Як завантажити інший Інтернет-переглядач Samsung TV

Smart TVS Samsung оснащені попередньо встановленим інтернет-браузером. Залежно від моделі або серії, браузер може бути на головному екрані Smart Hub або на сторінці додаткових попередньо встановлених додатків.

Однак можливості веб-браузера Samsung обмежені. Він забезпечує загальне оглядання, але несумісне з деякими форматами файлів (наприклад, Flash, ActiveX та деякими відео, заснованими на HTML5). Ви також не можете завантажувати фотографії або інший вміст, а час відгуку (і завантаження сторінки) може бути повільним.

Установка

Браузер. Це звичайне застосування, як і будь-які інші програми. Тому він може бути встановлений у вашому магазині віджетів.

встановити, браузер, потрібен

Введіть список додатків; 2. Відкрити магазин віджетів; 3. Через пошук, щоб знайти та вибрати потрібний браузер; 4. Натисніть на установку та чекайте кінця.

Деякі пристрої можуть вимагати перезавантаження, і це нормально.

встановити, браузер, потрібен

 • Недостатньо пам’яті. Одним з менш важливих застосувань видаляється або розглядати більше “світло” браузера. Їх вага може досягати від декількох до ста мегабайт (Google Chrome).
 • Цей пристрій не підтримується. Вам потрібно оновити прошивку до нової версії, з якою буде працювати віджет.

Увага! У другому випадку зворотна ситуація є актуальною. Прошивка нова, а віджет не підтримується, т.До. Він випускається для старих версій платформ, а розробник не оновлювався протягом тривалого часу. Рішення. Прошивка відката до попередньої версії або виберіть інший браузер.

Через USB

Цей метод є універсальним, і більшість випадків однаково підходять для встановлення браузера для Smart TV телевізорів.

Якщо з якоїсь причини неможливо завантажити програму через магазин додатків, це можна зробити через флеш-накопичувач.

Процес встановлення браузера на телевізорі за допомогою USB:

 • Формат флеш-накопичувача в системі FAT32;
 • Створіть папку / Userwget та надайте йому спільні права доступу (PKM на значку та введіть властивості);
 • Щоб передати завантажену архіву до нього (якщо встановлювач завантажується, він повинен бути архівний у форматі ZIP);
 • Вставте USB-флеш-накопичувач у роз’єму USB-телевізійного роз’єму, зачекайте, коли розпізнавання та встановлення пристрою.

Якщо в руці є сучасний смартфон. Вам не потрібен флеш-накопичувач. У диспетчері телефону, ви можете створити необхідну папку (без попереднього форматування!), і після перекладу в режим USB-диску та підключення до обладнання. Телевізор розпізнає пристрій як флеш-накопичувач.

Як оновити браузер Яндекс на телебаченні

Було зазначено вище, що без регулярних оновлень, віджет не буде повністю працювати. Те саме стосується браузера, але оскільки це переважно комп’ютерна програма, то невдачі більш виражені тут. Наприклад:

 • Зображення заморожена, що робить подальші операції неможливі;
 • Телевізор перестає відповідати на пульт дистанційного керування;
 • Windows перестає відкриватися.

Оновити простий. Просто знайдіть меню браузера Яндекса, перейдіть до налаштувань та натисніть кнопку оновлення. Також, як у випадку програми, тут ви можете відзначити опцію “Автоматичне оновлення”. Це виключає проблеми в майбутньому.

Крім того, Flash Player завжди встановлюється на телевізорі. Без цього браузер не може працювати належним чином. Зазвичай не поставляється з ним. Завантажено окремо. Існує також режим автоматичного оновлення. Користувач також може запустити його вручну одночасно, як браузер.

Через Інтернет

Найпростіший спосіб. Оновлення через Інтернет.

 • У режимі інтелектуального концентратора відкрийте меню.
 • Йти на підтримку.
 • Виберіть оновлення програмного забезпечення.
 • Натисніть “Оновити зараз” або “Оновлення з мережі”. Залежно від моделі, яку можна з’явитися один з етикеток.
 • Буде виконуватися автоматична перевірка оновлень. Якщо вони знайдені, вікно з’явиться з запитом, щоб підтвердити дію.
 • Після позитивного відповіді, оновлення розпочнеться.
See also  Як перевстановити браузер на комп'ютері. Як оновити веб-переглядач до останньої версії на комп'ютері?

встановити, браузер, потрібен

Ніколи не вимикайте телевізор під час встановлення нової прошивки. Коли процес закінчується, він може зайняти кілька хвилин або більше півгодини. Система перезавантажена.

