте такі дії:

Перекладіть мобільний пристрій до режиму відновлення. Для цього потрібно підключити USB-кабель до комп’ютера, але не підключайте його до мобільного пристрою. Ваш iPhone повинен бути вимкнений. Для цього просто утримуйте кнопку живлення (блокування), поки на екрані з’явиться повзунок, а потім розбудити його. Коли ваш телефон вимкнено, натисніть та утримуйте кнопку Домашня сторінка та підключіть USB-кабель до пристрою. Екран смартфона буде запалювати, і ви побачите логотип Apple. Не дозволяйте кнопці дому, доки ви не побачите логотип iTunes та USB на екрані. Як тільки з’явиться, відпустіть додому. Все, ви передали свій мобільний пристрій до режиму відновлення.

Тепер у спливаючому вікні iTunes натисніть кнопку відновлення та чекайте процесу.

Що робити, якщо я забув Apple ID

Але я також трапляюся з такими випадками, коли забувають або не знають не тільки пароль, а й Apple ID. Якщо iPhone або iPad не має пароля, то ідентифікатор Apple може бути відмічений, переміщаючись у налаштуваннях пристрою. Для цього перейдіть до налаштувань → iCloud. Там буде поштова адреса, яку ви написали під час реєстрації ID Apple. Насправді він логін Apple ID.

Інший спосіб дізнатися забутий ідентифікатор Apple. Це те, що ідентифікатор Apple призначений для одного з додатків, які ви придбали. Але якщо ви купили або завантажили програму з іншого ідентифікатора Apple, то цей метод не буде працювати.

1: Відкрийте програму iTunes на комп’ютері, до якої останній раз підключив ваш iPhone.

2: Натисніть праву кнопку миші на одному з нещодавно придбаних додатків. Вони знаходяться на вкладці Mediatekt.

3: Виберіть Меню редагування → Інформація → Файл.

4: У точці “Покупця”, ви побачите свій забутий Apple ID.

ввійти, iphone, якщо, забули

Тепер, коли ви розпізнали свій ідентифікатор Apple, настав час скинути або відновити пароль з нього.

Як ввійти в iPhone, якщо забули

Що робити, якщо я забув пароль у iPhone. Питання, яке може поставити в тупик будь.Якого власника продукту Apple. Рішення проблеми. У матеріалі Ria novosti. Ріа Новості, 24.12.2020

Москва, 24 грудня. Ріа Новості. Що робити, якщо я забув пароль у iPhone. Питання, яке може поставити в тупик будь.Якого власника продукту Apple. Рішення проблеми. У матеріалі Ria novosti.Як розблокувати iPhone через програму iTunespecial для власників продуктів Apple може допомогти у випадку забутого пароля з гаджета. Для цього не потрібна консультація спеціаліста чи кампанії в сервісному центрі.Якщо ви забули пароль з iPhone, цього достатньо: за допомогою віддаленої служби iCloude iCloud встановлюється на телефоні, а передача даних у бездротовій мережі увімкнена, ви можете відновити гаджет за допомогою особистої допомоги облікового запису Коли ви забули пароль iPhone. Для цього необхідно: після закінчення процесу конфігурації питання “як відновити пароль на iPhone” зникне самостійно.Скидання неправильного лічильника намагається синхронізуватися з комп’ютером через iTunes, ви можете розблокувати iPhone, скинувши лічильник неправильних спроб ввести. Метод підходить, якщо пароль не забутий, і до наступної спроби увійти на екран, не хвилини, а години та дні відображаються.Алгоритм дій такий: зазначимо, що якщо iPhone раніше не синхронізувався з ПК, то він не буде працювати, щоб скинути лічильник.Режим відновлення iPhone для розблокування, якщо ви забули пароль налаштувань телефону, ви можете в режимі відновлення. Це ще одна відповідь на питання, що робити, якщо я забув пароль з iPhone. У режимі відновлення гаджет повернеться до точки відновлення.Це буде потрібно: це важливо: Якщо при встановленні нового прошивки з’явиться помилка 3004, закрийте всі браузери та зробіть Internet Explorer за замовчуванням браузера.Зауважте, що для моделей iPhone 8 та вище, режим відновлення починається по.Різному. Смартфон повинен вимкнути та підключитися до комп’ютера, потім швидко затискайте та відпустіть кнопку Audio Add, а після тієї ж операції вона повинна бути зроблена за допомогою ключа гучності. Врешті-решт потрібно натиснути кнопку “живлення”, і режим режиму відновлення почнеться.Встановлення нової прошивки через режим DFU на iPhone, якщо ви забули пароль iPhone можна використовувати та використовувати режим DFU. Правда, у цьому випадку він повернеться до заводського стану, і інформація доведеться відновити з нуля.Це буде необхідно: приклад, як перекласти iPhone x у режим відновлення dfuaphone 10-ї моделі, коли забутий пароль може бути відновлений таким чином: Після цього ви можете виконати ті ж кроки, що й у режимі відновлення режиму: Встановіть нову прошивку.Що робити, якщо нічого не допомагає?Якщо немає доступу до комп’ютера з авторизованими iTunes, ви можете використовувати сторонні програми для відновлення заблокованого iPhone, наприклад, Imyfone Lockwiper або 4ukey. Перше витрачає відновлення через режим DFU, замінивши iTunes, а другий дозволяє скинути iPhone без iTunes та встановити прошивку.Якщо нічого не допомагає, він залишається звернутися до професіоналів. У сервісному центрі знайте, що робити, якщо ви забули пароль на iPhone. Під час візиту потрібно мати документи, що підтверджують право власності на iPhone. Тільки в цьому випадку експерти зможуть розповісти, як розблокувати iPhone, якщо ви забули пароль.Чому iPhone може бути блокування заблокованого iPhone, якщо: