Як вимкнути оновлення на Android Huawei та Forey: налаштування автоматичного оновлення ОС, програми

Оновлення містять виправлення свіжих уразливостей, знайдених хакерами. Встановлюючи їх, ви зменшуєте шанси, що вірус проникне в телефон, або ваші дані будуть викрадені. Нові функції. У кожній свіжій версії програми щось додається для зручності користувачів.

Відключення оновлень може знадобитися у таких випадках:

 • На смартфоні недостатньо місця. Носій пам’яті більше не може містити дані, або воно відсутня, а внутрішня пам’ять телефону занадто мала;
 • Стара версія програми споживає менше ресурсів, ніж новий, що впливає на виконання слабких пристроїв;
 • Власник смартфона не використовує конкретні програми занадто часто і не хоче заповнювати пам’ять пристрою марно.

Чому потрібно щось обмежити?

вимкнути, оновлення, huawei, налаштування, програми

Гарний льодяник, але апетити у питаннях оновлення дуже неминучі

Основним аргументом є значне скорочення мобільного трафіку. Ми вже згадували. Якщо користувач має так званий необмежений пакет, і мережеве з’єднання відбувається через швидку технологію 3G, він не відчує ніяких спеціальних переваг. Але у випадку повільного з’єднання GPRS та викрадення тарифікації, економія може стати відчутним. Також не забувайте про дуже приємні додаткові бонуси:

 • Зменшення навантаження на смартфон. На старих моделях довгостроковий навантаження великих обсягів даних може стати нездоровим тягарем для процесора та внутрішнього флеш-диска.
 • Нові версії програм не завжди можуть похвалитися стабільністю. Більш того, іноді “завдяки” оновленні їх функціональність різко скорочується. Приклад корони. Це майстер-майстер, свіжі версії яких втратили дуже зручну бічну панель.
 • Android ecosystem, на відміну від iOS, позбавляється єдиного регуляторного центру, тому проблема, відома багатьом, є проблемою несумісності застосування. І цілком необов’язково нові версії програм зможуть разом з їх “сусідами”.
 • Незважаючи на те, що корпорація Google заявляє про відсутність вірусів у своєму корпоративному магазині, час від часу є бездротові програми. Вимкнення того ж оновлення зменшує ризик до мінімуму.

Як вимкнути автоматичне оновлення програми на iPhone

Відкрийте “Налаштування“.

вимкнути, оновлення, huawei, налаштування, програми

Перейти до App Store.

вимкнути, оновлення, huawei, налаштування, програми

Перемістіть перехід “оновлення програмного забезпечення” на “Автоматичні завантаження”.

вимкнути, оновлення, huawei, налаштування, програми

Після цього ви можете встановити оновлення програми вибірково. Щоб зробити це, відкрийте на iPhone App Store та перейдіть до розділу Apple ID облікового запису: запропоновані оновлення розташовані внизу цього меню, і ви можете встановити конкретну кнопку “Оновлення”.

See also  Як увімкнути Інтернет на телефоні Samsung. Налаштування точки доступу

⚠️ Якщо інструкція перестала працювати, або у вас виникли проблеми з деяким кроком. Будь ласка, повідомте про це у коментарях. Ми обов’язково вивчимо проблему та оновлювати статтю.

Вимкнути оновлення програми

Як оновити програми на смартфонах та планшетах з Android? Всі нові версії запитуються через Інтернет. Для отримання даних:

Huawei / честь, як вимкнути оновлення

 • Мобільний Інтернет 3G або 4G. Як правило, пакети трафіку обмежені тут, а регулярні оновлення призводять до повного виснаження;
 • Інтернет через Wi-Fi. Трафік Тут найчастіше необмежена, тому пристрої Android “пожирає” його, не збентежені апетитами.

Huawei / честь, як вимкнути оновлення

Такий режим роботи також надається при перевірці наявності оновлень у будь-якому підключенні, а саме процес оновлення починається лише при підключенні через Wi-Fi.

