Пульт дистанційного керування

Кнопка запуску / зупинки (запуск / зупинка), кондиціонер починає працювати, коли ви натискаєте готель і перестає працювати, коли ви неодноразово натискаєте.

Кнопка вибору режиму використовується для вибору режиму роботи.

Кнопки установки температури в приміщенні використовуються для вибору кімнатної температури.

Кнопка вибору швидкості вентилятора використовується для вибору швидкості клапана Torus (4 варіанти): низький, середній, високий та хаос (функція керування повітряним потоком).

Швидке охолодження використовується для запуску або зупинки швидкого охолодження / опалення. (У режимі швидкого охолодження / опалення, вентилятор працює з надмірним обертанням швидкості.)

Кнопка CHAOS Swing (розподіл повітряного потоку), який використовується для активації або зупинки функції леза та вказати напрямок потоку повітря (вгору / вниз).

Time Turning / Disable Button Timer, використовуваний для встановлення установки часу початку або зупинки.

Кнопки встановлення використовуються для встановлення часу.

Таймер кнопки встановлення / скасування, який використовується для встановлення таймера, коли він отримується необхідним для мого часу, а також скасувати таймер.

Автоматичний нічний режим, який використовується для встановлення автоматичного нічного режиму.

Кнопка вентиляції, що використовується для вентиляції без охолодження або нагрівання.

Кнопка перевірки температури приміщення використовується для відображення температури в приміщенні.

Neo Plasma (необов’язково), що використовується для включення та вимкнення плазмового фільтра.

Кнопка перезавантажує пульт дистанційного керування до оригінального поло.

Кнопка 2-го f (друга функція), бажано використовувати режими, позначені кольором нижче кнопок.

Автоматичне очищення, яке використовується для встановлення автоматичного очищення.

Напрямок напрямку потоку повітря на горизонтальній відлиті, який використовується для визначення бажаного напрямку горизонтального потоку повітря.

Інструкції для кондиціонера кондиціонерів. Це означає кнопки та значки

Я буду всі функції та кнопки в порядку важливості від часто натискання рідко.

Можливо, після натискання кнопки пристрій не запускається негайно (це залежить від вибраного режиму та температури).

 • Щоб увімкнути потрібний режим, є кнопка “режим” (може відображатися на пульті дистанційного керування у вигляді декількох маленьких значків. Сніжинка / сонце / падіння). Коли він натискається, режими кондиціонера вимикається послідовно. У більшості інструментів, 5 режимів:
 • Автоматичний (напис “Авто” або “трикутник” або інший);
 • Охолодження (напис “Cool” або значок “сніжинка”;
 • Опалення (напис “тепла” або “сонце” значок);
 • Дренаж (напис “сухий” або “краплет” значок);
 • Вентиляція (напис “Вентилятор” або “вентилятор” значок. Важливо не заплутати режим “вентилятора” за допомогою кнопки “вентилятора”).

Після ввімкнення потрібного режиму важливо чекати 5-10 хвилин, а “Conder” буде реструктурувати.

П.S. Рідко зустрічаються консолі, де режими вмикаються не кнопкою режиму, але окремі кнопки режимів. Прохолодні, тепла, сухе тощо.

Принцип роботи простий. Яка температура була налаштована на віддаленому, такий кондиціонер буде підтримувати в кімнаті. Наприклад, якщо ви встановите 25, то пристрій спробує підтримувати в приміщенні 25 градусів (багато помилково вважає, що чим вища цифра, холодніше, пристрій буде вибити. Це неправильно. )

 • Звичайно, якщо кондиціонер неправильно розроблений, він ніколи не досягне бажаної температури.
 • На деяких моделях налаштована цифра автоматично змінюється на поточну температуру в кімнаті. Не плутайте.
 • Кондиціонер не охолоне, якщо ви встановите 25 на пульт дистанційного керування, а в кімнаті, скажімо, вже 24 градуси. Також стосується режиму опалення (пристрій не зігріє, якщо кімната вже досягнута в кімнаті).
 • Щоб змінити швидкість потоку повітря з внутрішнього блоку, потрібно знайти кнопку “Швидкість вентилятора” (вона може просто “вентилятор” або просто “швидкість”, або піктограму вентилятора).
See also  Підключення комп'ютера через Wi-Fi маршрутизатор. Параметри з'єднання

