Як відновити віддалені фотографії на Samsung

Багато хто з нас любить фотографувати. Фотоапарати, вбудовані в сучасні телефони Samsung, дозволяють отримати фотографії відмінної якості, яку ми можемо захоплюватися протягом багатьох років. Але, виконуючи будь-які операції на нашому телефоні, ми можемо виявити, що файли зникли десь. Що робити в такій ситуації, і як відновити всі віддалені фотографії на вашому телефоні Samsung? Ми розповімо в нашому матеріалі.

Втрата фотографій на Samsung може стати кошмаром для багатьох, і не має значення, де ваші фотографії були в галереї, папку DCIM, Micro SD-карта або де-небудь ще.

Втрата фотографій може вплинути на всіх, і зазвичай викликається наступними факторами.

Причини: Пояснення:
Випадкове видалення. Ви очистили невдалих фотографій і випадково видаляли високоякісні аналоги.
Пошкодження картки SD. Пам’ять пам’яті пам’яті, в якій була пошкоджена фотографія, була пошкоджена через різні причини (як перейти до Samsung на карту пам’яті: фото).
Збій системи Існувала оновлення системи Samsung, внаслідок чого було видалено ряд файлів (включаючи ваші фотографії).
Вірус. Вірусна шкідлива програма з невідомого джерела працює на вашому телефоні.

Якщо відбулося видалення, то перше, що потрібно, щоб уникнути додавання (завантаження) нових файлів на свій пристрій, який може змінити поточну структуру файлу. Від’єднайте Wi-Fi та Bluetooth. І поки ви не відновлюєте втрачені фотографії, не використовуйте свій пристрій.

Ну, тепер давайте подивимося на методи, які дозволяють вам повертати віддалені фотографії на вашому пристрої Samsung.

Tenorshare ultdata

Tenorshare вважається одним з найкращих програм відновлення даних на Android, яку ви можете знайти. Він стверджує, що він має найвищу ступінь успіху в галузі та сумісна з більш ніж 6000 пристроїв, включаючи Samsung, Oppo, Xiaomi, Huawei, і так далі.

файли, samsung, даних, файлів

Це програмне забезпечення зробило все можливе для відновлення віддалених фотографій та повідомлень WhatsApp зі смартфона без кореня. Навіть якщо у вас немає резервної копії, він може відновити відео, голос, документи тощо.D. В Whatsapp.

Незалежно від типу файлу, Tenorshare допоможе вам відновити важливі контакти, цінні фотографії з галереї, записи дзвінків та інших файлів у вашій внутрішній пам’яті. Для цього потрібно поспішати ваш пристрій.

Відновлення даних можливе у наступних сценаріях:

Ви можете відновити свої дані з внутрішньої пам’яті, так і SD-карт. Ви також можете переглянути файл, перш ніж відновити його. Говорячи про аспекти безпеки, цей інструмент призначений лише для читання та не ризикує, де немає правдоподібності інформації про витоку інформації або втрати даних.

Як запобігти втраті інформації на Samsung пристрої

Важко сказати, чи відбудеться аналогічна помилка з системою, однак, в разі, якщо власник краще посилити і заздалегідь подбати про свої SMS.

Одним з найбільш надійних засобів є періодична резервна копія (резервне копіювання) всіх даних по телефону. Ви також можете використовувати спеціалізовані програми, наприклад, резервне копіювання титану. Ця програма дозволяє вам бачастим даних за розкладом, складеним власником, вводять зроблені дзвінки, контакти та набагато більше в пам’яті.

Відновлення віддалених даних мобільного телефону Android: Photo Files, Контакти, програми ����⚕️

Серед іншого, не забувайте регулярно чистити систему від додаткових файлів (що збільшить продуктивність телефону в цілому та зменшить ризик помилок), перевірте актуальність прошивки та ОС. У майбутньому це захистить вас від випадкової втрати важливих даних.

See also  Як знайти закладки на планшеті. Де є вкладки та налаштування Google Chrome?