Це робиться не тільки для збереження трафіку, а й уникнути накопичення сміття у внутрішній пам’яті. Не кожне оновлення дає користувачам деякі важливі нововведення. Найчастіше змінюється у внутрішній структурі додатків. Тому занадто багато оновлень часто шкодить пристроям Android, особливо дуже слабким.

Тож як відключити автоматичні програми оновлення на Android? Відкрийте ігровий ринок і перейдіть до “Налаштування. Auto.Update Applications”. Є три пункти:

 • “Будь.Яка мережа”. Програмне забезпечення оновлюється з будь.Яким підключенням до Інтернету;
 • “Тільки через Wi.Fi”. Автоматичне оновлення працює лише при підключенні до бездротової точки доступу;
 • “Ніколи”. Повні додатки для відключення.

Тут ми зацікавлені в останній позначці. Встановіть “ніколи”, якщо ви плануєте повністю відмовитись від автоматичного оновлення. Ви також можете встановити значення “лише через Wi-Fi”-при підключенні через мобільну мережу з’являться лише сповіщення про наявність “оновлень”, і воно буде завантажене лише при підключенні через Wi-Fi.

Якщо ви хочете оновити програми вручну, запустіть ринок Play та перейти до розділу “Ігри та програми. Мої програми“. Тут ви можете оновити всі програми відразу, натиснувши кнопку “Оновіть все” або виберіть оновлення для однієї програми.

Типовим ознакою того, що слід оновити ту чи іншу програму. Це втрата його ефективності. Деякі програми потребують для їх роботи примусового оновлення (тому найчастіше банківські програми та деякі онлайн.Ігри отримують).

вимкнути, оновлення, huawei, налаштування, програми
вимкнути, оновлення, huawei, налаштування, програми
вимкнути, оновлення, huawei, налаштування, програми
вимкнути, оновлення, huawei, налаштування, програми
вимкнути, оновлення, huawei, налаштування, програми

Як видалити сповіщення про оновлення?

Прокрутіть на дно і перемістіть повзунок праворуч або поставте птицю перед опцією “Приховати сповіщення” або відключити (також залежить від версії Android). Тепер ми повертаємось до списку програм і робимо те саме для служби “Оновлення” та “Google Play”. Вимкніть сповіщення в обох.

See also  Як видалити блокування від Huawei. Пошук скинути до заводських налаштувань для розблокування

Емоція UI). Android Shell, розроблена Huawei для смартфонів сенсорного екрану

Автоматична система

Оновлення Android надходять не так часто, але ми будемо багато їсти, і їх установка займає купу часу. Оновлення не впливає на те, що ви робите: сон, робота або листи соціальних мережевих стрічок. Якщо ви дозволите йому завантажувати та встановлювати без дозволу, то ви ризикуєте в певних моментах, щоб повністю втратити контроль над телефоном. Але тепер ми будемо швидко виправити це:

 • Відкрийте параметри Anandroid.
 • Виберіть “Про телефон”.
 • Перейдіть до “Оновлення за” (у мене є цей розділ у меню основних налаштувань та називається “Оновлення системи”).

вимкнути, оновлення, huawei, налаштування, програми

вимкнути, оновлення, huawei, налаштування, програми

вимкнути, оновлення, huawei, налаштування, програми

Обов’язково забороняйте завантажити через мобільну мережу, інакше ви ризикуєте витрачати трафік для завантаження оновлення.

Якщо ви не хочете вирізати автоматичне завантаження оновлення через Wi-Fi, увімкніть роботу вночі. Якщо рівень заряду перевищує 30%, телефон буде оновлено з 02:00 до 05:00. Зазвичай люди сплять в цей час. Хоча ніхто не скасував роботу в нічну зміну або партію, але не може Android для всіх, будь ласка.