На дисплеї швидкість вентилятора відображається у вигляді шкали або низької / Med / High / Автомобільні написи (повільна / середня / швидка / автоматична швидкість). Під час налаштування автоматичної швидкості сам пристрій вибирає з якою швидкістю в даний момент поверніть вентилятор на даний момент.

Налаштування швидкості не впливає на значення налаштованої температури (наприклад, якщо ви встановите 25 градусів, вони будуть підтримуватися). Ця функція впливає на швидкість охолодження приміщення (швидкість досягнення бажаної температури).

Важливо не налаштувати регулювання швидкості обертання “вентилятора” вентилятора та режим “вентилятора” (вентиляція. Комутатори за допомогою кнопки “режим”). Ми також не плутаємо автоматичну швидкість вентилятора з автоматичним режимом пристрою пристрою (“автоматично”. Перемикається на кнопку “режим”).

Потік будь.Якого кондиціонера регулюється у двох напрямках. Вгору / вниз і вправо / ліворуч. Вгору / вниз будь.Який кондиціонер регулюється кнопкою на пульті дистанційного керування. Але праворуч / ліворуч може бути коригуванням і в ручній формі (у цьому випадку будьте обережні та краще вимкніть кондиціонер).

Варіації кнопки “гойдалки” вгору / вниз можуть бути дещо:

 • Трапляється, що напрямок змінюється в найпростішому режимі (після натискання. Штори “плавають”, вдруге натиснули. Штори записувались у будь.Якій точці амплітуди);
 • Буває, що напрямок змінюється крок за кроком (колись натиснута. Завіса переїхала на крок, другий раз, коли вони натискають. Штори, як і раніше, переміщуються на крок і так далі);
 • Буває, що змінюється позиція, оскільки схематичне представлення показує на пульті дистанційного керування.

Я рекомендую експериментувати з налаштуванням напрямку потоку для експерименту, щоб знайти найбезпечнішу позицію (так що повітряний потік не дує на людей та свят до домогосподарств. Читати далі тут)

Це були основні кнопки, які абсолютно на кожному пульті. Далі ми проаналізуємо додаткові, рідкі кнопки та функції.

 • Щоб увімкнути “режим сну”, використовуйте кнопки “Сон” (також може бути “хорошим сном”). Алгоритм роботи цієї функції у всіх кондиціонерах є іншим, але поєднує їх, що вентилятор працює над найпопулярнішим. У цьому режимі налаштована температура може автоматично змінюватися не більше 2 градусів. Це відбувається поступово протягом декількох годин. Це пов’язано з фазами сплячого чоловіка, так що температура вночі при засипанні, пробудження, а в глибокій фазі сну була найбільш комфортною та безпечною.

На дисплеї в режимі сну часто зображує значок “Місяця”. Читати далі Як ваша модель працює саме під час активації цієї опції, ви можете дізнатись лише в інструкціях для роботи (поставляється з документами до “Спліт”).

Приблизно однакова функція виконує тихий “тихий” режим, лише температура автоматично не змінюється.

