Як відновити віддалені повідомлення на Android

Sms-повідомлення системи є одним з варіантів передачі та отримання інформації на Android. На додаток до особистої кореспонденції в пам’яті пристрою, велика кількість сповіщень сервісу, повідомлень від посланців та соціальних мереж, накопичуються текстові документи. Не дивно, що в процесі їх видалення деякі користувачі ненавмисно стирають SMS, які містять важливі дані. У цьому випадку виникає питання: як відновити віддалені повідомлення на Android. На щастя, OS Android розташована таким чином, що видалені файли не одразу очищаються з телефону, але залишаються, як це було, у кошику внутрішньої пам’яті. І якщо ви будете діяти відразу, вони можуть бути безболісно відновлені за допомогою спеціальних програм.

Раптова втрата повідомлень на смартфоні вважається досить поширеним явищем, з яким кожен користувач може зіткнутися. Це відбувається з багатьох причин, але технічні несправності вважаються найбільш поширеними:

 • Пошкодження апарату. Через падіння, сильний вплив або вологість, його продуктивність може бути порушена;
 • Перезавантажувати. У деяких випадках, коли смартфон вимкнено, пам’ять очищається;
 • Автоматизація. Якщо така функція присутня на мобільному гаджеті, а також активовано, то з певними інтервалами форматування часу буде виконано;
 • Оновлення системи. Зміна прошивки або відкат до заводських налаштувань призводить до повного видалення всієї інформації, збереженої в пам’яті цього пристрою;
 • Віруси. Це вважається однією з найнебезпечніших причин, оскільки зловмисне програмне забезпечення на додаток до форматування файлів може виконувати інші, більш небезпечні дії.

Однак SMS часто зникає через самого власника, якщо він випадково натиснув неправильну кнопку або залишив смартфон без нагляду в кімнаті, де були іноземні люди чи маленькі діти.

Сьогодні майже кожен користувач Android має важливі повідомлення в архіві SMS. Наприклад, вони можуть містити банківські дані, входи, паролі, коди, за допомогою яких ви можете активувати деякі онлайн.Сервіси чи послуги, а також іншу цінну інформацію. Не дивно, що, щоб уникнути проблем, це не може втратити ці дані за будь.Яких обставин. Але якщо це все.Таки сталося, варто подумати, як швидко їх відновити.

Пряме відновлення даних з Почесного телефону без резервного копіювання

Незважаючи на те, що в Інтернеті є багато методів, які можуть допомогти нам певній мірі відновити втрачені дані на нашому почесному телефоні, однак, чи економити час та енергію, складність ефективності роботи та відновлення, ми все ще рекомендуємо вам Спочатку використовуйте інструменти для відновлення даних Android.

Відновлення даних допоможе вам допомогти вам швидше, більш ефективно та безпечніше відновити видалені та втрачені дані, такі як контакти, текстові повідомлення, журнали дзвінків, аудіо, відео, документи, зображення, повідомлення WhatsApp та ін. D. Без перебільшення ми можемо сказати, що доки дані не були перезаписані, вони можуть бути відновлені. У порівнянні з іншими методами відновлення даних, його переваги є очевидними. По-перше, її етапи роботи дуже прості, а незалежно від того, чи ви видаляєте дані випадково, або телефон автоматично втрачає дані, незалежно від того, чи можна використовувати телефон як завжди, він може швидко відновити втрачені або віддалені дані. Крім того, він має високу сумісність не тільки з честю, а й з іншими телефонами для Android, таких як Samsung, Huawei, Google, Xiaomi, Oppo, Vivo, HTC, LG, Sony, Motorola, Meizu та інші бренди. Найбільш стурбований тим, що це дуже безпечно. Це не призводить до витоку вашої інформації та не пошкоджує ваші дані. Його функція полягає не тільки в відновленні даних, але і у резервному копій даних.

See also  Як підключити стаціонарний комп'ютер до Wi-Fi. Вирішення можливих проблем

Підтримувана честь: честь V40 (Pro), честь V30 (Pro), честі V20 (Pro), честь V10, честь V9, честь Play4 (Pro), Porney Play3 (Pro) / Play3e, Prose Play, Conse X10 / X10 MAX. Честь 10/10 Lite / 10x / 10x Lite / 10x Pro, честь 9/9 Lite / 9x / 9x Lite / 9x Pro, честь 8 / 8s / 8x / 8x макс, честь 7 / 7a / 7c / 7s / 7x, честь 30 / 30i / 30 Pro / 30 Pro / 30 молоді, честь 20/20 pro / 20 lite, честь 6x і t. D.

