Шляхи Як розблокувати телефон Якщо ви забули пароль на Android

За статистикою, найпоширеніші паролі. 123456, QWERTY та пароль. Легка комбінація гарантує, що людина не втрачає доступу до облікового запису. Але шанс зламати зловмисників. Тепер багато хто встановлює більш надійний захист. Однак через це користувачі стикаються з неприємною ситуацією: забудьте про код на Android.

У деяких випадках ви можете відновити доступ за п’ять хвилин. Але іноді доводиться проводити більше часу. Деякі версії прошивки Android пропонуються для використання вбудованих інструментів. В інших випадках вам доведеться використовувати сторонні програми та послуги. Що робити, якщо ви забули пароль на Android?

пароль, android, samsung

Як скинути пароль на Android

пароль, android, samsung

�� Щоб запустити Android, введіть PIN.Код, як відключити

 • Скидання налаштувань на фабрику. Це один із глобальних способів, що впливає на всі дані в пам’яті пристрою (не підрахунку SD.Картки). Його функція відображається в заголовку: за допомогою спеціальної комбінації ключів, коли ви вмикаєте телефон, ви можете перейти до меню системи скидання, яке видаляє всі файли, налаштування та попередньо встановлення з вашого пристрою. За майже кожну модель Android, комбінація ключа відрізняється, але в більшості випадків це вимагає одночасно натискання гучності та клавіші “Домашня”, якщо є. Використовуйте цей метод, лише якщо ви не зберігаєте нічого важливого в пам’яті телефону і не втрачайте нічого з повним скиданням.
 • Оновлення прошивки. Вторым способом, который частично будет похож на первый, будет обновление прошивки на вашем смартфоне. Він працює за принципом того, що нове системні дані завантажуються на ваш телефон, при видаленні старих пресетів та налаштувань. Особисті дані у вигляді фотографій, музики та інших речей у цьому методі не вплинули. Оновлення може бути зроблено за допомогою спеціалізованої програми на комп’ютері за допомогою USB-кабелю або шляхом розміщення файлу з новою прошивкою в пристрій, згодом, вибравши його з спеціального меню “Відновлення”.
 • Adb та командного рядка. Якщо ви особливо зацікавлені в тому, як скинути пароль для Android через ПК, ви можете скористатися командним рядком вашого комп’ютера. Це робиться лише з встановленою програмою ADB (мостом налагодження Android) на вашому смартфоні. Завантажте архів за допомогою розповсюдження програми та розміщення в будь-якому місці на своєму пристрої. Щоб зробити скидання пароля таким чином, вам потрібно підключити пристрій до комп’ютера за допомогою USB-дроту та серед гарних режимів, щоб вибрати “USB Debug Mode”.

Далі, розчарування, розмістіть всі необхідні файли цієї утиліти до будь-якої папки вашого смартфона. Програма, яка вам потрібна, буде розташована на шляху SDK / Field-Tools. Запустіть командний рядок на своєму комп’ютері, ввівши CMD у поле виконання команд, який називається натисканням клавіш Win R та записуйте наступне в консолі, що відкривається:

Якщо вам потрібно скинути не графічну клавішу, а саме пароль, то замініть жест.Введіть пароль.Ключ, то ви можете перезавантажити пристрій Android, і він не вимагатиме з паролем.

Вивантажена батарея. Також є більш хитрі способи відмовитися від пароля на Android. Вони перебувають у якомусь обману пристрою і обходять екран із вводом пароля. Одним із таких способів є викиданий акумулятор. Тут все досить просто: зачекайте, поки ваші ресурси акумулятора не досягнуть низького заряду, і хоча пристрій не дасть вам попередження про це. Коли на екрані з’являється попередження про низький заряд, натисніть на нього та перейдіть до меню статусу акумулятора. Натисніть стрілку назад, щоб потрапити в попередній каталог, введіть параметри безпеки вашого пристрою та просто відключіть запит пароля.

Подібна хитрість з пристроєм для обману. Це вхідний або вихідний дзвінок на смартфоні. Суть цього методу полягає в тому, що при скасуванні або завершенні дзвінка ваш робочий стіл з’являється на екрані, де ви можете встигнути натиснути в будь.Яке місце. Скориставшись цим, зателефонуйте до свого телефону, падіння та поступово натиснувши необхідні місця екрана, перейдіть до меню з налаштуваннями безпеки та безпечно вимкніть запит на пароль.

