Як відновити iPhone з резервної копії icloud

Якщо немає резервного копіювання, але пристрій повинен бути відновлений (наприклад, через системну помилку, поломку), то зробити це кількома способами:

 • Зробіть повне скидання до заводських налаштувань. Для цього перейдіть до параметрів iPhone та виберіть відповідний елемент. Метод підходить, якщо пристрій запускається, але необхідно оновити прошивку без комп’ютера.
 • Активувати режим DFU. Після цього підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелю та завантажте нову версію прошивки. Всі дані користувача будуть видалені, а iPhone відновить до початкового стану.

Якщо пристрій не працює, але він зберігав важливу інформацію та інші файли, перш ніж використовувати режим відновлення, створіть резервну копію даних через iTunes. Після цього ви можете передати їх до вже робочого смартфона.

Віддалене резервне копіювання Ви можете спробувати відновити на комп’ютері за допомогою спеціального програмного забезпечення. Метод актуальний, якщо резервна копія була стерта більш нещодавно.

Відновлення через iTunes

Програма iTunes. Це надійний помічник користувачів Apple, який вирішує велику кількість завдань, незважаючи на скромний список функцій.

Якщо ви раніше створили копії на вашому iPhone, ви можете відновити інформацію за допомогою iTunes. Він буде витягти дані з резервного копіювання та відновити їх у кількох клацах.

Увага! Не тільки фотографії будуть відновлені, але всі інші дані, а саме програми, документи, музику та іншу важливу інформацію. Тому ми настійно рекомендуємо створити іншу копію, перш ніж виконувати таку процедуру, щоб вона містила вже оновлену інформацію з усіма змінами.

 • Перш ніж підключити смартфон, вимкніть параметр “Знайти iPhone“. Не відключивши цей параметр, неможливо відновити дані з копії;
 • Підключіть свій iPhone до комп’ютера, запустіть iTunes і зачекайте, доки утиліта не знайде нового пристрою та відображатиме всі резервні копії, які доступні для вас;
 • Натисніть значок свого смартфона у верхньому лівому куті програми та натисніть на вкладку “Відновити з копії”;
 • Виберіть резервну копію, яка, на вашу думку, містить саме набір фотографій, які потрібно повернути;
 • Підтвердьте операцію та зачекайте, доки система не закінчує відновлення. Зазвичай ця процедура вимагає близько 5-10 хвилин, але взагалі часу залежить від кількості інформації, що зберігається у копії;
 • Після того, як смартфон увімкнеться, перевірте наявність фотографій у бібліотеці.
See also  Як дозволити Apple платити за iPhone. Є першим поколінням Apple Watch Support?

Порада! Оскільки ми рекомендували вам, перш ніж створити іншу копію даних з оновленою інформацією, ви можете зберегти всі фотографії від відновленої резервної копії до комп’ютера або в соціальних мережах, або, наприклад, викинути на диск Яндекс. Після цього ви можете ще раз повторити процедуру відновлення, лише за допомогою нової резервної копії. Як результат, ви повернете всі ці дані, які ви тільки що мали, і ви також можете відновити фотографії.

Як відновити iPhone та iPad від резервного копіювання ICloud?

Переконайтеся, що ви зробили нову резервну копію на iPhone або iPad

iphone, допомогою, icloud, чому, зробити

Перейдіть до меню налаштувань. Основний. Скидання та виберіть пункт «Видалити вміст та налаштування». Підтвердьте всі скидання даних.

iphone, допомогою, icloud, чому, зробити

Увага! Скидання мається на увазі, видаляючи всі програми, фотографії, відео, контакти та інші дані з пристрою. Переконайтеся, що резервна копія відведена на зберігання хмари всіх необхідних даних для подальшого відновлення.

Після перезавантаження пристрою всі дані будуть стираються з неї, і вам буде запропоновано один із способів відновлення iPhone або iPad. Виберіть відновлення з копії iCloud та вкажіть останню резервну копію

iphone, допомогою, icloud, чому, зробити

Як відновити резервну копію iCloud iPhone

Підтвердьте процес відновлення та чекайте кінця процесу

Цей простий спосіб ви можете зберегти свій мобільний пристрій від різних проблем та залишатися з усіма необхідними даними.

Відновлення через програму itools

Для швидкого відновлення та заборони контролю є ще одна програма, яка не має офіційного ставлення до Apple. Це програмне забезпечення сторонніх розробників, але в той же час воно забезпечує набагато більш широкий перелік варіантів та можливостей для своїх користувачів.

За допомогою iTools ви можете керувати резервними копіями, переглядати окремі папки та підпапки, дані, файлову систему, перемістити копії з одного пристрою на інший, розділити дані за типом, керувати своїм пристроєм та його індивідуальними параметрами та багатьма іншими не менш важливими функціями.

 • Щоб відновити смартфон, потрібно завантажити програму ITOOLS з офіційного сайту та встановити на своєму комп’ютері.
 • Далі підключіть iPhone до ПК за допомогою USB-кабелю та відкрийте програму.
 • Виберіть “Пристрій” та перейдіть до розділу під назвою “Toolbox”.
 • Далі в блоці менеджера даних потрібно знайти вкладку Super Restore.
 • Тут, у списку, виберіть резервну копію, яку потрібно відновити, позначте його та підтвердити операцію. Кожна копія може переглядати гучність та дату створення.
 • На цьому етапі ви можете відзначити тип даних, які потрібно відновити. Якщо потрібна вся інформація, то ви відзначаєте все.
 • Натисніть кнопку відновлення та зачекайте завершення процедури. Система відображатиме панель прогресу біля кожного абзацу у відсотках.
 • Як тільки завершена процедура відновлення, потрібно натиснути кнопку відновлення повної вкладки та вимкнути пристрій.
See also  Як зробити папку на комп'ютері. Як знайти приховану папку на комп'ютері

Як відновити резервну копію iPloud iPhone

Ми описали пункти меню іноземною мовою, оскільки програма Itools спочатку поширюється на англійську мову Inteeis. Але, наприклад, на сайті iTools.Ru може завантажити його з російським перекладом, який підтримується група ентузіастів. Деякі елементи меню можуть бути не зовсім правильно, але в загальній роботі з програмою буде набагато зручніше, якщо ви не знайомі з англійською мовою.