Перше завантаження, встановіть та запустіть програму на своєму комп’ютері. Після введення програми перевірте режим “відновлення даних Android” в основному Integs. Потім підключіть пошук телефону на комп’ютер за допомогою USB-кабелю. Негайно після цього індикатор з’єднання з’являється в основному Inteeis.

Після повного входу в програму вона автоматично визначить вашу версію Android. Вам потрібно увімкнути налагодження USB відповідно до інструкцій, наданих програмою, а потім натисніть “OK”.

huawei, фото

Тепер довідник даних відображатиметься в основному Integs, перевірте тип даних, який потрібно відновити, і натисніть “Далі” після підтвердження. Тоді програма сканує ваш телефон.

Примітка. Тут програма вимагає дозволу знайти видалені та втрачені дані. Якщо на вашому пристрої з’являється спливаюче вікно, натисніть “Дозволити”, щоб переконатися, що запит запам’ятовується. Якщо таке вікно не з’являється на вашому пристрої, натисніть “Повторити”, щоб повторити спробу.

Після успішного сканування в основному Inteeis тип даних, який може бути відновлений, буде відображатися, зачекайте, доки ви не переглядаєте та підтвердити тип даних, а потім натисніть “Відновити”. Всі дані, які ви хочете відновити, будуть збережені на вашому комп’ютері. Зачекайте, час, необхідний для відновлення, прямо пропорційний обсягу відновлених даних.

Поради: Якщо ви не можете знайти потрібну вам дані, ви можете спробувати використати глибокий режим сканування, щоб повторно сканувати ваш пристрій.

Відновлення SMS від Google Backup

Якщо ви раніше створили резервну копію повідомлень у Google, ви можете легко відновити їх. Для цього достатньо підключитися до вашого облікового запису та розпочати відновлення з резервного копіювання. Крок за кроком виконайте такі дії:

Відкрийте “налаштування Android”.

huawei, фото

Перейдіть до розділу “Про телефон”.

huawei, фото

Відкрити “бронювання та відновлення”.

huawei, фото

Виберіть, що потрібно для відновлення. Покладіть позначки біля потрібних елементів, включаючи “SMS”. Потім натисніть “Відновити”.

Як відновити віддалені фотографії по телефону та Huawei | Методи роботи в 2020 році

huawei, фото

Зачекайте закінчення процесу відновлення.

huawei, фото

Потім відкрийте “повідомлення”.

huawei, фото

Переконайтеся, що всі повідомлення відновлені.

huawei, фото

Як побачити віддалені дзвінки

На жаль, після видалення інформації з певних причин подивитися на журнали викликів за допомогою стандартних інструментів для смартфонів неможливий. Однак існує безліч додатків, спрямованих на відновлення втрачених даних.

Важливий. Більшість додатків вважаються відновлення даних лише після отримання кореневого права. Це передбачає такі наслідки, як видалення телефону від гарантії, а також блокування транзакцій з кореневого пристрою.

Fonelab для Android

На Android, програма працює лише у поєднанні з комп’ютером. Програма Fonelab повинна бути встановлена ​​на ПК, після чого вона залишатиметься кількома кроками:

 • Активуйте налагодження USB у налаштуваннях смартфонів.
 • Підключіть телефон до ПК за допомогою кабелю USB.
 • Запустіть Fonelab і переконайтеся, що телефон правильно розпізнається.
 • Перейдіть до розділу “відновлення даних Android” і зачекайте до кінця сканування.
 • Серед запропонованих даних для відновлення, позначте прапорець “Дзвонити журнали”.
 • Підтвердьте виконання операції, натиснувши кнопку “Далі”.

huawei, фото

Як ви вже можете здогадатися, Fonelab дозволяє відновити не тільки журнал викликів, а й інші дані, включаючи видалені фотографії та відео. Правда, просунута функціональність доступна лише після реєстрації платної підписки.

