Як відновити видалення з Android Phone (2021) | Wondershare dr.Fone review & tutorial

Як відновити віддалений SMS на телефоні Android. 5 способів!

Все відбувається, і це незаконно, необхідне для відновлення віддаленого SMS. Багато хто вважає, що вони вилучаються безповоротно, і їх неможливо відновити. Але виявляється, є випадки, коли ви можете відновити віддалений SMS. Крім того, існує навіть кілька способів відновлення.

Нижче ви знайдете відповідь на запитання, коли ви можете відновити SMS, і як відновити віддалене SMS.

Як відновити віддалений SMS на телефоні Android нижче 11 версій

Відновлення віддаленого SMS на будь-якому Android нижче 10 може використовуватися за допомогою спеціальних програм. Ми пропонуємо вам ознайомитися з двома найбільш ефективними.

Недолік

Нерегулятор. Найпростіший інструмент повернення даних з файлової системи або карту пам’яті пристрою після видалення. Він працює не тільки з SMS, але і з будь-якими іншими видами файлів.

Використовується наступним чином: Нехай програма сканує смартфон, перевірте виявлені SMS, знайдіть необхідні та відновлення, натиснувши одну кнопку.

На жаль, пошук втрачених SMS повинен виконати два умови: платити за ліцензію та отримати правильно. Якщо ніхто, ні інший не надано, спробуйте іншу заявку.

Gt відновлення

Gt Recovery. Це інструмент, з яким можна відновити віддалені дані. Через Google Play не застосовується. Ви можете знайти та завантажити його за власним за допомогою небезпеки від третього.Партійних ресурсів, ми не можемо поручитися за продуктивність. Буде повністю функціонує лише після того, як права супер-Player відкриється на смартфоні. Підтримує файлові системи різних форматів, пропонує для читання віддалених повідомлень перед відновленням SMS, абсолютно безкоштовно.

Тривалість сканування безпосередньо залежить від кількості інформації, що передається через пристрій.

Резервні копії

В телефоні

Якщо ви вже насолоджувались “Walkers”, то всі кореспонденції, фотографії та інші файли зберігаються в пам’яті телефону, у папці “/ WhatsApp”. Ви можете перевірити за допомогою програми “Файл-менеджера” (або “Менеджер файлів”). Ми не впевнені, що у вас є? Ми рекомендуємо завантажувати ці:

Не знайшли? Ви негайно тут. Знайдений? Ну, ознайомтеся з м.

У папці “WhatsApp / бази даних” лежать архіви різних дат бронювання. Дати вказані в ім’я файлів. Архіви зберігаються кожні 24 години близько 2. 3 години вночі налаштовано по телефону. Файл без дати “msgstore.Дб.Crept12 ». Це останнє, найбільш релевантне копіювання. Над ним відновлено відповідність після встановлення програми. Регулятори файлів можуть бути відновлені діалоги різних періодів. Тут у папці “WhatsApp / бази даних / медіа” всі ваші файли з чат.

У хмарі

Whatsapp додатково економить копії для хмарних служб:

Швидше за все, копії вашої кореспонденції (“резервні копії”) вже були збережені в “хмарі”. Періодично розміщується для підключення резервування хмари. Якщо ви пам’ятаєте, що ви відмовилися. Марно, поверніть його на спину.

Перевірте налаштування бронювання хмар.

 • Відкриті списки чату
 • Натисніть у верхньому правому куті екрана на піктограмі 3 балів, у списку крапель, виберіть “Налаштування”
 • Перейдіть до меню “Chats → Reserve Copy of Chats”
See also  Як витягнути SIM -карту з Samsung Galaxy. Скріпка

Налаштування бронювання

 • “Остання резервна копія”. Дати останніх резервних копій
 • Кнопка “Резервне копіювання” викликає резервну копію поточного стану чатів
 • Нижче наведено Зберігання: Знижка, частота бронювання.
 • Ви можете вибрати метод завантаження. Тільки через Wi-Fi або у мобільній мережі.

