Як використовувати рекламні в iTunes, App Store

Останнім часом на нашому сайті були опубліковані дві відгуки про ігри, від вітчизняних розробників. Я розмістив матеріал безкоштовно, і мені було надано кілька рекламних кодів, щоб я поставив їх наприкінці огляду для наших читачів.

Один з відвідувачів запитав мене про те, як використовувати рекламний код. Визнати, я сам не знав до цього моменту і навіть написав з помилкою (промод), але завдяки Інтернету я швидко зрозумів.

Таким чином, він з’явився з моєю ідеєю, щоб написати цей маленький матеріал, про те, як використовувати рекламні коди в iTunes (App Store).

Який магазин подарункових карток та iTunes?

Платити за послуги Apple навіть після відключення функції платежу за номером телефону, вам потрібно придбати подарункову картку. Це карта, для якої певна сума накопичується відповідно до номінальної вартості (наприклад, 500, 1000 або 3000). Зазвичай картки продаються в магазинах електроніки, інтернет-магазини, на контрольно-пропускному пункті. Ви тільки що побачили їх на стійках в “М.Відео, Re: Магазин або DNS.

Подарункові карти можуть бути куплені в інтернет-магазинах. Тоді замість пластикової картки ви отримаєте 16-значний код, який вам потрібно виплатити, тобто кредитування грошей на рахунок.

Як користуватися подарунковими подарунковими картами

На перший погляд, така карта може бути абсолютно марною. І, до певної міри, для людини, яка не володіє технікою Apple, так це. Але для власників таких гаджетів слід пояснити заздалегідь, як використовувати подарункову карту, тому що це буде натхненно володіти такою карткою, але не точно знати, як це слід використовувати.

Почнемо з того, що слід підкреслити, що карти iTunes та App Store по суті однакові. Вони відрізняються за дизайном, способом отримання грошей, і, звичайно ж, сума “на рахунку”. Але це не заважає використанню їх одночасно купувати музику та програми. Багато продавців з якоїсь причини говорять, що вони відрізняються і мають строго обмежений спектр послуг, але вони повторюються. У своїй функціональності вони не відрізняються. Я також хочу помітити, що карти, що продаються в Росії, використовують лише “” як валюту. Відповідно, для кожної країни використовується лише національна валюта.

Активація подарункової картки в магазині App та як провести баланс Apple ID

При покупці таких карток їх кількість повинна відповідати кількості грошей, доступних на карті. Якщо ви придбали їх у офіційних магазинах Apple, то не буде додаткової додаткової плати, однак, деякі продавці чи не офіційні магазини роблять невеликий обман за ціною, щоб додатково заробляти.

Використовуючи подарункову картку, ви можете придбати наступний тип товарів:

 • Ігри та програми в магазині App Store;
 • Музика, фільми та цілі альбоми в магазині iTunes;
 • Будь-яка колекція історій або книга в iBookstore;
 • Провести будь-яку гру в грі, щоб придбати унікальний вміст гри (або для додатків);
 • Активація преміум.Вмісту для ігор та додатків.

Все це можна придбати за допомогою подарункової картки на суму, конфесію, яка була вказана на самій карті. Я хотів би помітити, що одна подарункова карта прив’язана до одного облікового запису, і неможливо “розділити”.

Важливим компонентом такого подарунка є чек. Саме на ньому ключова інформація написана для поповнення облікового запису, і якщо ви втратили або викинули її, ваш подарунок буде марним.

В активації подарункової картки немає нічого складного, але все.Таки для людини, яка не знайома з такими способами, можуть виникнути невеликі проблеми. Але якщо ви проходите на кожному з етапів поповнення, то все точно буде.

Кожен метод має свої плюси і мінуси, тому його слід описати окремо.

Як активувати подарункову картку (сертифікат) Подарункова карта iTunes [ifaq]

Якщо ви берете участь у наших конкурсах або став власником подарункової картки (сертифікат) Gift Card, то ми раді представити вам докладні інструкції щодо його активації. З подарунковою карткою iTunes ви можете юридично придбати будь-які програми та музику з магазину App та iTunes Store.

See also  Як дізнатися, що таке ваш iPad. Серія iPad

Активація подарункового сертифікату за допомогою iTunes на комп’ютері. Один. Завантажте та встановіть програму iTunes. 2. Запустіть iTunes. 3. Зліва у меню магазину Натисніть iTunes Store.

Натисніть Увійти у верхньому правому куті магазину iTunes. 5. Якщо у вас є обліковий запис у магазині App, то увійдіть, якщо не. Створіть новий обліковий запис і увійдіть.

У нижній частині вікна iTunes у меню керування натисніть кнопку Викуп.