See also  Як вирізати музику на Samsung Galaxy. Чому це може знадобитися

Обліковий запис Google. Наступний спосіб відключення пароля на смартфоні Android буде прив’язано до облікового запису Google. Як це правильно використовувати? Введіть пару разів неправильно свій пароль з пристрою (як правило, це п’ять.Шість разів), тоді внизу екрана ви побачите елемент “Забули графічну клавішу / пароль?”. Натисніть, і система запропонує вам ввести пароль із входу з вашого облікового запису Google, після чого телефон буде розблоковано. Цей метод також може допомогти тим, хто думає про те, як скинути пароль, не втрачаючи даних.

Сервіс “Знайти пристрій”. Наступний шлях досить незвичний. Вам потрібно знову з’явитися до служб Google, щоб зберегти наш телефон від блокування. Він називається “Пошук пристрою”, який не лише виконує функцію, відображену в заголовку, але й дозволяє завершити повне скидання пристрою. Для того, щоб їх використовувати, потрібно бути підключеним до Інтернету. Після доступу з’явився на вашому пристрої, перейдіть через свій комп’ютер на сторінку служби Google за допомогою HTTPS: // www.Google.Com / Android / Знайти та передати процес авторизації. Розташування вашого пристрою буде відображатися на карті та буде відповідати часу, коли смартфон останній перейшов до мережі. Відкрийте список доступних опцій та виберіть “Erase Data”.

пароль, android, samsung

У наступному вікні повторно натисніть “Стерти дані”, а потім “Очистити”.

Подібні послуги та програми є для більшості виробників телефонів, таких як Sony або Samsung. Ви можете насолоджуватися такими послугами, так і зв’язатися з послугами Google.

Функція Smart Lock. Один з остаточних обговорюваних методів буде чудова річ, що називається SmartLock, який з’явився вперше з версією Android 5.0. Його сутність дуже проста: замість різних паролів, кодових фраз, графічних клавіш та інших речей, він може розблокувати телефон на відрив пальців, зображення обличчя або розпізнавання голосу. Тому, у випадку, якщо ви використовуєте SmartLock’a, вказали будь-які додаткові параметри для видалення блоку на своєму пристрої, спробуйте розблокувати телефон за допомогою своєї допомоги. Але будьте обережні, використовуючи цю технологію: будь-яка недбалість, коли налаштування може призвести до крадіжки ваших особистих даних зловмисниками. Якщо ви не впевнені, що цей параметр безпечний для вас, краще відмовитися від нього відразу.

Зміна пароля через Samsung Знайдіть мою мобільну послугу

Samsung Знайдіть мій мобільний. Samsung Сервіс обслуговування та управління. Для роботи послуги потрібна реєстрація облікового запису та активації параметра в меню безпеки пристрою. Також на мобільному пристрої вам потрібне активне з’єднання з Інтернетом.

 • Відкрийте офіційний сервісний сайт.
 • Введіть обліковий запис до пристрою.
 • На панелі дій виберіть “Розблокувати”.
 • Введіть новий пароль і підтвердьте дію розблокування.
 • Через пару хвилин поведіть новий пароль, щоб розблокувати екран.

Скинути налаштування

Кардинальний метод. Очистити телефон до заводського стану, що призведе до зняття замка і в той же час всю особисту інформацію. Дізнайтеся більше про те, як виконувати налаштування скидання в режимі відновлення.

Попередньо встановлені відновлення TWRP або CWM допоможуть видалити графічний пароль, а також зберегти всю інформацію користувачів. Дізнайтеся більше про те, як вимкнути блокування через відновлення TWRP у цій статті.

Розблокувати за допомогою Smart Lock

Функція “Smart Lock” видаляє захист пристрою при виконанні умов. Наприклад, коли пристрій знаходиться вдома, при підключенні через Bluetooth до іншого гаджета. Ви можете використовувати його при попередній активації та вибору умов. Залишиться лише для його виконання.

пароль, android, samsung

Функція “Smart Lock” дозволяє визначити надійні пристрої

Зачекайте, поки прибуття додому або виконати з’єднання. Тоді на екрані заблокованого смартфона з’явиться сповіщення. Залишається натиснути кнопку “Готовий”.

Відключення графічного блокування через відновлення TWRP

Якщо на смартфоні встановлено третій партійний завантажувач відновлення TWRP, то замок видаляється через вбудований провідник. Це не вимагає ПК або наявності Інтернету, і всі дані залишатимуться в безпеці.