Якщо історія чатів не зберігається на хмарному диску. Обов’язково ввімкніть цю функцію, це врятує вас від непорозумінь у майбутньому.

З теорією з’ясовано, перейдіть на практику. Почнемо з найцікавіших. Віддалених повідомлень.

Створення локальної резервної копії

Це альтернативний спосіб збереження резервних повідомлень, контактів та даних програми. Для того, щоб їх використовувати, виконайте такі дії:

Перейдіть до розділу “Бронювання та відновлення”, як описано вище.

Тоді в підрозділі “локально” виберіть “Мобільний пристрій”.

повідомлення, android, fone, даних

Перевірте необхідний, щоб зберегти як резервну копію. Не забудьте поставити позначку поруч із елементом “Повідомлення, контакти та журнал викликів”. Після цього натисніть кнопку “Створити резервну копію”.

повідомлення, android, fone, даних

Зверніть увагу! Не вибирайте системні дані та інші дані додатків (другий та третій елемент) для бронювання, якщо вам це не потрібно.

На екрані з’являється попередження, що деякі програми не можуть бути зарезервовані або відновлені. Натисніть кнопку “Очистити”.

повідомлення, android, fone, даних

Зачекайте завершення процесу.

повідомлення, android, fone, даних

Операція може зайняти деякий час. У зоні сповіщення відображатиметься відповідне попередження.

повідомлення, android, fone, даних

В кінці копії натисніть кнопку Закінчити.

повідомлення, android, fone, даних

Запобігання втраті важливих повідомлень

Щоб уникнути втрати важливих повідомлень, варто заздалегідь подумати про їх цілісність. І ось найкращі варіанти перестрахування з таких випадків.

Створення резервної копії з можливістю зберегти в хмарі

Перш за все, варто подумати про створення резервної копії цієї інформації. З цією метою описаний додаток для резервного копіювання SMS ідеально підходить:

 • Запустіть додаток і натисніть кнопку резервного копіювання.
 • Вкажіть свій спосіб зберегти резервну копію або погодитися з запропонованим за замовчуванням.
 • Якщо вам потрібно відновити повідомлення виключно, у вікні, яке з’явиться, вам потрібно позначити елемент “текстові повідомлення“.
 • Тепер ви можете змінити назву архіву, а також активувати збереження емодеж у повідомлень.
 • Залишається вирішити створити резервну копію всіх віддалених діалогів або лише вибіркову.

Створений файл можна зберегти безпосередньо в пам’яті гаджета, надсилати в хмару або на електронну пошту.

Ви також можете встановити частоту синхронізації файлу та повідомлень на телефоні.

Як уникнути безповоротних втрат SMS на Android

Звичайно, сам процес, як відновити віддалені SMS на Android, досить простий і не займає багато часу. Однак все.Таки варто прийняти попереджувальні заходи. У цьому випадку вам не потрібно буде шукати нове програмне забезпечення, виводити його з встановлення, щоб зрозуміти, як воно працює.

Існує кілька способів захисту від непередбачених SMS. Перш за все, вам просто потрібно зберегти пильність і перевірити, перш ніж видалити контекст повідомлення.

Другий варіант полягає в тому, щоб час від часу переконатися, що резервні копії, щоб у разі втрати можна було відновити. Після цього втрата інформації не така страшна і смертельна. Навіть якщо вилучено важливу кореспонденцію, достатньо ввести програму та натисніть “Відновити”.

Збереження в хмарі

Основними функціями Google не включають збереження повідомлень до облікового запису користувача. Однак, ви не повинні турбуватися, оскільки завжди є можливість встановлювати програмне забезпечення для резервного копіювання SMS. Це проста програма, в якій кількість налаштувань зменшується до мінімальної кількості, а також надзвичайно важливі та необхідні функції.

Ви можете перевірити програму, зробивши одну бронювання, випробування. Якщо все пройшло добре, це означає, що подальші копії будуть повністю добре. Для простоти використання рекомендується поставити позначку перед “AutoSave”. Тепер вся важлива інформація буде збережена під захистом надійного видалення.