У процесі оновлення, це строго забороняється відключити телевізор від мережі. Це може призвести до серйозного пошкодження операційної системи.

Через флеш-накопичувач

Оновлення через USB-накопичувач може допомогти, якщо неможливо підключити Інтернет до Інтернету або швидкість з’єднання занадто низька. Єдина умова полягає в тому, що процедура повинна форматувати флеш-накопичувач. Для цього є проста процедура:

 • Вставте диск у роз’єм на комп’ютері.
 • Відкрийте комп’ютер, натисніть на флеш-диск за допомогою правої кнопки миші або перейдіть до властивостей.
 • Знайдіть розділ “Форматування”.
 • Виберіть “FAT 32” у розділі “Файлова система”.
 • Натисніть початок.

встановити, браузер, потрібен

Після цього флеш-накопичувач буде читати для телевізора, і всі існуючі файли будуть видалені з нього. Тому найкраще зберігати окремий диск для оновлення прошивки телевізора. Після завершення форматування ви можете перейти до основних етапів:

встановити, браузер, потрібен

встановити, браузер, потрібен

встановити, браузер, потрібен

 • Перейдіть до меню Smart TV.
 • Відкрийте розділ підтримки підтримки та виберіть “Оновлення програмного забезпечення”.
 • Виберіть один з варіантів через USB.

Потім система буде обробляти запит протягом декількох хвилин і почати оновлення. Не вимикайте телевізор в цей час, чекайте перезавантаження після завершення процесу.

Встановлення браузера Google Play на телевізорі Xiaomi Android

Тут все дуже просто. Відкрийте магазин Google Play (він знаходиться у списку встановлених додатків).

Введіть (або використовуйте пошукову систему у голові) “Браузер”, або “браузер“. Перші два програми у списку. Puffin та TVWeb браузер.

Виберіть будь-який веб-переглядач і натисніть “Встановити

Після встановлення ви можете негайно запустити браузер. Він також з’явиться у списку встановлених додатків.

Я рекомендую встановити обидва браузера, щоб ви могли порівняти та вибрати той, який ви найбільше підходить. Ви також можете подивитися на мій короткий огляд двох браузерів.

Як встановити Яндекс.Браузер на телебаченні Xiaomi

Телевізійна форма Яндекс.Браузер має дещо спрощену структуру порівняно з комп’ютерною версією. Тим не менш, він має всі необхідні основні функції, які дозволяють вам перейти в Інтернеті, отримувати сповіщення, відтворювати мультимедійний вміст тощо.

Браузер Яндекс. Один з найпопулярніших Інтернет-навігацій у Росії.

Незважаючи на численні користувачі спроби завантажити браузер Yandex з Play Store, ви просто не можете знайти цей браузер у цифровому магазині Google.

Yandex Web Navigator не може бути доступним у магазині Play на телебаченні.

Гугл хром

Як не дивно, Chrome не попередньо встановлений на операційній системі Android. Напевно, ще більш дивно, що в магазині телевізорів Android відсутня спеціальна версія програми Android, і вона недоступна.

Встановлення браузера на SMART TV DEXP H32F8000Q

Однак ці примхи не зупиняють вас від встановлення Chrome на телевізорі Android, ви можете встановити програму на телевізорі Android за допомогою веб-версії магазину Play Store. Деякі пристрої навіть дозволяють встановлювати додаток за допомогою голосової команди.

Використання Google Chrome на телевізорі Android має свої плюси та мінуси. Що стосується Pro, якщо ви вже є користувачем Chrome, ви матимете доступ до всіх ваших закладок, історії історії та іншим синхронізованим вмістом.

Одним з недоліків полягає в тому, що Chrome, ймовірно, працюватиме з існуючим пультом дистанційного керування телевізором Android, що робить його трохи більш громіздким для використання.

Браузер TV Puffin

Існує окрема кнопка “Введіть запит або URL-адресу”, натиснувши, на якому ви можете використовувати веб-пошук та знайти потрібний веб-сайт.

До речі, навіть якщо ви підключите мишу, ви не зможете використовувати його, щоб набрати текст на клавіатурі. Ви повинні це зробити за допомогою пульта дистанційного керування або підключити іншу клавіатуру.

Інструкції: Як підключити пристрій Bluetooth до Xiaomi Mi Box S, TV Stick або іншої телевізійної консолі Android? Підключення бездротових навушників, динаміків, мишей, клавіатури

See also  Як завантажити програму до комп'ютера. Як встановити програму?