Лікар.Підхожий

Інша програма цього сенсу, також працює через комп’ютер. Після завантаження та встановлення розповсюдження ви можете відновити вихідні та вхідні дзвінки наступним чином:

 • Підключіть свій смартфон до ПК, після налаштування налагодження USB.
 • Запустити.
 • Перейдіть до “Відновлення даних”.
 • Позначте прапорець з історії викликів.
 • Натисніть кнопку “Далі”.
 • Дочекайтеся завершення сканування та підтвердження відновлення інформації.
See also  Як розв’язати Samsung з рахунку. Google Crawler Android 6/7/8/9/10 через Fastboot

В кінці віддаленого до DR сканування даних.Fone дозволить вам повернути всю історію, або інформацію про конкретні дзвінки.

huawei, фото

Відновлення даних передачі даних Android

Хороша програма, яка може справитися з відновлення даних на Samsung, Motorola, LG, HTC та інші смартфони. Працює з аналогічним принципом із заявами, які розглядалися раніше. Тому це не вимагає додаткового пояснення щодо правил взаємодії. Встановлено на ПК і дозволяє відновити інформацію за допомогою USB-зсуву смартфона.

huawei, фото

Johosoft android відновлення телефону

Заключне застосування, представлене у нашому списку. Загалом, програма. Це ніщо особливим, але в той же час дозволяє відновити дані навіть після відкату до заводських налаштувань. Переважна більшість функцій доступна лише після конструкції підписки.

huawei, фото

Проблеми та способи їх вирішення

Hisuite і Wondershare MobileTrans не працюють

Утиліти вимагають зв’язків між телефоном та комп’ютером через USB. Кабель повинен підтримувати не тільки джерело живлення, але й надсилання даних. Також потрібно перекласти свій смартфон у відповідний режим. Просто натисніть на повідомлення в “завіси” та виберіть “Передача файлів”.

Не може використовувати хмара Huawei

Це рішення підходить для користувачів, які ввели запис Huawei на пристрої. Це займе не тільки обліковий запис, а й доступ до Інтернету. Рекомендується використовувати необмежене з’єднання (наприклад, додому Wi-Fi), щоб не витрачати трафік, наданий оператором зв’язку.

Резервне копіювання титану не працює

Щоб використовувати це рішення, вам потрібен корінний доступ. Процедура отримання його відрізняється залежно від версії Android. Детальний посібник та огляд всіх програм. На цій сторінці. Рекомендується скинути права суперкористувача після виконання всіх дій для підвищення безпеки гаджета.

Для huawei та честі, відповідну кількість інструкцій, які дозволяють скинути налаштування та відновлення файлів. Ви можете використовувати як офіційні рішення, так і утиліти, подані іншими розробниками.

Активація режиму розробника

Як відновити віддалені повідомлення в телефоні Android? Щоб почати, потрібно активувати режим розробника:

Перейдіть до налаштувань Android.

huawei, фото

Виберіть “Про телефон”.

huawei, фото

Натисніть “Miui Version” кілька разів, якщо у вас є смартфон Xiaomi, або на “номері збірки”, якщо телефон є іншим виробником. На екрані з’явиться напис: “Ви майже в цілі”, а після цього. “Ви стали розробником!”.

huawei, фото

Як відновити повідомлення віддалених SMS на телефоні Android?

Спочатку ми хотіли розповісти вам про відновлення SMS, використовуючи мобільну програму та робочий стіл, але потім передумав і вирішив розповісти про відновлення повідомлення від смартфона, без комп’ютера. Чому? Справа в тому, що відновлення SMS.Повідомлень, навіть якщо ви не робили резервну копію, вимагають кореневих прав, які вам у будь.Якому випадку повинні встановити. Це стосується також мобільних додатків та робочого столу. Різниця полягає в тому, що настільні програми можуть самостійно встановлювати кореневі права (і не завжди), однак, вам потрібно підключитися до комп’ютера або ноутбука. Тому ми поговоримо про відновлення SMS за допомогою однієї популярної програми для смартфонів та планшетів. У цьому випадку вам не знадобиться комп’ютерна допомога. Ще раз нагадуємо вам, що для процедури вам знадобляться кореневі права. Якщо вони відсутні, подбайте про їх встановлення. Інформацію про це, ви завжди можете знайти на форумі 4PDA.Ru. Просто пам’ятайте, що права кореня видаляють пристрої з гарантією, і якщо щось піде не так, обмінюється або безкоштовно, щоб відремонтувати його, ви більше не можете бути. Отже, підемо.

Ми йдемо на ринок гри і в пошуках пишуть GT SMS відновлення.

Вибір першої програми, який називається, встановіть його.

huawei, фото

В принципі, ви можете використовувати будь-яку іншу програму відновлення SMS, це не змінюється.