Введіть код активації Gift Card iTunes (сертифікат). Після успішного введення коду, інформація про поточний баланс з’явиться у верхньому куті програми. Сума на балансі буде заряджено після покупки в магазині App та iTunes Store.

Активація подарункового сертифікату на iPhone, iPad або iPod Touch 1. Запустіть програму App Store на iPhone, iPad або iPod Touch. 2. Натисніть кнопку вибору (Рекомендовані) та внизу сторінки, виберіть Rede

Введіть код активації Gift Card iTunes (сертифікат).

Як додати подарункові картки App Store та iTunes на iPhone або iPad

Тепер ви можете насолодитися новими додатками, іграми, музикою тощо. Подарункові карти дозволяють робити будь-які покупки в магазині App і Itunes Store.

Нагадаємо, що Apple дозволить вам надати покупки в додатках App Store. Ми також написали, як видалити з iPhone або iPad непотрібних додатків у IOS 12.

Як користуватися подарунковими картами (Подарункова карта) App Store та iTunes Store

Новорічна ніч під ялинку, кожна людина очікує знайти приємні та корисні подарунки. Серед них також може бути не зовсім звичайною. Карткою з логотипом App Store або iTunes. Може здатися, що річ абсолютно марна. Але це тільки на перший погляд.

ввести, подарунка, itunes, дізнатися

Ми постараємо докладно розповісти про ці карти, тому що через незнання, люди, включаючи консультанти великих постачальників у країні, придумали будь-які стружки та міфи про них. Існує необхідність детально розглянути питання про сутність подарункових карток, їх відмінності один від одного, способи отримання грошей за рахунок та їх подальше використання.

Почнемо з найпростіших. Використання подарункової картки iTunes Store можна придбати будь-який цифровий вміст у будь-якому інтернет-магазині Apple. Ibookstore, iTunes Store, Mac App Store та App Store. Номінальні подарункові картки, реалізовані в Росії, розраховуються в рублях Національного банку та дорівнює вартості, скільки карта купується або від зареєстрованих партнерів Apple, або у магазині в магазині. Тобто, якщо ви купили картку на 500, то це 500 і т.D. Коли ви активуєте картку, покупець отримує свій обліковий запис ідентифікатора облікового запису Apple. Нагадаємо, що Apple ID являє собою комбінацію логіну та пароля, який вводиться, коли покупець купує щось у App Store. Він дійсний для будь-якої служби компанії, будь це iTunes Store, App Store, iCloud, imessage, час обличчя та t.D.

З магазином iTunes або App Store Shota, ви можете купити:

 • Будь-яка гра або програма в магазині Mac App Store та магазинах App Store;
 • Будь-які фільми та музичні доріжки в магазині iTunes Store;
 • Будь-яка книга в магазині iBookstore;
 • Будь-яка покупка, необхідна в іграх або програмах.

За допомогою магазину iTunes або App Store Gift Card:

 • Підпишіться на служби Apple (наприклад, iTunes Match);
 • Дайте другу заявку;
 • Купуйте реальні продукти, а не віртуальні (аксесуари, пристрої тощо.D.);
 • Розгорнути зберігання в ICloud.

Подарункові карти iTunes Store продаються за ціною 500, 1000, 1500, 3000. Карта кожної деномінації відрізняється від іншого кольору шаблону на документацію, яка супроводжує його. Рейтинг подарункової картки вказується у верхньому кутку праворуч.

Ми особливо відзначаємо, що на російському ринку Apple продає два типи своїх подарункових карток: iTunes подарункова карта (подарункова картка iTunes) та подарункова картка App Store (подарункова картка App Store). Відмінності є лише зовнішніми. Ну, вони розміщені, звичайно, в різних місцях і на різних стійках. Іншими словами, якщо ви бачите на стійках, наприклад, картки App Store, то iTunes буде в іншому місці. Плуматка покупців легко пояснити, оскільки обліковий запис для всіх послуг є загальним. Вони не завжди розуміють, з якою карткою можна придбати вміст.

Ви можете лише сказати одне. Немає ніякої різниці між ними!

Через картку iTunes ви можете придбати будь-які програми та використовувати картку App Store. Будь-які фільми та музика. Різниця між ними складається лише на зображенні на картону.

Повторіть знову: За допомогою будь-якої картки ви можете придбати будь-який вміст у будь-якому інтернет-магазині Apple.

Варто мати на увазі покупцям, оскільки консультанти великих російських продавців яблуко використовують дуже часто таку незнання. І навіть більше консультантів навіть не знають, на якому принципі працюють ці карти. У будь-якому випадку вони переконули покупця купувати обидва карти. Вони досить логічні, переконуючи заплутану людину в тому, що з картою магазину додатків ви можете придбати лише програми, а з iTunes Card. Все. І деякі консультанти міцно впевнені в цьому.