Перемістіть курсор за допомогою кнопок на джойстик. Щоб відкрити меню (пересилання / перемотування, перейдіть на головну сторінку, оновлення сторінки, масштабування та t.D.), натисніть кнопку “Назад” на пульті дистанційного керування.

Tvweb браузер

На головній сторінці ви можете негайно відкрити Google, перегляньте історію, перейдіть до налаштувань. Доступна кнопка пошуку кнопки. Ви можете ввести запити, використовуючи екранну клавіатуру або скористайтеся основним пошуком.

Ось що виглядає наш сайт, як у веб-переглядачі TVWeb.

Цей браузер не має меню з таким набором функцій, таких як Puffin. Щоб відкрити меню під час перегляду веб-сторінок, потрібно натиснути та утримувати середню кнопку на пульті дистанційного керування. Але меню дуже скромне.

Особисто я люблю Puffin TV браузером більше. Він має більш широку функціональність і якось зручніше зробити.

Оновлення браузера

Як зазначалося вище, регулярний веб-браузер Simsung SmartTV є частиною системи та оновлюється з прошивкою. Ви можете завантажувати та доставляти нову версію програмного забезпечення за допомогою USB-диска або вбудованого пристрою. Якщо ви не виконуєте цю процедуру вчасно, браузер почнуть поводитися неправильно. Проблеми включають такі ознаки: несподіване завершення веб-сторінок без збереження останньої сесії, повільна робота, висячі та інші невдачі.

Загальна схема

Щоб завантажити нову прошивку та оновлення для браузера на телевізор, ви дотримуєтесь розділу “Підтримка”. Тут вам потрібно пройти цей шлях: “оновлення” → “оновлення зараз” (або “мережа”). Техніка буде шукати нове програмне забезпечення, і при виявленні буде запропоновано його встановити. Після підтвердження користувача виконати цю процедуру розпочнеться встановлення, в кінці якої телевізійна панель перезавантажиться.

Оновлення через мережу

Перед тим, як оновити через Інтернет, вдосконаленим користувачам рекомендується підключати обладнання до мережі за допомогою кабелю, а не Wi-Fi. Перший спосіб є більш стабільним, а також дозволяє передавати дані з більшою швидкістю. Тоді як з бездротовим з’єднанням, ризик зв’язку розривається з подальшою відмовою завантаження та встановлення значно вищий.

Оновлення флешкою

Щоб встановити нове програмне забезпечення за допомогою засобів масової інформації USB, потрібно відкрити веб-сайт виробника та завантажувати версію прошивки звідси для вашої моделі телевізійної книги. Далі потрібно скопіювати на USB.Накопичувач та витягнути з архіву. Тоді флеш.Накопичувач повинен бути вставлений у безкоштовний роз’єм на телевізійній панелі. Тоді вам слід запустити техніку, щоб знайти в меню “Підтримка”, потім. “Оновлення за”, після чого. “оновлення зараз”. Сервіс почне шукати нові версії програмного забезпечення на підключеному накопичувачі, і при виявленні буде запропоновано їх встановити. Після завершення операції пристрій буде перезавантажений.

Важливий! Завантаження прошивки рекомендується лише з офіційного веб.Сайту. Ви не повинні відвідувати сторонні ресурси, а також завантажувати альтернативні або користувацькі версії. Ймовірно, це призведе до зриву телебачення.

Під час оновлення не дозволяється вимикати телевізор або витягувати флеш.Накопичувач. Це загрожує неправильній установці програмного забезпечення та подальшого розбиття обладнання.

Як завантажити та встановити браузер на Samsung Smart TV

Раніше ми зазначили, що браузер вже встановлений на кожному телевізійному телебаченні Samsung з підтримкою технологій Smart TV. Тобто, звичайний користувач не має сенсу шукати або завантажувати додаткові файли.

Тим не менш, стандартний браузер організовує далеко від усіх. Багато хто помітить купу недоліків і хочуть знайти альтернативу. Наприклад, один з наступних веб-переглядачів:

Ви можете вибрати для себе один з варіантів, представлених або негайно завантажити всі запропоновані програми, щоб визначити їх переваги та недоліки. У будь-якому випадку, питання того, де шукати завантажувальний файл для кожного конкретного браузера буде гострим.

Завантажити альтернативний браузер на Samsung TV рекомендується через магазин додатків. Залежно від моделі приймача телевізійного приймача, це може бути розумним центром або додатками Samsung. Перший відкривається, просто натиснувши кнопку одного іменого на телевізійній консолі.