 • Для того, щоб швидко прохолодна кімната використовує так званий “Турбо режим”. Кнопки на консолі є “Turbo”, “Jet”, “Jet Cool”, “потужний”, “Hi Power”, або значок, схожий на значок “прискореного вентилятора”. Для активації прискореного охолодження потрібно один раз, щоб натиснути відповідну кнопку. Після цього внутрішній блок вентилятор починає обертатися з найвищою швидкістю. При досягненні температури цільової температури, “Турбо режим” автоматично вимикається. Ви також можете відключити його, неодноразово натискаючи кнопку.
 • Щоб запрограмувати час включення або відключення пристрою використовується таймер. Різні кондиціонери Кнопка налаштування таймера відрізняються. Деякі моделі мають лише одну кнопку (“таймер”), деякі моделі для налаштування часу надаються цілим блоком кнопок (“годинник”, “таймер”, “таймера”, “ON”, “OFF”, “,” Скасувати »,” SET “та різні стрілки). У таких моделях встановлення інтуїтивно більш чітким. Ви повинні спочатку створити поточний час, а потім час включення або відключення “CONDER”. І в моделях, де лише один “таймер”, функція перемикання часу виконується за допомогою стандартних кнопок (налаштування температури, вентилятор та інші).
See also  Як встановити Viber на Samsung Duos. Завантаження через магазин Google

Заходи, підготовка та увага

Ці символи означають наступне, D застереження, запобіжні заходи, увагу, заборонити, тільки Mac

Щоб запобігти пошкодженню та пошкодженню майданчиків, дотримуйтесь інструкцій.

І неналежну роботу кондиціонера може призвести до травми або шкоди, серйозності

Цей символ вказує на небезпеку фатального результату або серйозної травми.

Lttlolzhnl Цей символ вказує на небезпеку серйозної травми

Пошкодження електроенергії або спричиняти пожежу в приміщенні.

Консоль для кондиціонера LG Інструкції з управління, функції та режими розділена система

Включіть кондиціонер у вже використану розетку

Мокрі руки або в приміщенні з високою вологістю.

Кондиціонер або призводять до пошкодження електроенергії.

встановити, кондиціонер, кнопка, внутрішній, блок

Інструкції з установки SHCH, Інструкції з установки, Інструкції з установки

^ Дистанційне управління поставляється з підключеним до нього кабелем

Відстежуйте перед встановленням кабелю

Був у сміттєзвалищі, в правильному напрямку.

Використовуйте гвинти, що постачаються в комплекті

Інструкції щодо встановлення та роботи 5

встановити, кондиціонер, кнопка, внутрішній, блок

Умикаємо кондиціонер для охолодження:

При встановленні деяких кондиціонерів цей показник може змінюватися через пару секунд (показує поточну температуру в кімнаті);

 • Далі, при необхідності, змініть швидкість обертання валу за допомогою кнопки “вентилятора”;
 • Ми можемо налаштувати напрямок потоку повітря за допомогою кнопки “Swing”.
 • Кондиціонер не буде охолонути, якщо температура в кімнаті досягла налаштування температури;
 • При використанні консолі ми завжди відправляємо його до кондиціонера.

Вільний наконечник: При використанні кондиціонера не потрібно вимикати вночі або коли ви застудите. Краще налаштувати оптимальну температуру. Тому це буде зручно, а кондиціонер буде працювати в своєму звичайному режимі. Наприклад, вночі ви можете збільшити заздалегідь визначену температуру на 1-2 градуси.

Основні правила роботи

встановити, кондиціонер, кнопка, внутрішній, блок

Основні правила роботи домашнього кондиціонера

На додаток до налаштування кондиціонування повітря для тепла або холоду, потрібно знати про основні правила роботи. Якщо ви дотримуєтесь цих правил, пристрій триватиме довше:

 • Не забудьте очистити пристрій, включаючи решітку.
 • Перш ніж увімкнути пристрій, потрібно закрити вікна та двері. В іншому випадку пристрій буде постійно працювати над зносом.
 • Не залишайте кондиціонер на весь день.
 • При необхідності використовуйте послуги майстра.
 • Під час чистої або зміни фільтра.
 • Кілька інших пристроїв можуть бути підключені до одного пристрою.

Консоль для кондиціонера LG Інструкції з управління, функції та режими спліт системи

І не нехтуйте інструкціями, в ньому ви знайдете спеціальні правила для вашої моделі.