Як відновити iPhone або iPad з резервного копіювання через iTunes

На iPhone або iPad перейдіть до меню “Налаштування” → iCloud → “Знайти iPhone” та вимкніть функцію “Знайти iPhone“. Щоб вимкнути, потрібно ввести пароль Apple ID.

Примітка. На iPad ця функція називається “Find iPad”.

iphone, допомогою, icloud, чому, зробити

Запустіть iTunes на ПК або Mac, який створив резервну копію даних iPhone. Перед початком відновлення рекомендується оновити iTunes до поточної версії. У Windows для цього вам потрібно в iTunes Перейти до меню «Довідка» → «Оновлення», на Mac. Перевірте наявність оновлень до Mac App Store.

Підключіть iPhone або iPad до комп’ютера за допомогою кабелю USB. При необхідності введіть пароль пристрою або підтвердьте статус комп’ютера як довіреного.

Виберіть свій мобільний пристрій у вікні iTunes.

iphone, допомогою, icloud, чому, зробити

Натисніть “Відновити з копії” На вкладці Overview.

iphone, допомогою, icloud, чому, зробити

У вікні відкриється, виберіть резервну копію, до якої ви хочете відновити. Спочатку рекомендується перевірити дату створення та розмір кожного резервного копіювання, щоб вибрати останню створену.

Натисніть “Відновити”. Дочекайтеся кінця відновлення мобільного пристрою з резервного копіювання. Важливий! Після перезавантаження iPhone або iPad не від’єднуйте пристрій від комп’ютера, і обов’язково чекайте, щоб він синхронізується з комп’ютером. Після завершення синхронізації пристрій може бути вимкнений.

Відновлення з резервного копіювання в iTunes

Чому: коли вам потрібно повернути пристрій до робочого стану з мінімальними втратами даних або завантаження резервного копіювання для певної дати.

Що буде видалено: лише зміни будуть стерті (контакти, налаштування, програми, вміст), які були вироблені в порядку після створення резервної копії.

Отже, реставрація зроблена з резервного копіювання через iTunes:

 • Ми підключаємо пристрій до комп’ютера, на якому зберігається резервна копія;
 • У iTunes виберіть файл. Пристрої. Відновити з резервного копіювання;
 • Виберіть найбільш відповідну резервну копію та натисніть кнопку Відновити.

Все і негайно мінімізувати ризик втрати важливих записів

Я сам занурював так багато в хмарах, які я тільки виконую копії пристрою лише як останній курорт. І все, що я втрачу. Лише налаштування для вашого iPhone. Хоча ризики все ще залишаються.

І для максимальної довіри до збереження особистих даних ви можете використовувати всі описані способи, описані разом. Регулярно створюють резервні копії в iTunes та iCloud, а також дублювати всю найважливішу інформацію в хмарні послуги (ви навіть можете відразу). Це найкращий варіант, тому що правило “не зберігайте яйця в одному кошику” ще не скасовано.

See also  Як перевірити материнську плату комп'ютера. Перевірка ефективності через оперативну пам’ять

До закладок

Itunes, iCloud, альтернативне програмне забезпечення та третій.Партійні послуги. Тестові версії iOS, експерименти з в’язниці, постійним переходом від пристрою до пристрою, аварійно-тести, а також тонн програмного забезпечення з App Store та обхід його. Це далеко від усіх причин, чому я коли-небудь втратив важливі особисті дані з iPhone. Але не тільки спалені стикаються з такими труднощами.

Як відновити дані з резервного копіювання на iPhone

З створенням показників резервних копій, тепер ми розглянемо однаково важливий процес відновлення iPhone та iPad з них. Відновлення пристроїв iOS від iCloud та iTunes можливий, коли вони спочатку налаштовані, або після повного скидання. Від користувача, який вам потрібно лише дотримуватися кроків стартової системи. Вибір типу відновлення (або налаштувань, якщо новий пристрій) повинен бути зроблений на екрані “Налаштування iPhone”.

iphone, допомогою, icloud, чому, зробити

Цілком очевидно, що якщо ви раніше створили резервну копію в iCloud, ви повинні вибрати “Відновити з копії iCloud“. Все-таки з копією iTunes, щоб відновитись, з якого вибрати потрібно “відновити з копії iTunes”, а потім підключіть гаджет на комп’ютер і запустіть iTunes.

Резервні копії можуть займати багато місця, як в iCloud, так і на комп’ютері. Хто став непотрібним резервним копіюванням, звичайно, потрібно видалити, звільняючи дорогоцінне місце. На щастя, це робиться дуже просто, що в ICloud, що в iTunes.

Як ви бачите, процес відновлення з резервного копіювання досить простий, як з сервісу хмар, так і з локального файлу.

Для того, щоб більш продуктивно використовувати місце в ICloud, ми радимо вам зберігати там лише дані з додатків, приміток, контактних даних та регулярно копіювати всі фотографії та відео на комп’ютер, створюючи резервні копії або кидати окремо мультимедійні файли на диск. У цьому випадку вам не потрібно купувати додатковий обсяг у службі хмари, і завжди буде додатковий простір, щоб зберегти всі важливі файли.