See also  Як встановити цистерни Blitz на комп'ютері. Система управління

Обслуговування хмар дуже зручно для зберігання

Створення резервних копій

Сьогодні це найнадійніший варіант. Для цього встановіть SMS Backuprestore, який завантажує від Google Play. Після введення натискання кнопки “Повернення”. З’являється невелике меню. Тут ви можете вибрати:

Виберіть і підтвердьте вибір. Відновлення почнеться, варто чекати його закінчення. Врешті-решт, екран помітить, що процес успішно завершено. Крім того, з’явиться повідомлення про збереження на зовнішній картці. Це більш надійніше, оскільки при розладах, операція системи з невдачами, блимаючими, всі дані з вбудованого пристрою пам’яті можуть просто idby.

При видаленні кореспонденції по телефону вона може бути відновлена. Це можна зробити з телефону або з ПК. 100% відновлення гарантується, коли є резервне копіювання. Це кращий варіант. В інших випадках ймовірність повернення віддаленого SMS менше.

Для програмного забезпечення для відновлення

Незалежно від того, як ви вирішили скористатися, як відновити, вам потрібно буде встановити спеціальну програму на смартфоні. Це примусовий захід, оскільки переважна більшість пристроїв не забезпечують вбудовані віддалені дані. Нижче розглянемо найкращі програми, які дозволяють не тільки відновити SMS з резервного копіювання або кошика, але й повертати повідомлення за допомогою залишків у файловій системі.

Відновлення резервного копіювання SMS

Можливо, це найбільш надійне додаток для відновлення SMS. На відміну від побудованого способу створення резервного копіювання, він додає лише повідомлення лише або інформацію про виклики. Отже, резервна копія готова за кілька секунд, а в налаштуваннях програми можна встановити автоматичне бронювання.

повідомлення, android, fone, даних

Звичайно, відновлення резервного копіювання SMS допомагає лише тоді, коли користувач створює копію заздалегідь:

повідомлення, android, fone, даних

повідомлення, android, fone, даних

повідомлення, android, fone, даних

Тепер, після наступного запуску резервного копіювання SMS, ви побачите сповіщення, яке було створено раніше резервне копіювання. Якщо повідомлення раптово зникають, їх можна відновити, натиснувши кнопку “Перегляд інформації”.

Доктор.Fone для Android

Ще одна програма для відновлення віддалених повідомлень, але він працює зовсім іншим принципом. Плюс Wondershare Dr.Fone полягає в тому, що користувачеві не потрібно створювати резервну копію даних. Мінусне використання цієї програми. Це необхідність отримати права кореня, а також підключення смартфона до ПК.

Якщо ви не знаєте, як відкрити право суперзизатора, то не слід хвилюватися, оскільки Wondershare dr.Фоне незалежно виконуватиме всі необхідні маніпуляції. Інша річ, якщо ви боїтесь наслідків рутивації, але тут розробники обіцяють повернути параметри після відновлення. Отже, щоб повернути SMS.Листування, вам знадобиться:

 • Підключіть телефон до ПК.
 • Запустити Wondershare Dr.Оволодити.
 • Перейдіть до “Відновлення даних“.
 • Позначте галочку “Повідомлення“.
 • Натисніть кнопку “Відновити дані телефону”.

На замітку. Щоб увімкнути налагодження USB, потрібно отримати права розробника, кілька разів запізнюватися відповідно до розділу “On Phone”. Потрібний пункт меню знаходиться в налаштуваннях розробників.

Після короткого сканування всі втрачені файли будуть відновлені. Ви можете бачити повідомлення як на комп’ютері, так і на телефоні.

Mobikin Doctor для Android

Програма працює за аналогічним принципом і аналогічно вам повернути втрачені SMS-повідомлення. Тобто, програма встановлюється на ПК, а на смартфоні встановлюється USB-налагодження заздалегідь. Після підключення одного пристрою до іншого, він залишається наступним:

повідомлення, android, fone, даних

Як у випадку з Wondershare Dr.Fone для Android, віддалені повідомлення з’являться на комп’ютері та на смартфоні. Якщо програма не знайде відповідності, то перед підключенням телефону до ПК спробуйте самостійно активувати кореневий доступ, завантажуючи кореневе додаток Kingo на мобільному пристрої.

