Як вставити SIM.Карту в Samsung Galaxy S7

Здавалося б, розмістити SIM.Карту в Samsung Galaxy S7 не так складно. Однак у тому, що не є нічого дивного в тому, що новоспечені власники смартфона, які перейшли на цю модель від інших, раніше таке питання виникає. Справа в тому, що, починаючи з моделей ліній Galaxy S6, Samsung вирішив поєднати слот SIM.Картки та картки MicroSD. Як результат, корпус телефонів став монолітним, а картки придбали нове місце розташування. І якщо раніше було достатньо лише для видалення кришки смартфона Так, вставте симів у спеціальне поглиблення, тепер у вас може бути хороший головний біль, перш ніж знайти потрібний відсік і розмістити там карту.

Як витягнути SIM-картку від Samsung A50 | A10 | A51 | A30 | A20 | A31 та інші

Якщо ваш пристрій знаходиться в активному режимі, ми радимо вам почати вимкнути пристрій. Це дозволить запобігти можливості різних помилок у роботі гаджета в майбутньому.

Як витягнути SIM-картку від Samsung A50 | A10 | A51 | A30 | A20 | A31 та інші

 • Знайдіть лоток для SIM-карт. Якщо ви тримаєте дисплей телефону на собі, то відсік, який вам потрібно, знаходиться у верхній частині телефону з лівого боку.
 • Зробіть лоток для SIM-карт з телефону. Для цього вам знадобиться спеціальна клавіша, яка поставляється з пристроєм, або звичайним кліпом. Якщо ви використовуєте паперовий кліп, не забувайте випрямити його з принаймні одного кінця. Щоб видалити лоток для SIM-карт, вам потрібно вставити ключ (або паперовий кліп) у спеціальну дірку в кришці лотка, а потім трохи натисніть. Кліп повинен бути вставлений якомога плавніше, тоді успіх гарантується.
 • Ваші дії повинні призвести до того, що лоток трохи вийде з бокового грану телефону. Якщо це сталося, обережно витягніть покриття лотка і повністю витягніть його.
 • Тепер лоток у ваших руках. Подальше завдання. Вставте SIM-картку. Як ви можете бачити, то будь-які затискачі тут відсутні, тому карта вам просто потрібно поглибити його, призначене для нього. Вся складність моменту. Правильно підібрати SIM-картку і не давайте йому вискочити, перш ніж лоток буде вставлений назад. Зверніть увагу, що Samsung Galaxy S7 підходить для Nano-Sim.

витягнути, карта, samsung, galaxy

У Samsung Galaxy S7, як SIM-картки, а також MicroSD, розташовані в одному слоті

See also  Як вимкнути оновлення на Huawei. Налаштування оновлення програми

Для тих, хто не має паперових кліпів під рукою, щоб натиснути SIM-картку, кліпку канцелярського паперу найкращий замінник. Просто згинайте одну з її кінців, і все готово! Але, переконайтеся, що ви використовуєте паперовий кліп, досить тонкий, щоб потрапити в отвір лотка. Обережно натисніть, щоб не пошкодити смартфон.

Як альтернатива, ви можете використовувати кнопку малювання, але вони, як правило, є твердими, щоб вписатися в більшість лотків для SIM-картки. Мені вдалося відкрити iPhone xs, і не розробив Samsung Galaxy Примітка 9 і пошани.

Інструкції

Ця інструкція складається з п’яти кроків. Вам знадобиться спеціальна пластикова леза, довгі нігті або якийсь зручний та м’який тонкий об’єкт, який ви можете покращити деякі деталі.

Патті лівий край задньої оболонки Samsung C4 нігтів або леза. Спеціальний роз’єм для цього знаходиться на рівні головної камери та кнопки управління живленням.

витягнути, карта, samsung, galaxy

У розриві, який сформувався зараз, вставте пластикову лопатку та просуньте його зліва направо, розмивання засувки послідовно (ці засувки знаходяться по всьому периметру внутрішньої частини телефонного будівництва). У той момент, коли задня кришка повністю відійшлася, зніміть його і відкладіть.

витягнути, карта, samsung, galaxy

Після видалення задньої оболонки необхідно витягнути карту пам’яті з спеціального гнізда, розташованого безпосередньо під основною камерою пристрою:

 • Обережно натисніть край карту пам’яті до характерного клацання.
 • Зніміть лопату або палець з картки. Клацніть передувала автоматичною розсувною карткою пам’яті з його лотком замикання.
 • Як тільки це сталося, видаліть картку пам’яті та ретельно покладіть його в таке місце, де він не втрачає.
 • При монтажі Samsung S4, вставте його, виконуючи дії у зворотному порядку.

витягнути, карта, samsung, galaxy

Patty телефонна батарея, видаліть його та відкласти.

витягнути, карта, samsung, galaxy

Щоб отримати Samsung Galaxy S4 Sims, натисніть його всередині, як це було з картою пам’яті:

 • Вам потрібно ретельно йти горіхи та клік.
 • Натискання, випустіть тримач, щоб він міг автоматично витягнути лоток для розетки.
 • Коли лоток SIMKA здавався повністю, час витягнути з неї SIM-картку.
 • Тепер ви можете вставити іншу картку в роз’єм і зібрати телефон назад.

Як видно, мікросим не складніше в обігу, ніж найпоширеніша SIM-карта. Не було нічого боятися!

Перевірте гарантію

Перш ніж намагатися витягнути Sim Sim Card, перевірте гарантію по телефону. Гарантується, як правило, не застосовується до вилучення.

Якщо гарантія не стосується цієї дії, пошкодження телефону може швидко призвести до фінансових втрат.

Якщо телефон старий з знімною кришкою, то не потрібно видалити SIM-картку, а послуга не потрібна, хоча професіонали ремонту стільникових телефонів мають систему для видалення закрійних карток.

Якщо ви видалите картку самостійно один або найкращий варіант, поділіться хвилиною, щоб подумати про процес, перш ніж намагатися витягнути.

See also  Instagram не працює на Android. Застаріла версія програми

Використання перевіреної стратегії збільшує шанси безпечного вилучення без пошкодження SIM-картки або лотка.

Як відкрити слот SIM-карти з голкою

Якщо шкарпетки або штани відремонтовано, ви, безумовно, матимете голку в будинку.

Просто використовуйте нездоровий кінець, який ви вставите в отвір і натисніть на краю столу.

Я б не порадив вас спробувати його з рукою. Якщо ви використовуєте гострі об’єкти, такі як голки, то використовуйте якусь тверду поверхню, щоб натиснути.

Рекомендація: Не підштовхуйте голку в лоток телефону руками. Це небезпечно, тому що вам доведеться розчавитись у гострому кінці.

Звичайно, є багато інших альтернатив, включаючи зубочистки, шпильки або майже будь-які інші вказані речі навколо вас.

Якщо у вас встановлено картку пам’яті Micro SD, вам доведеться витягнути його, т.До. Вона безпосередньо закриває доступ до Sim. Зробіть це з акуратним рухом пальця вниз.

Всі: Доступ до Simsung Galaxy S5 SIM-картки, ми отримали, і тепер ми можемо отримати його і замінити його іншим. Це також зроблено з розсувним рухом пальця вниз. Якщо щось, ви можете покласти щось тонке з боку лотка і натиснути її вперед, щоб це зручніше отримати.

 • Ми вставляємо симптом та картку пам’яті (якщо потрібно);
 • Встановіть акумулятор (зверніть увагу на те, де контакти на ньому і вставляються правильно в телефон. До контактів);
 • Обережно оснащений задній обкладинці телефону, щоб не залишилося жодних прогалин

Ринок мобільного телефону тепер повний величезної кількості нових пристроїв, і багато хто не відразу зрозуміє, як їх обробляти. Тому питання. “Як замінити карту SIM Samsung Galaxy S5″ або “Як правильно витягнути акумулятор”, багато.

Сучасна молодь випливає з останніх тенденцій у галузі високих технологій. Майже кожен підліток розуміє нові пристрої в технічних нюансах. Але якщо молоді люди розуміють все, то старше покоління вже важче мати справу з “заплутаними” телефонами, хоча вони також набувають сучасних аксесуарів з великим задоволенням.

Буває, що дуже важко зрозуміти, як витягти будь-який елемент у мобільному пристрої або витягнути, наприклад, акумулятор з телефону. Для того, щоб люди, які зацікавлені в тому, як вставити SIM-картку в Samsung C5, не чекайте сторонніх довідків, і незалежно впорається з усім, читаючи детальні інструкції щодо роботи з цим елементом.

Голка, шпилька або шпилька

Якщо у вас є час від часу, час вашого одягу (розбиття відрізає кнопки), то у вас є принаймні одна голка. Відповідно до свого розміру, він ідеально підходить як альтернатива для повні паперові кліпи. Не треба поставити його важко, щоб поставити це, вставте гострий кінець в отвір лотка для SIM-карти і дайте трохи натиснути.

See also  Як змінити розмір шрифту на комп'ютері. Збільшити / зменшити шрифт, масштаб у Windows 8/8.один.

витягнути, карта, samsung, galaxy

За аналогією ви можете використовувати традиційний штифт для лиття або замовлення, який майже так часто використовується в повсякденному житті. Це буде ще легше для PIN-коду, тому що на своєму кінці є зручна експансія для пальця, щоб не постраждати.

Відкривається слот для SIM.Карт. Що робити

Є ситуації, коли слот не витягується, навіть якщо ви використовуєте повний ключ. Він може трохи орієнтуватися, як завжди, але потім не витягнути легким рухом, але застряг. Це досить часта проблема, яка викликає лише гнів користувачів розробникам цього марного дизайну.

Так що робити, якщо SIM SIM карта застрягла? Тут є різні причини, і тому різні варіанти дій. Спочатку ми робимо важливе попередження:

Увага. Якщо піднос застряг, не намагайтеся заробляти більше потужності, натискаючи в отвір голкою, шпилькою чи іншим гострим елементом. Існує ризик пробити пластик і пошкодити щось всередині смартфона. Це може виявитися дорогим ремонтом.

Ви можете прикріпити трохи сили, якщо використовувати дурний предмет. Навіть шпильку, але з різким кінцем. Іноді трохи сильніша преса вирішує проблему, а лоток випускається.

Лоток може бути застряг через змішування SIM, який відпочивав у справі. Це особливо часто трапляється, якщо воно було вирізано до мікроформату самостійно або було просто неправильно вставлено. Ви можете спробувати перемістити його з чимось тонкою смужкою фольги, лезо і т.Р.

Іноді достатньо просто тягнути лоток важче, і він звільняється. Але тут є нюанс.

Важливий. Не використовуйте свою повну силу. В іншому випадку ви можете зламати лоток або щось у смартфоні. Sim-карта може чіплятися, наприклад, для принесеного контакту, і ви можете повністю розірвати його.

Тому, якщо ви не можете видалити SIMKA, то єдиний варіант залишається. Розбирайте смартфон і отримати його зсередини. Робіть це, звичайно, краще в сервісному центрі.

Поділіться у коментарях за допомогою вашого досвіду, використовуючи смартфон із замкненою SIM-карткою. Ви коли-небудь отримали це без ключа? Чи були проблеми і як ви їх вирішили? Ваш досвід, ймовірно, корисний для наших читачів.