Припустимо, ви вимкніть автоматичні оновлення. Як зберегти систему актуальною? Не тільки нові функції прибувають з оновленнями, а також виправлення помилок, уразливості закриття. Щоб не залишатися на боці прогресу, вам доведеться повторити процедуру з відкриттям розділу “Оновлення системи” та натисніть кнопку “Перевірити наявність оновлень”.

вимкнути, оновлення, huawei, налаштування, програми

Цікаво: нові знову: як очистити телефон на Android або iOS перед продажем

Якщо немає оновлень, з’явиться приємний звіт, який ви використовуєте останню доступну версію. Це не може бути останнім у принципі. Підтримка зупиняється на старих пристроях, після чого оновлення не надходять до них. Якщо є, де оновити, Android повинен повідомити про це.

Як відключити автоматичне оновлення на честь

Мережа часто звучить питання, як вимкнути оновлення системи на честь, і чи можна зробити це. Служба підтримки стверджує, що в цьому немає нічого складного, але вам потрібно пройти кілька окремих кроків. Розглянемо кожен з них окремо.

 • Перейдіть до “Налаштування“.
 • Натисніть “Додаток” двічі.
 • Виберіть “Оновити”.
 • Перейдіть до “Повідомлення”.
 • Вимкніть всі точки.

Після цього він залишається включення Wi-Fi та передачі даних, активуючи значки, вказані на першому етапі. Якщо все це зроблено правильно, вам вдалося вимкнути оновлення на честь 10 Lite, 7A Pro, Conse 9 або інших пристроїв. У той же час інформація про необхідність завантаження нового не прийде.

See also  Як скопіювати відео на Android. Через офіційну програму YouTube

Ручне оновлення Android

Якщо ви вимкнули автоматичне оновлення операційної системи Android, але все-таки ви хочете оновити до останньої версії, то для цього вам не потрібно знову увімкнути меню “Для розробника” і зачекайте, доки все не оновлено. Ви можете відкрити розділ системи у налаштуваннях смартфонів та знайти “оновлення системи”. У старих версіях Android цей елемент знаходиться на екрані основних налаштувань.

Після відкриття відкриття “оновлення системи” відкриється вбудована програма, в якій ви можете легко знайти новітнє оновлення для свого смартфона та оновити повітря.

До речі, є можливість, як перевірити наявність оновлень та негайно оновити. Слід мати на увазі, що можна оновити таким чином лише до новітньої версії, неможливо вибрати старий. Щоб завантажити стару версію, вам потрібно зробити вручну миготіння смартфона через комп’ютер.

Оновлення повітря не видаляє жодних даних на смартфоні, тому ви не можете боятися їх втрати. Але у випадку ручних оновлень через комп’ютер усі дані є безпрецедентними.

Вимкнути оновлення Android

Ви можете відключити його, щоб усунути стимул. Для цього потрібно:

І відмовитись автоматично з’являтися на Honor та Huawei. Цей метод не може бути повністю усунутий, оскільки ви можете пропустити інформацію про вагу. Відключення для правильної роботи гаджета може бути лише тимчасовим. В майбутньому вам потрібні або купуйте кореневі права та видалення сповіщень, або періодично випускайте пам’ять для неї в телефоні.

Якщо ви не хочете припиняти сповіщення про всі програми, ви можете вибрати необхідні. Для цього натисніть кнопку “Розширений” та видаліть прапорець з “автоматичного оновлення”. Оновлення вибраних ярликів не відбудеться автоматично.

Якщо у вас залишилися запитання або є скарги. Повідомте нам

Задати питання

Інструкція підходить не тільки для смартфонів, але і для планшетів.

Тетяна Камарцяцька (письмові статті: 112)

Адміністратор та ідеологічний натхненник проекту. Спостерігати за роботою всіх редакторів і себе є дійсним автором. Перевіряє унікальність та точність поданої інформації. Переглянути всі записи автора →