Крім того, людина потрапляє в магазин додатків Inteeis. Тут ви можете скористатися панеллю пошуку, щоб знайти веб-переглядач. Як тільки буде знайдено необхідну прогресу, вона залишатиметься клацнути на напис “Набір”. Після цього розпочнеться завантаження та автоматична установка. Виконуючи всі умови, завантажений браузер відображатиметься у списку доступних програм.

See also  Помилки кодів Luba LG без відображення. Злив у автомобілі LG не працює

Це був основний та рекомендований метод установки. Але є альтернатива. Наприклад, ви можете завантажити файл встановлення браузера на комп’ютер, а потім перемістити його на флеш.Накопичувач USB. Далі вам потрібно буде підключити USB.Накопичувач до телевізора та відкрити завантажений файл. Протягом декількох хвилин буде встановлений браузер.

Особливості телевізора

Все, що вам потрібно, щоб увійти в Інтернет. Браузер. Цей принцип працює на телевізорах. Samsung піклувався про своїх клієнтів та встановив вбудований браузер додатків. Розташований значок з програмою в головному меню. Деякі вважають функціональність браузера недостатньою та завантажувати інші, а більшість користувачів використовують вбудований, оскільки програма має ряд переваг. Плюси веб-браузера:

 • Багатозадачність. Здатність відкривати кілька вкладок без втрати швидкості відповіді телевізійного зв’язку;
 • Підтримка флеш-гравця;
 • Можливість встановлення додаткових віджетів.

Оскільки браузер популярний і попитний, розробники створили розширення, що дозволяють сіяти в Інтернеті без перерв. Розширення включає:

 • Підтримка протоколу HTML 5.0. Більшість сайтів розробляються за допомогою цього коду;
 • Робота з веб-сайтами, що підлягають підтримці, написані за допомогою популярних бібліотек для графічного середовища KDE;
 • Tizen платформа, що дозволяє контролювати телевізор через смартфон.

Віджети розроблені лідери ринку технологій, такі як Intel і Samsung.

Браузери для Smart-TV Samsung

Samsung є одним з лідерів у виробництві телевізорів. Для Smart TV, він створив власну операційну систему Tyzen, яка на додаток до телевізійних приймачів адаптується для смарт-годин тієї ж марки. Відмінними рисами цієї ОС є простота використання та швидкість, а також невеликий вибір додатків.

 • Браузер за замовчуванням для телевізорів Samsung є нескладним ім’ям “WebBrowser”. Однак практика показує, що його функції достатньо для зручного використання.
 • Якщо вам потрібна альтернатива, ви можете використовувати Яндекс.Браузер. Основна відмінність. Наявність віджетів, які відкривають швидкий доступ до різних змісту. Телеканалів, прогноз погоди та інші корисні ресурси. Інший спостерігач виділяється органічним Inteeis та Smart Sign. Прискорення завантаження сторінки допоможе “Turbo” режим та синхронізувати профіль з ноутбуком, таблеткою та смартфоном можна використовувати хмарний сервіс.

Через те, що операційна система Tyzen. Це власний розвиток корейської компанії, великий вибір браузерів для нього не існує, але наявні варіанти в більшості ситуацій повністю задовольняють запити користувачів.

Потрібно оновити

Після завантаження браузера Яндекса для телевізора Android, він повинен постійно оновлювати його. Якщо така маніпуляція не витрачає, то ви не повинні розраховувати на хорошу роботу системи браузера. Проблеми з’являться:

Служба Yandex зручно насолоджуватися мобільними консолями, комп’ютерами та телевізійними панелями. Перед завантаженням Яндекс на телевізорі потрібно вивчити переваги програмного забезпечення:

 • Зручність inteeis;
 • Індикатори погоди та місце проживання визначаються автоматично;
 • Розділ новин;
 • Курс валют;
 • Плакат і майбутні події;
 • Доступ до поштової скриньки;
 • Стрічка найбільш помітної плівки;
 • Робота з послугами Яндекса.

Серед недоліків варто виділити повторні зависання та повільну роботу на застарілому обладнанні. Використовуйте Інтернет-браузер, незручний, якщо немає можливості підключення бездротової миші.

Встановлення браузера на SMART TV DEXP H32F8000Q

Наведені вище схеми допоможуть зрозуміти, як швидко та без проблем встановити браузер Yandex на телевізорі. Залежно від моделі телевізійної книги, рекомендується виконати запропонований список дій та завантажити вказаний Інтернет.Браузер. Як результат, користувач зможе насолодитися всіма своїми можливостями та переглянути фільми та відео на високоякісному зображенні.