See also  Як оновити iTunes на комп'ютері. Що робити, якщо iTunes не бачить iPhone

Активація подарункової картки в магазині App та як провести баланс Apple ID

Як би там не було, ви не повинні піддатися комусь незнайомому. Виберіть подарункові картки, які коштують лише їх номінальним, а не зовнішнім виглядом, правом власності чи аргументів продавця.

Ми відзначаємо ще одну дуже важливу деталь. Купуючи подарункову карту на оформленні каси, ніколи і за будь.Яких обставин не дозволяє втратити грошову чек.

На самій карті немає необхідності зарахувати на рахунок 16-значного коду, що складається з листів та номерів. Він друкується на перевірці під час придбання картки. Сама карта, не підтримується чеком, не має великого сенсу. Вона не має обох “захисного шару”, лише текст, зображення та логотипи. Вся необхідна інформація видається з чеком при покупці. Крім того, покупець отримує інший картон, де розміщується довідкова інформація. Іншими словами, коли ви виходите після покупки з магазину, у вас буде лише чек і картка в руках з номіналом. В принципі, ви можете кинути карту. Але чек повинен бути збережений. У випадку, якщо подарункова картка представлена ​​комусь, разом з ним має бути готівка. В іншому випадку гроші просто будуть кинуті на вітер.

Тепер давайте перейдемо до активації картки. Це вимагає доступу до магазину додатків або магазину iTunes з будь-якого пристрою iOS. Ну, або в крайніх випадках, до iTunes за допомогою комп’ютера.

У пристроях iOS, після відкриття потрібного магазину, потрібно знайти кнопку “Введіть код”. Він розташований у нижній частині вікна. Код, надрукований на чек, вводиться там, пароль цього облікового запису підтверджується, на баланс яких платять гроші.

ввести, подарунка, itunes, дізнатися

Активуйте подарункову картку iTunes на iPhone або iPad

Найшвидший спосіб повернути подарункову картку iTunes. Через пристрій iOS, який ви майже завжди носите з собою. Отже, після того, як ваша бабуся дає вам цю картку, побитий iPhone або iPad і виконайте наступне:

ввести, подарунка, itunes, дізнатися

 • Відкрийте програму App Store.
 • Торкніться вкладки “Сьогодні”, а потім торкніться своєї фотографії у верхньому правому куті.
 • Натисніть “Активувати подарункову карту або код”.
 • На наступному екрані натисніть “Використовувати камеру”, а потім покладіть задню частину подарункової карти iTunes у поле зору ваших iPhone Chambers. Рівень подарункової картки, щоб 16-значний код видно, починаючи з x. Через кілька секунд камера сканує код і введіть його в поле на екрані вашого пристрою iOS.
 • Тепер натисніть кнопку “Готова”, і ваші кошти будуть додані до ідентифікатора Apple, готовий до використання.

Як відплатити код подарункової карти Apple Music на пристроях Android

Запустіть музику Apple і натисніть на значок з зображенням трьох горизонтальних смуг. Далі виберіть ідентифікатор Apple ID або введіть його. Якщо ви вже маєте підписку на Apple Music, натисніть “Переглянути” у нижній частині сторінки (користувачі, які не є абонентами послуги, потрібно буде ввести код з задньої частини картки). Натисніть “Введіть код” та вкажіть цифри, розміщені на задній панелі карти.

 • Ви можете повернути подарункову картку, отриману по електронній пошті, натиснувши параметр “Викуп” у тексті повідомлення.
 • Зміст та рекламні коди можуть бути використані для придбання конкретних продуктів у магазині iTunes, магазині iBooks та App Store на пристроях IOS.
 • У iTunes для Mac або Windows можна погасити будь-який контент та рекламні коди, за винятком спеціальних кодів для App Store на Mac. Оплатити коди для Mac App Store та iBooks у App Store та iBooks на Mac відповідно.
 • Просування музики Apple повинна відповідати типу підписки. Якщо підписка не обрамлена, вам потрібно буде зареєструватися у сервісі та вибрати тип підписки, що відповідає просуванням.
 • Ви не зможете використовувати подарункові картки App Store, iTunes або Apple, щоб придбати інший App Store, iTunes або Apple музичні сертифікати або використовуйте інструменти в іншому рахунку. Крім того, оплата закупівель з вашого рахунку також не зможе користувачів, підключені до функцій “доступу до сімейного доступу”. У деяких випадках при придбанні певних товарів вам доведеться вказати номер платіжної картки, навіть якщо покупка здійснюється за рахунок подарункової картки.

Промо-коди App Store. Чому де і як

Рано чи пізно, власники iPhone або iPad таблетки стикаються з рекламним кодом для App Store. Але багато користувачів, особливо початківців, навіть не усвідомлюють існування цих найбільш рекламних кодів. Наше поточне завдання. Навчитися використовувати ці подарункові коди та дізнатися, що вони є і де вони приходять.