See also  Як використовувати Bluetooth на Android. Що таке з'єднання Bluetooth

Gt відновлення

Якщо SMS-повідомлення зникнуть, то одна з помічників у вирішенні проблеми готова стати програмою відновлення GT. В отличие от ранее рассмотренных приложений, эта утилита доступна на Android, то есть не требует подключения смартфона к PC:

 • Установите приложение на телефон, а потом запустите его.
 • Нажмите на кнопку «Recover SMS».
 • Разрешите получение root-доступа.
 • Дождитесь окончания сканирования.
 • Отметьте все необходимые SMS-ки для восстановления.
 • Нажмите на кнопку «Recover selected SMS».

повідомлення, android, fone, даних

Как и положено, переписка сразу же восстановится. Вы увидите все пропавшие ранее SMS в стандартном приложении «Сообщения», которое есть на каждом Android-смартфоне.

Відновлення даних Android

В качестве заключительного варианта, как восстановить переписку, предлагаем рассмотреть программу Android Data Recovery, требующую подключения смартфона к PC:

 • Предварительно откройте root-доступ и активируйте отладку по USB.
 • Подключите телефон к PC.
 • Запустіть програму.
 • Нажмите на кнопку «Start Scan».

повідомлення, android, fone, даних

 • Зачекайте, поки закінчення сканування (може тривати 20 хвилин, тому що всі видалені файли перевіряються, а не просто SMS).
 • Далі перевірте прапорець “Повідомлення”.
 • Підтвердьте відновлення.

Як відновити SMS на Android

Ви повинні знати, що синхронізація з Google-диска не дає можливості повертати текстові повідомлення та журнал дзвінків. Ця функція працює лише для власників смартфонів пікселів від Google. Користувачі пристроїв від інших виробників залишаються:

У деяких прошивках розробники забезпечують спосіб відновлення повідомлень через вбудовані інструменти. Важливо, щоб перед цим користувачем самостійно здійснив копію.

Подібні інструменти відкату даних знаходяться в моделях з LG, Samsung.

Часто користувачі будуть дізнатися про цю особливість після втрати даних, тому наступним чином слідувати.

Часті питання щодо отримання текстових повідомлень Android

З Fonelab для Android ви відновлюєте втрачені / видалені дані iPhone, включаючи фотографії, контакти, відео, файли, журнал викликів та інші дані з вашої SD-карти або пристрою.

 • Легко відновити фотографії, відео, контакти, WhatsApp та інші дані.
 • Дані попереднього перегляду перед відновленням.
 • Дані телефону Android та SD.Картки доступні.

Де видалені текстові повідомлення надсилаються, коли вони видаляються на моєму телефоні Android?

Коли ви видаляєте текстове повідомлення на своєму пристрої Android, він технічно зникає, але зберігається там. Оскільки повідомленняПовідомлення” на телефонах Android не підтримують нещодавно видалені папки повідомлень, вони, швидше за все, будуть збережені десь глибоко в пам’яті вашого пристрою.

Робіть телефони Android підтримують хмарну службу для резервного копіювання?

Ні, не всі телефони Android мають можливість резервного копіювання до хмари. Однак його підтримують деякі телефони Android. Це залежить від версії, моделі та виробника телефону Android. Навіть у цьому випадку, якщо вам потрібно рішення резервного копіювання даних Android, відновлення даних Android Fonelab Android. Життєздатний варіант. Просто виберіть функцію резервного копіювання та відновлення Android у програмі та зберігайте дані Android у безпечному місці.

Таким чином, вивчивши найкращий інструмент, представлений у цій статті, тепер ви можете легко повернути віддалені повідомлення на свій Android. Відновлення даних Fonelab Android, без сумніву, ідеально відповідатиме вашим потребам. Так що саме ви чекаєте? Не пропустіть шанс використовувати найкращий інструмент. Тепер настав час завантажити та встановити його.