Як вимкнути спеціальні можливості на Android Samsung?

Торкніться налаштування, потім двічі торкніться Налаштування. З двома пальцями, прокрутіть меню, знайдіть та торкніться спеціальних функцій, а потім двічі торкніться спеціальних функцій. Торкніться Talkback, а потім натисніть TalkBack двічі. Торкніться перемикача поруч із TalkBack, а потім натисніть кнопку SWITCH.

 • Перейдіть до Налаштування Особливі функції.
 • Торкніться, щоб увімкнути / вимкнути спеціальні функції, як: жести масштабування: потрійний дотик до екрана, щоб принести ближче / віддалене зображення.

Що таке розмова?

Talkback. Це програма, яка буквально голосує всі ваші дії на смартфоні. Програма. Це служба Google та за замовчуванням, і вбудована до операційної системи Android. Він автоматично оновлюється та розширюється кожен раз.

Служба TalkBack. Це відмінний спосіб для знецінення візуально використовувати всі функції телефону повністю. Також Talkeback ідеально підходить для водіїв автомобілів, які особливо не люблять відволікатися на дорогах.

Що здатний зробити Google Talkback:

 • Трансформація тексту в мову і навпаки
 • При наборі програми відображає кожну клавішу;
 • Кожен вхідний дзвінок озвується за допомогою інформації, також є автоматичні списки контактів.
 • Висловлення виділеного натискання або запущених додатків;
 • Програма може читати будь-який текст, розташований як у текстовому файлі, так і в браузері.
 • Управління жестами.
 • Ви можете вибрати конкретну комбінацію ключів для певної дії.
 • Використання датчика відстані, ви можете налаштувати тонус та гучність звуку.

Фактично, функціональність програми набагато більш описана, а також розбирання, як ця програма працює не працювати. За допомогою активованого застосування прокручується з двома пальцями.

Як відключити помічник голосової служби головного голову для слабкого голосу Assistan Samsung

Ця програма дуже специфічна, і здорова людина, вона навряд чи буде використовувати. Постійне звучання всіх дій Швидке ювілей та користувачі хочуть швидко вимкнути його на своїх пристроях.

See also  Як увімкнути мобільну версію на комп’ютері. Що таке мобільна версія сайту і як його зробити?

Як вимкнути функцію

Оскільки програма має вузьку орієнтацію, часто при його використанні не є необхідним. Ось чому власник телефону, на якому активується розмов, зацікавлений у тому, щоб вимкнути функцію для сліпих на Android, оскільки це завдання на перший погляд виявляється складним.

Щоб повністю співпрацювати з мобільним пристроєм з активованою функцією Talkback, вам потрібно знати, що для виконання будь.Яких дій, наприклад, відкриття програми, необхідно не один дотик, як у звичайному використанні смартфона та подвійне натискання. Меню прокрутки або переміщення на сторінці не самотня, а з двома пальцями одночасно.

Ви можете тимчасово призупинити роботу Talkback, натиснувши обидва клавіші гучності, і утримувати їх за пару секунд. На екрані з’явиться відповідне попередження. Ви можете відновити заявку на панель сповіщень.

Щоб повністю відключити програму, вам потрібно буде перейти до налаштувань смартфона.

Тут ви повинні знайти розділ “Спеціальні функції”.

Найчастіше додаток Talkback вже знаходиться на цій вкладці, але залежно від бренду та моделі пристрою, версії ОС, наявність фірмової оболонки від виробника гаджета та інших факторів може вимагати додаткових дій. Отже, на різних смартфонах потрібно повторно відкрити розділ “спеціальні функції” (відповідні для телефонів Meizu), перейдіть до вкладки “Vision” (деякі моделі смартфонів Samsung) та T.D.

Ви повинні знати, що деякі виробники мають утиліту, може мати інше ім’я. Отже, на мобільних пристроях Samsung він вказується як голосовий помічник.

Після визначення програми визначено, вам потрібно вимкнути його. Для цього потрібно натиснути назву функції. У вікні опису програми натисніть на перемикач праворуч, і після вибору натисніть на ній двічі.

Попередження Щоб від’єднати функцію, щоб підтвердити, що потрібно вибрати кнопку “OK”, а потім двічі натисніть його.

Як відключити спеціальні функції?

Ви маєте активну функцію Talkback. Щоб відключити цю функцію, перейдіть до “Налаштування”. “Етикетки та спеціальні функції”. “Доступні”. “Talkback” З повагою, Vivo Russia.

Для чого це потрібно?