Після перекладу телефону на відновлення TWRP вам потрібно:

 • Клацніть на кнопку “Додатково”, у головному меню.
 • Відкрийте менеджер файлів файлів файлів.
 • Відкрийте папку даних, а потім систему та видаліть 5 файлів, доступних всередині: Жест.Ключ, пароль.Ключ, замикання.Бд, замикання.Db-Wal та замикання.Db-SHM. Видалення проводиться по черзі за допомогою кнопки “Видалити”. Щоб підтвердити дію, перекладіть повзунки на екрані праворуч. Після натискання кнопки “Назад” і зробіть подібну операцію з іншими файлами.
 • Повернеться до головного меню режиму відновлення та виберіть перезавантаження пристрою: “Reboot”. “Система”.
See also  Як встановити час на кондиціонер LG. Іконки та кнопки на внутрішній блок спліт-системи

Очистіть внутрішню пам’ять за допомогою FastBoot

На всіх телефонах та планшетах, що працюють Android (крім Samsung), є режим прошивки. Fastboot. Перезавантаження мобільного пристрою в ній, пристрій можна керувати з комп’ютера за допомогою такої ж назви. Про встановлення FastBoot та USB-драйверів, написаних в окремій інструкції. Вам все ще потрібно розблокувати навантажувач на Sony Smartphones, Huawei, LG, HTC, Pixel, Nexus, Motorola та деяких інших моделях.

(“!) Розблокування завантажувача також виконується через FastBoot, а внутрішня пам’ять стирається у процесі. У майбутньому буде достатньо, щоб виконати дії, описані нижче для очищення смартфона.

Щоб перезапустити пристрій для автоматичного режиму, утримуйте кнопку гучності під час включення.

пароль, android, samsung

Крім того, ви можете конвертувати Android у режим прошивки за допомогою команди ADB, якщо надання USB активується. Дослідіть FAQ на сайті, щоб працювати з FastBoot та ADB, запустіть командний рядок (або PowerShell у Windows 10) від імені адміністратора з папки-інструментів платформи, введіть команду та натисніть “Enter”:

У PowerShell ви повинні додати попереду:

пароль, android, samsung

Коли завантажувач завантажується на пристрій, використовуйте одну з наступних команд Fastboot. Внутрішня пам’ять очищається, тим самим розблокуючи пристрій:

пароль, android, samsung

Щоб перекласти гаджет з завантажувача в Android, введіть:

пароль, android, samsung

Способи, як скинути пароль Android, не втрачаючи даних: покрокові інструкції

 • Налаштування скидання на фабрику. Це один із глобальних способів, що впливає на всі дані в пам’яті пристрою (не підрахунки SD.Картки). Його функція відображається в заголовку: за допомогою спеціальної комбінації ключів, коли ви вмикаєте телефон, ви можете перейти до меню системи скидання, яке видаляє всі файли, налаштування та попередньо встановлення з вашого пристрою. Майже для кожної моделі Android, комбінація ключа відрізняється, але в більшості випадків це вимагає одночасно натискання клавіш гучності та домашньої клавіші, якщо є. Використовуйте цей метод, лише якщо ви не зберігаєте нічого важливого в пам’яті телефону і не втрачайте нічого з повним скиданням.
 • Оновлення прошивки.Вторым способом, который частично будет похож на первый, будет обновление прошивки на вашем смартфоне. Він працює за принципом того, що нове системні дані завантажуються на ваш телефон, при видаленні старих пресетів та налаштувань. Особисті дані у вигляді фотографій, музики та інших речей у цьому методі не вплинули. Оновлення може бути зроблено за допомогою спеціалізованої програми на комп’ютері за допомогою USB-кабелю або шляхом розміщення файлу з новою прошивкою в пристрій, згодом, вибравши його з спеціального меню “Відновлення”.
 • Adb та командного рядка.Якщо ви особливо зацікавлені в тому, як скинути пароль для Android через ПК, ви можете скористатися командним рядком вашого комп’ютера. Це робиться лише з встановленою програмою ADB (мостом налагодження Android) на вашому смартфоні. Завантажте архів за допомогою розповсюдження програми та розміщення в будь-якому місці на своєму пристрої. Щоб зробити скидання пароля таким чином, вам потрібно підключити пристрій до комп’ютера за допомогою USB-дроту та серед гарних режимів, щоб вибрати “USB Debug Mode”.

Далі, розчарування, розмістіть всі необхідні файли цієї утиліти до будь-якої папки вашого смартфона. Програма, яка вам потрібна, буде розташована на шляху SDK / Field-Tools. Запустіть командний рядок на своєму комп’ютері, ввівши CMD у поле виконання команд, який називається натисканням клавіш Win R та записуйте наступне в консолі, що відкривається:

Якщо вам потрібно скинути не графічну клавішу, а саме пароль, то замініть жест.Введіть пароль.Ключ, після чого ви можете перезавантажити пристрій Android, і він не вимагатиме вашого пароля.