Причини видалення фотографій

У разі зникнення фотографій завдяки невдачі програми є можливість відновити їх вдома. Але якщо це було зроблено раніше, це було зроблено з мінімальною силою та витратами часу, тепер треба танцювати з бубном, щоб повернути файли. Спочатку майже всі пристрої Android були визнані як USB-диски. Дані, вилучені з їхніх внутрішніх сховищ, були відновлені простими та безкоштовними рішеннями, що підтримують роботу з USB Mass Storage. Тепер всі пристрої з “зеленим роботом” на борту працюють на протоколі МТП. Для них, способи, які працювали раніше, більше не підходять. У цьому випадку необхідно використовувати важку артилерію у вигляді налагодження USB, кореневих прав та спеціального програмного забезпечення, яке може працювати з пам’яттю пристроїв Android.

Це трапляється, що з деякої причини зникнуть повідомлення SMS-повідомлення. Як вони можуть відновити їх, вчитися в нашому наступному матеріалі: HTTPS: // Samsung-Galaxy.Mobi / Vosstinovlenie-udalyonnyih-sms-sobshhhheniy-na-telefone-samsung /

Підготовка пристрою

Щоб “зробити друзів” Samsung-пристрій з програмою для відновлення файлів, ви повинні виконати підготовчу роботу:

 • Отримати кореневі права, це передумова. Без них програма не зможе зв’язатися з усіма секторами пам’яті пристрою та повернути дані. Методи отримання спеціальних привілеїв для кожного пристрою Samsung є унікальними, тому ви повинні пройти цей етап підготовки самостійно.
 • Активуйте режим розробника та налагодження USB. Це потрібно зробити, щоб програма може підключитися до телефону та виконати операцію, щоб повернути файли.

Увімкнення режиму розробника та USB налагодження

Щоб запустити програму “Налаштування”, ви можете використовувати піктограму на робочому столі або кнопку в завісі сповіщень

Ви можете знайти розділ “На пристрої” у самому нижній частині програми “Налаштування”

Щоб успішно активувати режим розробника, вам потрібно швидко натиснути поле “Монтаж”

Якщо розділ “Параметри розробників” не з’явився у списку, спробуйте перезапустити програму “Налаштування”

Один кран достатньо, щоб активувати “USB налагодження”

Відновлення зображення за допомогою комп’ютера

Мережа може бути натрапляна на досить великий вибір програм, які можуть вирішити проблеми з віддаленими файлами. Деякі розширені безкоштовно, але володіють обрізаним набором функцій. Інші надають широкий вибір функцій, але для доступу до них вам потрібно платити розробникам. Перша категорія включає такі програми, як 7-дані для відновлення Android, Remo Recover для Android, Tipard Android відновлення даних та Wondershare Dr.Fone для Android. При написанні цієї інструкції ми використовували останню програму зі списку списку. Ви можете використовувати інші рішення, оскільки всі вони мають аналогічний набір функцій, прості Integs та поради.

  Завантажте, встановіть та запустити на своєму комп’ютері програму, яка допоможе відновити втрачені файли.

Головне вікно Wondershare Dr.Fone для Android

Комп’ютерне підключення до телефону

Натисніть кнопку “Так”, щоб з’єднатися з телефоном

Настраиваем поиск

Щоб допомогти Феніфіку відновити віддалені файли з телефону Samsung, вкажіть тип втрачених даних. Программа работает с фотографиями, видео, музыкой, документами и архивами. Всё, что от вас требуется, это поставить галочку возле нужных вариантов, а со всех остальных – снять.

На додаток до формату, Phoenix дозволяє вказати розмір файлів, щоб відновитись у телефоні Samsung. Вы можете воспользоваться общими категориями – маленькие, средние или большие файлы – или задать точный промежуток вручную. Для этого нужно кликнуть «Задать свой размер файлов» и ввести в пустые строки нужные значения в Мегабайтах. При этом вводить можно только целые числа, поэтому округляйте объём в большую сторону.

Можно ли восстановить удаленные видео с Samsung?

Будемо чесно. Есть вероятность, что вы думаете так же. У двох словах. Так, ви можете відновити віддалені відео від Samsung або будь.Якого іншого пристрою. Це стосується будь-яких інших даних, таких як фотографії, документи. Щоб зрозуміти це, потрібно знати, як дані зберігаються на пристрої.

See also  Забули свій рахунок Samsung, що робити.