Після встановлення запустіть програму. Натисніть кнопку “Почати сканування”.

huawei, фото

Система, звичайно, вимагатиме надання кореневого права. Ми надаємо доступ.

huawei, фото

Ми чекаємо програми, щоб знайти всі повідомлення. Або зупинити його, коли буде знайдено необхідне повідомлення.

See also  Як видалити блокування від Huawei. Пошук скинути до заводських налаштувань для розблокування

huawei, фото

Тепер виберіть SMS-повідомлення для відновлення, розміщуючи їх з коробкою та натисніть “Відновити SMS”.

huawei, фото

Як відновити віддалені фотографії на честь та Huawei Phone | Методи роботи в 2020 році

Повідомлення відновлюються, про які повідомили заявку.

Ми йдемо в повідомлення і бачать, що вони знаходяться на місці.

huawei, фото

Однак є один незвичний момент. У нашому випадку повідомлення були відновлені не в порядку, а після закриття програми SMS та відкриття її знову “стояли” у правильному порядку.

Відновлення ПК

Якщо на телефоні не вистачає пам’яті, щоб встановити сторонні програми, ви можете повернути втрачену інформацію, не завантажуючи додаткові програми. Для цього вам доведеться з’ясувати, як відновити SMS на честь і Huawei за допомогою комп’ютера, а також встановіть вас, як віджет ПК.

Відновлення даних Android

Щоб використовувати наступну програму, вам знадобиться:

 • Встановіть відновлення даних Android на ПК;
 • Підключіть смартфон до комп’ютера та зачекайте, доки утиліта не визнає Android;
 • Запустити сканування;
 • Виберіть Важливі файли та збережіть.

Подібні принципові закладені та інші програми для роботи з віддаленою інформацією.

Gt відновлення для Windows

Вищезгадана утиліта для доступу до відсутності SMS вже була описана раніше, тому було легко зрозуміти його особливості. Різниця між настільною версією відновлення GT з мобільного застосування мінімальна і пов’язана з відмінностями у вимогах ПК та смартфонів.

Лікар. Оволодити

Лікар. Fone є умовно безкоштовним віджетом, який дозволяє повернути файли та папки, раніше зруйновані. Служба висвітлена простій інтеграції та роботи з великою кількістю різних файлів, а єдиним недоліком є ​​обмеження вільної версії: для повної роботи з програмним забезпеченням вам доведеться придбати ліцензію.

Якщо у вас ще є питання або скарги, повідомте нам

Мобкін доктор

Мобкінський лікар вимагає на комп’ютері, тому перед встановленням він повинен оновити водії. Але утиліта підтримує відновлення з майже всіх існуючих моделей смартфонів, тому користувачі, які встановили, не доведеться шукати додаткове програмне забезпечення.

Coolmuster Android SMSContacts Recovery

Незважаючи на складну назву, Coolmuster Android SMSContacts Recovery Service простий у використанні. Він містить лише кнопку запуску запуску пошуку зруйнованих повідомлень. Мінусів варто підкреслити, що користувачі можуть читати лише SMS, не завантажуючи їх.

Як розділити екран на 2 частини на Huawei та честь: увімкніть режим “два вікна”

huawei, фото

Відновлення повідомлень через оператора

У більшості випадків лікування цієї проблеми до його клітинного оператора буде невдалою. Дані надаються лише у виняткових випадках. Але є шанс, що ваш оператор не відновить інформацію, але зможе забезпечити його у друкованій формі. Але всі оператори не мають такої послуги. Іноді оператори можуть відновити втрачену інформацію, якщо нам потрібно знайти відсутню особу, але тільки за порядок уповноважених органів.

Як згадувалося вище, часто під час пошуку в Інтернеті заявка на відновлення даних люди зіткнулися з необхідністю отрути платити SMS, щоб отримати їх. Також є багато сайтів, де ви пропонуєте платні повідомлення для відновлення. І ми не тільки про SMS, але й про випадково видалені контакти або файли.

Часто є злодії та шахраї для таких пропозицій. Вони можуть зарахувати з вами за допомогою SMS або онлайн-платежу, але дані не забезпечують або не вкрадуть їх. У таких випадках намагайтеся не довіряти незнайомим службам, і спробуйте, перш за все, щоб мати справу з проблемою самостійно.

Вищезазначено, як відновити дані, коли випадково видалено. При необхідності спробуйте використати метод найбільш підходящий для кожного конкретного випадку.