З’єднання Bluetooth. Як це працює і як використовувати комунікаційні технології

Електронні пристрої, незважаючи на те, що тисячі різних виробників виробляються, повинні використовувати одну технологію / стандарт для підключення один до одного. Саме з цієї причини мережі 4G LTE використовуються у всьому світі (від недавнього часу, а також 5G), а сучасні пристрої підключені до мережі за допомогою бездротового стандарту Wi-Fi.

Bluetooth, у свою чергу, є стандарт бездротового зв’язку з низьким рівнем. Це рішення використовується на портативних комп’ютерах, таблетках, смартфонах, автомобілях, динаміках, звуковими панелях, домашніх театрах, смарт-годин, фітнес-браслетах, розумних домашніх пристроях, у бездротових клавіатурах та інших пристроях. Можливості використання Bluetooth практично безмежні.

Як використовувати Bluetooth на Android

Технологія Bluetooth зазвичай легко налаштувати та використовувати, але, на жаль, іноді виникають різні проблеми.

У наступній статті ми пояснимо, який Bluetooth для якого ви можете використовувати цю технологію та як використовувати. Можливі способи вирішення найчастіших проблем, що виникають при використанні Bluetooth.

Як використовувати Bluetooth на Android

Вікіпедія

Bluetooth або Bluetooth. Бездротова специфікація виробництва персональної мережі (WPAN). Bluetooth забезпечує обмін інформацією між такими пристроями, як і персональні комп’ютери (настільні, кишенькові, ноутбуки), мобільні телефони, принтери, цифрові камери, миші, клавіатури, джойстики, навушники, гарнітури на надійній, вільній, повсюдну радіочастоту для сусіднього спілкування.

Bluetooth дозволяє цим пристроям спілкуватися, коли вони знаходяться в радіусі до 100 метрів один від одного (діапазон сильно залежить від перешкод та перешкод), навіть у різних кімнатах.

Bluetooth Word. Переклад на англійське датське слово “blåtand” (“синій заправлений”). Цей псевдонім носив короля Гаральда I, постановив у 10 столітті Данія та частиною Норвегії та об’єднаних ворожих племен у Сполученому Королівстві. Зрозуміло, що Bluetooth робить те ж саме з протоколами зв’язку, об’єднуючи їх у один універсальний стандарт. Незважаючи на те, що у сучасних скандинавських мовах означає “синій”, в часи вікінг, це також може означати “чорний”. Таким чином, історично було б правильно перекласти Датську Харальд Блейтанд, а як Харальд Блекто штам, ніж Harald Bluetooth.

See also  Як переглянути інформацію про комп'ютер. Майстер ПК

Логотип Bluetooth. Це поєднання двох північних (“скандинавських”) рунів: “ХАГлаз” (HAGALL). Аналог латинського H та “Berkan” (Berkanan). Латинська B.

Налаштування: Перше з’єднання

Перед використанням гарнітури Bluetooth для телефону потрібно налаштувати його. После первой настройки подключение к тому же смартфону или планшету будет проходить автоматически. Я опишу налаштування, коли перше з’єднання буде відновлено:

Подготовка смартфона

Настройка Bluetooth гарнитуры начинается с включения беспроводной связи на смартфоне. В некоторых случаях, телефон должен находиться в режиме обнаружения.

Підготовка пристрою

Нажмите на кнопку сопряжения на включенном устройстве и удерживайте её до 15 секунд. Индикатор на наушнике должен замигать.

використовувати, bluetooth, android, єднання

Сопряжение

Устройство отобразится в меню смартфона, среди перечня беспроводных гаджетов. Выберите его и при необходимости введите код сопряжения (ПИН-код). Он указан в инструкции Bluetooth гарнитуры для телефона, либо выставлен по умолчанию – 0000 или 1234. После этого, подключение произойдёт в течение нескольких секунд (до минуты).

Передача звука

В настройках подключения беспроводного устройства есть галочка «Звук во время вызова». Также эта опция может называться Hands Free Profile или каким-то подобным образом. Для того, щоб звук під час дзвінка до навушників виберіть його. Тепер ви можете отримувати дзвінки та розмовляти через гарнітуру Bluetooth.

Розбудовувати

Ви часто зустрічаєте проблему, коли хороші навушники не хочуть підключатися до іншого смартфона. Телефон просто не бачить їх. Це спеціальна опція, створена для полегшення життя користувача. Але часто це призводить тільки до марного заворушення.

Відповідь, як переконфігурувати гарнітуру Bluetooth на інший телефон, простий. Зазвичай потрібно натиснути кнопку сполучення протягом 15-30 секунд. Тоді гаджет перейде до початкового режиму виявлення. Іноді вам потрібно затискати іншу кнопку: зателефонуйте, щоб викликати включення. Якщо ви не досягли успіху відразу, спробуйте різні ключі. Через деякий час показник почнеться спалахувати або постійно світитися. Коли телефон не бачить гаджета, цей метод є першим, щоб спробувати.

використовувати, bluetooth, android, єднання

Радіус Bluetooth

Щодо питання про те, яка відстань працює та ловить Bluetooth, згідно з останніми даними Вікіпедії, її зона дій є дуже обширною. Радіус Bluetooth може досягати 100 метрів.