Відновлення віддалених даних Android Мобільний телефон: Фотофайли, контакти, програми ⚕️

Існує основна таблиця розподілу пам’яті, в якій зберігається певне місце зберігання (і виділяється). Коли відео видаляється з карти SD або пам’яті телефону, вона не видаляється негайно. Замість цього його клітина активується в таблиці пам’яті. Це означає, що місце, що виділяється йому, тепер може бути перезаписаний щось іншим. Тому, якщо ви більше не використовуєте пристрій, ви можете легко виконати відновлення відео Samsung та отримати позитивний результат.

Якщо відсутні файли зберігалися у внутрішній пам’яті телефону

Але в той же час все трохи складніше. Справа в тому, що виробники смартфонів (на моєму скромному вигляді) все складно.

Якщо раніше смартфони мали можливість підключитися до ПК у формі флеш-накопичувача, зараз немає таких можливостей на нових пристроях. Вони пов’язані згідно з спеціальним протоколом, і виглядають як медіа-пристрої (MTP).

Це означає, що їх не можна сканувати звичайними програмами, однакові R.Заставка або ренува, наприклад.

Однак у цьому випадку ви можете зробити щось (я розгляну різні варіанти).

Щоб відновити файли, потрібно підключити кабельний телефон USB до комп’ютера.

Якщо ви не можете це зробити (наприклад, комп’ютер не бачить телефон), я рекомендую ознайомитись з цією статтею

Підключіться як флеш-накопичувач

Коли ви підключаєте пристрій на Android на комп’ютер, у своїх налаштуваннях ви можете вибрати, як підключити його.

Якщо у вас немає дуже нової версії Android. Ви повинні мати параметр підключення до телефону як USB-диск, як і звичайний флеш-накопичувач (Примітка. Ця функція була видалена після виходу Android 4.4 kitkat).

Як би там не було, перевірте все те ж саме, раптом у вас є цей варіант!

Якщо вам потрібно зробити, то запустіть одну з звичайних утиліт для відновлення даних (наприклад, R.Заставка, Recuva і PR. ) і сканувати пам’ять, як якщо б це був загальний флеш-накопичувач (про те, як відновити файли у цьому випадку. Показано в першій частині статті).

Для повноцінної роботи ви повинні увімкнути налагодження USB (необхідно, коли ви відновлюєте дані). Це не складно, лише кілька кліків у налаштуваннях смартфона. Нижче світлодіодні інструкції для різних версій Android.

Опції Як я можу запустити USB налагодження на Android (посилання на оригінал):

 • Налаштування. Розвиток. Налагодження через USB (вам просто потрібно перевірити вікно перед цим елементом);
 • Налаштування. Для розробників. Usb налагодження;
 • Налаштування. Заява. Розвиток. Usb налагодження (найпопулярніша для Android 2.2. 3.0);
 • Налаштування. Більше. Параметри розробника. Usb налагодження;
 • Налаштування. Система. Про смартфон (телефон або планшет). Ми шукаємо “номер збірки” та натисніть на ній 4-8 разів (спеціальні повинні з’явитися. Повідомлення про те, що ви стали розробником). Наступна повернення назад до налаштувань. І перегляньте меню для розробників.

Сканування. Утиліти

Майже всі сучасні смартфони вимкнули функцію з’єднання у вигляді флеш-накопичувача. І тому звичайні комунальні підприємства, рекомендовані вище, марні, т.До. Вони не можуть бачити та отримати доступ до пам’яті телефону.

Але є вихід: є спеціальні програми, призначені для сканування та відновлення даних з внутрішньої пам’яті телефону.

Негайно, монтування декількох. Серед них більшість платних (правда, встановлення, сканування та перегляду файлів, які можуть бути відновлені. Безкоштовно). Т.Е. Перед покупкою, ви можете побачити, що може відновити утиліту.

Нижче я даю цей список (позначено пару штук, з яких я рекомендую запуск):

Принцип роботи вони майже однакові: сканування телефону, показуючи, що вони знайшли, і запропонували відновити.

Однак я відзначаю, що заздалегідь неможливо передбачити, який з комунальних послуг буде працювати правильно! Справа в тому, що існують різні версії Android, а також виробники смартфонів, на мій погляд, ще більше (Digma, Alcatel, Fly, Zte, Xiaomi, Meizu, Huawei, Samsung, LG та багато інших).

