Lg де є рідними мелодіями. Найкращі способи швидко і просто покладіть пісню на вхідний дзвінок в Android за кілька хвилин. Використання програми “Контакти

З невдалою спробою встановити свою мелодію, багато хто думає, де мелодії зберігаються в Android. Наприклад, завантажена музика не відображається під час встановлення сигналу повідомлення, хоча в пам’яті пристрою це є.

Звичайно, ви не можете напружити і поставити стандартний сигнал, але завжди хочеться виділятися і встановити щось.

Тоді для цього потрібно створити кілька папок, сортування музики над цими папками, але тоді ви можете покласти будь-яку пісню, навіть на дзвінок, принаймні на повідомлення.

Спростіть процес встановлення своєї мелодії на версії Android 5 та 6

Власники нових пристроїв були важливими. Виробники сильно спростили процес встановлення свого рингтону. Тепер все робиться за допомогою налаштувань пристрою, без використання комп’ютера.

Один. Перейдіть до меню машини та виберіть “Налаштування“.

У цьому вікні нас цікавить “звуки та вібрації”.

Ми натискаємо “дзвінне кільце” (у деяких версіях елемента Android називається “Ringtone”). Якщо пристрій підтримує два символи, потрібно спочатку вибрати той, на якому ми хочемо змінити дзвінок. В передній частині США з’являється вікно з попередньо встановленими музичними композиціями.

Як встановити музику на мелодію дзвінка в телефон LG.

Прокрутіть список композицій на самому кінці та виберіть кнопку за допомогою напису “З пам’яті пристрою”.

Замінити стандартну мелодію дзвінка на пристрої Android легко. Виберіть музику в настрої, нехай кожен вхідний дзвінок приносить лише радість!

Шановні читачі! Якщо у вас все ще є запитання або є коментарі до статті. Залиште їх нижче.

Коли користувач вперше стикається з новим типом смартфона, йому потрібно швидко розібратися, як використовувати деякі основні функції. У цій статті ми розглянемо одну з цих основних функцій, а саме встановлення мелодії мелодії. У цій статті ви дізнаєтесь, як встановити мелодію на смартфоні Android зі стандартною оболонкою та оболонкою від Samsung.

See also  Як встановити час на кондиціонер LG. Іконки та кнопки на внутрішній блок спліт-системи

Як встановити музику на LG в контактах “контакти”.

Іноді виникає потреба виділити певний контакт на тлі решти за допомогою спеціального дзвінка, щоб негайно було зрозуміло, з чого походить дзвінок. Налаштування рингтона для конкретного контакту можлива через меню “Контакт”:

 • Запустіть програму “Контакти” та відкрийте сторінку контактної інформації;
 • Прокрутіть вниз, доки ви не побачите розділ “мелодії”. Натисніть на ній, і з’явиться діалогове вікно з трьома параметрами:
 • За замовчуванням. Використовуйте мелодію, яка встановлюється за замовчуванням;
 • Мелодії. Виберіть мелодію для конкретного контакту;
 • Перейдіть до “Мої файли”, щоб вибрати файл мелодії;
 • Виберіть “Перейдіть до моїх файлів” та знайдіть правильний MP3-файл;
 • Виберіть MP3-файл і натисніть Готовий.

Другий метод універсальний

Ось ще один спосіб зробити музику для контакту в Android, включаючи музику для дзвінків, SMS та будильників. Для цього створіть чотири папки, в яких будуть розміщені наші мелодії, сигнали та мелодії.

Підготуйте місце для завантаження мелодій

1) Знайдіть стандартний менеджер файлів (або будь-який менеджер файлів) у смартфоні;

2) Відкрийте диспетчер, виберіть папку SDCard;

3) Натискання папки SDCARD відкриває папки “Tree” з файлами.

5) Створіть папку медіа всередині папки DCIM;

6) Відкрийте папку медіа, створіть в ньому аудіопадаю;

7) Відкрийте папку аудіо, створіть чотири папки в ньому:

 • Тривоги. Для мелодій будильника;
 • Сповіщення. Для мелодій подій та сповіщень: SMS, MMS, пошта та ін.D.;
 • Мелодії. Для мелодій дзвінків;
 • Ui. Для звуків інтерію.

8) У корені картки пам’яті ми отримуємо таке дерево каталогу:

Місце для завантаження мелодій, сигналів, підготуваних мелодій. Ви можете почати встановлювати.

Як поставити свою улюблену пісню як мелодію

Розробники Android спростили процес до межі. Тепер у вас достатньо:

[Su_list icon = “Ікона: Android” icon_color = “# 006905”]

 • Відкрийте системний гравець
 • Виберіть потрібну пісню
 • Зробити довгий кран на ньому
 • Виберіть “Встановити як сигнал дзвінка” [/ su_list]

Усе! Тепер вибрана пісня звучить як рингтон для всіх контактів.

Якщо ви хочете вручну встановити для будь-яких контактів іншого дзвінка, виконайте це:

[Su_list icon = “Ікона: Android” icon_color = “# 006905”]

 • Відкрийте телефонну книгу
 • Виберіть контакт
 • Натисніть значок редагування (як олівець)
 • Знайдіть елемент “кільцевої мелодії” і торкніться його
 • Виберіть потрібний елемент у папці мелодій або список попередньо встановлених мелодій [/ su_list]

Але для цього потрібно заздалегідь мати бажаний рингтон у списку. Як це зробити. Читайте нижче.