Нове покоління віддаленого

Виробники сучасної побутової техніки намагаються зробити процес своєї роботи якомога легкою. Тому, як використовувати консоль з кондиціонера для своєї ефективної роботи, ви можете навчити ще більш зрілого покоління. Завдяки ясним і комфортним Inteeis, а також зручні кнопки, цей процес не викликає ніяких незручності.

Тепер ви можете сидіти на дивані або бути в іншій частині приміщення з легкістю повороту на спині повітря, його вентиляцію або іонізацію. Але переконайтеся, що немає бар’єрів на шляху передачі сигналу між пультом дистанційного керування та кондиціонером.

See also  Як відновити віддалені фотографії відео Samsung. Відновлення зображення через Cloud Samsung

Але є ситуації, коли такий важливий елемент, як пульт дистанційного керування через механічний збиток, або втрачається. Єдине, що ви можете зробити, це включити кондиціонер, використовуючи кнопку з її боку, якщо, звичайно, це не вистачає. Крім того, робота буде здійснюватися в автоматичному режимі, тому неможливо регулювати температуру, швидкість та напрямок потоку повітряних мас.

У цьому випадку залишаються два варіанти. По-перше, ви можете спробувати знайти оригінальний зразок однієї компанії. Але зауваження різних виробників найчастіше важко знайти, що відбувається велика кількість часу. Крім того, у них є досить висока ціна.

По-друге, ви можете придбати пульт дистанційного керування універсальним планом. Такий продукт можна знайти майже у кожному магазині домашнього приладу, а також замовлення через Інтернет. Крім того, якщо у вас є більше одного кондиціонера в будинку або в квартирі, це більше не зможе плутати у великій кількості консолей, одна така копія керуватиме всією технікою.

Таким чином, пульт дистанційного керування є дійсно важливим елементом під час експлуатації, це стосується роботи кондиціонера. Завдяки йому, ви будете повністю використовувати вашу техніку та створювати найбільш комфортні умови для вас у будинку.

Універсальний пульт дистанційного керування

Якщо панель керування відсутня з будь-якої причини (у разі втрати або невдачі), ви можете використовувати ручний контроль. Для цього натисніть кнопку на передній панелі пристрою. Але якщо обладнання знаходиться у важкодоступному місці, або неможливо встановити режим на панелі, ви можете взяти універсальний пульт дистанційного керування.

Кондиціонери LG також має цю функцію. Інструкції щодо роботи пульта дистанційного керування вибираються залежно від моделі. Контролер плагіна налаштований двома способами:

 • Код програмування. Для цього ви тримаєте кнопку S на новій консолі, після чого вводяться команди з запропонованого списку. Після шифрування правильність вибору шифрування перевіряється. Якщо команди виконуються неправильно, застосовується наступний код, і операція повторюється знову.
 • Автоматичний вибір. Цей параметр використовується, якщо немає інформації про виробника. Для кодування натисніть та утримуйте кнопку S протягом 4 секунд. Консоль автоматично розбирає існуючі коди, поки він не знайде права.

Важливий! Універсальний пульт дистанційного керування можна використовувати як заміну для оригіналу, а також використовується для діагностування несправностей та керування пультом дистанційного керування, до якого пристрій не реагує.

Скасування таймерних установок

При щоденних рутинних змінах, автоматичне включення та дезактивацію кондиціонера може бути відключена. Щоб виконати процедуру, натисніть клавішу таймера на панелі пульта дистанційного керування. Тримайте кнопку у цьому положенні, доки на дисплеї не зникає піктограма.

Увага! Якщо вам потрібно встановити нові параметри таймера, то це може бути зроблено лише після деактивації попередніх установок. Скиньте старі параметри та повторно відновіть пристрій з новими даними.

Таким чином, налаштування таймера кондиціонування є легким завданням, з яким навіть недосвідчений користувач може мати справу. Головне, щоб ретельно вивчити інструкції, представлені вище. Якщо параметри не працювали, можливо, пристрій виникло. Рекомендується повторити процедуру, і, якщо ви не звернулися до сервісного центру.