Забули пароль на Samsung ? Не хвилюйтеся, є рішення

Вивантажена батарея. Є також більш хитрі способи скидання пароля на Android. Вони перебувають у якомусь обману пристрою і обходять екран із вводом пароля. Одним із таких способів є викиданий акумулятор. Тут все досить просто: зачекайте, поки ваші ресурси акумулятора не досягнуть низького заряду, і хоча пристрій не дасть вам попередження про це. Коли на екрані з’являється попередження про низький заряд, натисніть на нього та перейдіть до меню статусу акумулятора. Натисніть стрілку назад, щоб потрапити в попередній каталог, введіть параметри безпеки вашого пристрою та просто відключіть запит пароля.

See also  Створіть програму для Android та iOS. Інструменти AR (розширена реальність):

Подібна хитрість з пристроєм для обману. Це вхідний або вихідний дзвінок на смартфоні. Суть цього методу полягає в тому, що при скасуванні або завершенні дзвінка ваш робочий стіл з’являється на екрані, де ви можете встигнути натиснути в будь.Яке місце. Використовуючи це, зателефонуйте до свого телефону, скинути та поступово натискайте потрібні місця розташування екрана, перейдіть до меню з налаштуваннями безпеки та безпечно вимкніть запит пароля.

Обліковий запис Google. Наступний спосіб відключити пароль на смартфоні Android буде прив’язано до облікового запису Google. Як використовувати це правильно? Введіть пару разів неправильно ваш пароль з пристрою (зазвичай це п’ять-шість разів), потім у нижній частині екрана ви побачите елемент “Забули графічну клавішу / пароль?”” “. Натисніть, і система запропонує вам ввести пароль за допомогою логіну з вашого облікового запису Google, після чого телефон буде розблоковано. Цей метод також може допомогти тим, хто думає, як скинути пароль, не втрачаючи даних.

Сервіс “Знайти пристрій”. Наступним чином є досить незвично. Вам потрібно знову з’явитися до служб Google, щоб зберегти наш телефон від блокування. Він називається “Пошук пристрою”, який не лише виконує функцію, відображену в заголовку, але й дозволяє завершити повне скидання пристрою. Для того, щоб їх використовувати, потрібно бути підключеним до Інтернету. Після доступу з’явився на вашому пристрої, перейдіть через свій комп’ютер на сторінку служби Google за допомогою HTTPS: // www.Google.Com / Android / Знайти та передати процес авторизації. Розташування вашого пристрою буде відображатися на карті та буде відповідати часу, коли смартфон останній перейшов до мережі. Відкрийте список доступних опцій та виберіть “Erase Data”.

У наступному вікні повторно натисніть “Стерти дані”, а потім “Очистити”.

Подібні послуги та програми є для більшості виробників телефонів, таких як Sony або Samsung. Ви можете насолоджуватися такими послугами, так і зв’язатися з послугами Google.

Функція Smart Lock. Один з остаточних обговорюваних методів буде чудова річ, що називається SmartLock, який з’явився вперше з версією Android 5.0. Суть її дуже проста: замість різних паролів, кодових фраз, графічних клавіш та інших речей вона може розблокувати ваш відбиток пальців, зображення людини чи визнання голосування. Тому, якщо ви використовуєте SmartLock’a, щоб вказати будь-які додаткові параметри видалення блоків на своєму пристрої, спробуйте розблокувати телефон за допомогою своєї допомоги. Але будьте обережні, використовуючи цю технологію: будь-яка недбалість при налаштуванні може призвести до наявності ваших особистих даних зловмисниками. Якщо ви не впевнені, що цей параметр безпечний для вас. Краще відмовитися від нього.

Видалити системні файли

Цей метод буде пристосовуватися до пристроїв, SRoot-права (що означає високий доступ, що дозволяє змінювати файли з кореневих папок). Ви можете видалити файли, відповідальні за блокування вашого смартфона.

 • Для цього вам знадобиться файловий менеджер, який підтримує кореневі права (як приклад аромату). Щоб використовувати його, щоб завантажити його на ваш ПК, а потім викиньте його по телефону, не видаляючи з архіву (запам’ятайте папку передачі).
 • Тепер вам потрібно отримати Intorecovery. Вимкніть телефон і утримуйте комбінацію кнопок. Для кожної телефонної моделі вона може бути різною, але ось деякі основні: збільшення включення звуку; Зниження включення звуку; Посилити звук, що повертається на головному екрані; Звукуйте потужність на головному екрані.
 • Далі ви потрапите в CWMRecowery, тут виберіть “Installzip”. Рух по меню може бути дотик, або використовується, використовуючи всі однакові клавіші.

пароль, android, samsung

 • Тепер виберіть “creezipfrom / sdcard” і увімкніть каталог, до якого менеджер раніше впав. Ви також можете вибрати “Виберіть Zip з Fanall Install Folder”, де останнім часом ви побачите файли, завантажені на телефон. Знайдіть і запустіть архів.

пароль, android, samsung