Звичайно, жоден розробник просто не може порадувати такого колектора, і це не той факт, що одна чи інша утиліта може розпізнати та бачити ваш телефон.

See also  Як встановити пісню на виклик Samsung. Як знайти та завантажити музику з Samsung Advertising?

Ось чому я рекомендую спробувати кілька з них, сканувати, переглядати результати, і тільки тоді прийняти рішення про придбання (і, можливо, у вас буде достатньо вільної версії!).

Чому рекомендується звернути увагу на 7-дюймовий люкс

Ця програма має окремий режим для відновлення віддалених файлів на пристрої Android (див. Екран нижче).

7-дата відновлювального набору. Відновлення з пристроїв Android

Відкриваючи цей режим, вам потрібно буде лише ввімкнути налагодження USB на телефоні (про те, як це зробити, написати трохи вище у статті). Після цього програма здатна побачити багато моделей телефонів і сканувати їх пам’ять. Я рекомендую спробувати.

Увімкніть налагодження USB та сканування пам’яті

Що цікаво в легкій мобіжці для Android

Ця програма. Це щось на зразок попереднього. Для роботи та сканування телефону достатньо включити лише налагодження USB (кореневі права, хоча і бажані, але не потрібні беззаконні).

Зверніть увагу, що всі дії в програмі здійснюються послідовно, і кожна посилається на інструкції з скріншотами.

Leaseus mobisaver для Android. Поетапне відновлення файлів

Відновити без підключення до комп’ютера

Тепер існують спеціальні програми, які встановлюються безпосередньо на ваш телефон (планшет). Таким чином, вам навіть не потрібно підключити його до USB до комп’ютера.

Однак, як правило, вони можуть допомогти в самих “нешкідливих” випадках (наприклад, з простим помилковим видаленням).

Крім того, більшість з них підтримують лише фотографії та фотографії (які, звичайно, потрібні більшість користувачів).

Якщо ви хочете відновити деякі документи, архіви тощо. Я боюся, ефективність таких програм буде низьким (принаймні сьогодні. ).

Причини видалення фотографій та файлів із Samsung Galaxy A5

Причини віддалених фотографій та втрати файлів на Samsung Galaxy можуть бути багато. Ось найпоширеніші з них:

Хороша новина полягає в тому, що після видалення у вас є всі шанси відновити втрачені фотографії та інші файли за допомогою інструменту відновлення даних Samsung

Вбудована система зберігання Samsung схожа на систему зберігання на комп’ютері, тому при видаленні даних з цього набору, лише вказівник на файли з таблиці файлів видаляється, тоді як фактичні файли даних не видаляються, а ОС позначаються як довго, як це перезаписано будь-якими новими даними.

Таким чином, ми рекомендуємо, щоб ви не тягнули, але негайно почніть відновити втрачені файли, інакше шанси відновити їх через деякий час стане мінімальним.

Відновлення без комп’ютера та програм

файли, samsung, даних, файлів

На додаток до описаних варіантів користувачі можуть використовувати інші програми, створені спеціально для таких ситуацій. Вони дозволяють зробити, не підключаючи телефон до комп’ютера, але не завжди гарантуйте позитивний результат. Одночасно вважаються найпопулярнішими:

Недолік (кореня)

Щоб відновити віддалені відео на Android Honor та Huawei за допомогою програми UndeLeter, вам знадобиться:

 • Запустіть службу та надайте йому кореневі права.
 • Виберіть розділ пам’яті для сканування (внутрішній або флеш-накопичувач).
 • Запустіть пошук файлів і зачекайте для сканування.
 • Виберіть потрібне відео та поверніть його до телефону, використовуючи функціональність служби.

Gt відновлення (root)

файли, samsung, даних, файлів

Gt Recovery. Повний аналог вищезгаданого сервісу для Android, що вимагає користувачів того ж послідовності дій, що описано вище. Основна відмінність програми для неї є можливість відразу сканувати всю пам’ять, не вибираючи між зовнішнім та внутрішнім приводом.

Диск

Diskdigger відрізняється від додатків, описаних вище для смартфонів та таблеток тим, що: