Не тільки фото та відео, але й аудіо можна редагувати власним. Як і будь-яка інша корекція, вам знадобиться спеціальна програма для редагування аудіо, яку можна встановити на вашому смартфоні. Наразі, музичні програми Android не дуже відрізняються від додатків для редагування аудіо для ПК.

Не тільки зміна пісень, ви можете використовувати програми для редагування аудіофайлів для створення власних записів.

Для цього вам знадобиться хороша програма, яка має хорошу продуктивність і створює приголомшливий звук.

Музичний редактор

Простий, інтуїтивно зрозумілий Inteeis, висока функціональність, здатність конвертувати з одного формату в інший (MP3, AAC, WAV, M4A та інші). Можна поєднувати кілька пісень на один, це допоможе вам з простим та зрозумілим браузером папки.

Є голосовий рекордер, тож ви можете записати свій голос або сподобався треку по телефону, а після, редагувати запис. Ви також можете легко поділитися результатами своїх творів у. Whatsapp, надішліть на електронну пошту тощо. Переваги включають швидке візуалізацію та звукову обробку, велику кількість реклами можна віднести до недоліків. Програма має вільний доступ.

Чому файли медіа.Медіа на телефоні Samsung

Обрізка музичної композиції може бути корисною для:

Раніше мені довелося придбати мелодії мелодії в інтернет.Магазинах. Можна було використовувати персональний комп’ютер, але виявився не всім, і сам процес був дуже трудомістким, і результат незадовільний.

В даний час різання музики способами:

Play Market представлений для завантаження більш ніж двох десятків безкоштовних програм, які допоможуть скоротити та змінити музичні фрагменти. Найпопулярніші:

музику, samsung, galaxy, чому, може

Розглянемо процес обрізки музичної роботи більш докладно на прикладі редактора MP3.Редакції мелодії рінгтон. Послідовність дій:

Тембр

Тембр. Це відмінна програма з дуже простим управлінням та досить великою функціональністю, яка дозволяє підключати існуючі аудіофайли та відео, а також вирізати звук з будь-якого відео, щоб встановити його як сигнал дзвінка. Програма підтримує велику кількість форматів: WAV, FLAC, M4A, AAC, WMA для аудіо та MP4, FLV, AVI, MKV, WEBM MPEG для відео.

Використовуючи вбудовані алгоритми тембрі, ви можете використовувати для перетворення тексту в реальну мову. Програма має марку “Вибір редактора” у Google Play, розповсюджується безкоштовно з наявністю вбудованої реклами та внутрішніх покупок.

See also  TV Samsung не підключається до Інтернету. Методи зв'язку

Як обрізати пісню для дзвінка до телефону Android?

Якщо ви встановите мелодію на дзвінок, це не буде звучати так, як вам потрібно. Оптимальний варіант. Незалежно приймати та вирізати потрібний фрагмент із музичної композиції. Або triate trim. Покажіть, як це зробити на смартфонах Android.

Звичайно, для обрізання пісня потрібна спеціальна програма, яку можна знайти на ринку Play. Відчинено.

музику, samsung, galaxy, чому, може

У рядку пошуку потрібно запровадити запит, як “Trimming Music” (без лапок).

музику, samsung, galaxy, чому, може

Як скоротити музику та покласти дзвінок дзвінка на телефоні на Android

Ви знайдете список додатків.

музику, samsung, galaxy, чому, може

Що з них використовувати, вирішувати вас. Всі вони працюють приблизно один сценарій, хоча різниця може бути в функціональності. Що ми вибираємо? Наприклад, використовуйте заявку від компанії W2C. Виберіть та натисніть кнопку “Встановити”.

музику, samsung, galaxy, чому, може

музику, samsung, galaxy, чому, може

Ми бачимо список доступних пісень на смартфоні.

музику, samsung, galaxy, чому, може

Виберіть пісню, тадам на ньому, щоб виділити. Використовуючи значок відтворення, ми можемо слухати його. Якщо ви точно знаєте, що потрібно скоротити цю мелодію, натисніть на значок, виділений червоним у скріншоті.

музику, samsung, galaxy, чому, може

Тепер виберіть потрібний фрагмент з пісні (використовуються стрілки), якщо це необхідно, ви можете слухати його тут.

музику, samsung, galaxy, чому, може

Якщо рингтон готовий, натисніть кнопку «Зберегти» у правому куті.

музику, samsung, galaxy, чому, може

Вкажіть ім’я, якщо потрібно, і натисніть кнопку “Зберегти”.

музику, samsung, galaxy, чому, може

Вам буде запропоновано вказати цю мелодону за якість основного дзвінка або призначити його зв’язатися.

музику, samsung, galaxy, чому, може

Що робити, вирішити тільки ви. У будь-якому випадку, цей рингтон буде збережений у пам’яті пристрою, і ви можете встановити його через розділ “Звук” або “Звуки”.

Як обрізати пісню онлайн з телефону Android

Найпростіший варіант. Це інтернет-послуги, що працюють, як правило, у вільній та зручній схемі. Вам не потрібно завантажувати додаткові програми і тим самим зайняти місце на пристрої.

Звичайно, за допомогою веб-версій сторінок, призначених для ПК, незручно на відносно невеликих екранах телефонів. Для цього виберіть адаптовані ресурси з позначкою “m.”Адреса.

Сервіс: Ringer.Org

Відмінне обслуговування, без проблем, що виправляють з основною функцією: обробка доріжок для створення власного сигналу мелодії. Відрізняється від підтримки майже всіх відомих форматів: mp3, aac, wav, ogg і t. D. Але конвертуйте, на жаль, ви можете лише два дозволи: mp3 та m4r.

Спочатку ви завантажуєте необхідну мелодію за допомогою однойменної кнопки помаранчевого кольору, а потім опускайтеся вниз і, використовуючи маркери, визначте початок і кінець композиції.

Ми завантажуємо мелодію, визначаємо розділ мелодії

Після того, як всі необхідні параметри будуть виставлені, натисніть “Зробити мелодію”. Через кілька секунд повинен з’явитися міні-вікна, повідомляючи про успішне завершення процедури. Залишається лише завантажити отриманий трек.

Сервіс: Рінгтоша

Подібна служба, що працює над тією ж схемою. Єдина відмінність. Більш зрозуміла і гнучка інтейса. Підходить для продуктів Apple. Нам знову потрібно вибрати музику, завантажити її на службу, перевірити розріз та завантажити.

See also  Як відновити iPhone за допомогою iCloud. Чому зробити резервну копію iPhone

Сервіс: MP3

Але це зовсім інший веб-сайт, який пропонує розширені функції через складну інтенсивність. Давайте дізнаємось, що знає сайт:

 • Стандартні пісні. Найпростіший варіант, який може вирізати з будь.Якого треку, наприклад, лише хор або вірш.
 • Аудіо перетворювач. Змінює формат мелодії. Вам потрібен трек в розширенні M4A, але він має найбільш банальний MP3? Не проблема, вона змінюється в пару кліків. Більше того, доступний вибір якості: економіка (важить приблизно 64 кбіт / с), стандарт (128 кбіт / с), хороший (192 кбіт / с), найкращий (320 кбіт / с).
 • З’єднання пісень. Дозволяє поєднувати дві абсолютно різні мелодії в одну загальну композицію з плавним переходом та ослабленням.
 • Також є інструменти для роботи з з’єднанням та перетворенням.

Процес самої обрізки найпростіший, вимагає лише нового плагіна. Якщо версія застаріла. Нічого не трапляється часто, сайт не завантажений з російської та української адреси, вам потрібно VPN.З’єднання.

Недоліки також повинні включати розмір сторінки, розрахований чисто для комп’ютерів, ноутбуків або принаймні таблеток. Але на телефонах доведеться збільшити конкретні ділянки сайту, оскільки невеликий шрифт просто нереально розібрати.

Музична мелодія

Одна з найпопулярніших програм обробки музики на Android. Основними перевагами цієї програми є простота, а також широкий спектр додаткових інструментів для пошуку пісень, управління мелодією та аудіозапису через вбудований мікрофон. “Музична мелодія” автоматично сканує пристрій для наявності аудіозаписних відомих форматів та відображає їх список, з якого користувач може вибрати потрібну композицію.

музику, samsung, galaxy, чому, може

Пісні обрізки виконуються класичним способом. Переміщуючи повзунок. Після цього оброблена доріжка доступна для прослуховування в вбудованому гравці, заощадження на пристрої або встановлення як мелодія. Недоліками заявки включають відсутність впливу ослаблення / посилення сигналу та нездатність вибрати довільний каталог для збереження відредагованих файлів.

музику, samsung, galaxy, чому, може

Як обрізати музику на Android. Додаток

Тепер ми хочемо розповісти про кілька найпопулярніших програм, за допомогою яких процес встановлення мелодії буде непростим, але також дуже захоплюючим.

Рингдроїд

Хороший редактор звуку, без будь.Яких «неприємностей», що допомагають скоротити будь.Які треки на ваш розсуд. Підтримує формати MP3, 3GPP / AMR, WAV та AAC. Крім того, знає, як записати доріжку прямо з мікрофона смартфона.

Як вирізати музику та надіти дзвінок на мелодію на телефоні на Android

Алгоритм роботи з Ringdroid в основному ідентичний для всіх редакторів музики, і це виглядає так:

 • Ми запускаємо додаток у фонотекі вашого телефону, вибираємо мелодію, яка редагуватиме або аудіо хвиля з мікрофоном.
 • Ми переміщуємо бігуни, підсвічуючи початок та кінець запису для бажаного положення, вибираючи необхідний сегмент під час прослуховування.
 • Більш точна установка обмежувача здійснюється збільшенням масштабу за допомогою “” кнопки “.
 • Наприкінці маніпуляції введіть ім’я файлу та збережіть результат як сигнал дзвінка, музики, сигналу сигналу або повідомлення.
See also  Як налаштувати мишу на комп'ютері. Встановлення та налаштування

Це, по суті, це всі, інші функції не обтяжені, але вони особливо не потрібні.

Mp3 редактор мелодій

Велика безкоштовна програма для Android, яка робить необмежену кількість доріжок або записів “різання” на новій стрічці. Принцип роботи дублює дії у вищезгаданій заявці.

 • Підтримка найбільш музичних форматів.
 • Можливість зручного перегляду та відтворення списку мелодій.
 • Запис матеріалу для редагування.
 • Видалення, редагування та встановлення файлів.
 • Більш точна установка обмежувачів за допомогою додаткового сенсорного інтенсивного.
 • Багато іншого.

Рингтон-виробник

Інша можливість скоротити музику для вашого апарату Android безкоштовно. Програма працює з файлами майже всіх форматів. Вона має цікаву особливість проявів або “ослаблення” для файлів у форматі MP3.

 • Контроль гучності (MP3).
 • Можливість попередньо прослуховування та встановлення мелодій для певних контактів.
 • Прокручений графік звукового хвилі.
 • Копіювання, встановлення, редагування та видалення файлів.
 • Сортувати за виконавцями, збережені доріжки та альбоми.
 • Інший.

Залишається додати, що власники телефонів HTC не повинні встановлювати спеціальну програму, оскільки виробник оснащений своїми моделями у вбудованій програмі редагування мелодій.

Як створити рингтон з стороннім додатком

На відкритих приміщеннях магазину Google Play є кілька програм, які можуть це зробити, і всі вони працюють приблизно однаково. Ми пропонуємо використовувати програму Ringdrid. Так, вона має досить старого дизайну, але це додаток від відкритого коду, і він працює дуже спритний і не перевантажений рекламою. Програма дозволяє використовувати будь-який звук або пісню на вашому смартфоні як рингтон. Підтримує формат файлів mp3, wav, aac і amr.

 • Почнемо, встановіть Ringdroid на свій смартфон.
 • Після запуску програми ви побачите список всіх аудіофайлів, доступних на вашому пристрої. Тепер виберіть зі списку пісні або файлу, який ви хочете використовувати як Rington.

музику, samsung, galaxy, чому, може

музику, samsung, galaxy, чому, може

І яка пісня ви використовуєте як рингтон? Дайте мені знати про це в коментарях і в нашому офіційному чаті в телеграмі.