Насправді, Talkback. Це окрема програма, яка є частиною Android за замовчуванням. Ви можете активувати його практично на будь-якому смартфоні або планшеті. Ця функція регулярно використовується людьми, які мають проблеми зору. Програма оголошує про те, що всі елементи меню та інших елементів Inte Wee, внаслідок чого ви можете використовувати пристрій, не дивлячись на його екран.

See also  Як підключити бездротову мишу до комп'ютера. Як підключити Bluetooth (Bluetooth) миші без адаптера USB у Windows 7?

Звичайні люди, звичайно, не потребують цієї функції взагалі. Звичайний користувач прочитає всі лінії меню або підпису під значком швидше, ніж це зробить робототег. На щастя, розмови за замовчуванням відключено. Але це може бути активовано випадково, коли ви познайомитесь з розділом “Налаштування”. Він також може бути включений, якщо ви купуєте смартфон з вашими руками. Адже, можливо, що його останній власник не бачить добре.

Включення розмови

Активуйте програму Talkback, як уже написано вище, ви можете запустити пристрій на Android 4.0 або пізніші версії платформи. Коли ви вперше почнете пристрій, краще, щоб у вас є навушники (вам потрібно ввести пароль, наприклад, для мережі Wi-Fi). Стандартні паролі озвучені в цьому випадку, якщо навушники були підключені до пристрою, але пізніше ви можете змінити цей момент у налаштуваннях. І для того, щоб відключити розмову, читайте.

Щоб запустити програму Talkback на Android 4.0 потрібно намалювати закритий трикутник на дисплеї, і відразу після того, як ви це зробите, пристрій випускає звуковий сигнал. Якщо ви є власником пристрою на Android 4.1 або пізніші версії, то для вас потрібно буде доторкнутися до екрана з 2 пальцями, а не відпустити деякий час; Як пристрій розпізнає цей жест, програма TalkBack буде запущена, і користувач відображатиметься.

Якщо початкова установка вже була зроблена, щоб увімкнути службу на Android 3.2 і більше версій ран для того, щоб вам потрібно було встановити прапори в “Spec. Можливості “та” talkback “; На версію Android 4.0 Виберіть Talkback і перемістіть перемикач на режим (після якого потрібно повернутися до попереднього екрана та увімкнути функцію аудіо); на Android 4.1 і більш пізніші версії варто ввічити розмов і просто встановити перемикач на.

Після включення програми екран буде запущений зі списком розширень, необхідних для звуку тексту на дисплеї. Використовувати їх просто натисніть кнопку ОК. Якщо ви зрозуміли, що вони не потрібні для вас просто переплетення.

See also  Як вимкнути автовідповідач на Samsung.

Як вимкнути Talkback на Android

Як вимкнути talkback на Android:

Якщо ви випадково активуєте програму за допомогою функціональних кнопок або в меню функцій гаджета, це досить легко відключити. Ну, ті, хто взагалі не збирається використовувати програму, можуть повністю деактивувати його.

вимкнути, сліпих, samsung, розумні

Крім того, залежно від моделі пристрою та версії Android, дії можуть дещо відрізнятися від статті, обговореної у статті. Однак, взагалі, принцип пошуку, налаштувань та вимкнення розмови завжди повинен бути однаковим.

Як вимкнути talkback без налаштувань?

Перейдіть до меню Налаштування Спеціальні функції Talkback, а потім натисніть на перемикач.Вимикач., Щоб вимкнути функцію Talkback.

 • Перейдіть до “Налаштування”.
 • Перейти до підрозділу “Особливі особливості.
 • На деяких оболонках, то перехід до підрозділу “бачення.
 • Перейдіть до розділу Talkback
 • Крок 5
 • Відповісти
 • Вимкнути talkback.
 • Вимкнути talkback.

Розширення внутрішньої пам’яті

Android завжди існував проблему з розширенням внутрішньої пам’яті смартфона. Підключена карта SD не дозволяла це зробити, залишивши зовнішнє сховище. З’являється в Android 2.2 Функція передачі програми на карту пам’яті також не зберегла положення. Нарешті, в Android 6.0 Google все ще вирішив виправити ситуацію. Тепер після підключення флеш.Накопичувача або SD.Картки система пропонує два варіанти. Спочатку. Використовуйте його як знімний носій. Другий. Зробити внутрішній привід.

У другому випадку смартфон формує флеш-накопичувач USB у файловій системі ext4, використовуючи 128-бітну етапцію AES і встановлював її як системний розділ. Далі відбудеться тест на швидкість читання та письма. Тепер, на жаль, всі картки пам’яті значно поступаються швидкості вбудованої пам’яті, що теоретично може призвести до повільності в пристрої. На щастя, лише час відкриття конкретної програми або завантаження залежить від продуктивності підсистеми. І всі розрахунки проводяться поза димом.