За 2019 рік. Бездротова інтеграція навіть дозволяє нам надсилати файли користувачам, які знаходяться в іншій кімнаті. Тобто, увімкніть функцію, ви можете легко передати гру, файл або зображення другові, який живе в сусідньому будинку.

See also  Як відновити віддалені повідомлення на Android. Лікар. FONE Android відновлення даних

Варто відзначити, що пристрої з першими версіями на низьких швидкостях навряд чи обміняються дані в межах однієї кімнатної або навіть керуючих пристроїв за допомогою бездротової миші. Але, на щастя, тепер все змінилося.

Bluetooth Adapter Elm327: Особливості та можливості

Перш ніж підключити Bluetooth Elm327 до Android, потрібно вибрати тип дошки та місце розташування з’єднання. Пристрій має бути апаратне забезпечення 1.5. Це забезпечує більшу функціональність. Варіант 2.1. Версія з найгіршими параметрами.

У більшості автомобілів роз’єм для ELM327 знаходиться нижче рульового колеса. У деяких моделях розташування може бути різним, наприклад, у рукавичці. Нижче я скажу вам, як налаштувати модуль. Після підключення до порту та з’єднань з Android ви можете використовувати PBD2 ELM327 на Bluetooth з використанням різних додатків. І тут автомобіліст відкриває чудові можливості:

  • Контроль даних двигуна (швидкість, оборот);
  • Контроль помилок двигуна (перевірка двигуна);
  • Контроль за споживанням бензину, подачі палива, імпульсну відкриваюча сопла;
  • Діагностика подушок безпеки, трансмісій, кліматичних систем.

Це не повний список. Загалом, перелік функцій залежить від даних, що містяться в ECU (блок керування двигуном), від моделі автомобіля, з додатки, що використовується на Android.

Пошук пристроїв

Для того, щоб розпочати сканування перегляду радіо для наявності наявних пристроїв, просто зателефонуйте за методом STARTDisCovery. Сканування відбувається в окремому асинхронному потоці. Метод повертає true, якщо початок сканування успішно пройшло. Зазвичай процес сканування займає близько 10-15 секунд. Щоб отримати інформацію про знайдені пристрої, ваша програма повинна зареєструвати трансляцію для інтенсивної дії. Цей намір називається для кожного пристрою. Introvent містить додатковий extra_device та extra_class поля, що містять об’єкти bluetoothDevice та bluetoothClass, відповідно.

Пошукові пристрої Bluetooth вимагає багато ресурсів. Після того, як ви знайшли відповідний пристрій, не забудьте зупинити процес сканування. Це можна зробити за допомогою методу скасування. Крім того, якщо ваш телефон вже у зв’язку з будь-яким пристроєм, сканування може суттєво звузити пропускну здатність каналу, тому краще утримуватися від пошуку нових пристроїв, коли встановлено з’єднання.

Як скинути пристрої в Bluetooth

Скиньте пристрій означає видалити інформацію про підтверджену інформацію про з’єднання з телефону, а також параметри з’єднання (лише аудіо, передача файлів, управління медіа тощо). Розглянемо два варіанти скидання пристроїв.

See also  Як вимкнути автовідповідач на Samsung.

Вимкнення однієї машини

Найпоширеніша операція, яка може бути корисною, коли ви автоматично підключаєтесь до непотрібного пристрою. Алгоритм дій:

  • Натисніть кнопку біля потрібного пристрою. Це може бути стрілка, ключ або передач. Якщо ви натискаєте назву пристрою, то запустіть процес парування.

Готовий. Тепер віддалений пристрій з’явиться лише у списку, доступний, якщо він знаходиться поруч.

Очищення всього списку

Цей метод є більш радикальним, але не завжди практичним, якщо є кілька кон’югатних пристроїв. Алгоритм дій:

Можливості технології Bluetooth на Android

Технологія Bluetooth з’явилася на ринку в 1998 році і негайно отримала популярність серед розробників багатофункціональних гаджетів. Цей метод передачі інформації став новою альтернативою інфрачервоним портам, які раніше використовувалися. Причина популярності технології Bluetooth. Швидкість передачі.

Перші зразки модулів Bluetooth передавали файли зі швидкістю до 721 Кб / с, сучасні. Великі порції до 24 Мб / с.

Для з’єднання пристроїв через Bluetooth, Інтернет-трафік не використовується, це просто необхідно для наявності двох пристроїв з хорошими модулями.

З появою та розробкою Wi-Fi, популярність технології Bluetooth не зменшилася, оскільки вона використовує порядок менш енергоресурсів. З цієї причини створені бездротові навушники, спортивні браслети, розумні годинники та інші пристрої Bluetooth.

Налаштування Bluetooth у режимі розробника

У цьому режимі є кілька функцій, які можуть бути корисними.

Показати пристрої Bluetooth без імен. Ця функція говорить сам по собі. Якщо ви вимкнете назви пристроїв, то ми побачимо лише їхні адреси MAC.

Версія Bluetooth AVRCP. Управління різними пристроями (TV House.Кінотеатр та інші). Ця функція дозволяє вибрати версію з 1.3 до 1.6.

Запуск аудіокодека через Bluetooth. Дозволяє вибрати певний аудіокодек зі списку.

Вибір частоти вибірки для передачі Bluetooth.

Максимальна кількість підключених пристроїв.

Що стільки смартфона має налаштування Bluetooth на Android. Можливо, вони будуть доповнені та змінюватися з подальшими версіями ОС.