See also  Як дізнатися, що SSD на комп'ютері. Як щодо інтерфейсу m.2?

Розробник та промо-код App Store Будь-який розробник програмного забезпечення, який створює ігри та програми під операційною системою Apple IOS, має можливість генерувати рекламний код подарунків для оплачуваної програми, яка застосовується до App Store. Така можливість забезпечує розробника Apple.

Після створення подарункових кодів (не більше 50 промо на одній програмі), розробник поширює ці самі рекламні кодекси на свій розсуд:

 • Може дати подарунковий код друзям і брати участь у розвитку товаришів
 • Може організувати конкуренцію з розповсюдженням промо-коду як стимулюючого призу
 • Забезпечити рекламний кодекс журналістам або спостерігачам, щоб підготувати рекламний огляд або просування платної заявки

Сам подарунок сам по собі складається з набору чисел і букв і виглядає щось на зразок цього-32wxthwpxpjx

Користувач та рекламний код програми App Store у цьому розділі ми розглянемо, як використовувати промо-код у App Store і чому користувач потрібен цей код.

Якщо ви стали власником рекламного коду будь-якої програми App Store, то доцільно негайно ввести його в систему та використовувати його, оскільки кожен код має свій термін дії. Як правило, промо-код може бути використаний протягом 28 днів з дати його покоління розробником, ви не зможете використовувати код подарунка після закінчення терміну дії.

Рекламний код дозволяє користувачеві стати власником платного застосування та використовувати його повністю, як це було офіційно куплено.

Як використовувати рекламний код у App Store, є кілька способів активації рекламного коду. Подарунковий код можна ввести в iTunes або у самому пристрої, будь то iPhone, iPad або iPod touch. Як у першому, так і в другому випадку це буде доступ до Інтернету та зареєстрованого облікового запису Apple ID, якщо ваш Apple ID зареєстрований без платіжної картки, то він також підходить і “проковтнути” промо-код.

Ми введемо наш рекламний код, використовуючи планшет Apple iPad, але інші способи введення коду також будуть доторкатися до шляху. Якщо ви також вирішили ввести рекламний код у саму гаджет, то пристрій повинен бути дозволений. Для тих, хто не знає, що дозволено iPad або iPhone, читайте інструкції. Як дозволити iPhone.

Якщо доступна мережева підключення, обліковий запис Apple ID, а потім перейдіть до програми Standard App Store та виберіть розділ “Вибір” 2. Лист на сторінках NIC та натисніть кнопку “Введіть код” 3. Після натискання кнопки з’явиться вікно для введення нашого рекламного коду. Введіть код і натисніть кнопку клавіатури “GO” або кнопку “Введіть код”, розташовану у верхньому правому куті вікна.

Іноді програма просить ввести систему, натиснувши кнопку «Продовжити» та повторіть запис пароля з бухгалтерського обліку Apple ID. Тоді з’являється повідомлення: «Дякую за використання коду. Об’єкт завантажується “та пропонуються інші доступні рекламні коди, якщо, звичайно, вони не будуть доступні.

Якщо все вас так успішно пройшло, то на робочому екрані з’явиться програма завантаження, яку ми отримали за допомогою промо.Коду. Після завершення завантаження можна використовувати подарункову програму.

Промо.Код в iPhone використання промо.Коду в iPhone виконується в способі в iPad:

Запустіть програму App Store, попередньо авторинг iPhone, торкніться вкладки “Вибір”, натисніть кнопку “Введіть код”, введіть код і отримати додаток.

Використовуючи рекламний код в iTunes Якщо ваш iPad або iPhone не підключені до Інтернету, ви можете отримати подарункову програму за допомогою рекламного коду в програмі iTunes, встановленої на комп’ютері. Звичайно, комп’ютер повинен мати доступ до мережі, а iTunes повинен бути уповноважений.

Запустіть iTunes та перейдіть до магазину iTunes, розташованого в розділі “магазин”

Як тільки Boots Store Boots, у верхньому правому куті натисніть на свій обліковий запис та в контекстному меню, що з’явиться, виберіть “Введіть код”. Якщо у вас виникають труднощі з цією дією, ви можете вибрати вкладку App Store, прокрутіть внизу та розділ “Управління” Виберіть. “Введіть код”

На сторінці Open введіть свій рекламний код, натисніть кнопку, якщо я попрошу, підтвердьте пароль ID Apple та отримайте свою подарункову програму, яка почне завантажувати в iTunes.

Як тільки подарункова гра або програма завантажиться в iTunes, ви можете завантажити програму в iPhone або iPad.

Для наданого промо-коду програми Oplayer HD використовується для написання цієї інструкції, дякую мухаху!