See also  Як завантажити програму до комп'ютера. Як встановити програму?

Використання музичного плеєра

Покладіть мелодію на дзвінок Android кількома способами. Найпростішим з них. Використовувати музичний плеєр для цих цілей. Однак, рішення третьої сторони не підходить! Вам потрібно запустити попередньо встановлений гравець, який зазвичай називається “Музика”.

встановити, мелодію, встановлення, налаштування

Запустіть програму та виберіть композицію, яку ви хочете встановити на виклик.

встановити, мелодію, встановлення, налаштування

Тримайте палець на цій пісні, чекаючи контекстного меню.

Виберіть “Використовуйте як мелодію” або “Покладіть на дзвінок”.

Увага: Цей метод може не працювати над новими смартфонами. Все залежить від конкретної фірмової оболонки. У багатьох з них ви можете встановити музику на дзвінок лише іншими способами. Гравець не підходить для цих цілей.

Встановлення нестандартної мелодії

Встановлення нестандартної мелодії займе трохи більше часу. Спочатку вам потрібно завантажити необхідні мелодії, ви можете зробити це прямо з телефону, просто шукайте “Завантажити мелодію”. Після того, як ви завантажили всі необхідні мелодії дзвінків для дзвінків, ви можете перейти до додавання їх до списку мелодій дзвінків.

Нам знадобиться менеджер файлів, ви можете використовувати стандартний менеджер файлів. Я рекомендую використовувати “ES Explorer”, користувачі люблять його для зручності та простоти. Ви можете завантажити його за посиланням нижче:

Тепер нам потрібно скопіювати мелодії для цього клацання на ім’я однієї з мелодій та утримуйте палець на екрані, доки режим вибору не з’явиться (квадрати повинні з’явитися в нижній частині значків). Тепер ми виділяємо всі мелодії, натиснувши свої значки. Далі натисніть кнопку “Копіювати”:

Відкрийте меню та виберіть пункт “Пристрій”, перейдіть до папки “SDCARD”, а потім перейдіть до папки “Ringtones” та натисніть кнопку “Вставити”:

Тепер ці мелодії з’являться у списку доступних мелодій, щоб встановити їх, щоб звернутися до виконання дій з першої частини статті.

Як встановити окремий рингтон для контакту в LG Optimus SmartPhones

З моменту використання звичайних телефонів ми звикли до того, що ви можете встановити особисту музику або мелодій для окремого контакту без проблем. І багато користувачів завжди використовували цю зручну функцію своїх мобільних телефонів. Але коли люди купують смартфон на Android вперше і намагаються знайти функцію, описану вище, у диких налаштувань їх апарату, вони здивовані тим, що окрема мелодія для одного чи іншого контакту не здатна встановити.

Дійсно, у цьому відношенні можуть виникнути труднощі, оскільки така, здавалося б, необхідна особливість, тут часто непрактично не танцює з бубном. Однак немає танцювати танцювати. Все не так складно.

See also  Як зробити яскравість на комп’ютері. Налаштування яскравості в Windows 8

Отже, як встановити особисту музику на вибраному абоненту? У смартфонах LG Optimus, потрібно відкрити свої контакти. Далі натисніть на вибраний абонент. Тепер зверніться до налаштувань контактів (ліва м’яка клавіша під екраном). Натисніть параметри та перейдіть до мелодії дзвінка. Як я це розумію, в ранніх версіях Android можна було вибрати будь-яку мелодію без проблем. Будь то стандартною або завантаженою музикою на картці пам’яті. Але, наприклад, на смартфонах LG Optimus Link P690 та LG Optimus Hub E510, лише список із стандартними мелодіями виклику. Це не лід, але є вихід.

Створіть папку медіа в корені вашої картки пам’яті. Створіть аудіо папку в ньому. Створіть папку мелодій у ньому. Тепер у папці мелодій ви можете кинути будь-які мелодії, які ви хочете використовувати як особисті мелодії для окремих контактів. В результаті, шлях до наших мелодій виглядатиме так: SDCard / Media / Audio / Ringtones. Після того, як ви кидаєте папку мелодій, необхідні мелодії, обов’язково (!) Перезапустіть смартфон. Тепер, якщо ви знову перейдете до контактних параметрів (як описано вище), разом із стандартними мелодіями викликів ми побачимо ті, які завантажені до папки мелодій. Ви можете призначити музику, щоб зв’язатися. Все вищесказане дійсне лише для контактів у пам’яті смартфона, а не на SIM-картці. Контакти на SIM-картці, щоб призначити окрему музику, це неможливо! І все-таки. У смартфонах на Android 4 і над усіма цими папками створюються у внутрішній пам’яті, яка відображається як SDCard.

Ми подивилися на найпростіший спосіб встановити окрему мелодію на вибраному абоненту без встановлення сторонніх програм. Є також спеціальні програми, з якими ви можете призначити окремі мелодії для контактів. Але, я думаю, якщо спосіб, описаний вище, працює, використання сторонніх програмного забезпечення не має сенсу. Якщо у вас ще не маєте нічого спільного з цим методом (я все ще не перевірив його на всі оптимісти та версії Android), пишіть про це в коментарях. Myoptimus.Сітка